kcmlocale - en to he translation catalogue (137 entries)

en: Country Selector
he: בוחר מדינה

en: without name
he: ללא שם

[ctx: @item:inlistbox Country]
en: Not set (Generic English)
he: לא נקבע (אנגלית גנרית)

en: Localization options for KDE applications
he: אפשרויות בנאום עבור יישומים של KDE

en: Copyright 2010 John Layt
he: כל הזכויות שמורות 2010 John Layt

en: Maintainer
he: מתחזק

en: You have the language with code '%1' in your list of languages to use for translation but the localization files for it could not be found. The language has been removed from your configuration. If you want to add it again please install the localization files for it and add the language again.
he: יש לך שפה עם קוד "%1" ברשימת השפות לשימוש עבור התרגום, אבל אין קבצי בנאום בנמצא. השפה הוסרו מהתצורה שלך, אם ברצונך להוסיף אותה שוב, אנא התקן את קצבי הבנאום של השפה והוסף את השפה שוב.

en: Changed language settings apply only to newly started applications.
    To change the language of all programs, you will have to logout first.
he: השינויים בהגדרות השפה יחולו רק על יישומים אשר יופעלו מרגע זה.
    כדי לשנות את השפה עבור כל התוכניות, יש לצאת תחילה מהמערכת.

en: Applying Language Settings
he: החלת הגדרות השפה

en: <h1>Country/Region & Language</h1>
    <p>Here you can set your localization settings such as language, numeric formats, date and time formats, etc.  Choosing a country will load a set of default formats which you can then change to your personal preferences.  These personal preferences will remain set even if you change the country.  The reset buttons allow you to easily see where you have personal settings and to restore those items to the country's default value.</p>
he: <h1>מדינה/איזור ושפה</h1>
    <p> כאן ניתן לקבוע את הגדרות הבנאום כגון שפה, תסדרי מספרים ושעה וכו'. בחירה של מדינה יטען את ברירות המחדל שאותם תוכל לשנות בכדי להתאים להעדפותיך. הגדרות אלו יישארו גם אם תבחר מדינה חדשה. כפתור האיפוס יאפשר לך לראות איפה נמצאות העדפות האישיות שלך ולשחזר אותן אל ברירת המחדל של המדינה. </p>

en: Reset item to its default value
he: אפס פריט זה לערך ברירת מחדל

[ctx: No separator symbol]
en: None
he: ללא

[ctx: Space separator symbol]
en: Single Space
he: רווח בודד

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_tabLocation)
en: Country
he: מדינה

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_tabTranslations)
en: Languages
he: שפות

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_tabNumbers)
en: Numbers
he: מספרים

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_tabMoney)
en: Money
he: כסף

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_tabCalendar)
en: Calendar
he: לוח שנה

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_tabDateTime)
en: Date && Time
he: תאריך ושעה

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_tabOther)
en: Other
he: אחר

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelNumbersSample)
en: Numbers:
he: מספרים:

en: This is how positive numbers will be displayed.
he: כך יוצגו מספרים מספרים חיוביים.

en: This is how negative numbers will be displayed.
he: כך יוצגו מספרים שליליים.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelMoneySample)
en: Money:
he: כסף:

en: This is how positive monetary values will be displayed.
he: כך יוצגו ערכי כסף חיוביים.

en: This is how negative monetary values will be displayed.
he: כך יוצגו ערכי כסף שליליים.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelDateSample)
en: Date:
he: תאריך:

en: This is how long dates will be displayed.
he: כך יוצגו תאריכים ארוכים.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelShortDateSample)
en: Short date:
he: תאריך מקוצר:

en: This is how short dates will be displayed.
he: כך יוצגו תאריכים מקוצרים.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelTimeSample)
en: Time:
he: שעה:

en: This is how time will be displayed.
he: כך תוצג השעה.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelCountry)
en: Country:
he: מדינה:

en: <p>This is the country where you live.  The KDE Workspace will use the settings for this country or region.</p>
he: <p>זה המקום בו אתה גר. KDE ישתמש בברירות המחדל של מדינה זו. </p>

[ctx: %1 is the system country name]
en: System Country (%1)
he: המדינה (%1)

en: No Country (Default Settings)
he: ללא מדינה (בגדרות ברירת מחדל)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelCountryDivision)
en: Subdivision:
he: יחידת משנה:

en: <p>This is the country subdivision where you live, e.g. your state or province.  The KDE Workspace will use this setting for local information services such as holidays.</p>
he: <p> זוהי חלוקת המשנה של המקום בו אתה גר, למשל המדינה או המחוז. סביבת העבודה דל KDE משתמש בהגדרה זו כדי לקבל מידע מקומי כגון חופשים. </p>

note: i18n: ectx: property (availableLabel), widget (KActionSelector, m_selectTranslations)
en: Available Languages:
he: שפות זמינות

en: <p>This is the list of installed KDE Workspace language translations not currently being used.  To use a language translation move it to the 'Preferred Languages' list in the order of preference.  If no suitable languages are listed, then you may need to install more language packages using your usual installation method.</p>
he: <p> זוהי רשימת השפות המותקנות בסביבת העבודה של KDE שלא בשימוש כרגע. בכדי להשתמש בשפה, העבר אותה אל רשימת השפות המועדפת לפי סדר ההעדפה. אם שפות לא מתאימות נמצאו, באפשרותך להתקין שפות נוספות בצורה המתאימה לפלטפורמה. </p>

note: i18n: ectx: property (selectedLabel), widget (KActionSelector, m_selectTranslations)
en: Preferred Languages:
he: שפות מועדפות:

en: <p>This is the list of installed KDE Workspace language translations currently being used, listed in order of preference.  If a translation is not available for the first language in the list, the next language will be used.  If no other translations are available then US English will be used.</p>
he: <p> זוהי הרשימה של השפות שאליהן מתורגם KDE, לפי סדר הופעה. אם תרגום לא זמין עבור השפה הראשונה ברשימה, השפה הבאה תהיה בשימוש. אם לא נמצאו שפות אנגלית-ארה"ב תהיה השפה בשימוש. </p>

[ctx: %1 = default language name]
en: %1 (Default)
he: %1 (ברירת מחדל)

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, m_buttonTranslationsInstall)
en: Install more languages
he: התקן שפות נוספות

en: <p>Click here to install more languages</p>
he: <p> לחץ כאן בכדי להתקין שפות נוספות </p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelNumericDigitGrouping) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelMonetaryDigitGrouping)
en: Digit grouping:
he: קיבוץ ספרות:

en: <p>Here you can define the digit grouping used to display numbers.</p><p>Note that the digit grouping used to display monetary values has to be set separately (see the 'Money' tab).</p>
he: <p> כאן באפשרותך להגדיר את מפריד האלפים שישמש להצגת מספרים. </p><p> שים לב שמפריד האלפים שמשמש להצגת ערכי כסף מוגדר בנפרד (עיין בלשונית "כסף"). </p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelThousandsSeparator) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelMonetaryThousandsSeparator)
en: Group separator:
he: מפריד קבוצות:

en: <p>Here you can define the digit group separator used to display numbers.</p><p>Note that the digit group separator used to display monetary values has to be set separately (see the 'Money' tab).</p>
he: <p>  כאן באפשרותך להגדיר את מפריד האלפים שישמש להצגת מספרים. </p><p> שים לב שמפריד האלפים שמשמש להצגת ערכי כסף מוגדר בנפרד (עיין בלשונית "כסף"). </p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelDecimalSymbol) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelMonetaryDecimalSymbol)
en: Decimal separator:
he: סימן עשרוני:

en: <p>Here you can define the decimal separator used to display numbers (i.e. a dot or a comma in most countries).</p><p>Note that the decimal separator used to display monetary values has to be set separately (see the 'Money' tab).</p>
he: <p>  כאן באפשרותך להגדיר את המפריד העשרוני שישמש להצגת מספרים (ברוב המדינות מדובר בנקודה או פסיק). </p> <p>שים לב שהמפריד העשרוני שמשמש להצגת ערכי כסף מוגדר בנפרד (עיין בלשונית "כסף"). </p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelDecimalPlaces) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelMonetaryDecimalPlaces)
en: Decimal places:
he: מספר ספרות:

en: <p>Here you can set the number of decimal places displayed for numeric values, i.e. the number of digits <em>after</em> the decimal separator.</p><p>Note that the decimal places used to display monetary values has to be set separately (see the 'Money' tab).</p>
he: <p> כאן ניתן להגדיר את מספר הספרות העשרוניות להצגה בערכים מספריים. הווה אומר, מספר הספרות <em>אחרי</em> הנקודה העשרונית. </p><p> שים לב שמספר הספרות בשימוש בכסף, מוגדר בנפרד (ראה לשונית "כסף"). </p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelPositiveFormat)
en: Positive sign:
he: סימן חיובי:

en: <p>Here you can specify text used to prefix positive numbers. Most locales leave this blank.</p><p>Note that the positive sign used to display monetary values has to be set separately (see the 'Money' tab).</p>
he: <p> כאן ניתן להדיר מה יוצג לפני מספרים חיוביים. ברירת המחדל היא ריקה.</p><p> שים לב שסימן חיובי עבור כספים יש להגדיר בנפרד. (ראה לשונית "כסף"). </p>

[ctx: No positive symbol]
en: None
he: ללא

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelNegativeFormat)
en: Negative sign:
he: סימן שלילי:

en: <p>Here you can specify text used to prefix negative numbers. This should not be empty, so you can distinguish positive and negative numbers. It is normally set to minus (-).</p><p>Note that the negative sign used to display monetary values has to be set separately (see the 'Money' tab).</p>
he: <p>כאן באפשרותך לציין טקסט שיופיע לפני מספרים שליליים. ערך זה לא אמור להיות ריק, וזאת על מנת שניתן יהיה להבחין בין מספרים חיוביים ושליליים. ערך זה מוגדר בדרך כלל כמינוס (-).</p><p> שים לב שסימן שלילי עבור ערכים כספיים מוגדר בנפרד (ראה לשונית "כסף"). </p>

[ctx: No negative symbol]
en: None
he: ללא

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelDigitSet) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelMonetaryDigitSet) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelDateTimeDigitSet)
en: Digit set:
he: ספרה עשרונית:

en: <p>Here you can define the set of digits used to display numbers. If digits other than Arabic are selected, they will appear only if used in the language of the application or the piece of text where the number is shown.</p> <p>Note that the set of digits used to display monetary values has to be set separately (see the 'Money' tab).</p>
he: <p> כאן באפשרותך להגדיר את מערך הספרות לשימוש בתצוגה של מספרים. אם ספרות ערביות לא מוגדרות (ספרות ערביות: 0123456789), הן יוצגו רק אם נעשה שימוש בשפה ביישום, או בקטע טקסט שבו מוצג המספר.</p><p> שים לב שמערך הספרות לשימוש בערכים מספריים מוגדר בנפרד (ראה לשונית "כסף"). </p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelCurrencyCode)
en: Currency:
he: מטבע:

en: <p>Here you can choose the currency to be used when displaying monetary values, e.g. United States Dollar or Pound Sterling.</p>
he: <p>כאן ניתן לבחור את המטבע שיוצג בעת שימוש בערכי מטבע, לדוגמה דולר ארצות הברית או לירה סטרלינג. </p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelCurrencySymbol)
en: Currency symbol:
he: סמל המטבע:

en: <p>Here you can choose the symbol to be used when displaying monetary values, e.g. $, US$ or USD.</p>
he: <p>כאן ניתן לבחור את סימן של המטבע לשימוש, למשל $, ₪ או ש"ח. </p>

en: <p>Here you can define the digit grouping used to display monetary values.</p><p>Note that the digit grouping used to display other numbers has to be defined separately (see the 'Numbers' tab).</p>
he: <p> כאן באפשרותך להגדיר את מפריד האלפים שישמש להצגת מספרים כספיים</p><p> שים לב שמפריד האלפים שמשמש להצגת ערכים מספריים מוגדר בנפרד (עיין בלשונית "מספרים"). </p>

en: <p>Here you can define the decimal separator used to display monetary values.</p><p>Note that the decimal separator used to display other numbers has to be defined separately (see the 'Numbers' tab).</p>
he: <p> כאן באפשרותך להגדיר את מפריד האלפים שישמש להצגת ערכי כספים. </p> <p> שים לב שמפריד האלפים שמשמש להצגת מספרים אחרים מוגדר בנפרד (עיין בלשונית "מספרים"). </p>

en: <p>Here you can set the number of decimal places displayed for monetary values, i.e. the number of digits <em>after</em> the decimal separator.</p><p>Note that the decimal places used to display other numbers has to be defined separately (see the 'Numbers' tab).</p>
he: ‏<p> כאן ניתן להגדיר את המפריד העשרוני שישמש להצגת ערכי כספים, לדוגמה מספר הספרות <em>לאחר</em>המפריד העשרוני.</p> <p> שים לב שהמפריד העשרוני שמשמש להצגת מספרים אחרים מוגדר בנפרד (עיין בלשונית "מספרים"). </p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelMonetaryPositiveFormat)
en: Positive format:
he: תסדיר חיובי:

en: <p>Here you can set the format of positive monetary values.</p><p>Note that the positive sign used to display other numbers has to be defined separately (see the 'Numbers' tab).</p>
he: <p> כאן באפשרותך להגדיר את מפריד האלפים שישמש להצגת ערכי כספיים חיוביים. </p> <p> שים לב שמפריד האלפים שמשמש להצגת מספרים חיוביים אחרים מוגדר בנפרד (עיין בלשונית "מספרים"). </p>

en: Sign position:
he: מיקום הסימן:

en: Parentheses Around
he: סוגריים מסביב

en: Before Quantity Money
he: לפני סכום כסף

en: After Quantity Money
he: אחרי סכום כסף

en: Before Money
he: לפני המטבע

en: After Money
he: אחרי המטבע

en: Here you can select how a positive sign will be positioned. This only affects monetary values.
he: כאן באפשרותך לבחור כיצד ימוקם הסימן החיובי. ההגדרה משפיעה רק על ערכי כסף.

en: Prefix currency symbol
he: סמל המטבע כסיומת

en: If this option is checked, the currency sign will be prefixed (i.e. to the left of the value) for all positive monetary values. If not, it will be postfixed (i.e. to the right).
he: אם אפשרות זו נבחרת, סמל המטבע יופיע כסיומת (משמאל לערך) עבור כל ערכי הכסף החיוביים. אחרת, הוא יופיע כקידומת (מימין).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelMonetaryNegativeFormat)
en: Negative format:
he: תבנית שלילית:

en: <p>Here you can set the format of negative monetary values.</p><p>Note that the negative sign used to display other numbers has to be defined separately (see the 'Numbers' tab).</p>
he: <p> כאן באפשרותך להגדיר את מפריד האלפים שישמש להצגת ערכי כספיים שליליים. </p> <p> שים לב שמפריד האלפים שמשמש להצגת מספרים שליליים אחרים מוגדר בנפרד (עיין בלשונית "מספרים"). </p>

en: Here you can select how a negative sign will be positioned. This only affects monetary values.
he: כאן באפשרותך לבחור כיצד ימוקם הסימן השלילי. ההגדרה משפיעה רק על ערכי כסף.

en: If this option is checked, the currency sign will be prefixed (i.e. to the left of the value) for all negative monetary values. If not, it will be postfixed (i.e. to the right).
he: אם אפשרות זו נבחרת, סמל המטבע יופיע כסיומת (משמאל לערך) עבור כל ערכי הכסף השליליים. אחרת, הוא יופיע כקידומת (מימין).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelCalendarSystem)
en: Calendar system:
he: לוח שנה:

en: <p>Here you can set the Calendar System to use to display dates.</p>
he: <p> כן ניתן לשנות את לוח השנה לשימוש בכדי להציג תאריכים. </p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelShortYearWindow)
en: Short year window:
he: חלון של שנה קצרה:

[ctx: label between two year inputs, i.e. 1930 to 2029]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelShortYearWindowTo)
en: to
he: אל

en: <p>This option determines what year range a two digit date is interpreted as, for example with a range of 1950 to 2049 the value 10 is interpreted as 2010.  This range is only applied when reading the Short Year (YY) date format.</p>
he: <p> אפשרות זו קובעת את טווח השנים של שנים בנות שתי ספרות. למשל בתחום של 1950 עד 2049, הערך 10 נחשב 2010. הטווח הזה בשימוש רק כאשר משתמשים בשפה מקוצרת (‏YY). </p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelWeekNumberSystem)
en: Week number system:
he: שיטת מספר שבועות:

en: ISO Week
he: שבוע של ISO

en: Full First Week
he: שבוע מלא ראשון

en: Partial First Week
he: שבוע חלקי ראשון

en: Simple Week
he: שבוע פשוט

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelWeekStartDay)
en: First day of week:
he: היום הראשון של השבוע:

en: <p>This option determines which day will be considered as the first one of the week.  This value may affect the Week Number System.</p>
he: <p> אפשרות זו קובעת איזה יום ייחשב כיום הראשון של השבוע.  אפשרות זו גם משפיעה על מערכת מספר השבוע.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelWorkingWeekStartDay)
en: First working day of week:
he: יום העבודה הראשון של השבוע:

en: <p>This option determines which day will be considered as the first working day of the week.</p>
he: <p> אפשרות זו קובעת איזה יום ייחשב כיום העבודה הראשון של השבוע. </p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelWorkingWeekEndDay)
en: Last working day of week:
he: יום העבודה האחרון של השבוע:

en: <p>This option determines which day will be considered as the last working day of the week.</p>
he: <p> אפשרות זו קובעת איזה יום ייחשב כיום העבודה האחרון של השבוע. </p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelWeekDayOfPray)
en: Week day for special religious observance:
he: יום בשבוע למועד דתי שבועי:

en: <p>This option determines which day if any will be considered as the day of the week for special religious observance.</p>
he: <p>באפשרות זו ניתן לקבוע את יום המועד הדתי השבועי. </p>

[ctx: Day name list, option for no special day of religious observance]
en: None / None in particular
he: ללא - אין אחד מיוחד

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelTimeFormat)
en: Time format:
he: תבנית שעה:

[ctx: some reasonable time formats for the language]
en: HH:MM:SS
    pH:MM:SS AMPM
he: hH:MM:SS
    pH:MM:SS AMPM

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelAmSymbol)
en: AM symbol:
he: סימון לפני הצהריים:

en: <p>Here you can set the text to be displayed for AM.</p>
he: <p> כאן ניתן לקבוע את הטקסט לתצוגה לפני הצהריים. </p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelPmSymbol)
en: PM symbol:
he: סימון לאחרי הצהריים:

en: <p>Here you can set the text to be displayed for PM.</p>
he: <p> כאן ניתן לבחור את הטקסט לתצוגה לאחר הצהריים. </p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelDateFormat)
en: Long date format:
he: תבנית תאריך ארוך:

[ctx: some reasonable date formats for the language]
en: WEEKDAY MONTH dD YYYY
    SHORTWEEKDAY MONTH dD YYYY
he: WEEKDAY, dD בMONTH YYYY
    SHORTWEEKDAY, dD בMONTH YYYY

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelShortDateFormat)
en: Short date format:
he: תבנית תאריך מקוצר:

[ctx: some reasonable short date formats for the language]
en: YYYY-MM-DD
    dD.mM.YYYY
    DD.MM.YYYY
he: dD/mM/YYYY
    dD.mM.YYYY
    YYYY-MM-DD

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelMonthNamePossessive)
en: Possessive month names:
he: שמות שייכות של חודשים:

en: <p>This option determines whether possessive form of month names should be used in dates.</p>
he: <p>אפשרות זו קובעת אם ייעשה שימוש בצורת השייכות של שמות החודשים בתוך תאריכים.</p>

en: Page size:
he: גודל דף:

en: <p>Here you can define the default page size to be used in new documents.</p><p>Note that this setting has no effect on printer paper size.</p>
he: <p> כאן ניתן להגדיר את גודל הדף לשימוש במסמכים חדשים.</p><p> שים לב שההגדרה הזאת לא משפיעה על גודל הדף של מדפסות. </p>

[ctx: Page size]
en: C5 Envelope
he: מעטפה C5

[ctx: Page size]
en: US Common 10 Envelope
he: מעטפה כללית 10 של ארה"ב

[ctx: Page size]
en: DLE Envelope
he: מעטפה של DLE

[ctx: Page size]
en: Executive
he: מנהלי

[ctx: Page size]
en: Folio
he: פוליו

[ctx: Page size]
en: Ledger
he: פנקס

[ctx: Page size]
en: US Legal
he: ארה"ב משפטי

[ctx: Page size]
en: Tabloid
he: טבלואיד

[ctx: Page size]
en: Custom
he: מותאם אישית

en: Measurement system:
he: שיטת מדידה:

en: <p>Here you can define the measurement system to use.</p>
he: <p> כאן ניתן להגדיר את שיטת המדידה לשימוש. </p>

en: Metric System
he: שיטה מטרית

en: Imperial System
he: שיטה אימפריאלית

en: Byte size units:
he: גודל יחידות הבתים

[ctx: Unit of binary measurement]
en: IEC Units (KiB, MiB, etc)
he: יחידות IEC‏ (KiB, MiB וכו')

[ctx: Unit of binary measurement]
en: JEDEC Units (KB, MB, etc)
he: יחידות JEDEC‏ (KB, MB וכו')

[ctx: Unit of binary measurement]
en: Metric Units (kB, MB, etc)
he: יחידות מטריות (KB, MB וכו')

[ctx: Example test for binary unit dialect]
en: Example: 2000 bytes equals %1
he: למשל: 2000 בתים שקולים אל %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelPageSize)
en: Page size
he: גודל עמוד

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelMeasureSystem)
en: Measurement system
he: שיטת מדידה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelBinaryUnitDialect)
en: Byte size units
he: גודל יחידות הבתים
