kcmhtmlsearch - en to he translation catalogue (23 entries)

en: The fulltext search feature makes use of the ht://dig HTML search engine. You can get ht://dig at the
he: אפשרות חיפוש הטקסט המלא משתמשת במנוע החיפוש ל־HTML‏ ht://dig‏.
    את ht://dig ניתן להשיג

en: Information about where to get the ht://dig package.
he: מידע לגבי איפה ניתן להשיג את החבילה ht://dig.

en: ht://dig home page
he: באתר הבית של ht://dig

en: Program Locations
he: מיקומי תוכניות

en: Enter the path to your htdig program here, e.g. /usr/local/bin/htdig
he: הזן כאן את הנתיב אל תוכנית ה-htdig שלך, לדוגמה usr/local/bin/htdig/.

en: Enter the path to your htsearch program here, e.g. /usr/local/bin/htsearch
he: הזן כאן את הנתיב אל תוכנית ה-htsearch שלך, לדוגמה ‎/usr/local/bin/htsearch.

en: Enter the path to your htmerge program here, e.g. /usr/local/bin/htmerge
he: הזן כאן את הנתיב אל תוכנית ה־htmerge שלך, לדוגמה ‎/usr/local/bin/htmerge.

en: Scope
he: תחום

en: Here you can select which parts of the documentation should be included in the fulltext search index. Available options are the KDE Help pages, the installed man pages, and the installed info pages. You can select any number of these.
he: כאן באפשרותך לבחור אילו חלקים של התיעוד ייכללו באינדקס חיפוש הטקסט המלא. האפשרויות הזמינות הן דפי עזרה על KDE, דפי ההוראות המותקנים, ודפי המידע המותקנים. באפשרותך לבחור כל אחת מאפשרויות אלה.

en: &KDE help
he: עזרה ש&ל KDE

en: &Man pages
he: &דפי הוראות

en: &Info pages
he: דפי &מידע

en: Additional Search Paths
he: מיקומי חיפוש נוספים

en: Here you can add additional paths to search for documentation. To add a path, click on the <em>Add...</em> button and select the folder from where additional documentation should be searched. You can remove folders by clicking on the <em>Delete</em> button.
he: כאן באפשרותך להוסיף נתיבים נוספים לחפש בהם תיעוד. על מנת להוסיף נתיב, לחץ על הכפתור <em>הוספה...</em> ובחר את התיקייה בה יש לחפש אחר תיעוד נוסף. באפשרותך להסיר תיקיות על ידי לחיצה על הכפתור <em>מחק</em>.

en: Add...
he: הוסף...

en: Delete
he: מחק

en: Language Settings
he: הגדרות שפה

en: Here you can select the language you want to create the index for.
he: כאן באפשרותך לבחור את השפה שברצונך ליצור עבורה את האינדקס.

en: &Language
he: ש&פה

en: Generate Index...
he: צור אינדקס...

en: Click this button to generate the index for the fulltext search.
he: לחץ על כפתור זה כדי ליצור את האינדקס לחיפוש הטקסט המלא.

en: without name
he: ללא שם

en: <h1>Help Index</h1> This configuration module lets you configure the ht://dig engine which can be used for fulltext search in the KDE documentation as well as other system documentation like man and info pages.
he: <h1>אינדקס</h1> מודול תצורה זה מאפשר לך לקבוע את ההגדרות של המנוע של ht://dig, בו ניתן לעשות שימוש לאפשרות חיפוש הטקסט המלא בתיעוד של KDE, וכן במערכות תיעוד אחרות של המערכת, כמו למשל בדפי הוראות ומידע.
