kget - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Download Manager
gl: Xestor de descargas

en: Show Drop Target
gl: Mostrar o destino de soltar

en: List All Links
gl: Mostrar todas as ligazóns

en: List Selected Links
gl: Mostrar as ligazóns escollidas

en: No downloadable links were found.
gl: Non se atoparon ligazóns que se puidesen descargar.

en: No Links
gl: Sen enlaces

en: Unable to communicate with the KGet download manager.
gl: Non puido estabelecerse ningunha comunicación co xestor de descargar KGet.

en: Communication Error
gl: Erro de comunicación

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
gl: &Ferramentas
