kcmcrypto - en to he translation catalogue (170 entries)

en: X509 Certificate Export
he: ייצוא תעודת X509

en: Format
he: תבנית

en: &Text
he: &טקסט

en: Filename:
he: שם קובץ:

en: &Export
he: יי&צא

en: &Cancel
he: &ביטול

en: Internal error. Please report to kfm-devel@kde.org.
he: שגיאה פנימית. אנא דווח ל־kfm-devel@kde.org.

en: Error converting the certificate into the requested format.
he: שגיאה בהמרת התעודה לתבנית המבוקשת.

en: Error opening file for output.
he: שגיאה בפתיחת קובץ הפלט.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, D_GenCert)
en: Certificate Creation Wizard
he: אשף יצירת תעודה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, T_CertType)
en: Certificate type:
he: סוג תעודה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2)
en: Passphrase:
he: ססמת Passpharse:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2_2)
en: Passphrase (verify):
he: ססמה (ווידוא):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3)
en: Country code:
he: קוד מדינה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4)
en: State or province (in full):
he: מדינה או מחוז (מלא):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel5)
en: City:
he: עיר:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel6)
en: Organization name:
he: שם הארגון:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel7)
en: Organizational unit/group:
he: יחידה ארגונית:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel8)
en: Full hostname of the server:
he: שם מלא של השרת:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel9)
en: Email address:
he: כתובת דוא"ל:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel10)
en: Days valid:
he: ימים בתוקף:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, CheckBox1)
en: Self sign
he: חתום עצמאית

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel12)
en: Alias:
he: כינוי:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, CheckBox2)
en: Use DSA instead of RSA
he: השתמש ב־DSA במקום RSA

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel13)
en: Bit strength:
he: חוזק בסיביות:

en: %1 (%2 of %3 bits)
he: ‫%1 (%2 מתוך %3 סיביות)

en: <h1>Crypto</h1> This module allows you to configure SSL for use with most KDE applications, as well as manage your personal certificates and the known certificate authorities.
he: <h1>הצפנה</h1> מודול זה מאפשר לך לקבוע את ההגדרות של SSL לשימוש עם רוב היישומים של KDE, ולנהל את התעודות האישיות שלך ואת רשויות התעודות המוכרות.

en: KDE Crypto Control Module
he: מודול בקרת ההצפנה של KDE

en: SSL Ciphers to Use
he: צפני SSL לשימוש

en: Select the ciphers you wish to enable when using the SSL protocol. The actual protocol used will be negotiated with the server at connection time.
he: בחר את הצפנים שברצונך להפוך לזמינים בעת שימוש בפרוטוקול SSL. הפרוטוקול עצמו שייעשה בו שימוש יידון עם השרת בשעת החיבור.

en: Cipher Wizard
he: אשף צפנים

en: Strong Ciphers Only
he: צפנים חזקים בלבד

en: Export Ciphers Only
he: צפני ייצוא בלבד

en: Enable All
he: אפשר הכל

en: <qt>Use these preconfigurations to more easily configure the SSL encryption settings. You can choose among the following modes:<ul><li><b>Strong Ciphers Only:</b> Select only the strong (&gt;= 128 bit) encryption ciphers.</li><li><b>Export Ciphers Only:</b> Select only the weak ciphers (&lt;= 56 bit).</li><li><b>Enable All:</b> Select all SSL ciphers and methods.</li></ul></qt>
he: <qt>השתמש בהגדרות אלו כדי להגדיר ביתר קלות את הצפנת ה־SSL שלך. באפשרותך לבחור בין המצבים הבאים: <ul><li><b>צפנים חזקים בלבד:</b> בחר בצפני הצפנה חזקים בלבד (יותר מ־128 סיביות). </li><li><b>צפני ייצוא בלבד:</b> בחר בצפנים חלשים בלבד (פחות מ־56 סיביות).</li> <li><b>בחר הכל:</b> בחר בכל צפני ההצפנה ובכל השיטות.</li></ul></qt>

en: Warn on &entering SSL mode
he: הצג אזהרה בעת כני&סה למצב SSL

en: If selected, you will be notified when entering an SSL enabled site
he: אם אפשרות זו נבחרת, תוצג הודעה בעת כניסה לאתר העושה שימוש ב־SSL.

en: Warn on &leaving SSL mode
he: הצג אזהרה בעת יציאה ממצב &SSL

en: If selected, you will be notified when leaving an SSL based site.
he: אם אפשרות זו נבחרת, תוצג הודעה בעת עזיבת אתר מבוסס SSL.

en: Warn on sending &unencrypted data
he: הצג אזהרה בעת שליחת נתונים לא &מוצפנים

en: If selected, you will be notified before sending unencrypted data via a web browser.
he: אם אפשרות זו נבחרת, תוצג הודעה לפני שליחה של נתונים לא מוצפנים דרך דפדפן אינטרנט.

en: Warn on &mixed SSL/non-SSL pages
he: הצג אזהרה &לגבי אתרים המערבים SSL עם לא־SSL

en: If selected, you will be notified if you view a page that has both encrypted and non-encrypted parts.
he: אם אפשרות זו נבחרת, תוצג הודעה לפני צפייה בדף בו קיימים חלקים מוצפנים ביחד עם חלקים לא מוצפנים.

en: Path to OpenSSL Shared Libraries
he: הנתיב אל הספריות המשותפות של OpenSSL

en: &Test
he: ב&דוק

en: Use EGD
he: השתמש ב־EGD

en: Use entropy file
he: השתמש בקובץ אנטרופיה

en: Path to EGD:
he: הנתיב אל EGD:

en: If selected, OpenSSL will be asked to use the entropy gathering daemon (EGD) for initializing the pseudo-random number generator.
he: אם אפשרות זו נבחרת, OpenSSL יתבקש להשתמש בתהליך הרקע לאיסוף אנטרופיה (EGD) לצורך אתחול מחולל המספרים הפסודו־אקראיים.

en: If selected, OpenSSL will be asked to use the given file as entropy for initializing the pseudo-random number generator.
he: אם אפשרות זו נבחרת, OpenSSL יתבקש להשתמש בקובץ הנתון בתור אנטרופיה לאתחול מחולל המספרים הפסודו־אקראיים.

en: Enter the path to the socket created by the entropy gathering daemon (or the entropy file) here.
he: הזן כאן את הנתיב אל השקע הנוצר על ידי תהליך הרקע לאיסוף אנטרופיה (או קובץ האנטרופיה).

en: Click here to browse for the EGD socket file.
he: לחץ כאן כדי לעיין ולאתר את קובץ השקע של EGD.

en: This list box shows which certificates of yours KDE knows about. You can easily manage them from here.
he: תיבת רשימה זו מראה אילו תעודות משלך מוכרות ל־KDE. באפשרותך לנהלן בקלות מכאן.

en: Common Name
he: שם נפוץ

en: Email Address
he: כתובת דוא"ל

en: I&mport...
he: &ייבוא...

en: &Export...
he: יי&צוא...

en: Remo&ve
he: ה&סר

en: &Unlock
he: ב&טל נעילה

en: Verif&y
he: &וודא

en: Chan&ge Password...
he: שי&נוי ססמה...

en: This is the information known about the owner of the certificate.
he: המידע הידוע אודות הבעלים של התעודה.

en: This is the information known about the issuer of the certificate.
he: המידע הידוע אודות המנפיק של התעודה.

en: Valid from:
he: בתוקף מ:

en: Valid until:
he: בתוקף עד:

en: The certificate is valid starting at this date.
he: התעודה בתוקף החל מתאריך זה.

en: The certificate is valid until this date.
he: התעודה בתוקף עד לתאריך זה.

en: A hash of the certificate used to identify it quickly.
he: חלק של התעודה המשמש לזהות אותה במהירות.

en: On SSL Connection...
he: בעת חיבור SSL...

en: &Use default certificate
he: השתמש בתעודת ברירת המחד&ל

en: &List upon connection
he: ה&צג רשימה בעת החיבור

en: &Do not use certificates
he: אל תשתמש בתעו&דות

en: SSL certificates cannot be managed because this module was not linked with OpenSSL.
he: אין אפשרות לנהל את תעודות ה־SSL מכיוון שמודול זה לא קושר עם OpenSSL.

note: i18n("Default Authentication Certificate"), tabAuth), 0, 0, 0, 3 );
en: Default Action
he: פעולת ברירת מחדל

en: &Send
he: של&ח

en: &Prompt
he: שא&ל

en: Do &not send
he: אל תשל&ח

en: Default certificate:
he: תעודת ברירת מחדל:

en: Host authentication:
he: אימות מארח:

en: Host
he: מארח

en: Certificate
he: תעודה

en: Policy
he: מדיניות

en: Host:
he: מארח:

en: Certificate:
he: תעודה:

en: Action
he: פעולה

en: Send
he: שלח

en: Prompt
he: שאל

en: Do not send
he: אל תשל&ח

en: Ne&w
he: ח&דש

en: This list box shows which site and person certificates KDE knows about. You can easily manage them from here.
he: תיבת רשימה זו מראה אילו תעודות של אתרים ואנשים מוכרות ל־KDE. באפשרותך לנהלן בקלות מכאן.

en: Organization
he: ארגון

en: This button allows you to export the selected certificate to a file of various formats.
he: כפתור זה מאפשר לך לייצא את התעודה הנבחרת לקובץ בתבניות שונות.

en: &Remove
he: ה&סר

en: This button removes the selected certificate from the certificate cache.
he: כפתור זה מסיר את התעודה הנבחרת ממטמון התעודות.

en: &Verify
he: &וודא

en: This button tests the selected certificate for validity.
he: כפתור זה בודק את תוקף התעודה הנבחרת.

en: Cache
he: מטמון

en: Permanentl&y
he: לת&מיד

en: &Until
he: ע&ד

en: Select here to make the cache entry permanent.
he: בחר באפשרות זו כדי להגדיר את רשומת המטמון כקבועה.

en: Select here to make the cache entry temporary.
he: בחר באפשרות זו כדי להגדיר את רשומת המטמון כזמנית.

en: The date and time until the certificate cache entry should expire.
he: התאריך והשעה בהם על רשומת מטמון התעודות לפוג.

en: Accep&t
he: קב&ל

en: Re&ject
he: ד&חה

en: Select this to always accept this certificate.
he: בחר באפשרות זו כדי לקבל תעודה זו תמיד.

en: Select this to always reject this certificate.
he: בחר באפשרות זו כדי לדחות תעודה זו תמיד.

en: Select this if you wish to be prompted for action when receiving this certificate.
he: בחר באפשרות זו אם ברצונך להישאל בעת קבלת תעודה זו.

en: This list box shows which certificate authorities KDE knows about. You can easily manage them from here.
he: תיבת רשימה זו מראה את רשויות התעודות המוכרות ל־KDE. באפשרותך לנהלן בקלות מכאן.

en: Organizational Unit
he: יחידה ארגונית

en: Res&tore
he: ש&חזר

en: Accept for site signing
he: קבל לחתימה על אתרים

en: Accept for email signing
he: קבל לחתימה על דוא"ל

en: Accept for code signing
he: קבל לחתימה על קוד

en: Warn on &self-signed certificates or unknown CA's
he: הצג אזהרה לגבי תעודות עם חתימה ע&צמית או רשויות לא מוכרות

en: Warn on &expired certificates
he: הצג אזהרה לגבי תעודות ש&פג תוקפן

en: Warn on re&voked certificates
he: הצג אזהרה לגבי תעו&דות שבוטלו

en: This list box shows which sites you have decided to accept a certificate from even though the certificate might fail the validation procedure.
he: תיבת רשימה זו מראה מאילו אתרים החלטת לקבל תעודה גם אם קורה מצב שהתעודה לא עוברת את הליך הווידוא בהצלחה.

en: &Add
he: ה&וסף

en: These options are not configurable because this module was not linked with OpenSSL.
he: אין אפשרות להגדיר אפשרויות אלה מכיוון שמודול זה לא קושר עם OpenSSL.

en: Your Certificates
he: התעודות שלך

en: Authentication
he: אימות

en: Peer SSL Certificates
he: תעודות אחרות

en: SSL Signers
he: חותמי SSL

en: Validation Options
he: אפשרויות ווידוא

en: If you do not select at least one cipher, SSL will not work.
he: אם לא תבחר לפחות צופן אחד, SSL לא יעבוד.

en: SSL Ciphers
he: צפני SSL

en: Could not open the certificate.
he: אין אפשרות לפתוח את התעודה.

en: Error obtaining the certificate.
he: שגיאה בהשגת התעודה.

en: This certificate passed the verification tests successfully.
he: התעודה עברה את בדיקות התוקף בהצלחה.

en: This certificate has failed the tests and should be considered invalid.
he: התעודה כשלה בבדיקות ועל כן נחשבת כלא בתוקף.

en: Certificate Password
he: ססמת תעודה

en: Certificate password
he: ססמת תעודה

en: The certificate file could not be loaded. Try a different password?
he: אין אפשרות לטעון את קובץ התעודה. האם ברצונך לנסות ססמה אחרת?

en: Try
he: נסה

en: Do Not Try
he: אל תנסה

en: A certificate with that name already exists. Are you sure that you wish to replace it?
he: כבר קיימת תעודה בשם זה. האם אתה בטוח שברצונך להחליפה?

en: Replace
he: החלף

en: Enter the certificate password:
he: הזן את ססמת התעודה:

en: Password For '%1'
he: ססמה עבור "%1"

en: Decoding failed. Please try again:
he: הפענוח נכשל. נסה שנית:

en: Export failed.
he: הייצוא נכשל.

en: Enter the OLD password for the certificate:
he: הזן את הססמה הישנה של התעודה:

en: Enter the new certificate password
he: הזן את הססמה החדשה של התעודה

en: This is not a signer certificate.
he: זוהי אינה תעודת חותם.

en: You already have this signer certificate installed.
he: תעודת חותם זו כבר מותקנת אצלך.

en: The certificate file could not be loaded.
he: אין אפשרות לטעון את קובץ התעודה.

en: Do you want to make this certificate available to KMail as well?
he: האם אתה רוצה שתעודה זאת תהיה נגישה גם עבור KMail?

en: Make Available
he: הפוך לזמין

en: Do Not Make Available
he: אל תהפוך לזמין

en: Could not execute Kleopatra. You might have to install or update the kdepim package.
he: לא יכול להריץ את Kleopatra. ייתכן שיש צורך להתקין או לעדכן את חבילת kdepim.

en: This will revert your certificate signers database to the KDE default.
    This operation cannot be undone.
    Are you sure you wish to continue?
he: מסד הנתונים של חותמי התעודות שלך ישוחזר לברירת המחדל של KDE.
    לא תהיה אפשרות לבטל פעולה זו.
    האם אתה בטוח שברצונך להמשיך?

en: Revert
he: שחזר

en: Failed to load OpenSSL.
he: כשל בטעינת OpenSSL.

en: libssl was not found or successfully loaded.
he: הספרייה libssl לא נמצאה או לא נטענה בהצלחה.

en: libcrypto was not found or successfully loaded.
he: הספרייה libcrypto לא נמצאה או לא נטענה בהצלחה.

en: OpenSSL was successfully loaded.
he: טעינת OpenSSL הצליחה.

en: Path to entropy file:
he: הנתיב אל קובץ האנטרופיה:

en: Personal SSL
he: SSL אישי

en: Server SSL
he: SSL של השרת

en: SSL Personal Request
he: בקשת SSL אישית

en: SSL Server Request
he: בקשת SSL של השרת

[ctx: Server certificate authority]
en: Server CA
he: רשות תעודות של השרת

[ctx: Personal certificate authority]
en: Personal CA
he: רשות תעודות אישית

[ctx: Secure MIME certificate authority]
en: S/MIME CA
he: רשות תעודות S/MIME

[ctx: No Certificates on List]
en: None
he: ללא

en: Don't Send
he: אל תשלח

[ctx: Select Time and Date]
en: Date & Time Selector
he: בחירת תאריך ושעה

[ctx: Set Hours of Time]
en: Hour:
he: שעה:

[ctx: Set Minutes of Time]
en: Minute:
he: דקה:

[ctx: Set Seconds of Time]
en: Second:
he: שנייה:
