libphonon - en to gl translation catalogue (23 entries)

en: <html>The audio playback device <b>%1</b> does not work.<br/>Falling back to <b>%2</b>.</html>
gl: <html>O dispositivo de reprodución de son <b>%1</b> non funciona.<br/>No seu lugar usarase o <b>%2</b>.</html>

en: <html>Switching to the audio playback device <b>%1</b><br/>which just became available and has higher preference.</html>
gl: <html>Cambiando ao dispositivo de reprodución de son <b>%1</b><br/>que acaba de pórse dispoñíbel e ten maior preferencia.</html>

en: Revert back to device '%1'
gl: Estase a voltar para o dispositivo «%1»

en: <html>Switching to the audio playback device <b>%1</b><br/>which has higher preference or is specifically configured for this stream.</html>
gl: <html>Cambiando ao dispositivo de reprodución de son <b>%1</b><br/>que ten máis preferencia ou está configurado especificamente para este fluxo.</html>

en: Restart Application
gl: Reiniciar o aplicativo

en: You changed the backend of the Phonon multimedia system.
    
    To apply this change you will need to restart '%1'.
gl: Cambiou a infraestrutura do sistema multimedia Phonon.
    
    Para aplicar esta modificación debe reiniciar «%1».

en: Main Menu
gl: Menú principal

en: Title Menu
gl: Menú do título

en: Audio Menu
gl: Menú do son

en: Subtitle Menu
gl: Menú dos subtítulos

en: Chapter Menu
gl: Menú do capítulo

en: Angle Menu
gl: Menú do ángulo

en: %0 by %1
gl: %0 por %1

[ctx: Phonon::]
en: Notifications
gl: Notificacións

[ctx: Phonon::]
en: Music
gl: Música

[ctx: Phonon::]
en: Video
gl: Vídeo

[ctx: Phonon::]
en: Communication
gl: Comunicación

[ctx: Phonon::]
en: Games
gl: Xogos

[ctx: Phonon::]
en: Accessibility
gl: Accesibilidade

[ctx: Phonon::]
en: Recording
gl: Gravación

en: PulseAudio Sound Server
gl: Servidor de son PulseAudio

en: Use this slider to adjust the volume. The leftmost position is 0%, the rightmost is %1%
gl: Use esta barra deslizante para axustar o volume. A posición da esquerda é o 0%, a da dereita o %1%

en: Muted
gl: Silenciado
