nepomuk - en to he translation catalogue (75 entries)

en: Desktop Search Details
he: פרטי חיפוש בשולחן עבודה

en: Refresh
he: רענן

en: Files
he: קבצים

en: Emails
he: דוא"ל

en: Calculating
he: מחשב

[ctx: @title:window Referring to the folders which will be searched for files to index for desktop search]
en: Advanced File Filtering
he: סינון קבצים מתקדם

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Exclude Mime Type
he: אחסר טיפוסי נתונים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select the mimetypes that should be excluded from indexing
he: בחר את טיפוסי הנתונים שיש להחסיר מהאינדוקס

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Index Exclude Filters
he: מסננים של קבצים לא לאינדוקס

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Select expressions to exclude files from indexing by matching their filenames
he: בחר את הביטויים שיש להחסיר מהאינדוקס לפי התאמה של שמות הקבצים

[ctx: @info:tooltip %1 is the path of the folder in a listview]
en: <filename>%1</filename><nl/>(will be indexed for desktop search)
he: <filename>%1</filename><nl/>(ישמר באינדקס לצורכי חיפוש בשולחן העבודה)

[ctx: @info:tooltip %1 is the path of the folder in a listview]
en: <filename>%1</filename><nl/> (will <emphasis>not</emphasis> be indexed for desktop search)
he: <filename>%1</filename><nl/>(<emphasis>לא</emphasis>ישמר באינדקס לצורכי חיפוש בשולחן העבודה)

[ctx: @title:window Referring to the folders which will be searched for files to index for desktop search]
en: Customizing Index Folders
he: התאמה של אינדוקס התיקיות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select the local folders that contain files to be indexed for fast desktop searches
he: בחירת התיקיות המקומיות המכילות קבצים לשמירה באינדקס לחיפושים שולחניים מהירים

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_checkShowHiddenFolders)
en: Check to be able to select hidden folders
he: סמן כדי שתוכל לבחור בתיקיות מוסתרות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkShowHiddenFolders)
en: Show hidden folders
he: הצג תיקיות מוסתרות

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Basic Settings
he: הגדרות בסיסיות

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Nepomuk Semantic Desktop
he: שולחן העבודה הסמנטי - Nepomuk

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Nepomuk Semantic Desktop enables tagging and rating of files integrated with the Desktop Search.
he: שולחן העבודה הסמנטי Nepomuk מאפשר תיוג ודירוג של קבצים המשולבים בחיפוש שולחן העבודה.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkEnableNepomuk)
en: Enable Nepomuk Semantic Desktop
he: הפעלת שולחן העבודה הסמנטי Nepomuk

note: i18n: ectx: property (text), widget (KUrlLabel, m_buttonDetails)
en: Details...
he: פרטים...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Nepomuk Desktop File Indexer
he: מאנדקס הקבצים השולחני Nepomuk

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Nepomuk desktop search allows searching for files by content instead of just by name.
he: חיפוש שולחן העבודה של Nepomuk מאפשר חיפוש אחר קבצים לפי תוכן ולא רק שם.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkEnableFileIndexer)
en: Enable Nepomuk File Indexer
he: אפשר אינדוקס קבצים של Nepomuk

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_fileIndexerSuspendResumeButtom) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_emailIndexerSuspendResumeButtom)
en: Suspend
he: מושהה

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_emailIndexingBox)
en: PIM Data Indexing
he: אנדקס מידע אישי

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4)
en: Indexing
he: מאנדקס

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_7)
en: File Indexing
he: אינדוקס קבצים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Customize the files and folders to be indexed
he: התאם אישית את הקבצים והתיקיות לאינדוקס

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkboxDocuments)
en: Index Documents
he: מסמכים באינדקס

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkboxAudio)
en: Index Audio
he: קבצי שמע באינדקס

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkboxImage)
en: Index Images
he: קבצי תמונות באינדקס

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkboxVideo)
en: Index Videos
he: קבצי וידאו באינדקס

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkboxSourceCode)
en: Index Source Code
he: קבצי קוד־מקור באינדקס

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_buttonAdvancedFileIndexing)
en: Advanced
he: מתקדם

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_buttonCustomizeIndexFolders)
en: Customize Folders
he: התאמה של התיקיות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Removable media handling:
he: טיפול במדיה נשלפת:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, m_comboRemovableMediaHandling)
en: Indexing of files on removable media
he: אנדקס קבצים במדיה נשלפת

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, m_comboRemovableMediaHandling)
en: <para>Nepomuk can index files on removable devices like USB keys or external hard-disks for fast desktop searches.</para>
    <para>By default no files are indexed. Here this behaviour can be changed to one of two options:</para>
    <para><list><item><interface>Index files on all removable devices</interface> - Files on removable media are indexed as soon as the medium is mounted. Caution: this does not include media which have been rejected via the second option.</item>
    <item><interface>Ask individually when newly mounted</interface> - The user will be asked to decide if files on the newly mounted medium should be indexed or not. Once decided Nepomuk will not ask again.</item></list></para>
he: <para> ניתן לאנדקס קבצים על ידי Nepomuk במדיה נשלפת כגון התקני USB או דיסקים נשלפים עבור חיפושים מהירים.</para> 
    <para> קבצים לא יהיו מאונדקסים בברירת מחדל. ניתן לשנות התנהגות זו לאחת משתי אפשרויות:</para>
    <para><list><item><interface>אנדקס קבצים בכל המדיות הנשלפות</interface> - קבצים במדיה נשלת יאונדקסו ברגע שההתקן מחובר. הזהרה: התנהגות זו לא כוללת מדיה שנדחתה על ידי האפשרות השנייה. </item>
    <item><interface>שאל בכל פעם שהתקן חדש מחובר</interface> - המשתמש יתבקש להחליט אם קבצים במדיה החדשה יאונדקסו או לא. ברגע שהתקבלה החלטה Nepomuk לא ישאל שוב. </item></list></para>

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_comboRemovableMediaHandling)
en: Ignore all removable media
he: התעלם מכל המדיה הנשלפת

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_comboRemovableMediaHandling)
en: Index files on all removable devices
he: אנדקס קבצים בכל ההתקנים הנשלפים

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_comboRemovableMediaHandling)
en: Ask individually when newly mounted
he: שאל בכל פעם שהתקן חדש מחובר

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Backup
he: גיבוי

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Automatic Backups
he: גיבויים אוטומטיים

[ctx: @info]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Nepomuk can perform regular automatic backups of all data that could not be restored otherwise. This includes manually created tags, ratings, but also statistical data.
he: השירות Nepomuk יכול לעשות גיבויים אוטומטים של המידע לשחזור מאוחר יותר. זה כולל גם תגיות שנוצרו ידנית, דירוגים וגם מידע סטטיסטי.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Backup frequency:
he: תדירות הגיבוי:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, m_comboBackupFrequency)
en: How often should a backup of the Nepomuk database be created
he: בכל כמה זמן יש ליצור גיבוי של בסיס הנתונים של Nepomuk

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Backup Time:
he: זמן הגיבוי:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTimeEdit, m_editBackupTime)
en: When should the backup be created
he: מתי יש ליצור את הגיבוי

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Max number of backups:
he: מספר מרבי של גיבויים:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, m_spinBackupMax)
en: How many previous backups should be kept
he: כמה גיבוים אחרונים יש לשמור

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_6)
en: Tools
he: כלים

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, m_buttonManualBackup)
en: Manual Backup...
he: גיבוי ידני...

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, m_buttonRestoreBackup)
en: Restore Backup...
he: שחזר גיבוי...

en: Desktop Search Configuration Module
he: מודול תצורת חיפוש בשולחן העבודה

en: Copyright 2007-2010 Sebastian Trüg
he: כל הזכויות שמורות 2007-2010 Sebastian Trüg

[ctx: @item:inlistbox]
en: Disable Automatic Backups
he: בטל גיבויים אוטומטיים

[ctx: @item:inlistbox]
en: Daily Backup
he: גיבוי יומי

[ctx: @item:inlistbox]
en: Weekly Backup
he: גיבוי שבועי

en: The Nepomuk installation is not complete. No desktop search settings can be provided.
he: ההתקנה של Nepomuk לא הסתיימה. לא סופקו הגדרות לחיפוש בשולחן העבודה.

en: Failed to start the desktop search service (Nepomuk). The settings have been saved and will be used the next time the server is started.
he: ההפעלה של שרת החיפוש (Nepomuk) השולחני נכשלה. ההגדרות שסופקו נשמרו וישמשו לפעם הבאה שהשירות יופעל.

en: Desktop search service not running
he: שירות חיפוש בשולחן העבודה לא פעיל

[ctx: @info:status]
en: Desktop search services are active
he: שירותים של חיפוש בשולחן העבודה פעילים

[ctx: @info:status]
en: Desktop search services are disabled
he: שירותים של חיפוש בשולחן העבודה מבוטלים

[ctx: @info:status %1 is an error message returned by a dbus interface.]
en: Failed to contact File Indexer service (%1)
he: התקשורת אל שירות האינדקס כשלה (%1)

[ctx: @info:status]
en: File indexing service failed to initialize, most likely due to an installation problem.
he: האתחול של שירות אינדוקס הקבצים כשל, כנראה בכלל בעיית התקנה.

[ctx: @info:status]
en: File indexing service not running.
he: שירות אינדוקס הקבצים לא פעיל.

[ctx: Resumes the Nepomuk file indexing service.]
en: Resume
he: המשך

[ctx: Suspends the Nepomuk file indexing service.]
en: Suspend
he: השהה

[ctx: @info:status %1 is an error message returned by a dbus interface.]
en: Failed to contact PIM Data Indexer service (%1)
he: התקשורת אל שירות האינדקס כשלה (%1)

[ctx: @info:status]
en: PIM Data Indexing service is suspended
he: שירות אינדוקס המידע מושהה

[ctx: @info:status]
en: PIM Data indexing service not running.
he: שירות אינדוקס המידע לא פעיל.

en: Resume
he: המשך

en: 1 existing backup | %1 existing backups
he[0]: קיים גיבוי אחד
he[1]: קיימים %1 גיבויים

[ctx: @info %1 is the creation date of a backup formatted vi KLocale::formatDateTime]
en: Oldest: %1
he: הכי ישן: %1
