kio_help4 - en to gl translation catalogue (26 entries)

en: Output file
gl: Ficheiro de saída

en: Generates DocBook entities for key shortcuts of standard actions
gl: Xera entidades de DocBook para os atallos de teclado das accións estándar

en: There is no documentation available for %1.
gl: Non hai ningunha documentación dispoñíbel para %1.

en: Looking up correct file
gl: Estase a buscar o ficheiro correcto

en: Preparing document
gl: Estase a preparar o documento

en: The requested help file could not be parsed:<br />%1
gl: Non foi posíbel procesar o ficheiro de axuda que pediu:<br/>%1

en: Saving to cache
gl: Estase a gardar na caché

en: Using cached version
gl: Estase a usar a versión na caché

en: Looking up section
gl: Estase a buscar a sección

en: Could not find filename %1 in %2.
gl: Non foi posíbel atopar o nome de ficheiro %1 en %2.

en: Stylesheet to use
gl: A folla de estilos que se debe vai empregar

en: Output whole document to stdout
gl: Sacar todo o documento por stdout

en: Output whole document to file
gl: Sacar todo o documento para un ficheiro

en: Create a ht://dig compatible index
gl: Crear un índice compatíbel con ht://dig

en: Check the document for validity
gl: Comprobar a validez do documento

en: Create a cache file for the document
gl: Crear un ficheiro de caché para o documento

en: Set the srcdir, for kdelibs
gl: Estabelecer o cartafol das fontes, para kdelibs

en: Parameters to pass to the stylesheet
gl: Parámetros para pasarlle á folla de estilos

en: The file to transform
gl: O ficheiro para transformar

en: XML-Translator
gl: Tradutor de XML

en: KDE Translator for XML
gl: Tradutor de KDE para XML

en: Could not write to cache file %1.
gl: Non foi posíbel escribir o ficheiro de caché %1.

en: Parsing stylesheet
gl: Estase a procesar a folla de estilos

en: Parsing document
gl: Estase a procesar o documento

en: Applying stylesheet
gl: Estase a aplicar a folla de estilos

en: Writing document
gl: Estase a escribir o documento
