kio_thumbnail - en to he translation catalogue (11 entries)

[ctx: @option:check]
en: Rotate the image automatically
he: סובב את התמונה באופן אוטומטי

en: No MIME Type specified.
he: לא התקבל סוג MIME.

en: No or invalid size specified.
he: גודל שגוי או לא קיים צוין.

en: Cannot create thumbnail for directory
he: אין אפשרות ליצור ספרייה עבור הדוגמיות

en: No plugin specified.
he: לא צוין תוסף.

en: Cannot load ThumbCreator %1
he: אין אפשרות לטעון יוצר־דוגמיות %1

en: Cannot create thumbnail for %1
he: אין אפשרות ליצור דוגמית עבור %1

en: Failed to create a thumbnail.
he: שגיאה ביצירת דוגמית.

en: Could not write image.
he: אין אפשרות לכתוב תמונה.

en: Failed to attach to shared memory segment %1
he: נכשל צירוף למקטע זיכרון משותף %1

en: Image is too big for the shared memory segment
he: תמונה גדולה מדי עבור מקטע הזיכרון המשותף
