kdebugdialog - en to he translation catalogue (22 entries)

en: Debug Settings
he: הגדרות ניפוי באגים

en: File
he: קובץ

en: Message Box
he: תיבת הודעה

en: Shell
he: המעטפת

en: Syslog
he: רישום המערכת

en: None
he: ללא

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pInfoGroup)
en: Information
he: מידע

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Output to:
he: פלט אל:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Filename:
he: שם הקובץ:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pErrorGroup)
en: Error
he: שגיאה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, pAbortFatal)
en: Abort on fatal errors
he: צא במקרים של שגיאות גורליות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_disableAll2)
en: Disable all debug output
he: בטל את כל פלט ניפוי הבאגים

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pWarnGroup)
en: Warning
he: אזהרה

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pFatalGroup)
en: Fatal Error
he: שגיאה גורלית

en: &Select All
he: בחר ה&כל

en: &Deselect All
he: א&ל תבחר כלום

en: A dialog box for setting preferences for debug output
he: תיבת דו־שיח להגדרת העדפות לפלט ניפוי באגים

en: Copyright 1999-2009, David Faure <email>faure@kde.org</email>
he: כל הזכויות שמורות 1999-2000, David Faure ‏<email>faure@kde.org</email>

en: Maintainer
he: מתחזק

en: Show the fully-fledged dialog instead of the default list dialog
he: הצג את הדו־שיח המלא במקום דו־שיח הרשימה המוגדר כברירת מחדל.

en: Turn area on
he: הפעל איזור

en: Turn area off
he: כבה איזור
