nepomuk - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Things tagged '%1'
he: דברים המתויגים בתור "%1"

en: The desktop search service is not activated. Unable to answer queries without it.
he: שירות חיפוש שולחן העבודה לא מופעל. אין אפשרות לענות לשאילתות בלעדיו.

en: Resource does not exist
he: המשאב לא קיים

en: Relations:
he: יחסים:

en: Backlinks:
he: קישורים חוזרים:

en: Actions:
he: פעולות:

en: Delete resource
he: מחק משאב

en: Hide URIs
he: הסתר כתובות

en: Show URIs
he: הצג כתובות

en: Hide non-user visible properties
he: הסתר מאפיינים לא מוצגים לבני אדם

en: Show non-user visible properties
he: הצג מאפיינים לא מוצגים לבני אדם
