kcmicons - en to he translation catalogue (55 entries)

en: Use of Icon
he: שימוש הסמל

[ctx: @label The icon rendered by default]
en: Default
he: ברירת־מחדל

[ctx: @label The icon rendered as active]
en: Active
he: פעיל

[ctx: @label The icon rendered as disabled]
en: Disabled
he: לא־זמין

en: Size:
he: גודל:

en: Animate icons
he: הנפש סמלים

en: Set Effect...
he: הגדרת אפקט...

en: Desktop
he: שולחן עבודה

en: Toolbar
he: סרגלי כלים

en: Main Toolbar
he: סרגל כלים ראשי

en: Small Icons
he: סמלים קטנים

en: Panel
he: לוח

en: Dialogs
he: תיבות דו־שיח

en: All Icons
he: כל הסמלים

en: Setup Default Icon Effect
he: הגדרות אפקט סמל ברירת מחדל

en: Setup Active Icon Effect
he: הגדרות אפקט סמל פעיל

en: Setup Disabled Icon Effect
he: הגדרות אפקט סמל לא זמין

en: &Effect:
he: אפק&ט:

en: No Effect
he: ללא אפקט

en: To Gray
he: גווני אפור

en: Colorize
he: צביעה

en: Gamma
he: גאמה

en: Desaturate
he: ביטול הרוויה

en: To Monochrome
he: אל מונוכרום

en: &Semi-transparent
he: &שקוף למחצה

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Effect Parameters
he: פרמטרי אפקט

en: &Amount:
he: &כמות:

en: Co&lor:
he: &צבע:

en: &Second color:
he: צבע משני:

en: Name
he: שם

en: Description
he: תיאור

en: Install Theme File...
he: התקן ערכה מתוך קובץ...

en: Install a theme archive file you already have locally
he: התקנה של קובץ ערכה ששמורה אצלך במחשב

en: If you already have a theme archive locally, this button will unpack it and make it available for KDE applications
he: אם כבר הורדת ערכה למחשב שלך, כפתור זה יפרוס את הערכה ויהפוך אותה לזמינה עבור על יישומי KDE

en: Get New Themes...
he: קבל ערכות חדשות...

en: Get new themes from the Internet
he: הורד ערכות נושא חדשות מהאינטרנט

en: You need to be connected to the Internet to use this action. A dialog will display a list of themes from the http://www.kde.org website. Clicking the Install button associated with a theme will install this theme locally.
he: אתה צריך להיות מחובר לאינטרנט כדי להשתמש באפשרות זו. חלון חדש יציג את הערכות הזמינות מהאתר http://www.kde.org. לחיצה על כפתור ההתקנה יתקין את הערכה הנבחרת במחשב.

en: Remove Theme
he: הסר ערכה

en: Remove the selected theme from your disk
he: הסרת הערכה הנבחרת מהמחשב שלך

en: This will remove the selected theme from your disk.
he: זה ימחק את הערכה הנבחרת מהדיסק שלך.

en: Select the icon theme you want to use:
he: בחר את ערכת הסמלים שברצונך לעשות בה שימוש:

en: Drag or Type Theme URL
he: גרור או הקלד את כתובת הערכה

en: Unable to find the icon theme archive %1.
he: אין אפשרות למצוא את ארכיון ערכת הסמלים %1.

en: Unable to download the icon theme archive;
    please check that address %1 is correct.
he: אין אפשרות להוריד את ארכיון ערכת הסמלים.
    בדוק שהכתובת %1 נכונה.

en: The file is not a valid icon theme archive.
he: הקובץ אינו ארכיון ערכת סמלים תקף.

en: A problem occurred during the installation process; however, most of the themes in the archive have been installed
he: אירעה שגיאה במהלך ההתקנה, אך רוב הערכות בארכיון כבר הותקנו

en: Installing icon themes
he: מתקין ערכות סמלים

en: <qt>Installing <strong>%1</strong> theme</qt>
he: <qt>מתקין את הערכה <strong>%1</strong></qt>

en: <qt>Are you sure you want to remove the <strong>%1</strong> icon theme?<br /><br />This will delete the files installed by this theme.</qt>
he: <qt>האם אתה בטוח שברצונך להסיר את ערכת הסמלים <strong>%1</strong>?<br /><br />ההסרה תביא למחיקת הקבצים שהותקנו על ידי ערכה זו.</qt>

en: Confirmation
he: בקשה לאישור

en: &Theme
he: ער&כה

en: Ad&vanced
he: מתק&דם

en: Icons
he: סמלים

en: Icons Control Panel Module
he: מודול סמלים ללוח הבקרה
