kmouth - en to he translation catalogue (164 entries)

en: Initial Configuration - KMouth
he: הגדרות התחלתיות - KMouth

en: Text-to-Speech Configuration
he: הגדרות טקסט לדיבור

en: Initial Phrase Book
he: שיחון התחלתי

en: Word Completion
he: השלמת מילים

en: &Open as History...
he: &פתיחה בתור היסטוריה...

en: Opens an existing file as history
he: פתיחת קובץ קיים בתור היסטוריה

en: Save &History As...
he: שמירת ההיסטוריה &בשם...

en: Saves the actual history as...
he: שמירת ההיסטוריה בשם...

en: &Print History...
he: ה&דפסת ההיסטוריה...

en: Prints out the actual history
he: הדפסת ההיסטוריה

en: Quits the application
he: יציאה מהיישום

en: Cuts the selected section and puts it to the clipboard
he: גזירת החלק הנבחר והעברתו אל לוח העריכה

en: Cuts the selected section and puts it to the clipboard. If there is some text selected in the edit field it is placed it on the clipboard. Otherwise the selected sentences in the history (if any) are placed on the clipboard.
he: גזירת החלק הנבחר והעברתו אל לוח העריכה. אם יש טקסט כלשהו שנבחר בשדה העריכה, הוא יועבר אל לוח העריכה. אחרת יועברו אל לוח העריכה המשפטים שנבחרו בהיסטוריה (אם ישנם כאלה).

en: Copies the selected section to the clipboard
he: העתקת החלק הנבחר אל לוח העריכה

en: Copies the selected section to the clipboard. If there is some text selected in the edit field it is copied to the clipboard. Otherwise the selected sentences in the history (if any) are copied to the clipboard.
he: העתקת החלק הנבחר אל לוח העריכה. אם יש טקסט כלשהו שנבחר בשדה העריכה, הוא יועתק אל לוח העריכה. אחרת יועתקו אל לוח העריכה המשפטים שנבחרו בהיסטוריה (אם ישנם כאלה).

en: Pastes the clipboard contents at the current cursor position into the edit field.
he: הדבקת תוכן לוח העריכה לתוך שדה העריכה, במיקום הנוכחי של הסמן.

en: Speaks the currently active sentence(s)
he: הקראת המשפטים הנוכחיים

en: Speaks the currently active sentence(s). If there is some text in the edit field it is spoken. Otherwise the selected sentences in the history (if any) are spoken.
he: הקראת המשפטים הנוכחיים. אם יש טקסט כלשהו בלוח העריכה, הוא יקרא. אחרת יקראו המשפטים שנבחרו בהיסטוריה (אם ישנם כאלה).

en: &Edit...
he: &עריכה...

en: Show P&hrasebook Bar
he: הצג שורת &שיחונים

en: Enables/disables the phrasebook bar
he: הצגת או הסתרת סרגל השיחונים

en: Enables/disables the statusbar
he: הצגת או סתרת שורת המצב

en: &Configure KMouth...
he: &הגדרות KMouth...

en: Opens the configuration dialog
he: פתיחת דו־שיח ההגדרות

en: &Speak
he: הק&רא

en: Speaks the currently selected phrases in the history
he: הקראת הביטויים שנבחרו בהיסטוריה

en: Deletes the currently selected phrases from the history
he: הסרת הביטויים הנבחרים מההיסטוריה

en: Cu&t
he: &גזור

en: Cuts the currently selected phrases from the history and puts them to the clipboard
he: גזירת הביטויים הנבחרים מההיסטוריה והעברתם אל לוח העריכה

en: Copies the currently selected phrases from the history to the clipboard
he: העתקת הביטויים הנבחרים מההיסטוריה אל לוח העריכה

en: Select &All Entries
he: בחר את &כל הרשומות

en: Selects all phrases in the history
he: בחירת כל הביטויים שבהיסטוריה

en: D&eselect All Entries
he: א&ל תבחר אף רשומה

en: Deselects all phrases in the history
he: ביטול הבחירה של כל הביטויים שבהיסטוריה

en: Opening file...
he: פותח קובץ...

en: Saving history with a new filename...
he: שומר את ההיסטוריה בשם חדש...

en: Printing...
he: מדפיס...

en: Toggling menubar...
he: מציג  או מסתיר את סרגל הכלים...

en: Toggling toolbar...
he: מציג  או מסתיר את סרגל הכלים...

en: Toggling phrasebook bar...
he: מציג  או מסתיר את סרגל שיחונים...

en: Toggle the statusbar...
he: מציג או מסתיר את שורת המצב...

note: i18n: ectx: Menu (phrasebooks)
en: &Phrase Books
he: &שיחונים

en: A type-and-say front end for speech synthesizers
he: ממשק "הקלד והקרא" לסינתסייזרים של דיבור

en: History file to open
he: קובץ היסטוריה לפתיחה

en: Tips, extended phrase books
he: עצות, הרחבת השיחונים

en: &Preferences
he: העד&פות

en: &Text-to-Speech
he: &טקסט לדיבור

en: General Options
he: אפשרויות כלליות

en: KDE Text-to-Speech Daemon Configuration
he: הגדרות תוכנית הרקע Text-To-Speech

en: Please decide which phrase books you need:
he: בחר לאילו שיחונים אתה זקוק:

en: Book
he: שיחון

en: *.phrasebook|Phrase Books (*.phrasebook)
    *.txt|Plain Text Files (*.txt)
    *|All Files
he: *.phrasebook|שיחונים (phrasebook.*)
    *.txt|קבצי טקסט רגיל (txt.*)
    *|כל הקבצים

en: *.txt|Plain Text Files (*.txt)
    *.phrasebook|Phrase Books (*.phrasebook)
    *|All Files
he: *.txt|קבצי טקסט רגיל (txt.*)
    *.phrasebook|שיחונים (phrasebook.*)
    *|כל הקבצים

en: The file %1 already exists. Do you want to overwrite it?
he: הקובץ %1 כבר קיים. האם ברצונך לשכתב אותו?

en: File Exists
he: קובץ קיים

en: &Overwrite
he: &שכתב

en: Your chosen filename <i>%1</i> has a different extension than <i>.phrasebook</i>. Do you wish to add <i>.phrasebook</i> to the filename?
he: לשם הקובץ שבחרת <i>%1</i> יש סיומת שונה מ<i>.phrasebook</i>. האם ברצונך להוסיף <i>.phrasebook</i> לשם הקובץ?

en: File Extension
he: סיומת שם קובץ

en: Do Not Add
he: אל תוסיף

en: Your chosen filename <i>%1</i> has the extension <i>.phrasebook</i>. Do you wish to save in phrasebook format?
he: לשם הקובץ שבחרת <i>%1</i> יש סיומת <i>.phrasebook</i>. האם ברצונך לשמור אותו בפורמט המתאים לשיחון?

en: As Phrasebook
he: (שיחון חדש)

en: As Plain Text
he: כטקסט פשוט

en: Phrase
he: ביטוי

en: Shortcut
he: קיצור־דרך

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PhraseBookDialog)
en: Phrase Book
he: שיחון

en: &New Phrase
he: &ביטוי חדש

en: Adds a new phrase
he: הוספת ביטוי חדש

en: New Phrase &Book
he: שיחון &חדש

en: Adds a new phrase book into which other books and phrases can be placed
he: הוספת שיחון חדש, בתוכו ניתן יהיה לשים שיחונים וביטויים אחרים

en: Saves the phrase book onto the hard disk
he: שמירת השיחון בדיסק הקשיח

en: &Import...
he: &ייבוא...

en: Imports a file and adds its contents to the phrase book
he: ייבוא קובץ והוספת תוכנו לשיחון

en: I&mport Standard Phrase Book
he: ייבא שיחון ס&טנדרטי

en: Imports a standard phrase book and adds its contents to the phrase book
he: ייבוא שיחון סטנדרטי והוספת תוכנו לשיחון

en: &Export...
he: ייצו&א...

en: Exports the currently selected phrase(s) or phrase book(s) into a file
he: ייצוא הביטויים או השיחונים הנבחרים לקובץ

en: Closes the window
he: סגירת החלון

en: Cuts the currently selected entries from the phrase book and puts it to the clipboard
he: גזירת הרשומות הנבחרות מהשיחון והעברתן אל לוח העריכה

en: Copies the currently selected entry from the phrase book to the clipboard
he: העתקת הרשומה הנבחרת מהשיחון אל לוח העריכה

en: Deletes the selected entries from the phrase book
he: מחיקת הרשומות הנבחרות מהשיחון

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel)
en: Text of the &phrase:
he: &טקסט הביטוי:

en: Name of the &phrase book:
he: &שם השיחון:

en: Closing "Phrase Book" Window
he: סגירת חלון השיחון

en: (New Phrase Book)
he: (שיחון חדש)

en: (New Phrase)
he: (ביטוי חדש)

en: Import Phrasebook
he: ייבוא שיחון

en: There was an error loading file
    %1
he: אירעה שגיאה בטעינת הקובץ
    %1

en: Export Phrase Book
he: ייצוא שיחון

en: There was an error saving file
    %1
he: אירעה שגיאה בשמירת הקובץ
    %1

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, phrasebox)
en: &Currently Selected Phrase or Phrase Book
he: ה&דפסת הביטויים או השיחונים הנבחרים

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KKeySequenceWidget, keyButton)
en: By clicking on this button you can select the keyboard shortcut associated with the selected phrase.
he: על ידי לחיצה על כפתור זה אתה יכול לקבוע איזה כפתור משווייך את הביטוי הנבחר.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, lineEdit) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel)
en: With this line edit you define the name of a sub-phrasebook or the contents of a phrase.
he: עם תיבת טקסט זו, אתה קובע את שם תת השיחון או התוכן של ביטוי.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, noKey)
en: If you select this option then the selected phrase will not be reachable by a keyboard shortcut.
he: אם תבחר באפשרות זו, הביטוי לא יהיה נגיש על ידי  קיצור מקלדת

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, noKey)
en: &None
he: ל&לא

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, customKey)
en: If you select this option then the selected phrase will be reachable by a keyboard shortcut. You can change the shortcut with the button next to this option.
he: אם תבחר באפשרות זו, הביטוי הנבחר יהיה נגיש על ידי קיצור מקלדת. ניתן לשנות את מקשים עם הכפתור ליד האפשרות.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, customKey)
en: C&ustom
he: &מותאם אישית

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, shortcutLabel)
en: Shortcut for the phrase:
he: קיצור עבור הביטוי:

en: This list contains the history of spoken sentences. You can select sentences and press the speak button for re-speaking.
he: רשימה זו מכילה את היסטוריית המשפטים שהוקראו. באפשרותך לבחור משפט וללחוץ על הכפתור "הקרא" כדי להקריא אותו שוב.

en: Into this edit field you can type a phrase. Click on the speak button in order to speak the entered phrase.
he: בשדה עריכה זה באפשרותך להקליד ביטוי. לחץ על הכפתור "הקרא" כדי להקריא את הביטוי שהזנת.

en: *|All Files
    *.phrasebook|Phrase Books (*.phrasebook)
    *.txt|Plain Text Files (*.txt)
he: *.phrasebook|שיחונים (phrasebook.*)
    *.txt|קבצי טקסט רגיל (txt.*)
    *|כל הקבצים

en: Open File as History
he: פתיחת קובץ בתור היסטוריה

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PreferencesUI)
en: Preferences
he: העדפות

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, speakLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, speakCombo)
en: This combo box specifies whether selected phrases of the phrase book are immediately spoken or just inserted into the edit field.
he: תיבה משולבת זו קובעת אם ביטויים הנבחרים בשיחון יוקראו מיד, או רק יוספו לתוך שדה העריכה.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, speakLabel)
en: &Selection of phrases in the phrase book:
he: בעת ב&חירת ביטויים בשיחון:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, speakCombo)
en: Speak Immediately
he: הקרא מיד

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, speakCombo)
en: Insert Into Edit Field
he: הוסף לתוך שדה העריכה

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, closeLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, closeCombo)
en: This combo box specifies whether the phrase book is automatically saved when the edit window is closed.
he: תיבה משולבת זו קובעת אם השיחון יישמר באופן אוטומטי עם סגירת חלון העריכה.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, closeLabel)
en: Closing the phrase &book edit window:
he: בעת &סגירת חלון עריכת השיחון:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, closeCombo)
en: Save Phrase Book
he: שמור את השיחון

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, closeCombo)
en: Discard Changes
he: בטל את השינויים

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, closeCombo)
en: Ask Whether to Save
he: שאל לגבי שמירה

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, texttospeechconfigurationui)
en: Text-to-Speech
he: טקסט לדיבור

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, urlLabel)
en: C&ommand for speaking texts:
he: &פקודה להקראת טקסטים:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, urlLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, urlReq)
en: This field specifies both the command used for speaking texts and its parameters. KMouth knows the following placeholders:
    %t -- the text that should be spoken
    %f -- the name of a file containing the text
    %l -- the language code
    %% -- a percent sign
he: שדה זה מציין הן את הפקודה המשמשת להקראת  טקסטים והן את הפרמטרים של פקודה זו. Kmount מכירה את הפרמטרים הבאים: 
    %t - הטקסט להשמעה 
    %d - שם הקובץ המכיל את הטקסט 
    %l - קוד השפה
    %% - סימן אחוז

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, characterCodingLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, encodingLabel)
en: Character &encoding:
he: קבע &קידוד:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, characterCodingLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, characterCodingBox)
en: This combo box specifies which character encoding is used for passing the text.
he: תיבה משולבת זו קובעת איזה קידוד תווים ישמש להעברת הטקסט.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, stdInButton)
en: Send the data as standard &input
he: &שלח נתונים בתור קלט סטנדרטי

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, stdInButton)
en: This check box specifies whether the text is sent as standard input to the speech synthesizer.
he: תיבת סימון זו קובעת אם הטקסט יישלח לסינתסייזר הדיבור בתור קלט סטנדרטי.

en: Unicode
he: יוניקוד

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, spellCheckBox)
en: If you select this check box the words are spell-checked before they are inserted into the new dictionary.
he: אם אתה מסמן אפשרות זו, המילים יבדקו על ידי מאיית לפני ההכנסה אל המילון החדש.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, encodingLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, encodingCombo)
en: With this combo box you select the character encoding used to load text files. This combo box is not used for XML files or for dictionary files.
he: עם תיבה משולבת זו, אתה בוחר את הקידוד לטעינה של קבצים. תיבה משולבת זו לא משפיעה על קבצי XML או מילונים.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, urlLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, url)
en: With this input field you specify which file you want to load for creating the new dictionary.
he: בשדה קלט זה, את קובע איזה קובץ אתה רוצה לטעון בכדי ליצור את המילון החדש.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, urlLabel)
en: &Filename:
he: שם &קובץ:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, ooDictURL)
en: With this input field you select the OpenOffice.org directory that will be used to spellcheck the words of the new dictionary.
he: בשדה קלט זה, אתה קובע את המילון של OpenOffice.org לשימוש בעת בדיקת האיות של המילים של המילון החדש.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, languageLabel)
en: With this combo box you decide which language should be associated with the new dictionary.
he: תיבה משולבת זו קובעת איזה שפה לשייך למילון החדש.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, languageLabel)
en: &Language:
he: ש&פה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, createButton)
en: C&reate new dictionary:
he: &צור מילון חדש:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, createButton)
en: If you select this box a new dictionary is created by either loading a dictionary file or by counting the individual words in a text.
he: אם אתה בוחר באפשרות זו, מילון חדש ייוצר על ידיד טעינת קובץ מילון, או על ידי ספירת המילים הבודדות במסמך.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mergeButton)
en: &Merge dictionaries
he: אי&חוד מילונים

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, mergeButton)
en: If you select this box a new dictionary is created by merging existing dictionaries.
he: אם תבחר באפשרות זו, מילון חדש ייווצר על ידי מיזוג של שני מילוני קיימים.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, fileButton)
en: From &file
he: מתוך &קובץ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kdeDocButton)
en: From &KDE documentation
he: מתוך התיעוד של &KDE

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, directoryButton)
en: From f&older
he: מתוך &תיקייה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, emptyButton)
en: Create an &empty wordlist
he: צור רשימת מילים ריקה

en: Source of New Dictionary (1)
he: מקור למילון חדש (1)

en: Source of New Dictionary (2)
he: מקור למילון חדש (2)

en: With this input field you specify which directory you want to load for creating the new dictionary.
he: בשדה קלט זה, אתה קובע איזה מילון ברצונך לטעון בכדי ליצור את המילון החדש.

en: Merge result
he: תוצאות האיחוד

[ctx: In the sense of a blank word list]
en: Empty list
he: רשימה ריקה

en: KDE Documentation
he: התיעוד של KDE

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, languageLabel)
en: With this combo box you select which of the installed languages is used for creating the new dictionary. KMouth will only parse documentation files of this language.
he: בעזר התיבה משולבת זו, באפשרותך לבחור איזה מהשפות המותקנות, תהווה את המקור לבניית המילון החדש. KMout תקריא קבצי תיעוד משפה זו בלבד.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, selectedDictionaryDetails)
en: &Selected Dictionary
he: המילון הנב&חר

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, languageLabel)
en: With this combo box you select the language associated with the selected dictionary.
he: בתיבה משולבת זו, אתה בוחר את השפה המשייכת אל המילון הזה.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, dictionaryNameLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, dictionaryName)
en: With this input field you specify the name of the selected dictionary.
he: בשדה קלט זה אתה קובע את השם של המילון הנבחר.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dictionaryNameLabel)
en: &Name:
he: &שם

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, addButton)
en: Add D&ictionary...
he: הו&סף מילון

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, deleteButton)
en: With this button you delete the selected dictionary.
he: עם כפתור זה אתה מוחק את המילון הנבחר.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, deleteButton)
en: &Delete Dictionary
he: מחק מ&ילון

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, moveUpButton)
en: With this button you move the selected dictionary up.
he: עם הכפתור הזה אתה מעלה את המילון הנבחר.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, moveUpButton)
en: Move &Up
he: הזז מ&עלה

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, moveDownButton)
en: With this button you move the selected dictionary down.
he: עם הכפתור הזה אתה מוריד את המילון הנבחר.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, moveDownButton)
en: &Move Down
he: הזז מ&טה

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, exportButton)
en: With this button you export the selected dictionary to a file.
he: עם כפתור זה אתה מייצא את את המילון הנבחר אל קובץ.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, exportButton)
en: &Export Dictionary...
he: ייצו&א מילון...

en: Dictionary
he: מילון

en: Language
he: שפה

en: without name
he: ללא שם

en: Export Dictionary
he: ייצא מילון

en: Creating Word List
he: יוצר רשימת מילים

en: Parsing the KDE documentation...
he: ניתוח התיעוד של KDE...

en: Merging dictionaries...
he: איחוד מילונים...

en: Parsing file...
he: ניתוח קובץ...

en: Parsing directory...
he: ניתוח מילון...

en: Performing spell check...
he: מבצע בדיקת איות...
