plasma_scriptengine_qscript - en to gl translation catalogue (37 entries)

en: Images
gl: Imaxes

en: Configuration Definitions
gl: Definicións de configuración

en: User Interface
gl: Interface de usuario

en: Data Files
gl: Ficheiros de datos

en: Executable Scripts
gl: Scripts executábeis

en: Translations
gl: Traducións

en: Animation scripts
gl: Scripts de animación

en: Main Script File
gl: Ficheiro principal do script

en: Unable to load script file: %1
gl: Non foi posíbel cargar o ficheiro de script: %1

en: debug takes one argument
gl: debug require un argumento

en: print() takes one argument
gl: print() require un argumento

en: listAddons takes one argument: addon type
gl: listAddons require un argumento: o tipo de complemento

en: loadAddon takes two arguments: addon type and addon name to load
gl: loadAddon require dous argumentos: o tipo e o nome do complemento para cargar

en: Failed to find Addon %1 of type %2
gl: Non foi posíbel atopar o complemento %1 do tipo %2

en: Failed to open script file for Addon %1: %2
gl: Produciuse un erro ao cargar o ficheiro de script do complemento %1: %2

en: setData() takes at least one argument
gl: setData() leva como mínimo un argumento

en: Could not extract the DataEngineObject
gl: Non foi posíbel extraer o DataEngineObject

en: Could not extract the DataEngine
gl: Non foi posíbel extraer o DataEngine

en: removeAllData() takes at least one argument (the source name)
gl: removeAllData() leva como mínimo un argumento (o nome da fonte)

en: removeData() takes at least two arguments (the source and key names)
gl: removeData() leva como mínimo dous argumentos (os nomes da fonte e da chave)

en: Service requires at least one parameter: the name of the service
gl: O servizo require como mínimo un parámetro: o nome do servizo

en: Requested service %1 was not found in the Package.
gl: Non se atopou o servizo requirido %1 no Paquete.

en: Authorization for required extension '%1' was denied.
gl: Denegouse a autorización da extensión requirida «%1»

en: loadui() takes one argument
gl: loadui() require un argumento

en: Unable to open '%1'
gl: Non foi posíbel abrir «%1»

en: Constructor takes at least 1 argument
gl: O construtor leva como mínimo 1 argumento

en: dataEngine() takes one argument
gl: dataEngine() require un argumento

en: Could not extract the Applet
gl: Non foi posíbel extraer o miniaplicativo

en: service() takes two arguments
gl: service() require dous argumentos

en: service() takes one argument
gl: service() require un argumento

en: Error in %1 on line %2.<br><br>%3
gl: Hai un erro en %1 na liña %2.<br><br>%3

en: animation() takes one argument
gl: animation() require un argumento

en: %1 is not a known animation type
gl: %1 non é un tipo coñecido de animación

en: i18n() takes at least one argument
gl: i18n() require como mínimo un argumento

en: i18nc() takes at least two arguments
gl: i18nc() require como mínimo dous argumentos

en: i18np() takes at least two arguments
gl: i18np() leva como mínimo dous argumentos

en: i18ncp() takes at least three arguments
gl: i18ncp() leva como mínimo tres argumentos
