imagerename_plugin - en to he translation catalogue (5 entries)

en: You want to overwrite the left picture with the one on the right.
he: אתה רוצה לכתוב על התמונה המוצגת משמאל עם זו שמימין.

en: This picture is not stored
    on the local host.
    Click on this label to load it.
he: התמונה אינה מאוחסנת
    במארח המקומי.
    לחץ על תווית זו כדי לטעון אותה.

en: Unable to load image
he: אין אפשרות לטעון את התמונה

[ctx: The color depth of an image]
en: Depth: %1
he: עומק: %1

[ctx: The dimensions of an image]
en: Dimensions: %1x%2
he: מידות: %1 על %2
