kio4 - en to he translation catalogue (1177 entries)

en: A file or folder named %1 already exists.
he: קובץ או תיקייה בשם %1 כבר קיימים.

en: You do not have permission to create that folder.
he: אין לך הרשאות ליצור תיקייה זו.

en: You did not select a file to delete.
he: לא בחרת קובץ למחיקה.

en: Nothing to Delete
he: אין מה למחוק

en: <qt>Do you really want to delete
     <b>'%1'</b>?</qt>
he: <qt>האם אתה בטוח שברצונך למחוק את
     ?<b>"%1"</b></qt>

en: Delete File
he: מחק קובץ

en: Do you really want to delete this item? | Do you really want to delete these %1 items?
he[0]: האם אתה בטוח שברצונך למחוק פריט זה?
he[1]: האם אתה בטוח שברצונך למחוק %1 פריטים אלו?

en: Delete Files
he: מחיקת קבצים

en: You did not select a file to trash.
he: לא בחרת קובץ להעברה לאשפה.

en: Nothing to Trash
he: אין מה להעביר לאשפה

en: <qt>Do you really want to trash
     <b>'%1'</b>?</qt>
he: <qt>האם אתה בטוח שברצונך להעביר לאשפה את
     ?<b>"%1"</b></qt>

en: Trash File
he: העבר קובץ לאשפה

[ctx: to trash]
en: &Trash
he: העבר ל&אשפה

en: translators: not called for n == 1 | Do you really want to trash these %1 items?
he[0]: אחלה בחלה. זהו סוג טקסטים שאתה המשתמש לא אמור לראות. אם אתה כן רואה אותו - אז זכית בפיס או רענון חינם בדף הבית של מנוע החיפוש האהוב עליך. כדי לקבל את הזכייה הזאת, עליך לגשת לאתר הבית המתחרה ובתפריט העזרה ליצור קשר עם המפתחים. עליך לעשות זאת ביום שלישי הרביעי לחודש, בין השעות שלוש בצהריים וארבע שלושים ושמונה בלבד - אחרת, אתה מאשר את קבלת האיגרת הזאת בכל יום. או שלא.
he[1]: האם באמת ברצונך למחוק את %1 הפרטים הבאים?

en: Trash Files
he: העברת קבצים לאשפה

en: The specified folder does not exist or was not readable.
he: התיקייה שצוינה אינה קיימת או שאין אפשרות לקרוא אותה.

en: Menu
he: תפריט

en: Parent Folder
he: תיקיית האב

en: Home Folder
he: תיקיית בית

en: Reload
he: טען מחדש

en: New Folder...
he: תיקייה חדשה...

en: Move to Trash
he: העבר לאשפה

en: Delete
he: מחק

en: Sorting
he: מיון

en: By Name
he: לפי שם

en: By Size
he: לפי גודל

en: By Date
he: לפי תאריך

en: By Type
he: לפי סוג

en: Descending
he: סדר יורד

en: Folders First
he: תיקיות ראשונות

en: Icon Position
he: מיקום הסמל

en: Next to File Name
he: ליד שם הקובץ

en: Above File Name
he: מעל שם הקובץ

en: Short View
he: תצוגה מקוצרת

en: Detailed View
he: תצוגה מפורטת

en: Tree View
he: תצוגת עץ

en: Detailed Tree View
he: תצוגה עץ מפורטת

en: Show Hidden Files
he: הצג קבצים מוסתרים

en: Show Aside Preview
he: הצג תצוגה מקדימה בצד

en: Show Preview
he: הצג תצוגה מקדימה

en: Open File Manager
he: פתח את מנהל הקבצים

en: Properties
he: מאפיינים

en: &View
he: &תצוגה

[ctx: folder name]
en: New Folder
he: תיקייה חדשה

[ctx: @title:window]
en: New Folder
he: תיקייה חדשה

[ctx: @label:textbox]
en: Create new folder in:
    %1
he: צור תיקייה חדשה ב:
    %1

[ctx: @title:window]
en: Select Folder
he: בחר תיקייה

[ctx: @action:button]
en: New Folder...
he: תיקייה חדשה...

[ctx: @action:inmenu]
en: New Folder...
he: תיקייה חדשה...

[ctx: @action:inmenu]
en: Move to Trash
he: העבר לאשפה

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete
he: מחק

[ctx: @option:check]
en: Show Hidden Folders
he: הצג תיקיות מוסתרות

[ctx: @action:inmenu]
en: Properties
he: מאפיינים

en: *|All Files
he: *|כל הקבצים

en: All Supported Files
he: כל הקבצים הנתמכים

en: All Files
he: כל הקבצים

en: Add Places Entry
he: הוסף רשימת גישה

en: Edit Places Entry
he: ערוך רשומת רשימת גישה

en: <qt>This is the text that will appear in the Places panel.<br /><br />The label should consist of one or two words that will help you remember what this entry refers to. If you do not enter a label, it will be derived from the location's URL.</qt>
he: <qt>זהו הטקסט שיופיע בלוח הגישה המהירה<br /><br /> .התיאור אמור לכלול מילה או שתיים שיעזרו לך לזכור למה רשומה זו מתייחסת. אם לא תכניס תווית, היא תיגזר מהמיקום.</qt>

en: L&abel:
he: &תווית:

en: Enter descriptive label here
he: הכנס את תיאור התווית

en: <qt>This is the location associated with the entry. Any valid URL may be used. For example:<br /><br />%1<br />http://www.kde.org<br />ftp://ftp.kde.org/pub/kde/stable<br /><br />By clicking on the button next to the text edit box you can browse to an appropriate URL.</qt>
he: <qt> זהו המיקום המשוייך עם הכניסה. ניתן להשתמש בכל סוג של כתובת. למשל: <br /><br />%1<br />http://www.kde.org<br />ftp://ftp.kde.org/pub/kde/stable<br /><br />על ידי לחיצה על הכפתור לצד תיבת העריכה ניתן לעיין בכתובת המתאימה. </qt>

en: &Location:
he: &מיקום:

en: <qt>This is the icon that will appear in the Places panel.<br /><br />Click on the button to select a different icon.</qt>
he: <qt>זהו הסמל שיופיע בלוח הגישה המהירה.<br /><br />לחץ על הכפתור כדי לבחור סמל אחר.</qt>

en: Choose an &icon:
he: בחר &סמל:

en: &Only show when using this application (%1)
he: &הצג רק בעת השימוש בתוכנית זו (%1)

en: <qt>Select this setting if you want this entry to show only when using the current application (%1).<br /><br />If this setting is not selected, the entry will be available in all applications.</qt>
he: <qt>בחר בהגדרה זו אם ברצונך להציג רשומה זו רק בעת השימוש בתוכנית הנוכחית (%1).<br /><br />אם הגדרה זו לא נבחרת, הרשומה תהיה זמינה בכל התוכניות.</qt>

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Home
he: ספריית הבית

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Network
he: רשת

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Root
he: שורש

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Trash
he: אשפה

en: &Release '%1'
he: &שחרר "%1"

en: &Safely Remove '%1'
he: &שלוף בבטחה את "%1"

en: &Unmount '%1'
he: &בטל עיגון של "%1"

en: &Eject '%1'
he: &שלוף את "%1"

en: The device '%1' is not a disk and cannot be ejected.
he: ההתקן "%1" הוא לא תקליטור ולכן אין אפשרות לשלוף אותו.

en: An error occurred while accessing '%1', the system responded: %2
he: אירעה שגיאה במהלך הניסיון לגשת אל "%1". תגובת המערכת: %2

en: An error occurred while accessing '%1'
he: אירעה שגיאה במהלך הגישה אל "%1"

[ctx: @action:inmenu]
en: Empty Trash
he: נקה אשפה

en: Add Entry...
he: הוספת רשומה...

en: &Edit Entry '%1'...
he: &ערוך את הרשומה "%1"...

en: &Hide Entry '%1'
he: &הסתר את הרשומה "%1"

en: &Show All Entries
he: ה&צג את כל הרשומות

en: &Remove Entry '%1'
he: ה&סר את הרשומה "%1"

[ctx: @info]
en: Do you really want to empty the Trash? All items will be deleted.
he: האם אתה בטוח שברצונך לנקות את הפח? כל הפריטים ימחקו.

[ctx: @action:button]
en: Empty Trash
he: נקה אשפה

en: Show Hidden Folders
he: הצג תיקיות מוסתרות

en: <qt>While typing in the text area, you may be presented with possible matches. This feature can be controlled by clicking with the right mouse button and selecting a preferred mode from the <b>Text Completion</b> menu.</qt>
he: <qt>בעת הקלדה בתוך תיבת טקסט זו עשויות להיות מוצגות בפניך התאמות אפשריות. תכונה זו ניתנת להגדרה על ידי לחיצה עם הלחצן הימני של העכבר ובחירה בשיטה המועדפת עליך מתוך התפריט <b>השלמת טקסט</b>. </qt>

en: Drive: %1
he: כונן: %1

en: <qt>Click this button to enter the parent folder.<br /><br />For instance, if the current location is file:/home/%1 clicking this button will take you to file:/home.</qt>
he: <qt> לחץ על כפתור זה כדי להיכנס לתיקיית האב. <br /><br />לדוגמה, אם המיקום הנוכחי הוא file:/home/%1, לחיצה על כפתור זה תוביל אותך אל file:/home. </qt>

en: Click this button to move backwards one step in the browsing history.
he: לחץ על כפתור זה כדי לחזור צעד אחד אחורה בהיסטוריית העיון.

en: Click this button to move forward one step in the browsing history.
he: לחץ על כפתור זה כדי לדלג צעד אחד קדימה בהיסטוריית העיון.

en: Click this button to reload the contents of the current location.
he: לחץ על כפתור זה כדי לטעון מחדש את תוכן המיקום הנוכחי.

en: Click this button to create a new folder.
he: לחץ על כפתור זה כדי ליצור תיקייה חדשה.

en: Show Places Navigation Panel
he: הצג לוח ניווט מהיר

en: Show Bookmarks
he: הצג סימניות

en: Options
he: אפשרויות

en: <qt>This is the preferences menu for the file dialog. Various options can be accessed from this menu including: <ul><li>how files are sorted in the list</li><li>types of view, including icon and list</li><li>showing of hidden files</li><li>the Places navigation panel</li><li>file previews</li><li>separating folders from files</li></ul></qt>
he: <qt>זהו תפריט ההגדרות של דו־שיח הקבצים. מתפריט זה ניתן לגשת אל אפשרויות שונות, כולל:<ul><li>כיצד ממוינים הקבצים ברשימה</li><li>סוגי תצוגות, כולל תצוגת סמלים ותצוגת רשימה</li><li>הצגה של קבצים מוסתרים</li><li>לוח הניווט המהיר</li><li>תצוגות מקדימות לקבצים</li><li>הפרדה בין תיקיות לקבצים</li></ul></qt>

en: Zoom out
he: התרחק

en: Zoom in
he: התקרב

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nameLabel)
en: &Name:
he: &שם:

en: <qt>This is the filter to apply to the file list. File names that do not match the filter will not be shown.<p>You may select from one of the preset filters in the drop down menu, or you may enter a custom filter directly into the text area.</p><p>Wildcards such as * and ? are allowed.</p></qt>
he: <qt>זהו המסנן שיש להחיל על רשימת הקבצים. שמות קבצים שלא מתאימים למסנן לא יוצגו.<p>באפשרותך לבחור את אחד מהמסננים המוגדרים מראש מתוך התפריט הנפתח, או להזין מסנן מותאם אישית ישירות בשדה הטקסט..</p><p> ניתן להשתמש בתווים כלליים כגון * ו־?.</p></qt>

en: &Filter:
he: &סינון:

en: You can only select one file
he: באפשרותך לבחור רק קובץ אחד

en: More than one file provided
he: נבחר יותר מקובץ אחד

en: You can only select local files
he: באפשרותך לבחור רק קבצים מקומיים

en: Remote files not accepted
he: אין אפשרות לקבל קבצים מרוחקים

en: More than one folder has been selected and this dialog does not accept folders, so it is not possible to decide which one to enter. Please select only one folder to list it.
he: נבחרה יותר מתיקייה אחת והחלון הזה לא מקבל תיקיות, לכן אין אפשרות לבחור לאן להיכנס. אנא בחר תיקייה אחת בלבד לתצוגה.

en: More than one folder provided
he: סופקה יותר מאשר תיקייה אחת.

en: At least one folder and one file has been selected. Selected files will be ignored and the selected folder will be listed
he: נבחרה לפחות תיקייה אחת. קבצים נבחרים לא יהיו בשימוש התיקייה הנבחרת תוצג.

en: Files and folders selected
he: נבחרו קבצים ותיקיות

en: The file "%1" could not be found
he: אין אפשרות למצוא את הקובץ "%1".

en: Cannot open file
he: אין אפשרות לפתוח את הקובץ

en: This is the name to save the file as.
he: זהו השם בו יש לשמור את הקובץ.

en: This is the list of files to open. More than one file can be specified by listing several files, separated by spaces.
he: זוהי רשימת הקבצים לפתיחה. ניתן לציין יותר מקובץ אחד על ידי כתיבת מספר קבצים, מופרדים על ידי פסיקים.

en: This is the name of the file to open.
he: זהו שם הקובץ לפתיחה.

[ctx: @title:window]
en: Places
he: מיקומים

en: The file "%1" already exists. Do you wish to overwrite it?
he: הקובץ "%1" כבר קיים. האם ברצונך למחוק אותו?

en: Overwrite File?
he: לשכתב את הקובץ?

en: The chosen filenames do not
    appear to be valid.
he: שמות הקבצים הנבחרים
    לא נראים תקפים.

en: Invalid Filenames
he: שמות קבצים לא תקפים

en: You can only select local files.
he: באפשרותך לבחור רק קבצים מקומיים.

en: Remote Files Not Accepted
he: אין אפשרות לקבל קבצים מרוחקים

en: *|All Folders
he: *|כל התיקיות

en: &Open
he: &פתח

en: Icon size: %1 pixels (standard size)
he: גודל הסמל: %1 פיקסלים (גודל רגיל)

en: Icon size: %1 pixels
he: גודל הסמל: %1 פיקסלים

en: Automatically select filename e&xtension (%1)
he: בחר &סיומת קובץ באופן אוטומטי (%1)

en: the extension <b>%1</b>
he: הסיומת <b>%1</b>

en: Automatically select filename e&xtension
he: בחר &סיומת קובץ באופן אוטומטי

en: a suitable extension
he: סיומת מתאימה

en: This option enables some convenient features for saving files with extensions:<br /><ol><li>Any extension specified in the <b>%1</b> text area will be updated if you change the file type to save in.<br /><br /></li><li>If no extension is specified in the <b>%2</b> text area when you click <b>Save</b>, %3 will be added to the end of the filename (if the filename does not already exist). This extension is based on the file type that you have chosen to save in.<br /><br />If you do not want KDE to supply an extension for the filename, you can either turn this option off or you can suppress it by adding a period (.) to the end of the filename (the period will be automatically removed).</li></ol>If unsure, keep this option enabled as it makes your files more manageable.
he: אפשרות זו מפעילה מספר תכונות שימושיות הנוגעות לשמירת קבצים עם סיומות.<br /><ol><li>כל סיומת שמציינת בתיבת הטקסט <b>%1</b> תתעדכן אם תשנה את סוג הקובץ לשמירה.<br /><br /></li><li>אם לא מציינת סיומת בתיבת הטקסט <b>%2</b> כאשר תלחץ על <b>שמור</b>, %3 יתווסף לסוף שם הקובץ (אם שם הקובץ לא קיים כבר). סיומת זו מתבססת על סוג הקובץ שבחרת לשמור.<br /><br />אם אינך רוצה ש־KDE יספק סיומת עבור שם הקובץ, באפשרותך לבטל אפשרות זו או לעקוף אותה על ידי הוספת נקודה (.) לסוף שם הקובץ (הנקודה תוסר באופן אוטומטי).</li></ol>אם אינך בטוח, השאר אפשרות זו פועלת מאחר שהיא מקלה על ניהול הקבצים שלך.

en: Bookmarks
he: סימניות

en: <qt>This button allows you to bookmark specific locations. Click on this button to open the bookmark menu where you may add, edit or select a bookmark.<br /><br />These bookmarks are specific to the file dialog, but otherwise operate like bookmarks elsewhere in KDE.</qt>
he: <qt> כפתור זה מאפשר לך להוסיף סימנייה עבור מיקומים ספציפיים. לחץ על כפתור זה כדי לפתוח את תפריט הסימניות, שם באפשרותך להוסיף, לערוך או לבחור סימנייה. <br /><br />סימניות אלה הינן ספציפיות לדו־שיח הקבצים, אך חוץ מזה הן פועלות בדיוק כמו סימניות בכל שאר KDE. </qt>

en: Sorry
he: צר לי

en: <qt>The template file <b>%1</b> does not exist.</qt>
he: <qt> קובץ התבנית <b>%1</b> לא קיים. </qt>

[ctx: @action:button]
en: Create directory
he: צור תיקייה

[ctx: @action:button]
en: Enter a different name
he: הכנס שם אחר

en: Create hidden directory?
he: האם ליצור תיקייה מוסתרת?

en: The name "%1" starts with a dot, so the directory will be hidden by default.
he: השם "%1" מתחיל בנקודה, ולכן הספרייה תהיה מוסתרת בברירת מחדל.

en: Do not ask again
he: אל תשאל שוב

en: File name:
he: שם קובץ:

en: Create Symlink
he: צור קישור הסמלי

en: Create link to URL
he: צור קישור אל כתובת

en: Basic links can only point to local files or directories.
    Please use "Link to Location" for remote URLs.
he: קישורים בסיסים מצביעים אל קבצים מקומיים או ספריות. אנא השתמש ב"צור קישור אל כתובת" עבור כתובות מרוחקות.

en: Create New
he: צור חדש

en: Link to Device
he: קישור אל התקן

[ctx: Default name for a new folder]
en: New Folder
he: תיקייה חדשה

en: Create new folder in:
    %1
he: צור תיקייה חדשה ב:
    %1

en: Copy
he: העתק

en: Paste
he: הדבק

en: Edit
he: ערוך

en: Navigate
he: נווט

en: Show Full Path
he: הצג נתיב מלא

en: Custom Path
he: נתיב מותאם אישית

[ctx: @action:inmenu]
en: More
he: עוד

[ctx: @item:inmenu]
en: Devices
he: התקנים

[ctx: @item:inmenu]
en: Subversion
he: תת־גרסה

[ctx: @item:inmenu]
en: Other
he: אחר

en: Click for Location Navigation
he: לחץ כדי לנווט בין מיקומים

en: Click to Edit Location
he: לחץ כדי לערוך את המיקום

en: Setting ACL for %1
he: מגדיר רשימת גישה עבור %1

en: Could not change permissions for
    %1
he: אין אפשרות לשנות את ההרשאות עבור
    %1

en: No Media inserted or Media not recognized.
he: לא הוכנסה מדיה או שהמדיה אינה מזוהה.

en: "vold" is not running.
he: ‏"vold" לא פועל.

en: Could not find program "mount"
he: אין אפשרות למצוא את התוכנית "mount"

en: mounting is not supported by wince.
he: עגינה לא נתמכת על ידי wince.

en: Could not find program "umount"
he: אין אפשרות למצוא את התוכנית "umount"

en: unmounting is not supported by wince.
he: ביטול עגינה לא נתמך על ידי wince.

en: Cannot copy file from %1 to %2. (Errno: %3)
he: אין אפשרות להעתיק את הקובץ מ־%1 אל %2. (מספר שגיאה: %3)

en: No media in device for %1
he: אין מדיה בהתקן עבור %1

en: Could not get user id for given user name %1
he: אין אפשרות לברר את זיהוי המשתמש עבור שם המשתמש הנתון %1

en: Could not get group id for given group name %1
he: אין אפשרות לברר את זיהוי הקבוצה עבור שם הקבוצה הנתון %1

en: Opening connection to host %1
he: פותח חיבור לשרת המארח %1

en: Connected to host %1
he: מחובר אל השרת המארח %1

en: %1.
    
    Reason: %2
he: %1.
    
    סיבה: %2

en: Sending login information
he: שולח מידע כניסה למערכת

en: Message sent:
    Login using username=%1 and password=[hidden]
    
    Server replied:
    %2
he: ההודעה שנשלחה:
    נכנס עם שם משתמש=%1 וססמה=[מוסתרת]
    
    והשרת השיב:
    %2

en: You need to supply a username and a password to access this site.
he: יש לספק שם משתמש וססמה על מנת לגשת אל אתר זה.

en: Site:
he: אתר:

en: Login OK
he: הכניסה למערכת אושרה

en: Could not login to %1.
he: אין אפשרות להיכנס אל %1.

en: You need to supply a username and a password for the proxy server listed below before you are allowed to access any sites.
he: יש לספק שם משתמש וססמה עבור השרת המתווך המופיע להלן לפני שתורשה לגשת לאתר כלשהו.

en: Proxy:
he: מתווך:

en: <b>%1</b> at <b>%2</b>
he: <b>%1</b> ב־<b>%2</b>

en: Proxy Authentication Failed.
he: אימות המתווך נכשל.

en: No host specified.
he: לא צוין שרת מארח.

en: Otherwise, the request would have succeeded.
he: אחרת, הבקשה הייתה מצליחה.

[ctx: request type]
en: retrieve property values
he: לקבל את ערכי המאפיינים

[ctx: request type]
en: set property values
he: להגדיר את ערכי המאפיינים

[ctx: request type]
en: create the requested folder
he: ליצור את התיקייה המבוקשת

[ctx: request type]
en: copy the specified file or folder
he: להעתיק את הקובץ או התיקייה המצוינים

[ctx: request type]
en: move the specified file or folder
he: להעביר את הקובץ או התיקייה המצוינים

[ctx: request type]
en: search in the specified folder
he: לבצע חיפוש בתיקייה המצוינת

[ctx: request type]
en: lock the specified file or folder
he: לנעול את הקובץ או התיקייה המצוינים

[ctx: request type]
en: unlock the specified file or folder
he: לבטל את נעילת הקובץ או התיקייה המצוינים

[ctx: request type]
en: delete the specified file or folder
he: למחוק את הקובץ או התיקייה המצוינים

[ctx: request type]
en: query the server's capabilities
he: לבצע שאילתה לגבי היכולות של השרת

[ctx: request type]
en: retrieve the contents of the specified file or folder
he: לקבל את תוכן הקובץ או התיקייה המצוינים

[ctx: request type]
en: run a report in the specified folder
he: לבצע דו"ח על התיקייה המצוינת

[ctx: %1: code, %2: request type]
en: An unexpected error (%1) occurred while attempting to %2.
he: אירעה שגיאה לא צפויה (%1) במהלך הניסיון %2.

en: The server does not support the WebDAV protocol.
he: השרת לא תומך בפרוטוקול WebDAV.

[ctx: %1: request type, %2: url]
en: An error occurred while attempting to %1, %2. A summary of the reasons is below.
he: אירעה שגיאה במהלך הניסיון %1, %2. להלן סיכום של הסיבות.

[ctx: %1: request type]
en: Access was denied while attempting to %1.
he: הגישה נדחתה במהלך הניסיון %1.

en: A resource cannot be created at the destination until one or more intermediate collections (folders) have been created.
he: אין אפשרות ליצור את המשאב ביעד עד שלא ייווצר אוסף ביניים (תיקיות) אחד או יותר.

en: The server was unable to maintain the liveness of the properties listed in the propertybehavior XML element or you attempted to overwrite a file while requesting that files are not overwritten. %1
he: השרת לא יכול היה לשמור על קיום המאפיינים הרשומים במרכיב ה־XML הנוגע לתפקוד המאפיינים, או שניסית לכתוב על קובץ באותו זמן שביקשת גם לא לכתוב על קבצים. %1

en: The requested lock could not be granted. %1
he: אין אפשרות להעניק את הנעילה המבוקשת. %1

en: The server does not support the request type of the body.
he: השרת לא תומך בסוג הבקשה של הגוף.

[ctx: %1: request type]
en: Unable to %1 because the resource is locked.
he: אין אפשרות %1 מכיוון שהמשאב נעול.

en: This action was prevented by another error.
he: פעולה זו נמנעה עקב שגיאה אחרת.

[ctx: %1: request type]
en: Unable to %1 because the destination server refuses to accept the file or folder.
he: אין אפשרות %1 מכיוון ששרת היעד מסרב לקבל את הקובץ או התיקייה.

en: The destination resource does not have sufficient space to record the state of the resource after the execution of this method.
he: אין במשאב היעד די מקום כדי לרשום את מצב המשאב לאחר הפעלת שירות זה.

en: The resource cannot be deleted.
he: אין אפשרות למחוק את המשאב.

[ctx: request type]
en: upload %1
he: מעלה את %1

[ctx: %1: response code, %2: request type]
en: An unexpected error (%1) occurred while attempting to %2.
he: אירעה שגיאה לא צפויה (%1) במהלך הניסיון %2.

en: %1 contacted. Waiting for reply...
he: נוצר קשר עם %1. ממתין לתשובה...

[ctx: @title:window]
en: Confirm Website Access
he: אישור כניסה לאתר

en: Server processing request, please wait...
he: השרת מעבד את הבקשה. אנא המתן...

en: Sending data to %1
he: שולח נתונים אל %1

en: Retrieving %1 from %2...
he: מוריד %1 מ־%2...

en: Authentication Failed.
he: האימות נכשל.

en: Authorization failed.
he: באימות נכשל.

en: Unknown Authorization method.
he: שיטת אימות לא מוכרת.

en: KDE HTTP cache maintenance tool
he: כלי תחזוקת מטמון ה־HTTP של KDE

en: Empty the cache
he: רוקן מטמון

en: Display information about cache file
he: הצג מידע אודות קובץ המטמון

en: Cookie Alert
he: אזעקת עוגיות

en: Apply Choice To
he: החל על

en: &Only this cookie
he: &עוגייה זו בלבד

en: &Only these cookies
he: &עוגיות אלה בלבד

en: All cookies from this do&main
he: כל העוגיות מ&תחום זה

en: All &cookies
he: &כל העוגיות

en: &Accept
he: &קבל

en: Accept for this &session
he: קבל עבור &הפעלה זו

en: Accept cookie(s) until the end of the current session
he: קבל עוגיות עד הסוף של ההפעלה הזו

en: &Reject
he: &דחה

en: See or modify the cookie information
he: הצג או שנה את מידע העוגייה

en: Cookie Details
he: פרטי העוגייה

en: Name:
he: שם:

en: Value:
he: ערך:

en: Expires:
he: תפוגה:

en: Path:
he: נתיב:

en: Domain:
he: תחום:

en: Exposure:
he: חשיפה:

[ctx: Next cookie]
en: &Next >>
he: &הבא >>

en: Show details of the next cookie
he: הצגת פרטי העוגייה הבאה

en: Not specified
he: לא צוין

en: End of Session
he: סוף ההפעלה

en: Secure servers only
he: שרתים מאובטחים בלבד

en: Secure servers, page scripts
he: שרתים מאובטחים, תסריטי עמודים

en: Servers
he: שרתים

en: Servers, page scripts
he: שרתים, תסריטי עמודים

en: HTTP Cookie Daemon
he: תהליך הרקע לעוגיות HTTP

en: HTTP cookie daemon
he: תהליך הרקע לעוגיות HTTP

en: Shut down cookie jar
he: כיבוי צנצנת העוגיות

en: Remove cookies for domain
he: הסרת עוגיות עבור התחום

en: Remove all cookies
he: הסרת כל העוגיות

en: Reload configuration file
he: טעינה מחדש של קובץ ההגדרות

en: No metainfo for %1
he: אין מידע קובץ עבור %1

en: --- separator ---
he: --- מפריד ---

[ctx: @action:button]
en: Update
he: עדכן

[ctx: @title:window]
en: Bookmark Properties
he: מאפייני הסימנייה

[ctx: @action:button]
en: Add
he: הוסף

[ctx: @title:window]
en: Add Bookmark
he: הוסף סימנייה

[ctx: @action:button]
en: &New Folder...
he: &תיקייה חדשה...

[ctx: @title:window]
en: Add Bookmarks
he: הוסף סימניות

[ctx: @label:textbox]
en: Name:
he: שם:

[ctx: @label:textbox]
en: Location:
he: מיקום:

[ctx: @label:textbox]
en: Comment:
he: הערה:

[ctx: @title:window]
en: Create New Bookmark Folder
he: יצירת תיקיית סימניות חדשה

[ctx: @title:window]
en: Create New Bookmark Folder in %1
he: יצירת תיקיית סימניות חדשה ב־%1

[ctx: @label:textbox]
en: New folder:
he: תיקייה חדשה:

[ctx: name of the container of all browser bookmarks]
en: Bookmarks
he: סימניות

en: *.html|HTML Files (*.html)
he: *.html| HTML קבצי (*.html)

en: <!-- This file was generated by Konqueror -->
he: <!-- קובץ זה נוצר על ידי Konqueror -->

en: *.adr|Opera Bookmark Files (*.adr)
he: *.adr| Opera קבצי סימניות של  (*.adr)

en: Unable to save bookmarks in %1. Reported error was: %2. This error message will only be shown once. The cause of the error needs to be fixed as quickly as possible, which is most likely a full hard drive.
he: אין אפשרות לשמור את הסימניות ב־%1. השגיאה שהתקבלה היא: %2. הודעת שגיאה זו תוצג פעם אחת בלבד. יש לתקן בהקדם האפשרי את הגורם לשגיאה, שהוא ככל הנראה כונן קשיח מלא.

en: Add Bookmark Here
he: הוסף סימנייה כאן

en: Open Folder in Bookmark Editor
he: פתח תיקייה בעורך הסימניות

en: Delete Folder
he: מחק תיקייה

en: Copy Link Address
he: העתק כתובת הקישור

en: Delete Bookmark
he: מחק סימנייה

en: Open Folder in Tabs
he: פתח תיקייה בלשוניות

en: Cannot add bookmark with empty URL.
he: אין אפשרות להוסיף סימנייה עם כתובת ריקה.

en: Are you sure you wish to remove the bookmark folder
    "%1"?
he: האם אתה בטוח שברצונך להסיר את תיקיית הסימניות
    "%1"?

en: Are you sure you wish to remove the bookmark
    "%1"?
he: האם אתה בטוח שברצונך להסיר את הסימנייה
    "%1"?

en: Bookmark Folder Deletion
he: מחיקת תיקיית סימניות

en: Bookmark Deletion
he: מחיקת סימנייה

en: Open all bookmarks in this folder as a new tab.
he: פתח את כל הסימניות בתיקייה זאת בלשונית חדשה.

en: Bookmark Tabs as Folder...
he: הוסף לשוניות לסימניות בתור תיקייה...

en: Add a folder of bookmarks for all open tabs.
he: הוסף תיקיית סימניות עבור כל הלשוניות הפתוחות.

en: Edit your bookmark collection in a separate window
he: עריכת אוסף הסימניות שלך בחלון נפרד

en: New Bookmark Folder...
he: תיקיית סימניות חדשה...

en: Create a new bookmark folder in this menu
he: צור תיקיית סימניות חדשה בתפריט זה

en: Hide in toolbar
he: הסתר בסרגל־כלים

en: Show in toolbar
he: הצג בסרגל־כלים

en: Open in New Window
he: פתח בחלון חדש

en: Open in New Tab
he: פתח בלשונית חדשה

en: Receiving corrupt data.
he: התקבלו נתונים משובשים.

en: Owner
he: בעלים

en: Owning Group
he: קבוצת בעלים

en: Others
he: אחרים

en: Mask
he: סינון

en: Named User
he: שם משתמש

en: Named Group
he: שם קבוצה

en: Edit Entry...
he: עריכת רשומה...

en: Delete Entry
he: מחק רשומה

en:  (Default)
he:  (ברירת מחדל)

en: Edit ACL Entry
he: ערוך רשומת רשימת גישה

en: Entry Type
he: סוג רשומה

en: Default for new files in this folder
he: ברירת המחדל לקבצים חדשים בתיקייה זו

en: Named user
he: שם משתמש

en: Named group
he: שם קבוצה

en: User:
he: משתמש:

en: Group:
he: קבוצה:

en: Type
he: סוג

en: Name
he: שם

[ctx: read permission]
en: r
he: ק

[ctx: write permission]
en: w
he: כ

[ctx: execute permission]
en: x
he: ה

en: Effective
he: אקפטיבי

[ctx: @label]
en: Add Comment...
he: הוסף הערה...

[ctx: @label]
en: Change...
he: שנה...

[ctx: @title:window]
en: Change Comment
he: שנה הערה

[ctx: @title:window]
en: Add Comment
he: הוסף הערה

en: Device name
he: שם ההתקן

en: Encoding:
he: קידוד:

en: Open
he: פתח

en: Save As
he: שמירה בשם

en: *|All files
he: *|כל הקבצים

[ctx: @item:intable]
en: %1 item | %1 items
he[0]: פריט %1
he[1]: %1 פריטים

[ctx: @label]
en: Comment
he: הערה

[ctx: @label]
en: Modified
he: שונה

[ctx: @label]
en: Owner
he: בעלים

[ctx: @label]
en: Permissions
he: הרשאות

[ctx: @label]
en: Rating
he: דירוג

[ctx: @label]
en: Size
he: גודל

[ctx: @label]
en: Tags
he: תוויות

[ctx: @label]
en: Total Size
he: גודל כולל

[ctx: @label]
en: Type
he: סוג

en: KFileMetaDataReader can be used to read metadata from a file
he: ניתן להשתמש ב־KFileMetaDataReader כדי לקרוא מטא מידע מקובץ

en: (C) 2011, Peter Penz
he: כל הזכויות שמורות 2011, Peter Penz

en: Current maintainer
he: מתחזק נוכחי

en: Only the meta data that is part of the file is read
he: נקרא רק מטא מידע שהוא חלק מהקובץ

en: List of URLs where the meta-data should be read from
he: רשימת הכתובות שמהן יש לקרוא את המטא מידע

en: <Error>
he: <שגיאה>

en: &Share
he: &שתף

en: Only folders in your home folder can be shared.
he: ניתן לשתף רק תיקיות בתיקיית הבית שלך.

en: Not shared
he: לא משותפת

en: Shared
he: משותפת

en: Sharing this folder makes it available under Linux/UNIX (NFS) and Windows (Samba).
he: אם תשתף תיקייה זו, היה תהיה זמינה תחת לינוקס/יוניקס (NFS) ו־Samba) Windows).

en: You can also reconfigure file sharing authorization.
he: באפשרותך גם לשנות את ההרשאות לשיתוף קבצים.

en: Configure File Sharing...
he: הגדרות שיתוף קבצים...

en: Error running 'filesharelist'. Check if installed and in $PATH or /usr/sbin.
he: שגיאה בהפעלת "filesharelist". בדוק שהוא מותקן ונמצא ב־PATH$ או usr/sbin/.

en: You need to be authorized to share folders.
he: עליך להיות מורשה לשתף תיקיות.

en: File sharing is disabled.
he: שיתוף קבצים מבוטל.

en: Sharing folder '%1' failed.
he: שיתוף התיקייה "%1" נכשל.

en: An error occurred while trying to share folder '%1'. Make sure that the Perl script 'fileshareset' is set suid root.
he: אירעה שגיאה במהלך הניסיון לשתף את התיקייה "%1". ודא שתסריט ה־Perl בשם "fileshareset" מוגדר עם זיהוי משתמש root.

en: Unsharing folder '%1' failed.
he: ביטול שיתוף התיקייה "%1" נכשל.

en: An error occurred while trying to unshare folder '%1'. Make sure that the Perl script 'fileshareset' is set suid root.
he: אירעה שגיאה במהלך הניסיון לבטל את שיתוף התיקייה "%1". ודא שתסריט ה־Perl בשם "fileshareset" מוגדר עם זיהוי משתמש root.

en: Select Icon
he: בחירת סמל

en: Icon Source
he: מקור הסמלים

en: S&ystem icons:
he: &סמלי מערכת:

en: O&ther icons:
he: ס&מלים אחרים:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, browseButton)
en: &Browse...
he: ע&יון...

en: &Search:
he: &חפש:

en: Search interactively for icon names (e.g. folder).
he: חיפוש שמות סמלים (לדוגמה "folder").

en: Actions
he: פעולות

en: Animations
he: אנימציות

en: Applications
he: תוכניות

en: Categories
he: קטגוריות

en: Devices
he: התקנים

en: Emblems
he: סמלים

en: Filesystems
he: מערכות קבצים

en: International
he: בינלאומי

en: Mimetypes
he: סוגי קבצים

en: Places
he: מיקומים

en: Status
he: מצב

en: *.png *.xpm *.svg *.svgz|Icon Files (*.png *.xpm *.svg *.svgz)
he: *.png *.xpm *.svg *.svgz|קבצי סמלים (*.png *.xpm *.svg *.svgz)

[ctx: @title:window]
en: Configure Shown Data
he: הגדרת המידע המוצג

[ctx: @label::textbox]
en: Select which data should be shown:
he: המידע הבא יוצג:

[ctx: @action:button]
en: Configure...
he: הגדר...

[ctx: @title:tab]
en: Information
he: מידע

[ctx: @label creation date]
en: Created
he: נוצר

[ctx: @label file content size]
en: Size
he: גודל

[ctx: @label file depends from]
en: Depends
he: תלוי

[ctx: @label]
en: Description
he: תיאור

[ctx: @label Software used to generate content]
en: Generator
he: יוצר

[ctx: @label see http://www.semanticdesktop.org/ontologies/2007/01/19/nie#hasPart]
en: Has Part
he: מכיל חלק

[ctx: @label see http://www.semanticdesktop.org/ontologies/2007/01/19/nie#hasLogicalPart]
en: Has Logical Part
he: מכיל חלק לוגי

[ctx: @label parent directory]
en: Part of
he: חלק של

[ctx: @label]
en: Keyword
he: מילת מפתח

[ctx: @label modified date of file]
en: Modified
he: שונה

[ctx: @label]
en: MIME Type
he: טיפוס נתונים

[ctx: @label]
en: Content
he: תוכן

[ctx: @label]
en: Related To
he: שייך אל

[ctx: @label]
en: Subject
he: נושא

[ctx: @label music title]
en: Title
he: כותרת

[ctx: @label file URL]
en: Location
he: מיקום

[ctx: @label]
en: Creator
he: יוצר

[ctx: @label]
en: Average Bitrate
he: איכות ממוצעת

[ctx: @label]
en: Channels
he: ערוצים

[ctx: @label number of characters]
en: Characters
he: תווים

[ctx: @label]
en: Codec
he: מקודד

[ctx: @label]
en: Color Depth
he: עומק צבע

[ctx: @label]
en: Duration
he: משך

[ctx: @label]
en: Filename
he: שם קובץ

[ctx: @label]
en: Hash
he: חתימה

[ctx: @label]
en: Height
he: גובה

[ctx: @label]
en: Interlace Mode
he: מצב שזירה

[ctx: @label number of lines]
en: Lines
he: שורות

[ctx: @label]
en: Programming Language
he: שפת תכנות

[ctx: @label]
en: Sample Rate
he: קצב דגימה

[ctx: @label]
en: Width
he: רוחב

[ctx: @label number of words]
en: Words
he: מילים

[ctx: @label EXIF aperture value]
en: Aperture
he: מפתוח

[ctx: @label EXIF]
en: Exposure Bias Value
he: ערך הטיית חשיפה

[ctx: @label EXIF]
en: Exposure Time
he: זמן חשיפה

[ctx: @label EXIF]
en: Flash
he: מבזק

[ctx: @label EXIF]
en: Focal Length
he: אורך מוקד

[ctx: @label EXIF]
en: Focal Length 35 mm
he: אורך מוקד 35 מ"מ

[ctx: @label EXIF]
en: ISO Speed Ratings
he: דרגות מהירות ISO

[ctx: @label EXIF]
en: Make
he: יצרן

[ctx: @label EXIF]
en: Metering Mode
he: מצב מדידת מרחק

[ctx: @label EXIF]
en: Model
he: דגם

[ctx: @label EXIF]
en: Orientation
he: עימוד תמונה

[ctx: @label EXIF]
en: White Balance
he: איזון צבע לבן

[ctx: @label video director]
en: Director
he: עורך

[ctx: @label music genre]
en: Genre
he: סגנון

[ctx: @label music album]
en: Album
he: אלבום

[ctx: @label]
en: Performer
he: מבצע

[ctx: @label]
en: Release Date
he: תאריך שחרור

[ctx: @label music track number]
en: Track
he: רצועה

[ctx: @label resource created time]
en: Resource Created
he: המשאב נוצר

[ctx: @label]
en: Sub Resource
he: תת־משאב

[ctx: @label resource last modified]
en: Resource Modified
he: משאב ששונה

[ctx: @label]
en: Numeric Rating
he: דירוג מספרי

[ctx: @label]
en: Copied From
he: הועתק מאת

[ctx: @label]
en: First Usage
he: שימוש ראשון

[ctx: @label]
en: Last Usage
he: שימוש אחרון

[ctx: @label]
en: Usage Count
he: מספר פעמים בשימוש

[ctx: @label]
en: Unix File Group
he: קבוצת יוניקס של הקובץ

[ctx: @label]
en: Unix File Mode
he: מצג יוניקס של הקובץ

[ctx: @label]
en: Unix File Owner
he: בעלי יוניקס של הקובץ

[ctx: @label file type]
en: Type
he: סוג

[ctx: @label Number of fuzzy translations]
en: Fuzzy Translations
he: תרגומים מעוממים

[ctx: @label Name of last translator]
en: Last Translator
he: מתרגם אחרון

[ctx: @label Number of obsolete translations]
en: Obsolete Translations
he: תרגומים מיושנים

[ctx: @label]
en: Translation Source Date
he: תאריך קובץ המקור של התרגום

[ctx: @label Number of total translations]
en: Total Translations
he: סה"כ תרגומים

[ctx: @label Number of translated strings]
en: Translated
he: מתורגם

[ctx: @label]
en: Translation Date
he: תאריך תרגום

[ctx: @label Number of untranslated strings]
en: Untranslated
he: לא מתורגם

en: Known Applications
he: תוכניות מוכרות

en: Open With
he: פתח באמצעות

en: <qt>Select the program that should be used to open <b>%1</b>. If the program is not listed, enter the name or click the browse button.</qt>
he: <qt>בחר את התוכנית שיש להשתמש בה לפתיחת <b>%1</b>. אם התוכנית אינה מופיעה ברשימה, הזן את שמה או לחץ על כפתור העיון.</qt>

en: Choose the name of the program with which to open the selected files.
he: בחר את השם של התוכנית שתפתח את הקבצים הנבחרים.

en: Choose Application for %1
he: בחר תוכנית עבור %1

en: <qt>Select the program for the file type: <b>%1</b>. If the program is not listed, enter the name or click the browse button.</qt>
he: <qt>בחר את התוכנית עבור סוג הקובץ: <b>%1</b>. אם התוכנית אינה מופיעה ברשימה, הזן את שמה או לחץ על כפתור העיון.</qt>

en: Choose Application
he: בחר תוכנית

en: <qt>Select a program. If the program is not listed, enter the name or click the browse button.</qt>
he: <qt>בחר תוכנית. אם התוכנית אינה מופיעה ברשימה, הזן את שמה או לחץ על כפתור העיון.</qt>

en: Following the command, you can have several place holders which will be replaced with the actual values when the actual program is run:
    %f - a single file name
    %F - a list of files; use for applications that can open several local files at once
    %u - a single URL
    %U - a list of URLs
    %d - the directory of the file to open
    %D - a list of directories
    %i - the icon
    %m - the mini-icon
    %c - the comment
he: באפשרותך לציין מספר צירופים אחרי הפקודה. צירופים אלה יוחלפו בערכים עצמם כאשר התוכנית מופעלת:
    ‏‎%f - שם קובץ בודד
    ‏‎%F - רשימת קבצים, משמש לתוכניות שיכולות לפתוח מספר קבצים מקומיים בעת ובעונה אחת
    ‏‎%u - כתובת בודדת
    ‏‎%U - רשימה של כתובות
    ‏‎%d - הספרייה של הקובץ לפתיחה
    ‏‎%D - רשימת ספריות
    ‏‎%i - הסמל
    ‏‎%m - הסמל המוקטן
    ‏‎%c - ההערה

en: Run in &terminal
he: &הפעל במסוף

en: &Do not close when command exits
he: א&ל תסגור כאשר הפקודה מסתיימת

en: &Remember application association for this type of file
he: &שמור את שיוך התוכנית עבור סוג קובץ זה

en: Could not extract executable name from '%1', please type a valid program name.
he: אין אפשרות להוציא את שם קובץ ההפעלה מאת "%1", אנא וודא ששם התוכנית נכון.

en: '%1' not found, please type a valid program name.
he: אין אפשרות למצוא את "%1", אנא וודא ששם התוכנית נכון.

en: P&review
he: &תצוגה מקדימה

[ctx: @title:group Title of a group that lets the user choose options about the terminal when launching a program]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup2)
en: Terminal
he: מסוף

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, terminalCheck)
en: Check this option if the application you want to run is a text mode application or if you want the information that is provided by the terminal emulator window.
he: בחר באפשרות זו אם התוכנית שברצונך להפעיל היא תוכנית הפועלת במצב טקסטואלי, או אם ברצונך לצפות במידע המופיע בחלון הדמיית המסוף.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, terminalCheck)
en: &Run in terminal
he: הפעל ב&מסוף

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, terminalEditLabel)
en: &Terminal options:
he: אפשרויות מ&סוף:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, terminalCloseCheck)
en: Check this option if the text mode application offers relevant information on exit. Keeping the terminal emulator open allows you to retrieve this information.
he: בחר באפשרות זו אם התוכנית הפועלת במצב טקסט מספקת מידע רלוונטי כאשר היא מסתיימת. אם תשאיר את הדמיית המסוף פתוחה יהיה באפשרותך לקבל מידע זה.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, terminalCloseCheck)
en: Do not &close when command exits
he: א&ל תסגור כאשר הפקודה מסתיימת

[ctx: @title:group Title of a group that lets the user choose which user to use when launching a program]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup2_2)
en: User
he: משתמש

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, suidCheck)
en: Check this option if you want to run this application with a different user id. Every process has a different user id associated with it. This id code determines file access and other permissions. The password of the user is required to use this option.
he: בחר באפשרות זו אם ברצונך להפעיל תוכנית זו תחת זיהוי משתמש אחר. לכל תהליך יש זיהוי משתמש המשויך לו. קוד זיהוי זה קובע את הרשאות הגישה לקבצים והרשאות נוספות. כדי להשתמש באפשרות זו יש לספק את ססמת המשתמש.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, suidCheck)
en: Ru&n as a different user
he: הפעל ב&תור משתמש אחר

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, suidEditLabel)
en: Enter the user name you want to run the application as.
he: הזן את שם המשתמש תחתיו ברצונך להפעיל את התוכנית.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, suidEditLabel)
en: &Username:
he: ש&ם משתמש:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, suidEdit)
en: Enter the user name you want to run the application as here.
he: הזן כאן את שם המשתמש תחתיו ברצונך להפעיל את התוכנית.

[ctx: @title:group Title of a group that lets the user choose options regargin program startup]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup4)
en: Startup
he: הפעלה

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, startupInfoCheck)
en: Check this option if you want to make clear that your application has started. This visual feedback may appear as a busy cursor or in the taskbar.
he: בחר באפשרות זו אם ברצונך לוודא שהתוכנית שלך אכן הופעלה. המשוב החזותי לכך עשוי להופיע כמצביע עכבר עסוק או בשורת המשימות.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, startupInfoCheck)
en: Enable &launch feedback
he: אפשר משוב ל&גבי הפעלה

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, systrayCheck)
en: Check this option if you want to have a system tray handle for your application.
he: בחר באפשרות זו אם ברצונך להוסיף את התוכנית שלך למגש המערכת.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, systrayCheck)
en: &Place in system tray
he: הו&סף למגש המערכת

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel12)
en: &D-Bus registration:
he: &רישום D-BUS:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, dbusCombo)
en: None
he: ללא

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, dbusCombo)
en: Multiple Instances
he: מופעים מרובים

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, dbusCombo)
en: Single Instance
he: מופע בודד

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, dbusCombo)
en: Run Until Finished
he: הפעל עד לסיום

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, nameLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, nameEdit)
en: Type the name you want to give to this application here. This application will appear under this name in the applications menu and in the panel.
he: הזן כאן את השם שברצונך לתת לתוכנית. התוכנית תופיע בשם זה בתפריט התוכניות ובלוח.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, genNameEdit)
en: Type the description of this application, based on its use, here. Examples: a dial up application (KPPP) would be "Dial up tool".
he: הזן כאן את תיאור התוכנית, בהתאם לשימושים שלה. לדוגמה, תוכנית חיוג לאינטרנט (KPPP) תתואר למשל כ"כלי חיוג לאינטרנט".

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: &Description:
he: &תיאור:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, commentEdit)
en: Type any comment you think is useful here.
he: הזן כאן כל הערה שהיא שנראית לך שימושית.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Comm&ent:
he: ה&ערה:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel4) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, commandEdit)
en: Type the command to start this application here.
    
    Following the command, you can have several place holders which will be replaced with the actual values when the actual program is run:
    %f - a single file name
    %F - a list of files; use for applications that can open several local files at once
    %u - a single URL
    %U - a list of URLs
    %d - the directory of the file to open
    %D - a list of directories
    %i - the icon
    %m - the mini-icon
    %c - the caption
he: הזן כאן את הפקודה להפעלת תוכנית זו.
    
    באפשרותך לציין מספר צירופים אחרי הפקודה. צירופים אלה יוחלפו בערכים עצמם כאשר התוכנית מופעלת:
    ‏‎%f - שם קובץ בודד
    ‏‎%F - רשימת קבצים, משמש לתוכניות שיכולות לפתוח מספר קבצים מקומיים בעת ובעונה אחת
    ‏‎%u - כתובת בודדת
    ‏‎%U - רשימה של כתובות
    ‏‎%d - הספרייה של הקובץ לפתיחה
    ‏‎%D - רשימת ספריות
    ‏‎%i - הסמל
    ‏‎%m - הסמל המוקטן
    ‏‎%c - הכותרת

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Co&mmand:
he: &פקודה:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, browseButton)
en: Click here to browse your file system in order to find the desired executable.
he: לחץ כאן כדי לעיין במערכת קבצים שלך ולמצוא את קובץ התוכנית המבוקש.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel5) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, pathEdit)
en: Sets the working directory for your application.
he: הגדרת ספריית העבודה עבור התוכנית שלך.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: &Work path:
he: &נתיב עבודה:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel7) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeWidget, filetypeList)
en: <qt><p>This list should show the types of file that your application can handle. This list is organized by <u>mimetypes</u>.</p>
    <p>MIME, Multipurpose Internet (e)Mail Extension, is a standard protocol for identifying the type of data based on filename extensions and correspondent <u>mimetypes</u>. Example: the "bmp" part that comes after the dot in flower.bmp indicates that it is a specific kind of image, <u>image/x-bmp</u>. To know which application should open each type of file, the system should be informed about the abilities of each application to handle these extensions and mimetypes.</p>
    <p>If you want to associate this application with one or more mimetypes that are not in this list, click on the button <b>Add</b> below. If there are one or more filetypes that this application cannot handle, you may want to remove them from the list clicking on the button <b>Remove</b> below.</p></qt>
he: <qt><p>רשימה זו מציגה את סוגי הקבצים בהם התוכנית שלך יודעת לטפל. הרשימה מסודרת לפי <u>טיפוסי Mime</u>.</p>
    <p>‏MIME, או הרחבת דואר אינטרנט רב־תכליתית, היא פרוטוקול סטנדרטי לזיהוי סוג המידע לפי סיומות קבצים ו<u>טיפוסי Mime</u> מתאימים. לדוגמה, הסיומת "bmp" שמופיעה אחרי הנקודה בשם הקובץ flower.bmp מעידה על כך שזו תמונה מסוג ספציפי, <u>image/x-bmp</u>. כדי לדעת איזו תוכנית אמורה לפתוח סוג קובץ מסויים, המערכת צריכה לדעת על היכולת של כל תוכנית לטפל בסיומות וטיפוסי Mime אלה.</p>
    <p>אם ברצונך לשייך תוכנית זו לטיפוס Mime אחד או יותר שאינם ברשימה, לחץ על הכפתור <b>הוסף</b> להלן. אם יש טיפוס Mime אחד או יותר שהתוכנית שלך לא יכולה לטפל בהם, באפשרותך להסירם מהרשימה על ידי לחיצה על הכפתור <b>הסר</b> להלן.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: &Supported file types:
he: סוגי קבצי &נתמכים:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, filetypeList)
en: Mimetype
he: סוג קובץ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, filetypeList)
en: Description
he: תיאור

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, addFiletypeButton)
en: Click on this button if you want to add a type of file (mimetype) that your application can handle.
he: לחץ על כפתור זה אם ברצונך להוסיף סוג קובץ (טיפוס Mime) שהתוכנית שלך יודעת לטפל בו.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, add) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addFiletypeButton)
en: Add...
he: הוסף...

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, delFiletypeButton)
en: If you want to remove a type of file (mimetype) that your application cannot handle, select the mimetype in the list above and click on this button.
he: אם ברצונך להסיר סוג קובץ (טיפוס Mime) שהתוכנית שלך לא יודעת לטפל בו, בחר את הטיפוס מהרשימה לעיל ולחץ על כפתור זה.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, removeSelection) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, delFiletypeButton)
en: Remove
he: הסר

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, advancedButton)
en: Click here to modify the way this application will run, launch feedback, D-Bus options or to run it as a different user.
he: לחץ כאן כדי לשנות את הדרך שבה התוכנית תפעל, משוב לגבי הפעלה, אפשרויות D-BUS או כדי להפעיל אותה תחת משתמש אחר.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, advancedButton)
en: Ad&vanced Options
he: אפשרויות &מתקדמות

en: Properties for %1
he: מאפייני %1

en: Properties for 1 item | Properties for %1 Selected Items
he[0]: מאפיינים עבור פריט אחד
he[1]: מאפייני עבור %1 פריטים נבחרים

[ctx: @title:tab File properties]
en: &General
he: &כללי

en: Type:
he: סוג:

en: File Type Options
he: אפשרויות של סוגי הקבצים

en: Contents:
he: תוכן:

en: Location:
he: מיקום:

en: Size:
he: גודל:

en: Calculate
he: חשב

en: Stop
he: עצור

en: Refresh
he: רענן

en: Points to:
he: מקושר אל:

en: Created:
he: נוצר:

en: Modified:
he: שונה:

en: Accessed:
he: ניגש:

en: Mounted on:
he: נקודת עגינה:

en: Device usage:
he: התקן בשימוש:

[ctx: Available space out of total partition size (percent used)]
en: %1 free of %2 (%3% used)
he: %1 מתוך %2 (%3% בשימוש)

en: Calculating... %1 (%2)
    %3, %4
he: מחשב... %1 (%2)
    %3, %4

en: 1 file | %1 files
he[0]: קובץ אחד
he[1]: %1 קבצים

en: 1 sub-folder | %1 sub-folders
he[0]: תת־תיקייה אחת
he[1]: %1 תת־תיקיות

en: Calculating...
he: מחשב...

en: At least %1
he: לפחות %1

en: The new file name is empty.
he: שם הקובץ החדש ריק.

en: <qt>Could not save properties. You do not have sufficient access to write to <b>%1</b>.</qt>
he: <qt>אין אפשרות לשמור את המאפיינים. אין לך הרשאות גישה מספיקות כדי לכתוב אל <b>%1</b>.</qt>

en: Forbidden
he: אסור

en: Can Read
he: יכול לקרוא

en: Can Read & Write
he: יכול לקרוא ולכתוב

en: Can View Content
he: יכול להציג את התוכן

en: Can View & Modify Content
he: יכול להציג את התוכן ולשנותו

en: Can View Content & Read
he: יכול להציג את התוכן ולקרוא

en: Can View/Read & Modify/Write
he: יכול להציג/לקרוא ולשנות/לכתוב

en: &Permissions
he: &הרשאות

en: Access Permissions
he: הרשאות גישה

en: This file is a link and does not have permissions. | All files are links and do not have permissions.
he[0]: קובץ זה הוא קישור ואין לו הרשאות.
he[1]: כל הקבצים הם קישורים ואין להם הרשאות.

en: Only the owner can change permissions.
he: רק הבעלים יכול לשנות הרשאות.

en: O&wner:
he: בע&לים:

en: Specifies the actions that the owner is allowed to do.
he: ציון הפעולות שהבעלים רשאי לבצע.

en: Gro&up:
he: &קבוצה:

en: Specifies the actions that the members of the group are allowed to do.
he: ציון הפעולות שחברים בקבוצה רשאים לבצע.

en: O&thers:
he: א&חרים:

en: Specifies the actions that all users, who are neither owner nor in the group, are allowed to do.
he: ציון הפעולות שרשאים לבצע כל המשתמשים שאינם הבעלים ואינם חברים בקבוצה.

en: Only own&er can rename and delete folder content
he: רק הבעלים רשאי לש&נות שמות ולמחוק את תוכן התיקייה

en: Is &executable
he: ניתן לה&פעלה

en: Enable this option to allow only the folder's owner to delete or rename the contained files and folders. Other users can only add new files, which requires the 'Modify Content' permission.
he: בחר באפשרות זו כדי לאפשר רק לבעלים של התיקייה להסיר או לשנות את שמות הקבצים והתיקיות המוכלים בה. משתמשים אחרים יוכלו רק להוסיף קבצים חדשים, מה שדורש את ההרשאה ל"שינוי תוכן".

en: Enable this option to mark the file as executable. This only makes sense for programs and scripts. It is required when you want to execute them.
he: בחר באפשרות זו כדי לסמן את הקובץ כניתן להפעלה. אפשרות זו הגיונית רק עבור תוכניות ותסריטים, והיא דרושה כאשר ברצונך להפעיל אותם.

en: A&dvanced Permissions
he: הרשאות &מתקדמות

en: Ownership
he: בעלות

en: User:
he: משתמש:

en: Group:
he: קבוצה:

en: Apply changes to all subfolders and their contents
he: החל את השינויים על כל תיקיות המשנה ותכולתן

en: Advanced Permissions
he: הרשאות מתקדמות

en: Class
he: מחלקה

en: Show
    Entries
he: הצגת
    פריטים

en: Read
he: קריאה

en: This flag allows viewing the content of the folder.
he: דגל זה מאפשר להציג את תוכן התיקייה.

en: The Read flag allows viewing the content of the file.
he: דגל הקריאה מאפשר להציג את תוכן הקובץ.

en: Write
    Entries
he: כתיבת
    פריטים

en: Write
he: כתיבה

en: This flag allows adding, renaming and deleting of files. Note that deleting and renaming can be limited using the Sticky flag.
he: דגל זה מאפשר להוסיף, לשנות שמות ולמחוק קבצים. שים לב שניתן להגביל מחיקות ושינויי שמות באמצעות הדגל "דביק".

en: The Write flag allows modifying the content of the file.
he: דגל הכתיבה מאפשר לשנות את תוכן הקובץ.

[ctx: Enter folder]
en: Enter
he: כניסה

en: Enable this flag to allow entering the folder.
he: בחר בדגל זה כדי לאפשר כניסה לתיקייה.

en: Exec
he: הפעלה

en: Enable this flag to allow executing the file as a program.
he: בחר בדגל זה כדי לאפשר להפעיל את הקובץ בתור תוכנית.

en: Special
he: מיוחד

en: Special flag. Valid for the whole folder, the exact meaning of the flag can be seen in the right hand column.
he: דגל מיוחד. דגל זה חל על התיקייה כולה. ניתן לברר את המשמעות המדוייקת של הדגל בטור השמאלי.

en: Special flag. The exact meaning of the flag can be seen in the right hand column.
he: דגל מיוחד. ניתן לברר את המשמעות המדוייקת של הדגל בטור השמאלי.

en: User
he: משתמש

en: Group
he: קבוצה

en: Set UID
he: הגדר משתמש

en: If this flag is set, the owner of this folder will be the owner of all new files.
he: אם דגל זה נבחר, הבעלים של תיקייה זו יהיה הבעלים של כל הקבצים החדשים שייווצרו.

en: If this file is an executable and the flag is set, it will be executed with the permissions of the owner.
he: אם קובץ זה ניתן להפעלה ודגל זה נבחר, הוא יופעל עם הרשאות של הבעלים.

en: Set GID
he: הגדר קבוצה

en: If this flag is set, the group of this folder will be set for all new files.
he: אם דגל זה נבחר, הקבוצה של תיקייה זו תוגדר עבור כל הקבצים חדשים.

en: If this file is an executable and the flag is set, it will be executed with the permissions of the group.
he: אם קובץ זה ניתן להפעלה ודגל זה נבחר, הוא יופעל עם הרשאות של הקבוצה.

[ctx: File permission]
en: Sticky
he: דביק

en: If the Sticky flag is set on a folder, only the owner and root can delete or rename files. Otherwise everybody with write permissions can do this.
he: אם הדגל "דביק" נבחר עבור תיקייה, רק הבעלים ו־root יוכלו למחוק או לשנות שמות קבצים. אחרת כל מי שיש לו הרשאת כתיבה יוכל לעשות זאת.

en: The Sticky flag on a file is ignored on Linux, but may be used on some systems
he: הדגל "דביק" עבור קבצים הוא חסר משמעות בלינוקס, אך ייתכן שיש לו שימוש במערכות מסויימות.

en: Link
he: קישור

en: Varying (No Change)
he: משתנה (ללא שינוי)

en: This file uses advanced permissions | These files use advanced permissions.
he[0]: קובץ זה משתמש בהרשאות מתקדמות.
he[1]: קבצים אלה משתמשים בהרשאות מתקדמות.

en: This folder uses advanced permissions. | These folders use advanced permissions.
he[0]: תיקייה זו משתמשת בהרשאות מתקדמות.
he[1]: תיקיות אלה משתמשות בהרשאות מתקדמות.

en: These files use advanced permissions.
he: קבצים אלה משתמשים בהרשאות מתקדמות.

en: U&RL
he: כ&תובת

en: URL:
he: כתובת:

en: De&vice
he: ה&תקן

en: Device (/dev/fd0):
he: התקן (dev/fd0/):

en: Device:
he: התקן:

en: Read only
he: קריאה בלבד

en: File system:
he: מערכת קבצים:

en: Mount point (/mnt/floppy):
he: נקודת עגינה (mnt/floppy/):

en: Mount point:
he: נקודת עגינה:

en: &Application
he: תו&כנית

en: Add File Type for %1
he: הוסף סוג קובץ עבור %1

en: Select one or more file types to add:
he: בחר סוג קובץ אחד או יותר להוספה:

en: Only executables on local file systems are supported.
he: רק תוכניות במערכת הקבצים המקומית נתמכות.

en: Advanced Options for %1
he: אפשרויות מתקדמות עבור %1

en: Open file dialog
he: פתח דו־שיח קבצים

en: Blocked request.
he: הגישה נדחתה

en: Unknown HTTP verb.
he: פעולת HTTP לא ידועה.

en: <qt>Could not modify the ownership of file <b>%1</b>. You have insufficient access to the file to perform the change.</qt>
he: <qt> אין אפשרות לשנות את הבעלות על הקובץ <b>%1</b>. אין לך הרשאות גישה מספיקות לקובץ לצורך ביצוע השינוי. </qt>

en: &Skip File
he: &דלג על הקובץ

en: Unable to create io-slave: %1
he: אין אפשרות ליצור את הפרוטוקול: %1

en: Folder Already Exists
he: התיקייה כבר קיימת

en: File Already Exists
he: הקובץ כבר קיים

en: Already Exists as Folder
he: כבר קיים בתור תיקייה

en: Creating directory
he: יוצר תיקייה

en: Directory
he: ספרייה

en: Moving
he: מעביר

[ctx: The source of a file operation]
en: Source
he: מקור

[ctx: The destination of a file operation]
en: Destination
he: יעד

en: Deleting
he: מוחק

en: File
he: קובץ

en: Und&o
he: שחז&ר

en: Und&o: Copy
he: &שחזור: העתקה

en: Und&o: Link
he: &שחזור: קישור

en: Und&o: Move
he: &שחזור: העברה

en: Und&o: Rename
he: &שחזור: שינוי שם

en: Und&o: Trash
he: &שחזור: העברה לאשפה

en: Und&o: Create Folder
he: &שחזור: יצירת תיקייה

en: Und&o: Create File
he: &שחזור: יצירת קובץ

en: The file %1 was copied from %2, but since then it has apparently been modified at %3.
    Undoing the copy will delete the file, and all modifications will be lost.
    Are you sure you want to delete %4?
he: הקובץ %1 הועתק מ־%2, אבל הוא כנראה שונה ב־%3.
    ביטול הפעולה תעתיק את הקובץ, וכל השינויים יעלמו.
    האם אתה בטוח שאתה רוצה למחוק את %4?

en: Undo File Copy Confirmation
he: אישור ביטול העתקת קובץ

en: 1 day %2 | %1 days %2
he[0]: יום אחד %2
he[1]: %1 ימים %2

en: %1 Item | %1 Items
he[0]: פריט %1
he[1]: %1 פריטים

en: 1 Folder | %1 Folders
he[0]: תיקייה אחת
he[1]: %1 תיקיות

en: 1 File | %1 Files
he[0]: קובץ אחד
he[1]: %1 קבצים

en: Could not read %1.
he: אין אפשרות לקרוא את %1.

en: Could not write to %1.
he: אין אפשרות לכתוב אל %1.

en: Could not start process %1.
he: אין אפשרות להפעיל את התהליך %1.

en: Internal Error
    Please send a full bug report at http://bugs.kde.org
    %1
he: שגיאה פנימית
    שלח דיווח מלא על באג באתר http://bugs.kde.org
    %1

en: Malformed URL %1.
he: כתובת שגויה %1.

en: The protocol %1 is not supported.
he: הפרוטוקול %1 אינו נתמך.

en: The protocol %1 is only a filter protocol.
he: הפרוטוקול %1 הינו פרוטוקול סינון בלבד.

en: %1 is a folder, but a file was expected.
he: %1 היא תיקייה, אך ציפיתי לקובץ.

en: %1 is a file, but a folder was expected.
he: %1 הוא קובץ, אך ציפיתי לתיקייה.

en: The file or folder %1 does not exist.
he: הקובץ או תיקייה %1 אינם קיימים.

en: A file named %1 already exists.
he: כבר קיים קובץ בשם %1.

en: A folder named %1 already exists.
he: כבר קיימת תיקייה בשם %1.

en: No hostname specified.
he: לא הוגדר שרת מארח.

en: Unknown host %1
he: שרת מארח לא מוכר %1

en: Access denied to %1.
he: הגישה אל %1 נדחית.

en: Access denied.
    Could not write to %1.
he: הגישה נדחית
    אין אפשרות לכתוב אל %1.

en: Could not enter folder %1.
he: אין אפשרות להיכנס לתיקייה %1.

en: The protocol %1 does not implement a folder service.
he: הפרוטוקול %1 לא מממש שירות תיקיות.

en: Found a cyclic link in %1.
he: נמצא קישור מחזורי ב־%1.

en: Found a cyclic link while copying %1.
he: נמצא קישור מחזורי במהלך העתקת %1.

en: Could not create socket for accessing %1.
he: אין אפשרות ליצור שקע לגישה אל %1.

en: Could not connect to host %1.
he: אין אפשרות להתחבר אל השרת המארח %1.

en: Connection to host %1 is broken.
he: החיבור לשרת מארח %1 אינו תקין.

en: The protocol %1 is not a filter protocol.
he: הפרוטוקול %1 אינו פרוטוקול סינון.

en: Could not mount device.
    The reported error was:
    %1
he: אין אפשרות לעגן את ההתקן.
    השגיאה שהתקבלה היא:
    %1

en: Could not unmount device.
    The reported error was:
    %1
he: אין אפשרות לנתק את ההתקן.
    השגיאה שהתקבלה היא:
    %1

en: Could not read file %1.
he: אין אפשרות לקרוא את הקובץ %1.

en: Could not write to file %1.
he: אין אפשרות לכתוב לקובץ %1.

en: Could not bind %1.
he: אין אפשרות לקשר את %1.

en: Could not listen %1.
he: אין אפשרות להאזין אל %1.

en: Could not accept %1.
he: אין אפשרות לקבל את %1.

en: Could not access %1.
he: אין אפשרות לגשת אל %1.

en: Could not terminate listing %1.
he: אין אפשרות לסיים את הרשימה של %1.

en: Could not make folder %1.
he: אין אפשרות ליצור את התיקייה %1.

en: Could not remove folder %1.
he: אין אפשרות להסיר את התיקייה %1.

en: Could not resume file %1.
he: אין אפשרות לחדש את העברת הקובץ %1.

en: Could not rename file %1.
he: אין אפשרות לשנות את שם הקובץ %1.

en: Could not change permissions for %1.
he: אין אפשרות לשנות את ההרשאות של %1.

en: Could not change ownership for %1.
he: אין אפשרות לשנות את הבעלות על %1.

en: Could not delete file %1.
he: אין אפשרות למחוק את הקובץ %1.

en: The process for the %1 protocol died unexpectedly.
he: התהליך של הפרוטוקול %1 הסתיים באורח בלתי צפוי.

en: Error. Out of memory.
    %1
he: שגיאה. אין די זיכרון.
    %1

en: Unknown proxy host
    %1
he: שרת מתווך לא מוכר
    %1

en: Authorization failed, %1 authentication not supported
he: האימות נכשל, אימות %1 אינו נתמך

en: User canceled action
    %1
he: המשתמש ביטל את הפעולה
    %1

en: Internal error in server
    %1
he: שגיאה פנימית בשרת
    %1

en: Timeout on server
    %1
he: תם הזמן המוקצב בשרת
    %1

en: Unknown error
    %1
he: שגיאה לא מוכרת
    %1

en: Unknown interrupt
    %1
he: פסיקה לא מוכרת
    %1

en: Could not delete original file %1.
    Please check permissions.
he: אין אפשרות למחוק את הקובץ המקורי %1.
    בדוק את ההרשאות.

en: Could not delete partial file %1.
    Please check permissions.
he: אין אפשרות למחוק את הקובץ החלקי %1.
    בדוק את ההרשאות.

en: Could not rename original file %1.
    Please check permissions.
he: אין אפשרות לשנות את שם הקובץ המקורי %1.
    בדוק את ההרשאות.

en: Could not rename partial file %1.
    Please check permissions.
he: אין אפשרות לשנות את שם הקובץ החלקי %1.
    בדוק את ההרשאות.

en: Could not create symlink %1.
    Please check permissions.
he: אין אפשרות ליצור את הקישור הסמלי %1.
    בדוק את ההרשאות.

en: Could not write file %1.
    Disk full.
he: אין אפשרות לכתוב את הקובץ %1.
    הדיסק מלא.

en: The source and destination are the same file.
    %1
he: המקור והיעד הם אותו קובץ.
    %1

en: %1 is required by the server, but is not available.
he: %1 נדרש על ידי השרת, אך אינו זמין.

en: Access to restricted port in POST denied.
he: הגישה אל יציאה מוגבלת ב־POST נדחתה.

en: The required content size information was not provided for a POST operation.
he: מידע אודות גודל התוכן הנדרש לא סופק בפעולת POST.

en: Unknown error code %1
    %2
    Please send a full bug report at http://bugs.kde.org.
he: קוד שגיאה לא מוכר %1
    %2
    שלח דיווח מלא על באג באתר http://bugs.kde.org.

en: Opening connections is not supported with the protocol %1.
he: פתיחת חיבורים אינה נתמכת בפרוטוקול %1.

en: Closing connections is not supported with the protocol %1.
he: סגירת חיבורים אינה נתמכת בפרוטוקול %1.

en: Accessing files is not supported with the protocol %1.
he: גישה לקבצים אינה נתמכת בפרוטוקול %1.

en: Writing to %1 is not supported.
he: כתיבה אל %1 אינה נתמכת.

en: There are no special actions available for protocol %1.
he: אין פעולות מיוחדות שזמינות עבור הפרוטוקול %1.

en: Listing folders is not supported for protocol %1.
he: הצגת תיקיות אינה נתמכת בפרוטוקול %1.

en: Retrieving data from %1 is not supported.
he: אין תמיכה באחזור נתונים מ־%1.

en: Retrieving mime type information from %1 is not supported.
he: אין תמיכה באחזור מידע אודות טיפוסי Mime מ־%1.

en: Renaming or moving files within %1 is not supported.
he: אין תמיכה בשינוי שמות קבצים או העברתם ב־%1.

en: Creating symlinks is not supported with protocol %1.
he: יצירת קישורים סמליים אינה נתמכת עם הפרוטוקול %1.

en: Copying files within %1 is not supported.
he: העתקת קבצים ב־%1 אינה נתמכת.

en: Deleting files from %1 is not supported.
he: מחיקת קבצים מ־%1 אינה נתמכת.

en: Creating folders is not supported with protocol %1.
he: יצירת תיקיות אינה נתמכת בפרוטוקול %1.

en: Changing the attributes of files is not supported with protocol %1.
he: שינוי מאפייני קבצים אינו נתמך בפרוטוקול %1.

en: Changing the ownership of files is not supported with protocol %1.
he: שינוי בעלות על קבצים אינו נתמך בפרוטוקול %1.

en: Using sub-URLs with %1 is not supported.
he: אין תמיכה בשימוש בכתובות משנה עם %1.

en: Multiple get is not supported with protocol %1.
he: הורדה מרובה אינה נתמכת בפרוטוקול %1.

en: Opening files is not supported with protocol %1.
he: פתיחת קבצים אינה נתמכת בפרוטוקול %1.

en: Protocol %1 does not support action %2.
he: הפרוטוקול %1 אינו תומך בפעולה %2.

[ctx: @info url]
en: (unknown)
he: (לא ידוע)

en: <b>Technical reason</b>:
he: <b>הסיבה הטכנית</b>:

en: <b>Details of the request</b>:
he: <b>פרטי הבקשה</b>:

en: <li>URL: %1</li>
he: <li>כתובת: %1</li>

en: <li>Protocol: %1</li>
he: <li>פרוטוקול: %1</li>

en: <li>Date and time: %1</li>
he: <li>תאריך ושעה: %1</li>

en: <li>Additional information: %1</li>
he: <li>מידע נוסף: %1</li>

en: <b>Possible causes</b>:
he: <b>גורמים אפשריים</b>:

en: <b>Possible solutions</b>:
he: <b>פתרונות אפשריים</b>:

[ctx: @info protocol]
en: (unknown)
he: (לא מוכר)

en: Contact your appropriate computer support system, whether the system administrator, or technical support group for further assistance.
he: לסיוע נוסף, צור קשר עם מערך התמיכה שלך בנושאי מחשבים, בין אם מנהל המערכת או צוות התמיכה הטכנית.

en: Contact the administrator of the server for further assistance.
he: צור קשר עם מנהל השרת לסיוע נוסף.

en: Check your access permissions on this resource.
he: בדוק את הרשאות הגישה שלך למשאב זה.

en: Your access permissions may be inadequate to perform the requested operation on this resource.
he: יכול להיות שהרשאות הגישה שלך אינן מספיקות לביצוע הפעולה המבוקשת על משאב זה.

en: The file may be in use (and thus locked) by another user or application.
he: יכול להיות שהקובץ נמצא בשימוש (ועל כן נעול) על ידי משתמש אחר או תוכנית אחרת.

en: Check to make sure that no other application or user is using the file or has locked the file.
he: ודא שאף תוכנית או משתמש אחרים לא משתמשים בקובץ ולא נעלו אותו.

en: Although unlikely, a hardware error may have occurred.
he: למרות שהדבר אינו סביר, יכול להיות שאירעה שגיאת חומרה.

en: You may have encountered a bug in the program.
he: יכול להיות שנתקלת בבאג בתוכנית.

en: This is most likely to be caused by a bug in the program. Please consider submitting a full bug report as detailed below.
he: סביר כי דבר זה נגרם עקב באג בתוכנית. שקול לשלוח דיווח מלא על באג כמפורט להלן.

en: Update your software to the latest version. Your distribution should provide tools to update your software.
he: עדכן את התוכנה שלך לגרסתה העדכנית ביותר. ההפצה שלך אמורה לספק כלים לעדכון התוכנה שלך.

en: When all else fails, please consider helping the KDE team or the third party maintainer of this software by submitting a high quality bug report. If the software is provided by a third party, please contact them directly. Otherwise, first look to see if the same bug has been submitted by someone else by searching at the <a href="http://bugs.kde.org/">KDE bug reporting website</a>. If not, take note of the details given above, and include them in your bug report, along with as many other details as you think might help.
he: כששום דבר אחר לא מצליח, שקול לסייע לצוות של KDE או למתחזק החיצוני של תוכנה זו בכך שתשלח אליהם דיווח איכותי על באג. אם התוכנה מסופקת על ידי צד שלישי חיצוני, צור איתו קשר ישירות. אחרת, בדוק תחילה אם אותו הבאג לא דווח כבר על ידי מישהו אחר באמצעות חיפוש ב<a href="http://bugs.kde.org/">אתר הדיווח על באגים של KDE</a>. אם הבאג טרם דווח, כלול את הפרטים הנ"ל בדיווח על הבאג שלך, וכן כמה שיותר פרטים נוספים שאתה חושב שעשויים לסייע.

en: There may have been a problem with your network connection.
he: יכול להיות שיש בעיה עם החיבור שלך לרשת.

en: There may have been a problem with your network configuration. If you have been accessing the Internet with no problems recently, this is unlikely.
he: יכול להיות שיש בעיה עם הגדרות הרשת שלך. אם עלה בידך לגשת לאחרונה לאינטרנט ללא כל בעיה, הדבר אינו סביר.

en: There may have been a problem at some point along the network path between the server and this computer.
he: יכול להיות שהייתה בעיה בנקודה כלשהי לאורך מסלול הרשת שבין השרת למחשב זה.

en: Try again, either now or at a later time.
he: נסה שנית, בין אם עכשיו ובין אם מאוחר יותר.

en: A protocol error or incompatibility may have occurred.
he: ייתכן שאירעה שגיאת פרוטוקול או אי־תאימות.

en: Ensure that the resource exists, and try again.
he: ודא שהמשאב קיים ונסה שנית.

en: The specified resource may not exist.
he: ייתכן והמשאב המצוין לא קיים.

en: You may have incorrectly typed the location.
he: ייתכן והזנת מיקום שגוי.

en: Double-check that you have entered the correct location and try again.
he: בדוק שהזנת את המיקום הנכון ונסה שנית.

en: Check your network connection status.
he: בדוק את מצב החיבור שלך לרשת.

en: Cannot Open Resource For Reading
he: אין אפשרות לפתוח את המשאב לקריאה

en: This means that the contents of the requested file or folder <strong>%1</strong> could not be retrieved, as read access could not be obtained.
he: דבר זה אומר שאין אפשרות לאחזר את תוכן הקובץ או התיקייה המבוקשים <strong>%1</strong>, וזאת מכיוון שאין אפשרות להשיג גישת קריאה.

en: You may not have permissions to read the file or open the folder.
he: ייתכן ואין לך הרשאות לקרוא את הקובץ או לפתוח את התיקייה.

en: Cannot Open Resource For Writing
he: אין אפשרות לפתוח את המשאב לכתיבה

en: This means that the file, <strong>%1</strong>, could not be written to as requested, because access with permission to write could not be obtained.
he: דבר זה אומר שאין אפשרות לכתוב אל הקובץ <strong>%1</strong> כמבוקש, וזאת מכיוון שאין אפשרות להשיג גישה עם הרשאת כתיבה.

en: Cannot Initiate the %1 Protocol
he: אין אפשרות לאתחל את הפרוטוקול %1

en: Unable to Launch Process
he: אין אפשרות להפעיל את התהליך

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol could not be started. This is usually due to technical reasons.
he: אין אפשרות להפעיל את התוכנית במחשב שלך המספקת גישה לפרוטוקול <strong>%1</strong>. דבר זה קורה בדרך כלל עקב סיבות טכניות.

en: The program which provides compatibility with this protocol may not have been updated with your last update of KDE. This can cause the program to be incompatible with the current version and thus not start.
he: ייתכן שהתוכנית שמספקת תאימות עם פרוטוקול זה לא עודכנה במהלך העדכון האחרון של KDE. דבר זה עלול לגרום לכך שהתוכנית לא תהיה תואמת עם הגרסה הנוכחית, ועל כן היא עלולה שלא לפעול.

en: Internal Error
he: שגיאה פנימית

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol has reported an internal error.
he: התוכנית במחשב שלך המספקת גישה לפרוטוקול <strong>%1</strong> דיווחה על שגיאה פנימית.

en: Improperly Formatted URL
he: כתובת בתבנית שגויה

en: The <strong>U</strong>niform <strong>R</strong>esource <strong>L</strong>ocator (URL) that you entered was not properly formatted. The format of a URL is generally as follows:<blockquote><strong>protocol://user:password@www.example.org:port/folder/filename.extension?query=value</strong></blockquote>
he: תבנית הכתובת (URL) שהזנת אינה בנויה כהלכה. תבנית הכתובת בנויה בדרך כלל כך:<blockquote><strong>protocol://user:password@www.example.org:port/directory/filename.extension?query=value</strong></blockquote>

en: Unsupported Protocol %1
he: פרוטוקול לא נתמך %1

en: The protocol <strong>%1</strong> is not supported by the KDE programs currently installed on this computer.
he: הפרוטוקול <strong>%1</strong> אינו נתמך על ידי התוכניות של KDE המותקנות כרגע במחשב זה.

en: The requested protocol may not be supported.
he: יכול להיות שהפרוטוקול המבוקש אינו נתמך.

en: The versions of the %1 protocol supported by this computer and the server may be incompatible.
he: ייתכן וגרסת הפרוטוקול %1 הנתמכת על ידי מחשב זה והגרסה הנתמכת על ידי השרת אינן תואמות.

en: You may perform a search on the Internet for a KDE program (called a kioslave or ioslave) which supports this protocol. Places to search include <a href="http://kde-apps.org/">http://kde-apps.org/</a> and <a href="http://freshmeat.net/">http://freshmeat.net/</a>.
he: באפשרותך לערוך חיפוש באינטרנט אחר תוכנית של KDE (הנקראת kioslave או ioslave(התומכת בפרוטוקול זה. מקומות אפשריים לחיפוש כוללים את האתרים <a href="http://apps.kde.com/">/http://apps.kde.com</a>  ו־<a href="http://freshmeat.net/">/http://freshmeat.net</a>.

en: URL Does Not Refer to a Resource.
he: הכתובת לא מתייחסת למשאב.

en: Protocol is a Filter Protocol
he: הפרוטוקול הוא פרוטוקול סינון

en: The <strong>U</strong>niform <strong>R</strong>esource <strong>L</strong>ocator (URL) that you entered did not refer to a specific resource.
he: הכתובת (URL) שהזנת לא מתייחסת למשאב ספציפי.

en: KDE is able to communicate through a protocol within a protocol; the protocol specified is only for use in such situations, however this is not one of these situations. This is a rare event, and is likely to indicate a programming error.
he: באפשרות KDE לתקשר באמצעות פרוטוקול בתוך פרוטוקול. הפרוטוקול המצויין מיועד לשימוש במצבים כאלה בלבד, אולם המצב הנוכחי אינו אחד מהמצבים האלה. זהו אירוע נדיר, וסביר להניח שהוא מעיד על שגיאת תכנות.

en: Unsupported Action: %1
he: פעולה לא נתמכת: %1

en: The requested action is not supported by the KDE program which is implementing the <strong>%1</strong> protocol.
he: הפעולה המבוקשת אינה נתמכת על ידי התוכנית של KDE המיישמת את הפרוטוקול <strong>%1</strong>.

en: This error is very much dependent on the KDE program. The additional information should give you more information than is available to the KDE input/output architecture.
he: שגיאה זו תלויה במידה רבה בתוכנית של KDE עצמה. המידע הנוסף אמור לתת לך פרטים מעבר לפרטים הזמינים לארכיטקטורת הקלט/פלט של KDE.

en: Attempt to find another way to accomplish the same outcome.
he: נסה למצוא דרך אחרת להשיג את אותה תוצאה.

en: File Expected
he: היה צפוי קובץ

en: The request expected a file, however the folder <strong>%1</strong> was found instead.
he: הבקשה ציפתה לקובץ, אך במקום זאת נמצאה התיקייה <strong>%1</strong>.

en: This may be an error on the server side.
he: יכול להיות שזו שגיאה בצד של השרת.

en: Folder Expected
he: הייתה צפוי תיקייה

en: The request expected a folder, however the file <strong>%1</strong> was found instead.
he: הבקשה ציפתה לתיקייה, אך במקום זאת נמצא הקובץ <strong>%1</strong>.

en: File or Folder Does Not Exist
he: הקובץ או התיקייה אינם קיימים

en: The specified file or folder <strong>%1</strong> does not exist.
he: הקובץ או התיקייה המצוינים <strong>%1</strong> אינם קיימים.

en: The requested file could not be created because a file with the same name already exists.
he: אין אפשרות ליצור את הקובץ המבוקש מכיוון שכבר קיים קובץ באותו השם.

en: Try moving the current file out of the way first, and then try again.
he: נסה תחילה להעביר את הקובץ הקיים ואז נסה שנית.

en: Delete the current file and try again.
he: מחק את הקובץ הקיים ונסה שנית.

en: Choose an alternate filename for the new file.
he: בחר שם קובץ חלופי עבור הקובץ החדש.

en: The requested folder could not be created because a folder with the same name already exists.
he: אין אפשרות ליצור את התיקייה המבוקשת מכיוון שכבר קיימת תיקייה באותו השם.

en: Try moving the current folder out of the way first, and then try again.
he: נסה תחילה להעביר את התיקייה הקיימת ואז נסה שנית.

en: Delete the current folder and try again.
he: מחק את התיקייה הקיימת ונסה שנית.

en: Choose an alternate name for the new folder.
he: בחר שם קובץ חלופי עבור התיקייה חדשה.

en: Unknown Host
he: שרת מארח לא מוכר

en: An unknown host error indicates that the server with the requested name, <strong>%1</strong>, could not be located on the Internet.
he: שגיאה של שרת מארח לא מוכר מעידה על כך שלא ניתן למצוא באינטרנט את השרת עם השם המבוקש, <strong>%1</strong>.

en: The name that you typed, %1, may not exist: it may be incorrectly typed.
he: יכול להיות שהשם שהזנת, %1, אינו קיים: יכול להיות שהזנת שם שגוי.

en: Access Denied
he: הגישה נדחית

en: Access was denied to the specified resource, <strong>%1</strong>.
he: הגישה אל המשאב הספציפי, <strong>%1</strong>, נדחתה.

en: You may have supplied incorrect authentication details or none at all.
he: יכול להיות שסיפקת פרטי אימות שגויים או שלא ציינת אותם כלל.

en: Your account may not have permission to access the specified resource.
he: יכול להיות שאין לחשבון שלך הרשאה לגשת אל המשאב המצויין.

en: Retry the request and ensure your authentication details are entered correctly.
he: נסה שוב את הבקשה תוך שאתה מוודא שאתה מזין את פרטי האימות שלך כהלכה.

en: Write Access Denied
he: גישת הכתיבה נדחית

en: This means that an attempt to write to the file <strong>%1</strong> was rejected.
he: דבר זה אומר שהניסיון לכתוב אל הקובץ <strong>%1</strong> נדחה.

en: Unable to Enter Folder
he: אין אפשרות להיכנס אל התיקייה

en: This means that an attempt to enter (in other words, to open) the requested folder <strong>%1</strong> was rejected.
he: דבר זה אומר שהניסיון להיכנס (או במילים אחרות, לפתוח) את התיקייה המבוקשת, <strong>%1</strong>, נדחה.

en: Folder Listing Unavailable
he: תוכן התיקייה אינו זמין

en: Protocol %1 is not a Filesystem
he: הפרוטוקול %1 אינו מערכת קבצים

en: This means that a request was made which requires determining the contents of the folder, and the KDE program supporting this protocol is unable to do so.
he: פירוש הדבר הוא שנתקבלה בקשה לדעת מהו תוכן התיקייה, אך התוכנית של KDE התומכת בפרוטוקול זה לא מצליחה לעשות זאת.

en: Cyclic Link Detected
he: נתגלה קישור מחזורי

en: UNIX environments are commonly able to link a file or folder to a separate name and/or location. KDE detected a link or series of links that results in an infinite loop - i.e. the file was (perhaps in a roundabout way) linked to itself.
he: בדרך כלל יכולות סביבות יוניקס לקשר קובץ או ספריה אל שם או מיקום אחרים. KDE זיהה קישור או שורת קישורים שמובילים ללולאה אינסופית, מה שאומר שהקובץ קושר לעצמו (ייתכן שבצורה עקיפה).

en: Delete one part of the loop in order that it does not cause an infinite loop, and try again.
he: מחק חלק אחד של הלולאה כך שלא תהיה עוד לולאה אינסופית, ונסה שנית.

en: Request Aborted By User
he: הבקשה בוטלה על ידי המשתמש

en: The request was not completed because it was aborted.
he: הבקשה לא הושלמה מאחר שהיא בוטלה.

en: Retry the request.
he: נסה שוב את הבקשה.

en: Cyclic Link Detected During Copy
he: נתגלה קישור מחזורי במהלך ההעתקה

en: UNIX environments are commonly able to link a file or folder to a separate name and/or location. During the requested copy operation, KDE detected a link or series of links that results in an infinite loop - i.e. the file was (perhaps in a roundabout way) linked to itself.
he: בדרך כלל יכולות סביבות יוניקס לקשר קובץ או ספריה אל שם או מיקום אחרים. KDE זיהה במהלך פעולת ההעתקה המבוקשת קישור או שורת קישורים שמובילים ללולאה אינסופית, מה שאומר שהקובץ קושר לעצמו (ייתכן שבצורה עקיפה).

en: Could Not Create Network Connection
he: אין אפשרות ליצור חיבור לרשת

en: Could Not Create Socket
he: אין אפשרות ליצור שקע

en: This is a fairly technical error in which a required device for network communications (a socket) could not be created.
he: זוהי שגיאה טכנית למדיי בה אין אפשרות ליצור התקן הדרוש לתקשורת ברשת (שקע).

en: The network connection may be incorrectly configured, or the network interface may not be enabled.
he: ייתכן והחיבור לרשת אינו מוגדר כהלכה או שממשק הרשת אינו זמין.

en: Connection to Server Refused
he: החיבור אל השרת נדחה

en: The server <strong>%1</strong> refused to allow this computer to make a connection.
he: השרת <strong>%1</strong> סירב לאפשר למחשב זה לבצע התחברות.

en: The server, while currently connected to the Internet, may not be configured to allow requests.
he: ייתכן ולמרות שהשרת מחובר כרגע לאינטרנט, הוא לא מוגדר לאשר בקשות.

en: The server, while currently connected to the Internet, may not be running the requested service (%1).
he: ייתכן ולמרות שהשרת מחובר כרגע לאינטרנט, הוא לא מפעיל את השירות המבוקש (%1).

en: A network firewall (a device which restricts Internet requests), either protecting your network or the network of the server, may have intervened, preventing this request.
he: ייתכן וקיר אש (התקן המגביל בקשות באינטרנט) המגן על הרשת שלך או על הרשת של השרת התערב ומנע בקשה זו.

en: Connection to Server Closed Unexpectedly
he: החיבור אל השרת נסגר באורח בלתי צפוי

en: Although a connection was established to <strong>%1</strong>, the connection was closed at an unexpected point in the communication.
he: למרות שנוצר חיבור אל <strong>%1</strong>, החיבור נסגר בשלב בלתי צפוי במהלך ההתקשרות.

en: A protocol error may have occurred, causing the server to close the connection as a response to the error.
he: ייתכן ואירעה שגיאת פרוטוקול שגרמה לשרת לסגור בתגובה את החיבור.

en: URL Resource Invalid
he: משאב הכתובת אינו תקף

en: Protocol %1 is not a Filter Protocol
he: הפרוטוקול %1 אינו פרוטוקול סינון

en: The <strong>U</strong>niform <strong>R</strong>esource <strong>L</strong>ocator (URL) that you entered did not refer to a valid mechanism of accessing the specific resource, <strong>%1%2</strong>.
he: הכתובת (<strong>URL</strong>) שהזנת לא מתייחסת למנגנון תקף לגישה למשאב הספציפי <strong>%1%2</strong>.

en: KDE is able to communicate through a protocol within a protocol. This request specified a protocol be used as such, however this protocol is not capable of such an action. This is a rare event, and is likely to indicate a programming error.
he: באפשרות KDE לתקשר באמצעות פרוטוקול בתוך פרוטוקול. בקשה זו ציינה פרוטוקול שיש להשתמש בו בצורה כזו, אולם פרוטוקול זה אינו מסוגל לבצע זאת. זהו אירוע נדיר, וסביר להניח שהוא מעיד של שגיאת תכנות.

en: Unable to Initialize Input/Output Device
he: אין אפשרות לאתחל את התקן הקלט/פלט

en: Could Not Mount Device
he: אין אפשרות לעגן את ההתקן

en: The requested device could not be initialized ("mounted"). The reported error was: <strong>%1</strong>
he: אין אפשרות לאתחל ("לעגן") את ההתקן המבוקש. השגיאה שהתקבלה: <strong>%1</strong>

en: The device may not be ready, for example there may be no media in a removable media device (i.e. no CD-ROM in a CD drive), or in the case of a peripheral/portable device, the device may not be correctly connected.
he: ייתכן שההתקן אינו מוכן. לדוגמה, יכול להיות שאין מדיה בהתקן המדיה הנשלפת (למשל, אין תקליטור בכונן התקליטורים), או שבמקרה של התקן היקפי/נייד, יכול להיות שההתקן אינו מחובר כהלכה.

en: You may not have permissions to initialize ("mount") the device. On UNIX systems, often system administrator privileges are required to initialize a device.
he: יכול להיות שאין לך הרשאות לאתחל ("לעגן") את ההתקן. במערכות יוניקס נדרשות לעתים הרשאות של מנהל המערכת כדי לאתחל התקן.

en: Check that the device is ready; removable drives must contain media, and portable devices must be connected and powered on.; and try again.
he: בדוק שההתקן מוכן ונסה שנית. כוננים נשלפים חייבים להכיל מדיה; התקנים ניידים חייבים להיות מחוברים ודלוקים.

en: Unable to Uninitialize Input/Output Device
he: אין אפשרות לסגור את התקן הקלט/פלט

en: Could Not Unmount Device
he: אין אפשרות לנתק את ההתקן

en: The requested device could not be uninitialized ("unmounted"). The reported error was: <strong>%1</strong>
he: אין אפשרות לסגור ("לנתק") את ההתקן המבוקש. השגיאה שהתקבלה: <strong>%1</strong>

en: The device may be busy, that is, still in use by another application or user. Even such things as having an open browser window on a location on this device may cause the device to remain in use.
he: יכול להיות שההתקן עסוק, כלומר שהוא עדיין בשימוש של תוכנית או משתמש אחרים. אפילו מקרים כמו חלון דפדפן שפתוח במיקום כלשהו על גבי התקן זה עשויים לגרום להתקן להישאר בשימוש.

en: You may not have permissions to uninitialize ("unmount") the device. On UNIX systems, system administrator privileges are often required to uninitialize a device.
he: יכול להיות שאין לך הרשאות לסגור ("לנתק") את ההתקן. במערכות יוניקס נדרשות לעתים הרשאות של מנהל המערכת כדי לסגור התקן.

en: Check that no applications are accessing the device, and try again.
he: בדוק שאין תוכניות שעדיין ניגשות להתקן ונסה שנית.

en: Cannot Read From Resource
he: אין אפשרות לקרוא מהמשאב

en: This means that although the resource, <strong>%1</strong>, was able to be opened, an error occurred while reading the contents of the resource.
he: פירוש הדבר הוא שלמרות שהייתה אפשרות לפתוח את המשאב, <strong>%1</strong>, אירעה שגיאה במהלך קריאת תוכנו.

en: You may not have permissions to read from the resource.
he: יכול להיות שאין לך הרשאות לקרוא מהמשאב.

en: Cannot Write to Resource
he: אין אפשרות לכתוב אל המשאב

en: This means that although the resource, <strong>%1</strong>, was able to be opened, an error occurred while writing to the resource.
he: פירוש הדבר הוא שלמרות שהייתה אפשרות לפתוח את המשאב, <strong>%1</strong>, אירעה שגיאה במהלך הכתיבה אליו.

en: You may not have permissions to write to the resource.
he: יכול להיות שאין לך הרשאות לכתוב אל המשאב.

en: Could Not Listen for Network Connections
he: אין אפשרות להאזין לחיבורי רשת

en: Could Not Bind
he: אין אפשרות לקשר

en: This is a fairly technical error in which a required device for network communications (a socket) could not be established to listen for incoming network connections.
he: זוהי שגיאה טכנית למדיי, בה אין אפשרות ליצור התקן הדרוש לתקשורת ברשת (שקע) לצורך האזנה לחיבורים נכנסים ברשת.

en: Could Not Listen
he: אין אפשרות להאזין

en: Could Not Accept Network Connection
he: אין אפשרות לקבל חיבור ברשת

en: This is a fairly technical error in which an error occurred while attempting to accept an incoming network connection.
he: זוהי שגיאה טכנית למדיי, בה מתרחשת שגיאה במהלך ניסיון לקבל חיבור נכנס ברשת.

en: You may not have permissions to accept the connection.
he: יכול להיות שאין לך הרשאות לקבל את החיבור.

en: Could Not Login: %1
he: אין אפשרות להיכנס: %1

en: An attempt to login to perform the requested operation was unsuccessful.
he: הניסיון להיכנס למערכת לצורך ביצוע הפעולה המבוקשת לא הצליח.

en: Could Not Determine Resource Status
he: אין אפשרות לקבוע את מצב המשאב

en: Could Not Stat Resource
he: אין אפשרות לברר פרטים לגבי מצב המשאב

en: An attempt to determine information about the status of the resource <strong>%1</strong>, such as the resource name, type, size, etc., was unsuccessful.
he: הניסיון לברר מידע אודות מצב המשאב <strong>%1</strong>, כגון שם המשאב, הסוג שלו, הגודל שלו וכן הלאה - לא הצליח.

en: The specified resource may not have existed or may not be accessible.
he: יכול להיות שהמשאב המצויין לא היה קיים או שהוא אינו נגיש.

note: i18n( "Could not terminate listing %1" ).arg( errorText );
en: Could Not Cancel Listing
he: אין אפשרות לבטל את ההאזנה

en: FIXME: Document this
he: תקן אותי: תעד זאת

en: Could Not Create Folder
he: אין אפשרות ליצור תיקייה

en: An attempt to create the requested folder failed.
he: הניסיון ליצור את התיקייה המבוקשת נכשל.

en: The location where the folder was to be created may not exist.
he: ייתכן שהמיקום בו אמורה הייתה להיווצר התיקייה איננו קיים.

en: Could Not Remove Folder
he: אין אפשרות להסיר את התיקייה

en: An attempt to remove the specified folder, <strong>%1</strong>, failed.
he: הניסיון להסיר את התיקייה המצוינת, <strong>%1</strong>, כשל.

en: The specified folder may not exist.
he: ייתכן ותיקייה המצוינת אינה קיימת.

en: The specified folder may not be empty.
he: ייתכן והתיקייה המצוינת אינה ריקה.

en: Ensure that the folder exists and is empty, and try again.
he: ודא שהתיקייה קיימת וריקה, ונסה שנית.

en: Could Not Resume File Transfer
he: אין אפשרות לחדש את העברת הקובץ

en: The specified request asked that the transfer of file <strong>%1</strong> be resumed at a certain point of the transfer. This was not possible.
he: התקבלה בקשה לחדש את העברת הקובץ <strong>%1</strong> מנקודה מסוימת במהלך ההעברה. דבר זה לא היה אפשרי.

en: The protocol, or the server, may not support file resuming.
he: ייתכן והפרוטוקול או השרת אינם תומכים בחידוש העברת קבצים.

en: Retry the request without attempting to resume transfer.
he: נסה שוב את הבקשה מבלי לנסות לחדש את ההעברה.

en: Could Not Rename Resource
he: אין אפשרות לשנות את שם המשאב

en: An attempt to rename the specified resource <strong>%1</strong> failed.
he: הניסיון לשנות את שם המשאב המצוין <strong>%1</strong> כשל.

en: Could Not Alter Permissions of Resource
he: אין אפשרות לשנות את הרשאות המשאב

en: An attempt to alter the permissions on the specified resource <strong>%1</strong> failed.
he: הניסיון לשנות את ההרשאות של המשאב המצוין <strong>%1</strong> כשל.

en: Could Not Change Ownership of Resource
he: אין אפשרות לשנות את הבעלות על המשאב

en: An attempt to change the ownership of the specified resource <strong>%1</strong> failed.
he: הניסיון לשנות את הבעלות על המשאב המצוין <strong>%1</strong> כשל.

en: Could Not Delete Resource
he: אין אפשרות למחוק את המשאב

en: An attempt to delete the specified resource <strong>%1</strong> failed.
he: הניסיון למחוק את המשאב המצוין <strong>%1</strong> כשל.

en: Unexpected Program Termination
he: התוכנית הסתיימה באופן לא צפוי

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol has unexpectedly terminated.
he: התוכנית במחשב שלך שמספקת גישה לפרוטוקול <strong>%1</strong> הסתיימה באורח בלתי צפוי.

en: Out of Memory
he: אין די זיכרון

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol could not obtain the memory required to continue.
he: התוכנית במחשב שלך שמספקת גישה לפרוטוקול %1 לא הצליחה לקבל את הזיכרון שהיה דרוש לה כדי להמשיך.

en: Unknown Proxy Host
he: שרת מתווך לא מוכר

en: While retrieving information about the specified proxy host, <strong>%1</strong>, an Unknown Host error was encountered. An unknown host error indicates that the requested name could not be located on the Internet.
he: אירעה שגיאת שרת מארח לא מוכר במהלך אחזור המידע על שרת המתווך המצוין, <strong>%1</strong>. שגיאת שרת מארח לא מוכר מעידה על כך שלא ניתן למצוא באינטרנט את השם המבוקש.

en: There may have been a problem with your network configuration, specifically your proxy's hostname. If you have been accessing the Internet with no problems recently, this is unlikely.
he: יכול להיות שיש בעיה עם הגדרות הרשת שלך, ובפרט עם שם השרת המארח של המתווך שלך. אם עלה בידך לגשת לאחרונה לאינטרנט ללא כל בעיה, הדבר אינו סביר.

en: Double-check your proxy settings and try again.
he: בדוק שוב את הגדרות המתווכים שלך ונסה שנית.

en: Authentication Failed: Method %1 Not Supported
he: האימות נכשל: השיטה %1 אינה נתמכת

en: Although you may have supplied the correct authentication details, the authentication failed because the method that the server is using is not supported by the KDE program implementing the protocol %1.
he: למרות שיכול להיות שסיפקת את פרטי האימות הנכונים, האימות נכשל מאחר והשיטה בה משתמש השרת אינה נתמכת על ידי התוכנית של KDE המיישמת את הפרוטוקול %1.

en: Please file a bug at <a href="http://bugs.kde.org/">http://bugs.kde.org/</a> to inform the KDE team of the unsupported authentication method.
he: שלח דיווח על באג ב־<a href="http://bugs.kde.org/">/http://bugs.kde.org</a> על מנת ליידע את הצוות של KDE אודות שיטת האימות שאינה נתמכת.

en: Request Aborted
he: הבקשה בוטלה

en: Internal Error in Server
he: שגיאה פנימית בשרת

en: The program on the server which provides access to the <strong>%1</strong> protocol has reported an internal error: %2.
he: התוכנית בשרת שמספקת גישה לפרוטוקול <strong>%1</strong> דיווחה על שגיאה פנימית: %2.

en: This is most likely to be caused by a bug in the server program. Please consider submitting a full bug report as detailed below.
he: סביר להניח כי דבר זה נגרם עקב באג בתוכנית השרת. שקול לשלוח דיווח מלא על באג כמפורט להלן.

en: Contact the administrator of the server to advise them of the problem.
he: צור קשר עם מנהל השרת כדי להודיע לו לגבי הבעיה.

en: If you know who the authors of the server software are, submit the bug report directly to them.
he: אם אתה יודע מיהם הכותבים של תוכנת השרת, שלח את הדיווח על הבאג ישירות אליהם.

en: Timeout Error
he: שגיאת זמן מוקצב

en: Although contact was made with the server, a response was not received within the amount of time allocated for the request as follows:<ul><li>Timeout for establishing a connection: %1 seconds</li><li>Timeout for receiving a response: %2 seconds</li><li>Timeout for accessing proxy servers: %3 seconds</li></ul>Please note that you can alter these timeout settings in the KDE System Settings, by selecting Network Settings -> Connection Preferences.
he: למרות שנוצר קשר עם השרת, לא נתקבלה תגובה במסגרת פרק הזמן המוקצב לבקשה. הזמנים המוקצבים הם כדלהלן:<ul><li>הזמן המוקצב ליצירת חיבור: %1 שניות</li><li>הזמן המוקצב לקבלת תגובה: %2 שניות</li><li>הזמן המוקצב לגישה אל שרתים מתווכים: %3 שניות</li></ul>שים לב כי באפשרותך לשנות ערכי זמנים מוקצבים אלה במרכז הבקרה של KDE, על ידי בחירה בהגדרות רשת -> העדפות חיבור.

en: The server was too busy responding to other requests to respond.
he: השרת היה עסוק מדיי במענה לבקשות אחרות מכדי להגיב.

en: Unknown Error
he: שגיאה לא מוכרת

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol has reported an unknown error: %2.
he: התוכנית במחשב שלך שמספקת גישה לפרוטוקול <strong>%1</strong> דיווחה על שגיאה לא מוכרת: %2.

en: Unknown Interruption
he: הפרעה לא מוכרת

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol has reported an interruption of an unknown type: %2.
he: התוכנית במחשב שלך שמספקת גישה לפרוטוקול <strong>%1</strong> דיווחה על הפרעה מסוג לא מוכר: %2.

en: Could Not Delete Original File
he: אין אפשרות למחוק את הקובץ המקורי

en: The requested operation required the deleting of the original file, most likely at the end of a file move operation. The original file <strong>%1</strong> could not be deleted.
he: כדי להשלים את הפעולה המבוקשת יש למחוק את הקובץ המקורי, <strong>%1</strong>, ככל הנראה בסוף פעולת העברה של קבצים, אך אין אפשרות למחוק קובץ זה.

en: Could Not Delete Temporary File
he: אין אפשרות למחוק את הקובץ הזמני

en: The requested operation required the creation of a temporary file in which to save the new file while being downloaded. This temporary file <strong>%1</strong> could not be deleted.
he: כדי להשלים את הפעולה המבוקשת יש ליצור קובץ זמני, <strong>%1</strong>, בו יישמר הקובץ החדש במהלך ההורדה. אין אפשרות למחוק קובץ זמני זה.

en: Could Not Rename Original File
he: אין אפשרות לשנות את שם הקובץ המקורי

en: The requested operation required the renaming of the original file <strong>%1</strong>, however it could not be renamed.
he: כדי להשלים את הפעולה המבוקשת יש לשנות את שם הקובץ המקורי <strong>%1</strong>, אך אין אפשרות לשנות את שמו.

en: Could Not Rename Temporary File
he: אין אפשרות לשנות את שם הקובץ הזמני

en: The requested operation required the creation of a temporary file <strong>%1</strong>, however it could not be created.
he: כדי להשלים את הפעולה המבוקשת יש ליצור את הקובץ הזמני <strong>%1</strong>, אך אין אפשרות ליצור אותו.

en: Could Not Create Link
he: אין אפשרות ליצור את הקישור

en: Could Not Create Symbolic Link
he: אין אפשרות ליצור את הקישור הסימבולי

en: The requested symbolic link %1 could not be created.
he: אין אפשרות ליצור את הקישור הסימבולי המבוקש %1.

en: No Content
he: אין תוכן

en: Disk Full
he: הדיסק מלא

en: The requested file <strong>%1</strong> could not be written to as there is inadequate disk space.
he: אין אפשרות לכתוב את הקובץ המבוקש <strong>%1</strong> מאחר שאין מספיק מקום בדיסק.

en: Free up enough disk space by 1) deleting unwanted and temporary files; 2) archiving files to removable media storage such as CD-Recordable discs; or 3) obtain more storage capacity.
he: פנה מספיק מקום בדיסק על ידי 1) מחיקה של קבצים זמניים וקבצים שאינם רצויים; 2) אחסון קבצים במדיה נשלפת כגון תקליטורים לצריבה; 3) הוספת קיבולת אחסון נוספת.

en: Source and Destination Files Identical
he: קובץ המקור וקובץ היעד זהים

en: The operation could not be completed because the source and destination files are the same file.
he: אין אפשרות להשלים את הפעולה מכיוון שקובץ המקור וקובץ היעד הם אותו קובץ.

en: Choose a different filename for the destination file.
he: בחר שם קובץ אחר עבור קובץ היעד.

en: Undocumented Error
he: שגיאה לא מתועדת

[ctx: @title job]
en: Moving
he: מעביר

[ctx: @title job]
en: Copying
he: מעתיק

[ctx: @title job]
en: Creating directory
he: יוצר ספרייה

[ctx: @title job]
en: Deleting
he: מוחק

[ctx: @title job]
en: Examining
he: בודק

[ctx: @title job]
en: Transferring
he: מעביר

[ctx: @title job]
en: Mounting
he: מעגן

en: Device
he: התקן

en: Mountpoint
he: נקודת עגינה

[ctx: @title job]
en: Unmounting
he: מנתק

[ctx: @info]
en: Do you want to permanently delete all items from Trash? This action cannot be undone.
he: האם ברצונך למחוק את הפרטים הללו לצמיתות מהאשפה? אין אפשרות לבטל פעולה זו.

en: Do you really want to move this item to the trash? | Do you really want to move these %1 items to the trash?
he[0]: האם אתה בטוח שברצונך להעביר פריט זה אל פח האשפה?
he[1]: האם אתה בטוח שברצונך להעביר %1 פריטים אלו אל פח האשפה?

[ctx: Verb]
en: &Trash
he: העבר ל&אשפה

en: The peer SSL certificate chain appears to be corrupt.
he: נראה שתעודת ה־SSL המרוחקת פגומה.

en: Updating System Configuration
he: מעדכן הגדרות מערכת

en: Updating system configuration.
he: מעדכן הגדרות מערכת.

en: No service implementing %1
he: אין שירות המממש %1

en: The desktop entry file %1 has no Type=... entry.
he: לקובץ רשומת שולחן העבודה %1 אין רשומת Type=...‎.

en: The desktop entry of type
    %1
    is unknown.
he: רשומת שולחן עבודה מסוג
    %1
    אינה מוכרת.

en: The desktop entry file
    %1
    is of type FSDevice but has no Dev=... entry.
he: קובץ רשומת שולחן העבודה
    %1
    הוא מסוג FSDevice אבל אין בו רשומת Dev=...‎‏.

en: The desktop entry file
    %1
    is of type Link but has no URL=... entry.
he: קובץ רשומת שולחן העבודה
    %1
    הוא מסוג קישור אבל אין בו רשומת URL=...‎.

en: Mount
he: עגן

en: Eject
he: הוצא

en: Unmount
he: נתק

en: Malformed URL
    %1
he: כתובת שגויה
    %1

en: URL cannot be listed
    %1
he: אין אפשרות להציג את הכתובת
    %1

[ctx: @title:column]
en: Name
he: שם

[ctx: @title:column]
en: Size
he: גודל

[ctx: @title:column]
en: Date
he: תאריך

[ctx: @title:column]
en: Permissions
he: הרשאות

[ctx: @title:column]
en: Owner
he: בעלים

[ctx: @title:column]
en: Group
he: קבוצה

[ctx: @title:column]
en: Type
he: סוג

en: Default
he: ברירת מחדל

en: (Symbolic Link to %1)
he: (קישור סמלי אל %1)

en: (%1, Link to %2)
he: (%1, קישור אל %2)

en:  (Points to %1)
he: (מצביע אל %1)

en: Link to %1 (%2)
he: קישור אל %1 (%2)

en: Owner:
he: בעלים:

en: Permissions:
he: הרשאות:

[ctx: @title:menu]
en: &Actions
he: &פעולות

en: &Open with %1
he: &פתח באמצעות %1

[ctx: @title:menu]
en: &Open With
he: &פתח באמצעות

[ctx: @action:inmenu Open With]
en: &Other...
he: &אחר...

[ctx: @title:menu]
en: &Open With...
he: &פתח באמצעות...

en: Open &with %1
he: פתח &באמצעות %1

[ctx: Items in a folder]
en: 1 item | %1 items
he[0]: פריט אחד
he[1]: %1 פריטים

[ctx: @info mimetype]
en: Unknown
he: לא מוכר

en: All Pictures
he: כל התמונות

en: Mime Type
he: טיפוס Mime

en: Comment
he: הערה

en: Patterns
he: תבניות

en: &Edit...
he: &ערוך...

en: Click this button to display the familiar KDE mime type editor.
he: לחץ על כפתור זה כדי להציג את עורך טיפוסי ה־Mime של KDE.

en: <qt>Unable to enter <b>%1</b>.
    You do not have access rights to this location.</qt>
he: <qt>אין אפשרות להיכנס אל <b>%1</b>.
    אין לך הרשאות כניסה למיקום זה.</qt>

en: <qt>The file <b>%1</b> is an executable program. For safety it will not be started.</qt>
he: <qt> הקובץ <b>%1</b> הוא תוכנית הניתנת להפעלה. מטעמי בטיחות, הוא לא יופעל. </qt>

en: <qt>You do not have permission to run <b>%1</b>.</qt>
he: <qt>אין לך הרשאה להפעיל את <b>%1</b>.</qt>

en: You are not authorized to select an application to open this file.
he: אינך מורשה לבחור תוכנית לפתיחת קובץ זה.

en: Open with:
he: פתח באמצעות:

en: You are not authorized to execute this file.
he: אינך מורשה להפעיל קובץ זה.

en: Launching %1
he: מפעיל את %1

en: Error processing Exec field in %1
he: אירעה שגיאה בעת עיבוד סעיף "Exec" בתוך %1

en: You are not authorized to execute this service.
he: אינך מורשה להפעיל שירות זה.

[ctx: Warning about executing unknown .desktop file]
en: Warning
he: אזהרה

[ctx: program name follows in a line edit below]
en: This will start the program:
he: זה יפעיל את התוכנה:

en: If you do not trust this program, click Cancel
he: אם אינך סומך על התוכנה הזאת, לחץ על בטל.

en: Unable to make the service %1 executable, aborting execution
he: אין אפשרות לגרום לשירות %1 להפוך לבר הרצה, מבטל את ההפעלה

en: <qt>Unable to run the command specified. The file or folder <b>%1</b> does not exist.</qt>
he: <qt>אין אפשרות להפעיל את הפקודה שצוינה. הקובץ או התיקייה <b>%1</b> אינם קיימים.</qt>

en: Could not find the program '%1'
he: אין אפשרות למצוא את התוכנית "%1"

en: Acquire Image
he: סרוק תמונה

en: OCR Image
he: זיהוי אופטי של תמונה

en: The desktop is offline
he: שולחן העבודה אינו מקוון

en: File '%1' is not readable
he: הקובץ "%1" אינו ניתן לקריאה

en: ERROR: Unknown protocol '%1'
he: שגיאה: פרוטוקול לא מוכר "%1".

en: Authorization Dialog
he: דו־שיח אימות

en: Filename for clipboard content:
he: שם קובץ עבור תכולת לוח העריכה:

en: The clipboard has changed since you used 'paste': the chosen data format is no longer applicable. Please copy again what you wanted to paste.
he: תכולת לוח העריכה השתנתה מאז שהשתמשת ב"הדבקה": תבנית הנתונים הנבחרת אינה ישימה עוד. העתק שוב את התוכן שברצונך להדביק.

en: The clipboard is empty
he: לוח העריכה ריק

en: &Paste File | &Paste %1 Files
he[0]: &הדבק קובץ
he[1]: &הדבק %1 קבצים

en: &Paste URL | &Paste %1 URLs
he[0]: &הדבק כתובת
he[1]: &הדבק %1 כתובות

en: &Paste Clipboard Contents
he: ה&דבק תוכן לוח העריכה

en: Data format:
he: תבנית נתונים:

en: Appl&y to All
he: ה&חל על כולם

en: When this is checked the button pressed will be applied to all subsequent folder conflicts for the remainder of the current job.
    Unless you press Skip you will still be prompted in case of a conflict with an existing file in the directory.
he: כאשר אפשרות זו מופעלת הכפתור הנלחץ יוחל על כל ההתנגשויות של תיקיות עבור המשימה הנוכחית.
    אם לא תלחץ על דלג המערכת תשאל אותך בכל פעם מחדש במקרה של התנגשות עם קובץ בספרייה.

en: When this is checked the button pressed will be applied to all subsequent conflicts for the remainder of the current job.
he: כאשר אפשרות זו מופעלת הכפתור הנלחץ יוחל על כל ההתנגשויות של תיקיות עבור המשימה הנוכחית.

en: &Rename
he: &שנה שם

en: Suggest New &Name
he: הצע שם &חדש

en: &Skip
he: &דלג

en: Do not copy or move this folder, skip to the next item instead
he: אל תעביר או תעתיק תיקייה זו, דלג לפריט הבא במקום

en: Do not copy or move this file, skip to the next item instead
he: אל תעביר או תעתיק קובץ זה, דלג לפריט הבא במקום

[ctx: Write files into an existing folder]
en: &Write Into
he: &כתוב אל

en: &Overwrite
he: &שכתב

en: Files and folders will be copied into the existing directory, alongside its existing contents.
    You will be prompted again in case of a conflict with an existing file in the directory.
he: קבצים ותיקיות יועתקו אל הספרייה הקיימת לצד התוכן הקיים. 
    המערכת תשאל אותך במקרה של התנגשות עם קובץ קיים במערכת.

en: &Resume
he: &המשך

en: This action would overwrite '%1' with itself.
    Please enter a new file name:
he: פעולה זו תשכתב את "%1" על גבי עצמו.
    הזן שם קובץ חדש:

en: C&ontinue
he: &המשך

en: This action will overwrite the destination.
he: פעולה זו תשכתב את היעד.

en: Source
he: מקור

en: Destination
he: יעד

en: Warning, the destination is more recent.
he: הזהרה: היעד יותר חדש.

en: An older item named '%1' already exists.
he: כבר קיים פריט ישן יותר בשם "%1".

en: A similar file named '%1' already exists.
he: כבר קיים קובץ דומה בשם "%1".

en: A more recent item named '%1' already exists.
he: כבר קיים פריט חדש יותר בשם "%1".

en: Rename:
he: שנה שם:

en: Information
he: מידע

en: Skip
he: דלג

en: AutoSkip
he: דלג אוטומטית

en: Unknown protocol '%1'.
he: פרוטוקול לא מוכר "%1".

en: Can not find io-slave for protocol '%1'.
he: אין אפשרות למצוא את הפרוטוקול "%1".

en: Cannot talk to klauncher: %1
he: אין אפשרות לתקשר עם klauncher:‏ %1

en: Unable to create io-slave:
    klauncher said: %1
he: אין אפשרות ליצור פרוטוקול:
    ‏klauncher אמר: %1

en: &Yes
he: &כן

en: &No
he: &לא

en: &Details
he: &פרטים

en: &Forever
he: &לתמיד

en: Co&ntinue
he: &המשך

en: &Current Session only
he: להפעלות ה&נוכחיות בלבד

en: You are about to leave secure mode. Transmissions will no longer be encrypted.
    This means that a third party could observe your data in transit.
he: אתה עומד לצאת ממצב מאובטח. התקשורת לא תהיה עוד מוצפנת.
    דבר זה אומר שצד שלישי יוכל להתבונן בנתונים הנשלחים על ידך.

en: Security Information
he: מידע אודות אבטחה

en: C&ontinue Loading
he: &המשך לטעון

[ctx: %1 is a host name]
en: %1: SSL negotiation failed
he: %1: אימות SLL נכשל.

en: You are about to enter secure mode. All transmissions will be encrypted unless otherwise noted.
    This means that no third party will be able to easily observe your data in transit.
he: אתה עומד להיכנס למצב מאובטח. כל התקשורת תוצפן אלא אם כן יצוין אחרת.
    דבר זה אומר שאף צד שלישי לא יוכל להתבונן בקלות בנתונים הנשלחים על ידך.

en: Display SSL &Information
he: הצג &מידע אודות SSL

en: C&onnect
he: ה&תחבר

en: Enter the certificate password:
he: הזן את ססמת התעודה:

en: SSL Certificate Password
he: ססמת תעודת ה־SSL

en: Unable to open the certificate. Try a new password?
he: אין אפשרות לפתוח את התעודה. האם לנסות ססמה חדשה?

en: The procedure to set the client certificate for the session failed.
he: ההליך להגדרת תעודת הלקוח עבור הפעלה זו נכשל.

en: The server failed the authenticity check (%1).
he: תעודת השרת כשלה בבדיקת האימות (%1).

en: Server Authentication
he: אימות שרת

en: Would you like to accept this certificate forever without being prompted?
he: האם ברצונך לקבל תעודה זו תמיד מבלי להישאל?

en: You have indicated that you wish to accept this certificate, but it is not issued to the server who is presenting it. Do you wish to continue loading?
he: ציינת שברצונך לקבל תעודה זו, אך היא לא הונפקה עבור השרת המציג אותה. האם ברצונך להמשיך לטעון?

en: SSL certificate is being rejected as requested. You can disable this in the KDE System Settings.
he: תעודת ה־SSL תידחה בהתאם לבקשתך. באפשרותך לבטל זאת במרכז הבקרה של KDE.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, commonNameTag)
en: Common name:
he: שם נפוץ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, organizationTag)
en: Organization:
he: אירגון:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, organization)
en: Acme Sundry Products Company
he: חברת Acme Sundry Products

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, organizationalUnitTag)
en: Organizational unit:
he: יחידה ארגונית:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, organizationalUnit)
en: Fraud Department
he: המחלקה להונאות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, countryTag)
en: Country:
he: מדינה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, country)
en: Canada
he: קנדה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, stateTag)
en: State:
he: מדינה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, state)
en: Quebec
he: קוויבק

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, cityTag)
en: City:
he: עיר:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Organization / Common Name
he: ארגון או שם כללי

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Organizational Unit
he: יחידה ארגונית

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, displaySelection)
en: Display...
he: תצוגה...

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, disableSelection)
en: Disable
he: מבוטל

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, enableSelection)
en: Enable
he: מופעל

en: System certificates
he: תעודות המערכת

en: User-added certificates
he: תעודות שהתווספו על ידי המשתמש

en: Pick Certificates
he: בחר תעודות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, subjectHeading)
en: <b>Subject Information</b>
he: <b>מידע אודות הנושא</b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, issuerHeading)
en: <b>Issuer Information</b>
he: <b>מידע אודות המנפיק</b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: <b>Other</b>
he: <b>אחר</b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, validityPeriodLabel)
en: Validity period
he: תאריך תוקף

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, serialNumberLabel)
en: Serial number
he: מספר סידורי

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, md5DigestLabel)
en: MD5 digest
he: לקט MD5

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sha1DigestLabel)
en: SHA1 digest
he: לקט SHA1

[ctx: %1 is the effective date of the certificate, %2 is the expiry date]
en: %1 to %2
he: %1 אל %2

en: SSL Configuration Module
he: מודול תצורת SSL

en: Copyright 2010 Andreas Hartmetz
he: כל הזכויות שמורות 2010 Andreas Hartmetz

en: SSL Signers
he: חותמי SSL

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: You have indicated that you wish to obtain or purchase a secure certificate. This wizard is intended to guide you through the procedure. You may cancel at any time, and this will abort the transaction.
he: ציינת כי ברצונך להשיג או לרכוש תעודה מאובטחת. אשף זה ידריך אותך לאורך התהליך. באפשרותך לבטלו בכל עת, מה שיביא לביטול הפעולה.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4)
en: You must now provide a password for the certificate request. Please choose a very secure password as this will be used to encrypt your private key.
he: כעת יש לספק סיסמה עבור בקשת התעודה. בחר סיסמה מאובטחת ככל האפשר, כיוון שהיא תשמש להצפנת המפתח הפרטי שלך.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel6)
en: &Repeat password:
he: &חזור על הסיסמה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel5)
en: &Choose password:
he: בחר &סיסמה:

en: Certificate
he: תעודה

en: Save selection for this host.
he: שמור את הבחירה עבור מארח זה.

en: Send certificate
he: שלח תעודה

en: Do not send a certificate
he: אל תשלח תעודה

en: KDE SSL Certificate Dialog
he: חלון תעודות SSL של KDE

en: The server <b>%1</b> requests a certificate.<br /><br />Select a certificate to use from the list below:
he: השרת <b>%1</b> דורש תעודה.<br /><br />בחר את התעודה שיש להשתמש בה מתוך הרשימה להלן:

en: Signature Algorithm:
he: אלגוריתם החתימה:

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Signature Contents:
he: תוכן החתימה:

[ctx: Unknown]
en: Unknown key algorithm
he: אלגוריתם מפתח לא מוכר

en: Key type: RSA (%1 bit)
he: סוג המפתח: RSA ‏(%1 סיביות)

en: Modulus:
he: שארית:

en: Exponent: 0x
he: מעריך: 0x

en: Key type: DSA (%1 bit)
he: סוג המפתח: DSA ‏(%1 סיביות)

en: Prime:
he: ראשוני:

en: 160 bit prime factor:
he: גורם ראשוני 160 סיביות:

en: Public key:
he: מפתח ציבורי:

en: The certificate is valid.
he: התעודה בתוקף.

en: The certificate is not valid, yet.
he: התעודה אינה בתוקף, עדיין.

en: The certificate is not valid, any more.
he: התעודה אינה בתוקף יותר.

en: The OpenSSL process ran out of memory.
he: אזל הזיכרון ךתהליך ה־OpenSSL.

en: The certificate has been revoked.
he: התעודה בוטלה.

en: OpenSSL could not be verified.
he: אין אפשרות לאמת את OpenSSL.

en: Certificate signing authority root files could not be found so the certificate is not verified.
he: אין אפשרות למצוא את קבצי השורש של רשות חתימת התעודות, כך שהתעודה לא ודאה.

en: SSL support was not found.
he: לא נמצאה תמיכה ב־SSL.

en: Private key test failed.
he: בדיקת המפתח הפרטי נכשלה.

en: The certificate has not been issued for this host.
he: התעודה לא הונפקה עבור שרת מארח זה.

en: This certificate is not relevant.
he: התעודה אינה רלוונטית.

en: The certificate is invalid.
he: התעודה אינה בתוקף.

en: KDE SSL Information
he: מידע SSL של KDE

[ctx: The receiver of the SSL certificate]
en: Subject
he: נושא

[ctx: The authority that issued the SSL certificate]
en: Issuer
he: מנפיק

en: Current connection is secured with SSL.
he: החיבור הנוכחי מאובטח על ידי SSL.

en: Current connection is not secured with SSL.
he: החיבור הנוכחי אינו מאובטח על ידי SSL.

en: SSL support is not available in this build of KDE.
he: התמיכה ב־SSL אינה זמינה בהתקנה זו של KDE.

en: The main part of this document is secured with SSL, but some parts are not.
he: חלקו הארי של מסמך זה מאובטח באמצעות SSL, אולם ישנם גם חלקים שאינם מאובטחים.

en: Some of this document is secured with SSL, but the main part is not.
he: חלק ממסמך זה מאובטח באמצעות SSL, אולם חלקו הארי אינו מאובטח.

[ctx: %1, using %2 bits of a %3 bit key]
en: %1, %2 %3
he: %1, %2 (%3)

[ctx: Part of: %1, using %2 bits of a %3 bit key]
en: using %1 bit | using %1 bits
he[0]: משתמש בסיבית %1
he[1]: משתמש ב־%1 סיביות

[ctx: Part of: %1, using %2 bits of a %3 bit key]
en: of a %1 bit key | of a %1 bit key
he[0]: מתוך מפתח של %1 סיביות
he[1]: משתמש ב־%1 סיביות

[ctx: The certificate is not trusted]
en: NO, there were errors:
he: לא, היו שגיאות:

[ctx: The certificate is trusted]
en: Yes
he: כן

en: KDE Certificate Request
he: בקשת תעודה של KDE

en: KDE Certificate Request - Password
he: בקשת תעודה של KDE - ססמה

en: Unsupported key size.
he: גודל מפתח לא נתמך.

en: Please wait while the encryption keys are generated...
he: אנא המתן בעת יצירת מפתחות ההצפנה...

en: Do you wish to store the passphrase in your wallet file?
he: האם ברצונך לשמור את הססמה בקובץ הארנק שלך?

en: Store
he: שמור

en: Do Not Store
he: אל תשמור

en: 2048 (High Grade)
he: 2048 (רמה גבוהה)

en: 1024 (Medium Grade)
he: 1024 (רמה בינונית)

en: 768  (Low Grade)
he: 768  (רמה נמוכה)

en: 512  (Low Grade)
he: 512  (רמה נמוכה)

en: No SSL support.
he: אין תמיכה ב־SSL.

en: Certificate password
he: ססמת התעודה

[ctx: Web page address]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, addressTag)
en: Address:
he: כתובת:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ipTag)
en: IP address:
he: כתובת IP:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, encryptionTag)
en: Encryption:
he: הצפנה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, detailsTag)
en: Details:
he: פרטים:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sslVersionTag)
en: SSL version:
he: גרסת SSL:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, certSelectorTag)
en: Certificate chain:
he: שרשרת תעודה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, trustedTag)
en: Trusted:
he: בטוח:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, validityPeriodTag)
en: Validity period:
he: בתוקף מ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, serialTag)
en: Serial number:
he: מספר סידורי:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, digestTag)
en: MD5 digest:
he: לקט MD5:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sha1DigestTag)
en: SHA1 digest:
he: לקט SHA1:

en: The remote host did not send any SSL certificates.
    Aborting because the identity of the host cannot be established.
he: השרת המרוחק לא שלח תעודות SSL.
    מבטל כיוון שאין אפשרות לאמת את זהות השרת.

en: Mail service
he: שירות דואר

en: Could not find a usable proxy configuration script
he: אין אפשרות למצוא תסריט הגדרות מתווך הניתן לשימוש

en: Could not download the proxy configuration script:
    %1
he: אין אפשרות להוריד את תסריט הגדרות המתווך:
    %1

en: Could not download the proxy configuration script
he: אין אפשרות להוריד את תסריט הגדרות המתווך

en: The proxy configuration script is invalid:
    %1
he: תסריט הגדרות המתווך אינו תקף:
    %1

en: The proxy configuration script returned an error:
    %1
he: תסריט הגדרות המתווך החזיר שגיאה:
    %1

en: Could not find 'FindProxyForURL' or 'FindProxyForURLEx'
he: אין אפשרות למצוא "FindProxyForURL" או "FindProxyForURLEx"

en: Got an invalid reply when calling %1
he: התקבלה תשובה לא תקינה כעת הקריאה אל %1

en: Error connecting to server.
he: שגיאה בהתחברות לשרת.

en: Not connected.
he: לא מחובר.

en: Connection timed out.
he: תם הזמן המוקצב לחיבור.

en: Time out waiting for server interaction.
he: תם הזמן המוקצב להמתנה לתשובה מהשרת.

en: Server said: "%1"
he: השרת אמר: "%1"

en: Sends a bug report by email
he: שולח דיווח על תקלה

en: Author
he: כותב

en: Subject line
he: שורת הנושא

en: Recipient
he: הנמען

en: telnet service
he: שירות telnet

en: telnet protocol handler
he: הליך טיפול לפרוטוקול telnet

en: You do not have permission to access the %1 protocol.
he: יכול להיות שאין לך הרשאה לגשת לפרוטוקול %1.
