knotify4 - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Devices notification
he: הודעות של התקנים

en: Could not mount the following device: %1
he: אין אפשרות לחבר את ההתקן הבא: %1

en: Could not unmount the following device: %1
    One or more files on this device are open within an application
he: אין אפשרות לנתק את התקן הבא: %1
    קובץ אחד או יותר מההתקן הזה פתוח ביישום כלשהו

[ctx: The term "remove" here means "physically disconnect the device from the computer", whereas "safely" means "without risk of data loss"]
en: The following device can now be safely removed: %1
he: ניתן להסיר את ההתקן בבטחה: %1

en: Could not eject the following device: %1
    One or more files on this device are open within an application
he: אין אפשרות לשלוף את ההתקן הבא: %1
    קובץ אחד או יותר בשימוש ביישום כלשהו.

en: The following device can now be safely removed: %1
he: ניתן להסיר את ההתקן הבא בבטחה: %1

en: KDE Notification Daemon
he: שרת ההודעות של KDE

en: (C) 1997-2008, KDE Developers
he: המפתחים של KDE,‏ 1997-2008 כל הזכויות שמורות

en: Current Maintainer
he: מתחזק נוכחי

en: Previous Maintainer
he: מתחזק קודם

en: Sound support
he: תמיכה בצליל

en: Porting to KDE 4
he: היסב אל KDE 4

en: Starting Jovie Text-to-Speech Service Failed
he: ההפעלה של מנוע טקסט לדיבור Jovie נכשלה
