kglobalaccel - en to he translation catalogue (5 entries)

en: The global shortcut for %1 was issued.
he: הופעל הקיצור הגלובאלי עבור %1.

en: The application %1 has registered a new global shortcut
he: היישום %1 רשם קיצור גלובאלי חדש

en: Open Global Shortcuts Editor
he: פתח את עורך הקיצורים הגלובאליים

en: KDE Global Shortcuts Service
he: שירות הקיצורים הגלובאליים של KDE

en: Maintainer
he: מתחזק
