kio_zeroconf - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: FTP servers
gl: Servidores FTP

en: WebDav remote directory
gl: Directorio remoto WebDav

en: Remote disk (sftp)
gl: Disco remoto (sftp)

en: Remote disk (fish)
gl: Disco remoto (fish)

en: NFS remote directory
gl: Directorio remoto NFS

en: The Zeroconf daemon (mdnsd) is not running.
gl: O daemon Zeroconf (mdnsd) non se está a executar.

en: KDE has been built without Zeroconf support.
gl: KDE construíuse sen compatibilidade con Zeroconf.
