audiorename_plugin - en to he translation catalogue (14 entries)

en: An older file named '%1' already exists.
he: קיימת כבר תיקייה ישנה יותר בשם "%1".

en: A similar file named '%1' already exists.
he: קיים כבר קובץ דומה בשם "%1".

en: A newer file named '%1' already exists.
he: קיים קובץ חדש יותר בשם "%1".

en: Source File
he: קובץ מקור

en: Existing File
he: קובץ קיים

en: Would you like to replace the existing file with the one on the right?
he: אתה אתה רוצה להחליף את הקובץ הקיים עם זה בצד שמאל?

en: This audio file is not stored
    on the local host.
    Click on this label to load it.
he: קובץ שמע זה לא שמור 
    בשרת המקומי. 
    לחץ על התווית שלו כדי לטעון אותו.

en: Unable to load audio file
he: אין אפשרות לטעון את קובץ שמע

en: Artist: %1
he: אומן: %1

en: Title: %1
he: כותרת: %1

en: Comment: %1
he: הערה: %1

[ctx: Bitrate: 160 kbits/s]
en: Bitrate: %1 %2
he: קצב סיביות: %1 %2

en: Sample rate: %1 %2
he: קצב דגימה: %1 %2

en: Length:
he: אורך:
