nepomuk - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Disk space is running low (%1 left). Suspending indexing of files.
he: השטח הפנוי הולך ואוזל (נותרו %1). האינדוקס מושהה.

en: Resuming indexing of files for fast searching.
he: אינדוקס הקבצים נמשך לצורך חיפוש מהיר.

en: Nepomuk File Indexer
he: מאנדקס הקבצים של Nepomuk

en: Developer
he: מפתח

en: Maintainer
he: מתחזק

en: NepomukIndexer indexes the contents of a file and saves the results in Nepomuk
he: היישום NepomukIndexer מאנדקס את התוכן של קבצים ושומר את התוכן ב־Nepomuk

en: (C) 2011, Vishesh Handa, Sebastian Trueg
he: כל הזכויות שמורות 2011, Vishesh Handa, Sebastian Trueg

en: Current maintainer
he: מתחזק נוכחי

en: The URL of the file to be indexed
he: הכתובת של הקובץ לאינדוקס

en: Remove all indexed data of the URL provided
he: הסר את כל המידע שאונדקס מהכתובת שסופקה

en: Streams the indexed data to stdout
he: מזרים את המידע המאונקדס אל הפחט הסטנדרטי.

[ctx: @info:status]
en: File indexer is suspended.
he: מאנדקס הקבצים מושהה.

[ctx: @info:status]
en: Cleaning invalid file metadata
he: מנקה מטא מידע לא תקין

[ctx: @info:status]
en: Indexing files for desktop search.
he: מאנדקס קבצים עבור חיפוש בשולחן העבודה.

[ctx: @info:status]
en: Scanning for recent changes in files for desktop search
he: סורק אחר שינויים בקבצים עבור חיפוש שולחני

[ctx: @info:status]
en: File indexer is idle.
he: מאנדקס הקבצים בהמתנה
