kwalletd - en to he translation catalogue (52 entries)

en: Already open.
he: כבר פתוח.

en: Error opening file.
he: שגיאה בניסיון לפתוח הקובץ.

en: Not a wallet file.
he: לא קובץ ארנק.

en: Unsupported file format revision.
he: גרסת פורמט הקובץ לא נתמכת.

en: Unknown encryption scheme.
he: שיטת הצפנה לא ידועה.

en: Corrupt file?
he: קובץ פגום?

en: Error validating wallet integrity. Possibly corrupted.
he: הראה שגיאה במהלך בדיקת תקינות הארנק. ייתכן ונפגם.

en: Read error - possibly incorrect password.
he: שגיאת קריאה - כנראה עקב סיסמא שגויה.

en: Decryption error.
he: שגיאת פיענוח.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, _allowOnce)
en: Allow &Once
he: אשר ל&עכשיו

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, _allowAlways)
en: Allow &Always
he: אשר &לתמיד

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, _deny)
en: &Deny
he: &דחה

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, _denyForever)
en: Deny &Forever
he: דחה ל&תמיד

note: i18n: ectx: property (comment), widget (KTitleWidget, ktitlewidget)
en: The KDE Wallet System
he: מערכת הארנקים של KDE

en: KDE Wallet Service
he: שירות הארנק של KDE

en: <qt>KDE has requested to open the wallet '<b>%1</b>'. Please enter the password for this wallet below.</qt>
he: <qt>KDE ביקש לפתוח את הארנק '<b>%1</b>'. אנא הכנס למטה את הסיסמא עבור ארנק זה.</qt>

en: <qt>The application '<b>%1</b>' has requested to open the wallet '<b>%2</b>'. Please enter the password for this wallet below.</qt>
he: <qt>היישום '<b>%1</b>' ביקש לפתוח את הארנק '<b>%2</b>'. אנא הכנס למטה את הסיסמא עבור ארנק זה.</qt>

en: &Open
he: &פתח

[ctx: Text of a button to ignore the open-wallet notification]
en: Ignore
he: התעלם

en: <b>KDE</b> has requested to open a wallet (%1).
he: <b>KDE</b> ביקש לפתוח ארנק (%1).

[ctx: Text of a button for switching to the (unnamed) application requesting a password]
en: Switch there
he: החלף שם

en: <b>%1</b> has requested to open a wallet (%2).
he: <b>%1</b> ביקש לפתוח ארנק  (%2).

[ctx: Text of a button for switching to the application requesting a password]
en: Switch to %1
he: עבור אל %1

en: <qt>Error opening the wallet '<b>%1</b>'. Please try again.<br />(Error code %2: %3)</qt>
he: <qt>שגיאה בפתיחת הארנק '<b>%1</b>'. אנא נסה בשנית.<br />(קוד שגיאה %2: %3)</qt>

en: KDE has requested to open the wallet. This is used to store sensitive data in a secure fashion. Please enter a password to use with this wallet or click cancel to deny the application's request.
he: KDE ביקש לפתוח את הארנק. הארנק משמש לאחסון מידע רגיש באופן מאובטח. אנא הכנס סיסמא על מנת להשתמש בארנק זה, או לחץ על ביטול כדי לדחות את בקשת היישום.

en: <qt>The application '<b>%1</b>' has requested to open the KDE wallet. This is used to store sensitive data in a secure fashion. Please enter a password to use with this wallet or click cancel to deny the application's request.</qt>
he: <qt>היישום '<b>%1</b>' ביקש לפתוח את הארנק של KDE. הארנק משמש לאחסון מידע רגיש באופן מאובטח. אנא הכנס סיסמא על מנת להשתמש בארנק זה, או לחץ על ביטול כדי לדחות את בקשת היישום.</qt>

en: <qt>KDE has requested to create a new wallet named '<b>%1</b>'. Please choose a password for this wallet, or cancel to deny the application's request.</qt>
he: <qt>KDE מבקש ליצור ארנק חדש בשם '<b>%1</b>'.  אנא בחר סיסמא עבור ארנק זה, או בטל כדי למנוע את בקשת היישום.</qt>

en: <qt>The application '<b>%1</b>' has requested to create a new wallet named '<b>%2</b>'. Please choose a password for this wallet, or cancel to deny the application's request.</qt>
he: <qt>היישום '<b>%1</b>' מבקש ליצור ארנק חדש בשם '<b>%2</b>'. אנא בחר סיסמא עבור ארנק זה, או בטל כדי למנוע את בקשת היישום.</qt>

en: C&reate
he: צ&ור

en: <qt>KDE has requested access to the open wallet '<b>%1</b>'.</qt>
he: <qt>KDE ביקש גישה לפתיחת הארנק '<b>%1</b>'.</qt>

en: <qt>The application '<b>%1</b>' has requested access to the open wallet '<b>%2</b>'.</qt>
he: <qt>היישום '<b>%1</b>' ביקש גישה לפתיחת הארנק '<b>%2</b>'.</qt>

en: Unable to open wallet. The wallet must be opened in order to change the password.
he: לא ניתן לפתוח את הארנק. יש צורך בפתיחת הארנק בשביל לשנות את הסיסמא.

en: <qt>Please choose a new password for the wallet '<b>%1</b>'.</qt>
he: <qt>אנא בחר בסיסמא חדשה עבור הארנק '<b>%1</b>'.</qt>

en: Error re-encrypting the wallet. Password was not changed.
he: שגיאה בפענוח הארנק. הסיסמא לא שונתה.

en: Error reopening the wallet. Data may be lost.
he: שגיאה בפתיחה חוזרת של הארנק. ייתכן והמידע נאבד.

en: There have been repeated failed attempts to gain access to a wallet. An application may be misbehaving.
he: נעשו ניסיונות חוזרים ונשנים לפתוח את הארנק, אך ללא הצלחה. ייתכן ויישום מתנהג שלא כראוי.

en: <qt>Password is empty.  <b>(WARNING: Insecure)</b></qt>
he: <qt>הסיסמא ריקה. <b>(אזהרה: לא בטוח)</b></qt>

en: Passwords match.
he: הסיסמאות תואמות.

en: Passwords do not match.
he: הסיסמאות לא תואמות.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Welcome to KWallet, the KDE Wallet System.  KWallet allows you to store your passwords and other personal information on disk in an encrypted file, preventing others from viewing the information.  This wizard will tell you about KWallet and help you configure it for the first time.
he: ברוך הבא ל-KWallet, מערכת הארנקים של KDE. KWallet מאפשר לך לאחסן את סיסמאותיך ומידע אישי אחר על כונן בתוך קובץ מוצפן, אשר מונע מאחרים לראות את המידע. האשף הזה יספר לך אודות KWallet ויעזור לך להגדיר אותו בפעם הראשונה.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _basic)
en: &Basic setup (recommended)
he: התקנה &בסיסית (מומלץ)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _advanced)
en: &Advanced setup
he: התקנה &מתקדמת

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: The KDE Wallet system allows you to control the level of security of your personal data.  Some of these settings do impact usability.  While the default settings are generally acceptable for most users, you may wish to change some of them.  You may further tune these settings from the KWallet control module.
he: מערכת הארנקים של KDE מאפשרת לך לשלוט ברמת האבטחה של המידע האישי שלך. חלק מהגדרות אלו משפיעות על שימושיות. בעוד שהגדרות ברירת המחדל בדרך-כלל מקובלות על רוב המשתמשים, אולי תרצה לשנות את חלקם. תוכל להתאים עוד את הגדרות אלו ממודול ההגדרות של KWallet.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _closeIdle)
en: Automatically close idle wallets
he: סגור אוטומטית ארנקים במצב המתנה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _networkWallet)
en: Store network passwords and local passwords in separate wallet files
he: אחסן סיסמאות רשת וסיסמאות מקומיות תחת קבצי ארנק נפרדים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Various applications may attempt to use the KDE wallet to store passwords or other information such as web form data and cookies.  If you would like these applications to use the wallet, you must enable it now and choose a password.  The password you choose <i>cannot</i> be recovered if it is lost, and will allow anyone who knows it to obtain all the information contained in the wallet.
he: יתכן ויישומים שונים ינסו להשתמש בארנק של KDE לאחסון סיסמאות או מידע אחר כגון, מילוי טפסי אינטרנט ועוגיות. אם ברצונך שיישומים אלו ישתמשו בארנק, תצטרך לאפשר אותו עכשיו ולבחור סיסמא. הסיסמא שתבחר <i>אינה</i> ניתנת לשחזור במקרה של אובדנה, והיא תאפשר לכל מי שיודע אותה להשיג את כל המידע השמור בארנק.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _useWallet)
en: Yes, I wish to use the KDE wallet to store my personal information.
he: כן, אני מעוניין להשתמש בארנק של KDE כדי לאחסן את המידע האישי שלי.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: Enter a new password:
he: הכנס סיסמא חדשה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_3)
en: Verify password:
he: אמת את הסיסמא שהכנסת:

en: Maintainer
he: מתחזק

en: Former maintainer
he: מתחזק לשעבר

en: D-Bus Interface
he: ממשק D-Bus
