knetattach - en to he translation catalogue (26 entries)

en: Enter a name for this <i>WebFolder</i> as well as a server address, port and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
he: הכנס שם עבור <i>תיקיית רשת</i> זו וכן כתובת שרת, יציאה ומיקום תיקייה לשימוש ולחץ על הכפתור <b>שמור והתחבר</b>.

en: Enter a name for this <i>Secure shell connection</i> as well as a server address, port and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
he: הכנס שם עבור <i>התחברות Secure Shell</i> זו וכן כתובת שרת, יציאה ומיקום תיקייה לשימוש ולחץ על הכפתור <b>שמור והתחבר</b>.

en: Enter a name for this <i>File Transfer Protocol connection</i> as well as a server address and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
he: הכנס שם עבור <i>חיבור FTP</i> זה וכן כתובת שרת, ומיקום תיקייה לשימוש ולחץ על 
    הכפתור <b>שמור והתחבר</b>.

en: Enter a name for this <i>Microsoft Windows network drive</i> as well as a server address and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
he: הכנס שם עבור <i>כונן רשת של חלונות</i> זה וכן כתובת שרת ומיקום תיקייה לשימוש 
    ולחץ על הכפתור <b>שמור והתחבר</b>.

en: Unable to connect to server.  Please check your settings and try again.
he: לא יכול להתחבר לשרת. בדוק את ההגדרות ונסה שוב.

en: Save && C&onnect
he: &שמור והתחבר

en: C&onnect
he: &התחבר

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWizard, KNetAttach)
en: Network Folder Wizard
he: אשף תיקיית רשת

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, _folderType)
en: Add Network Folder
he: הוסף תקיית רשת

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Select the type of network folder you wish to connect to and press the Next button.
he: בחר את סוג תיקיית הרשת שברצונך לחבר ולחץ על "הבא".

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _recent)
en: &Recent connection:
he: &חיבורים אחרונים:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _webfolder)
en: &WebFolder (webdav)
he: &תיקיית רשת (webdav)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _smb)
en: &Microsoft® Windows® network drive
he: כונן רשת של &חלונות

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, _folderParameters)
en: Network Folder Information
he: מידע על תיקיית רשת

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _informationText)
en: Enter a name for this <i>%1</i> as well as the server address, port and folder path to use and press the Next button.
he: הכנס שם עבור <i>%1</i> וכן את כתובת השרת יציאה ומיקום תיקייה לשימוש ולחץ "הבא".

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2)
en: &Name:
he: &שם:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _userText)
en: &User:
he: &משתמש:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Se&rver:
he: &שרת:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _portText)
en: &Port:
he: &יציאה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _protocol)
en: &Protocol:
he: &פרוטוקול:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: &Folder:
he: &תיקייה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _encodingText)
en: Encoding:
he: קידוד:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _createIcon)
en: Cr&eate an icon for this remote folder
he: &צור סמל עבור תיקייה מרוחקת זו

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _useEncryption)
en: &Use encryption
he: &השתמש בהצפנה

en: KDE Network Wizard
he: אשף הרשת של KDE

en: Primary author and maintainer
he: מתחזק וכותב ראשי
