htmlsearch - en to he translation catalogue (8 entries)

[ctx: List of words to exclude from index]
en: above:about:according:across:actually:
    adj:after:afterwards:again:against:all:
    almost:alone:along:already:also:although:
    always:among:amongst:and:another:any:
    anyhow:anyone:anything:anywhere:are:aren:
    arent:around:became:because:become:
    becomes:becoming:been:before:beforehand:
    begin:beginning:behind:being:below:beside:
    besides:between:beyond:billion:both:but:
    can:cant:cannot:caption:could:couldnt:
    did:didnt:does:doesnt:dont:down:during:
    each:eight:eighty:either:else:elsewhere:
    end:ending:enough:etc:even:ever:every:
    everyone:everything:everywhere:except:few:
    fifty:first:five:for:former:formerly:forty:
    found:four:from:further:had:has:hasnt:have:
    havent:hence:her:here:hereafter:hereby:
    herein:heres:hereupon:hers:herself:hes:him:
    himself:his:how:however:hundred:
    inc:indeed:instead:into:isnt:its:
    itself:last:later:latter:latterly:least:
    less:let:like:likely:ltd:made:make:makes:
    many:may:maybe:meantime:meanwhile:might:
    million:miss:more:moreover:most:mostly:
    mrs:much:must:myself:namely:neither:
    never:nevertheless:next:nine:ninety:
    nobody:none:nonetheless:noone:nor:not:
    nothing:now:nowhere:off:often:once:
    one:only:onto:others:otherwise:our:ours:
    ourselves:out:over:overall:own:page:per:
    perhaps:rather:recent:recently:same:
    seem:seemed:seeming:seems:seven:seventy:
    several:she:shes:should:shouldnt:since:six:
    sixty:some:somehow:someone:something:
    sometime:sometimes:somewhere:still:stop:
    such:taking:ten:than:that:the:their:them:
    themselves:then:thence:there:thereafter:
    thereby:therefore:therein:thereupon:these:
    they:thirty:this:those:though:thousand:
    three:through:throughout:thru:thus:tips:
    together:too:toward:towards:trillion:
    twenty:two:under:unless:unlike:unlikely:
    until:update:updated:updates:upon:
    used:using:very:via:want:wanted:wants:
    was:wasnt:way:ways:wed:well:were:
    werent:what:whats:whatever:when:whence:
    whenever:where:whereafter:whereas:whereby:
    wherein:whereupon:wherever:wheres:whether:
    which:while:whither:who:whoever:whole:
    whom:whomever:whose:why:will:with:within:
    without:wont:work:worked:works:working:
    would:wouldnt:yes:yet:you:youd:youll:your:
    youre:yours:yourself:yourselves:youve
he: אבל:או:אודות:אולי:אולם:אותה:אותו:אותם:
    אותן:אותנו:אז:אחד:אחר:אחרון:אחרונה:
    אחרונות:אחרונים:אחרות:אחרי:אחרים:אחרת:
    אחת:איזושהי:איזשהו:איך:איכשהו:אינה:אינו:
    אינם:אינן:איפשהו:איפשר:איפשרה:איפשרו:
    איש:אך:אכן:אל:אלא:אלה:אלו:אליה:אליהם:
    אליהן:אליו:אלף:אנו:אנחנו:אף:אפילו:אפשר:
    אפשרה:אפשרו:ארבע:ארבעה:ארבעים:אשר:את:
    אתה:אתם:אתן:בא:באמצעות:בגלל:בדרך:בו:
    בזאת:בזמן:בחוץ:בחלק:בחלקה:בחלקו:בחלקם:
    בחלקן:בידי:ביחד:בין:בינתיים:בכל:בכלל:
    בלבד:בלי:במהלך:במהלכה:במהלכו:במהלכם:
    במהלכן:במקום:בסוף:בעבר:בעוד:בעיקר:
    בעיקרה:בעיקרו:בעיקרון:בעיקרם:בעיקרן:בעמ:
    בעקרון:בפני:ברגע:ברובה:ברובו:ברובם:
    ברובן:ברם:בשימוש:גב:גברת:גם:דבר:די:דרך:
    דרכים:האחרון:האחרונה:האחרונות:האחרונים:
    האלה:האלו:הבא:הבאה:הבאות:הבאים:הוא:הופך:
    הופכות:הופכים:הזאת:הזה:הזו:היא:היה:היו:
    היות:הייתה:הינה:הינו:הינם:הינן:הכיצד:
    הכל:הלאה:הם:הן:העיקר:הפך:הפכה:הפכו:
    הראשון:הראשונה:הראשונות:הראשונים:הרבה:
    הרגע:התחיל:התחילה:התחילו:התחלה:ואז:
    ובזאת:ובלבד:ובסוף:וגם:והלאה:וכו:וכעת:
    ולא:ולאחרונה:ולבסוף:ומאז:ועכשיו:ועל:ורק:
    ושוב:זאת:זה:חוץ:חיב:חיבות:חיבים:חיבת:
    חייב:חייבות:חייבים:חייבת:חלק:חלקה:חלקו:
    חלקם:חלקן:חמישה:חמישים:חמש:טוב:טריליון:
    טרם:ידי:יותר:יחד:יחדיו:ייתכן:ייתכנו:
    יכול:יכולה:יכולות:יכולים:יעבדו:יעבוד:
    יתכנו:יתר:כאלה:כאלו:כאן:כאשר:כבר:כדי:
    כולה:כולו:כולם:כולן:כזאת:כזה:כי:כיצד:כל:
    כלל:כלשהו:כלשהי:כלשהם:כלשהן:כמו:כמעט:כן:
    כעת:לא:לאחר:לאחרונה:לאחרי:לבד:לבדה:לבדו:
    לבדם:לבדן:לבסוף:לה:להיות:להם:להן:להפוך:
    להשתמש:לו:לוקח:לוקחות:לוקחים:לוקחת:
    לכיוון:ללא:למה:למטה:למטרה:למטרת:למעלה:
    למעשה:למרות:למרות:לנו:לעתים:לפחות:לפי:
    לפני:לפעמים:לקח:לקחה:לקחו:לשום:לתוך:מאה:
    מאוד:מאוחר:מאז:מאחורי:מאחר:מאפשר:מאפשר:
    מאפשרות:מאפשרים:מאשר:מדוע:מה:מול:מועט:
    מועטה:מועטות:מועטים:מחוץ:מידי:מיליארד:
    מיליון:מישהו:מישהי:מכאן:מכיוון:מכן:
    מליון:מנת:מסביב:מספיק:מספר:מעבר:מעבר:
    מעדכן:מעדכנות:מעדכנים:מעדכנת:מעט:מעטה:
    מעטות:מעטים:מעל:מעליה:מעליהם:מעליהן:
    מעליו:מעתה:מפה:מפני:מקודם:מקום:מקרה:מרת:
    משהו:משום:מתוך:מתחיל:מתחילה:מתחילות:
    מתחילים:מתחת:מתישהו:נגד:נהיה:נהיו:נהיות:
    נהיים:נהייתה:נהיתה:נוסף:נוספות:נוספים:
    נוספת:נמצא:נמצאה:נמצאות:נמצאים:נראה:
    נראו:נראות:נראים:נראתה:סביב:סביר:סבירה:
    סבירות:סבירים:סוף:סיום:עבד:עבדה:עבדו:
    עדיין:עדכון:עדכן:עדכנה:עדכנו:עובד:
    עובדות:עובדים:עובדת:עוד:עודו:עודם:עודן:
    עודנה:עוצר:עוצרות:עוצרים:עושה:עושות:
    עושים:עידכון:עידכן:עידכנה:עידכנו:עיקר:
    עכשיו:על:עלול:עלולה:עלולות:עלולים:עליה:
    עליהם:עליהן:עליו:עם:עמוד:עצות:עצמה:עצמו:
    עצמך:עצמכם:עצמכן:עצמם:עצמן:עצמנו:עצר:
    עצרה:עצרו:עשה:עשו:עשוי:עשויה:עשויות:
    עשויים:עשר:עשרה:עשרים:עשתה:עתה:פה:פחות:
    פי:פני:פנים:פעם:פעמים:פרט:צריך:צריכה:
    צריכות:צריכים:קודם:ראשון:ראשונה:ראשונות:
    ראשונים:רב:רבות:רבים:רגע:רוב:רובה:רובו:
    רובם:רובן:רוצה:רוצות:רוצים:רצו:רצתה:רק:
    שבע:שבעה:שבעים:שהוא:שהיא:שהם:שהן:שוב:
    שום:שימוש:שישה:שישים:של:שלה:שלהם:שלהן:
    שלו:שלוש:שלושה:שלושים:שלך:שלכם:שלכן:
    שלנו:שם:שמה:שמונה:שמונים:שני:שניהם:
    שניהן:שניים:שש:ששה:שתי:שתיהן:שתיים:תוך:
    תחת:תיתכן:תיתכנה:תמיד:תעבוד:תעבודנה:תשע:
    תשעה:תשעים:תתכן:תתכנה

en: KDE Index generator for help files.
he: יוצר אינדקסים לקבצי עזרה של KDE

en: The language to index
he: השפה עבורה יש ליצור עבורה אינדקס

en: Generating Index
he: יצירת אינדקס

en: Scanning for files
he: מחפש קבצים

en: Extracting search terms
he: מחלץ מונחי חיפוש

en: Generating index...
he: יוצר אינדקס...

en: Files processed: %1
he: עובדו %1 קבצים
