kuiserver - en to he translation catalogue (33 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupFinishedJobs)
en: Finished Jobs
he: משימות שהושלמו

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_radioMove)
en: Move them to a different list
he: העבר אותן לרשימה אחרת

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_radioRemove)
en: Remove them
he: הסר אותן

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupAppearance)
en: Appearance
he: מראה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_radioList)
en: Show all jobs in a list
he: הצג את כל הרשימות ברשימה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_radioTree)
en: Show all jobs in a tree
he: הצג את כל המשימות בעץ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_checkShowSeparateWindows)
en: Show separate windows
he: הצג חלונות שונים

en: %1 file | %1 files
he[0]: קובץ %1
he[1]: %1 קבצים

en: %1 folder | %1 folders
he[0]: תיקייה %1
he[1]: %1 תיקיות

note: i18n: ectx: label, entry, group (Configuration)
en: Move them to a different list.
he: העבר אותן לרשימה אחרת.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Configuration)
en: Remove them.
he: הסר אותן.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Configuration)
en: Show all jobs in a list.
he: הצג את כל העבודות ברשימה.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Configuration)
en: Show all jobs in a tree.
he: הצג את כל העבודות בעץ.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Configuration)
en: Show separate windows.
he: הצג חלונות שונים.

en: Job Manager
he: מנהל עבודה

en: KDE Job Manager
he: מנהל העבודה של KDE

en: (C) 2000-2009, KDE Team
he: הצוות של KDE 2000-2009, ‏(C)

en: Maintainer
he: מתחזק

en: Former Maintainer
he: מתחזק קודם

en: Former maintainer
he: מתחזק קודם

en: Matej Koss
he: Matt Koss

en: Developer
he: מפתח

en: %1 of %2 processed at %3/s
he: עוּבָד %1 מתוך %2 במהירות %3 לשנייה

en: %1 of %2 processed
he: עוּבָד %1 מתוך %2

en: %1 processed at %2/s
he: עוּבָד %1 במהירות %2 לשנייה

en: %1 processed
he: %1 עוּבָד

en: Clear
he: נקה

en: Cancel
he: ביטול

en: Pause
he: השהה

en: Resume
he: המשך

en: Configure...
he: הגדרה...

en: List of running file transfers/jobs (kuiserver)
he: רשימת העברות הקבצים/משימות שפועלות (kuiserver)

en: Behavior
he: התנהגות
