kopete - en to he translation catalogue (1047 entries)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_contactListGroupSorting) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_contactListMetaContactSorting) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, trServices) i1
en: Name
he: שם

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, listServers)
en: Description
he: תיאור

[ctx: 1st message shown to users on first run of Kopete. Please keep the formatting.]
en: <h2>Welcome to Kopete</h2><p>Which messaging service do you want to connect to?</p>
he: <h2> ברוכים הבאים ל-Kopete </h2 ><p> לאיזה שרות מסרים ברצונך להתחבר?</p>

en: Step Two: Account Information
he: שלב שני: פרטי החשבון

[ctx: 2nd message shown to users on first run of Kopete. Please keep the formatting.]
en: <h2>Congratulations</h2><p>You have finished configuring the account. You can add more accounts with <i>Settings->Configure</i>.  Please click the "Finish" button.</p>
he: <h2>איחולים</h2><p> סיימת להגדיר את החשבון. באפשרותך להוסיף חשבונות נסופים בעזרת <i>Settings->Configure</i>.  בבקשה הקלק על הלחצו "סיום"</p>

en: Cannot load the %1 protocol plugin.
he: לא יכול לטעון את תוסף הפרוטוקול %1.

en: Error While Adding Account
he: שגיאה אירעה במהלך הוספת חשבון

en: This protocol does not currently support adding accounts.
he: מחבר הפרוטוקול עדיין לא מימש תמיכה בהוספת חשבונות.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AddAccountWizardPage1)
en: Step One: Select Messaging Service
he: שלב ראשון: בחירת שרות המסרים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_header)
en: <h2>Welcome to the Add Account Wizard</h2>
    <p>Select the messaging service from the list below.</p>
he: <h2>ברוך הבא לאשף הוספת חשבון</h2>
    <p>בחר את שרות המסרים מהרשימה המצורפת.</p>

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AddAccountWizardPage2)
en: Finished
he: הסתיים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_header)
en: <h2>Congratulations</h2>
    <p>You have finished configuring the account. Please click the "Finish" button.</p>
he: <h2>ברכות! </h2> 
    <p>סיימת את הגדרת החשבון. לחץ על הכפתור "סיום".</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mUseColor)
en: Use a custom color for this account
he: שימוש בצבע מותאם אישית עבור חשבון זה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mUseColor)
en: Use &custom color
    for account:
he: שימוש &בצבע מותאם אישית עבור חשבון:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mConnectNow)
en: Connect right after Finish is pressed
he: התחבר מיד לאחר הלחיצה על סיום

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mConnectNow)
en: If this is checked, the account will be connected right after you clicked on <i>Finished</i>.
he: אם תיבה זו מסומנת, החשבון יחובר מיד אחרי הלחיצה על <i>סיום</i>.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mConnectNow)
en: Co&nnect now
he: ה&תחבר עכשיו

en: Copy Link Address
he: העתק כתובת קישור

en: Save Conversation
he: שמור שיחה

en: <qt>Could not open <b>%1</b> for writing.</qt>
he: <qt> לא מצליח לפתוח את <b>%1</b> לכתיבה.</qt>

en: Error While Saving
he: אירעה שגיאה במהלך השמירה

en: User Has Left
he: המשתמש עזב

en: Unread Message
he: מסר שלא נקרא

en: Closing Group Chat
he: סגירת שיחה קבוצתית

en: <qt>You have received a message from <b>%1</b> in the last second. Are you sure you want to close this chat?</qt>
he: <qt> קיבלת מסר מאת <b>%1</b> בשניה האחרונה. האם לסגור את השיחה למרות זאת?</qt>

en: You have a message send in progress, which will be aborted if this chat is closed. Are you sure you want to close this chat?
he: מתבצע ניסיון לשליחת מסר בחלון שיחה זה. שליחת המסר תתבטל במידה ובחלון ייסגר. האם לסגור חלון שיחה?

en: Message in Transit
he: מסר בשליחה

en: %1 is typing a message
he: %1 כותב הודעה

[ctx: %1 is a list of names]
en: %1 are typing a message
he: %1 כותבים הודעה

en: %1 is now known as %2
he: %1 שינה את שמו ל%2

en: %1 has joined the chat.
he: %1 הצטרף לשיחה.

en: %1 has left the chat.
he: %1 עזב את השיחה.

en: %1 has left the chat (%2).
he: %1 נטש את השיחה (%2).

en: You are now marked as %1.
he: אתה כרגע מסומן במצב %1.

en: %2 is now %1.
he: %2 שינה את מצבו ל%1.

en: &Send Message
he: &שלח מסר

en: Close All Chats
he: סגור את כל השיחות

en: &Activate Next Tab
he: &עבור ללשונית הבאה

en: &Activate Previous Tab
he: &עבור ללשונית הקודמת

en: Nic&k Completion
he: השלמת &כינוי

en: &Detach Chat
he: &נתק לשונית שיחה

en: &Move Tab to Window
he: ה&עבר לשונית לחלון

en: &Tab Placement
he: &מיקום לשונית

en: Previous History
he: הקודם בהיסטוריה

en: Next History
he: הבא בהיסטוריה

en: Automatic Spell Checking
he: בדיקת איות אוטומטית

en: Co&ntacts
he: א&נשי קשר

en: Toolbar Animation
he: הנפשה בסרגל כלים

en: More...
he: עוד...

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &Chat
he: &שיחה

note: i18n: ectx: Menu (format)
en: &Format
he: מב&נה

note: i18n: ectx: Menu (tabs)
en: &Tabs
he: &לשוניות

note: i18n: ectx: property (text), widget (AccountTreeWidget, mAccountList) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_contactListMetaContactSorting) i18n: ectx: ToolBar (statusToolBar) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, statusGroup_) i18n: ectx: property (text), widget (QTab
en: Status
he: מצב

note: i18n: ectx: ToolBar (formatToolBar)
en: Format Toolbar
he: מבנה סרגל כלים

en: << Prev
he: >> הקודם

en: (0) Next >>
he: (0) הבא >>

en: &Set Font...
he: &קבע גופן...

en: Set Text &Color...
he: קבע את &צבע הטקסט...

en: Set &Background Color...
he: קבע את צבע ה&רקע...

en: (%1) Next >>
he: (%1) הבא >>

en: Cl&ose Chat
he: &סגור שיחה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, send_btn)
en: Send
he: שלח

en: Reply
he: מענה

en: Add Smiley
he: הוסף סמיילי

note: i18n: ectx: Menu (format)
en: F&ormat
he: מ&בנה

note: i18n: ectx: Menu (alignment)
en: &Alignment
he: יי&שור

en: Enable &Rich Text
he: אפשר טקסט עשי&ר

en: Are you sure you want to remove the account "%1"?
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את החשבון "%1"?

en: Remove Account
he: מחק חשבון

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KopeteAccountConfigBase)
en: Manage Accounts
he: ניהול חשבונות

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mButtonAccountRemove) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, mButtonAccountRemove)
en: Remove selected account
he: מחק חשבון מסומן

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mButtonAccountModify)
en: Modify selected account
he: שנה חשבון מסומן

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, mButtonIdentityModify)
en: Let you edit the account's properties.
he: ערוך את מאפייני החשבון

en: Contact List
he: רשימת אנשי קשר

en: Colors && Fonts
he: צבעים וגופנים

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Contact List Animations
he: הנפשות רשימת אנשי קשר

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Contact List Auto-Hide
he: הסתר רשימת אנשי קשר באופן אוטומטי

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_contactListAutoHide)
en: A&uto-hide contact list
he: ה&סתר רשימת אנשי קשר באופן אוטומטי

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_contactListAutoHideVScroll)
en: Auto-hide vertical &scrollbar
he: הסתר &סרגל צד אנכי באופן אוטומטי

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_contactListAutoHideTimeout)
en: The timeout value for both contact list and scrollbar auto-hiding.
he: פסק הזמן עבור הסתרה אוטומטית של  רשימת אנשי קשר וסרגל צד

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_contactListAutoHideTimeout)
en:  Sec
he:  שניות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mNormalFontLabel)
en: Base font:
he: גופן בסיסי:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mSmallFontLabel)
en: Small font:
he: גופן קטן:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (KButtonGroup, kbuttongroup) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Colors
he: צבעים

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AppearanceConfig_ContactList)
en: Contact List Appearance
he: הופעת רשימת אנשי קשר

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_groupContactByGroup)
en: Arrange metacontacts by &group
he: ארגן אנשי קשר על פי ה&קבוצות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_contactListTreeView)
en: Show tree &branch lines
he: הצג עץ ו&קווי ענפים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_contactListIndentContact)
en: In&dent contacts
he: ה&רחק אנשי קשר מהשוליים

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_contactListHideVerticalScrollBar)
en: <b>Always</b> disables the vertical scrollbar
he: אל תאפשר סרגל צד אנכי <b>באופן תמידי</b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_contactListHideVerticalScrollBar)
en: &Hide vertical scrollbar
he: &הסתר סרגל צד אנכי

en: Tooltip Editor
he: עורך חלון קופץ

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AVDeviceConfig_VideoDevice)
en: Video
he: וידאו

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, deviceTab)
en: Device
he: התקן

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, deviceLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Device:
he: התקן:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, inputLabel)
en: Input:
he: קלט:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, optionsTab)
en: Optio&ns
he: אפשרוי&ות

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: &General
he: &כללי

en: &Events
he: &אירועים

en: A&way Settings
he: ה&גדרות לא נמצא

en: Cha&t
he: ש&יחה

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Auto Away
he: קבע מצב "לא נמצא" אוטומטי

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useAutoAway)
en: &Use auto away
he: &השתמש במצב לא נמצא באופן אוטומטי

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Become away after
he: עבור למצב "לא נמצא" לאחר

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_autoAwayGoAvailable)
en: Become available when detecting activity again
he: קבע מצב זמין לאחר זיהוי פעילות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblStatusMessage) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Message:
he: מסר:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, BehaviorConfig_Chat) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, ChatButton)
en: Chat
he: שיחה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_highlightEnabled)
en: High&light messages containing your nickname
he: האר את המסרים המכילים את ה&כינוי שלך

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, interfaceGroup)
en: &Interface Preference
he: &העדפות ממשק

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, chatWindowGroup)
en: Chat Window Grouping &Policy
he: אופן &קיבוץ חלונות שיחה

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_chatWindowGroupPolicy)
en: Open All Messages in New Chat Window
he: פתח כל שיחה בחלון חדש

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_chatWindowGroupPolicy)
en: Group Messages From Same Account in Same Chat Window
he: קיבוץ כל המסרים המתקבלים מחשבון מסוים תחת חלון בודד

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_chatWindowGroupPolicy)
en: Group All Messages in Same Chat Window
he: קיבוץ כל המסרים המתקבלים בחלון שיחה אחד

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_chatWindowGroupPolicy)
en: Group Messages From Contacts in Same Group in Same Chat Window
he: קיבוץ מסרים מאנשי קשר הנמצאים בקבוצה אחת תחת חלון אחד

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_chatWindowGroupPolicy)
en: Group Messages From Same Metacontact in Same Chat Window
he: קיבוץ מסרים מאיש קשר בעל מספר חשבונות תחת חלון אחד

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, txtChatViewBufferSize)
en: Limit the maximum number of lines visible in a chat window to improve speed for complex layouts.
he: מגביל את המספר השורות הניתנות לצפייה בחלון שיחה לשם שיפור המהירות בתצוגות מורכבות.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, BehaviorConfig_Events)
en: Events
he: מאורעות

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_trayflashNotifyLeftClickOpensMessage)
en: Left mouse click on flashing system tray opens message instead of restoring/minimizing contact list
he: לחיצה על הכפתור השמאלי של העכבר כאשר הסמל במגש המערכת מהבהב פותחת הודעה במקום שחזור/סגירת חלון רשימת אנשי הקשר

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_trayflashNotifyLeftClickOpensMessage)
en: &Left mouse click opens message
he: &לחיצה על הכפתור השמאלי של העכבר פותחת הודעה

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_enableEventsWhileAway)
en: Enable events if your account status is "Away"
he: אפשר אירועים אם מצב החשבון הוא "לא נמצא"

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_enableEventsWhileAway)
en: Enable notification events even if your account status is "Away" or less available, e.g. "Not Available" or "Do not Disturb". Note: This does not affect the flashing of the system tray icon.
he: אפשר אירועים גם אם מצב החשבון הוא "לא נמצא" או אפילו פחות מזה, לדוגמה: "לא זמין" או "נא לא להפריע. שים לב: זה לא משפיע על הבהוב הסמל במגש המערכת.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_enableEventsWhileAway)
en: E&nable events while away
he: א&פשר אירועים כאשר איני נמצא

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_trayflashNotifySetCurrentDesktopToChatView)
en: Switch to the desktop which contains the chat window for the sender when opening his/her message
he: עבור לשולחן העבודה שבו חלון השיחה עם השולח כאשר פותחים הודעה שלו

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_raiseMessageWindow)
en: Raise the chat window/tab on an incoming message
he: הבא חלון/לשונית קדימה בעת קבלת מסרים חדשים

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_raiseMessageWindow)
en: If there is already a chat window opened for the sender of an incoming message this window will be put on the current desktop and in front of all other windows.
he: אם כבר קיים חלון שיחה פתוח עם שולח ההודעה הנכנסת, החלון יופיע בקידמת שולחן העובדה הנוכחי .

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_raiseMessageWindow)
en: &Raise window on incoming message
he: &הבא חלון קדימה בעת קבלת מסרים חדשים

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, BehaviorConfig_General) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4)
en: General
he: כללי

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: System Tray
he: מגש המערכת

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_showSystemTray)
en: Show the icon in the system tray
he: הצג סמל במגש המערכת

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_startDocked)
en: Start with the main window minimized to the system tray
he: התחל כאשר החלון הראשי סגור ומופיע רק הסמל במגש המערכת.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_startDocked)
en: Start with the main window hidden. The only visible item is the system tray icon.
he: הסתר את החלון הראשי בתחילת השימוש, Kopete זמין דרך סמל מגש המערכת במצב זה.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_useMessageQueue)
en: Use message &queue
he: השתמש ב&תור מסרים

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_initialStatus)
en: Offline
he: מנותק

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_initialStatus)
en: Online
he: מחובר

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_initialStatus)
en: Away
he: לא-נמצא

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_initialStatus)
en: Busy
he: עסוק

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_initialStatus) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, invisibleTab)
en: Invisible
he: בלתי-נראה

en: &Emoticons
he: &רגשות

en: Invalid Style
he: סגנון שגוי

en: Jack
he: שקע

en: Hello, this is an incoming message :-)
he: שלום, זהו מסר נכנס :-)

en: Ok, this is an outgoing message
he: כך נראה מסר יוצא

en: This is an internal message
he: כך נראה מסר פנימי

en: performed an action
he: בוצעה פעולה

en: This is a highlighted message
he: זו הודעה מודגשת

en: Bye
he: להתראות

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ChatWindowConfig_Style)
en: Chat Window Appearance
he: תצורת מראה חלון השיחה

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, stylesGroupBox)
en: Styles
he: סגנונות

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btnGetStyles)
en: Get new Chat Window styles over the Internet
he: השג סגנונות חלון שיחה חדשים בעזרת האינטרנט

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btnGetStyles)
en: &Get New...
he: &השגת חדש...

en: General Plugins
he: תוספים כלליים

en: Free For Chat
he: פנוי לשיחה

en: Extended Away
he: היעדרות ממושכת

en: Idle
he: לא פעיל

en: New Group
he: קבוצה חדשה

en: Title
he: כותרת

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Display Name
he: השם המוצג

en: <qt>This contact is already on your contact list. It is a child contact of <b>%1</b></qt>
he: <qt> איש הקשר הזה כבר נמצא ברשימת אנשי הקשר שלך. הוא בן של איש הקשר <b>%1</b></qt>

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ContactSelectorWidget_Base) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, MetaContactSelectorWidget_Base) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AddressBookSelectorWidget_Base)
en: Select Contact
he: בחר איש קשר

en:  (already in address book)
he: (קיים כבר בספר הכתובות)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: This wizard helps you export instant messaging contacts to the KDE address book.
he: אשף זה יעזור לך לייצא את רשימת אנשי הקשר שלך מתוך Kopete לפנקס הכתובות של KDE

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: &Select Address Book
he: &בחר פנקס הכתובות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Selected contacts will be added to the KDE address book.
he: בחר אנשי קשר שיתווספו לספר הכתובות של KDE

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnSelectAll)
en: Select &All
he: בחר &הכל

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnDeselectAll)
en: &Deselect All
he: &נקה הכל

en: <Not Set>
he: <לא נקבע>

en: Export to Address Book
he: ייצא לפנקס הכתובות

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AddressBookExportUI)
en: Merge with Address Book
he: מזג עם פנקס הכתובות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, firstNameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mLblFirstName) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fullNameLabel_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10)
en: First name:
he: שם פרטי:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mLblHomePhone)
en: Home phone:
he: טלפון בבית:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mLblWorkPhone) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Work phone:
he: טלפון בעבודה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mobileLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mLblMobilePhone) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Mobile phone:
he: טלפון סלולרי:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mLblUrl)
en: URL:
he: כתובת אינטרנט:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lastNameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mLblLastName) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LastNameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel11)
en: Last name:
he: שם משפחה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mLblEmail) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblEmail) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblEmail_2)
en: Email:
he: דוא"ל:

en: Create New Group...
he: יצירת קבוצה חדשה...

en: &Move To
he: ה&עבר אל

en: &Copy To
he: ה&עתק אל

en: Send Email...
he: שליחת דוא"ל...

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: &Add Contact
he: &הוסף איש קשר

en: Select Account
he: בחר חשבון

en: Add to Your Contact List
he: הוסף לרשימת אנשי הקשר שלך

en: &Properties
he: מאפיי&נים

en: Please enter the name for the new group:
he: הקלד את שם הקבוצה החדשה:

en: <qt>Are you sure you want to remove the contact <b>%1</b> from your contact list?</qt>
he: <qt> האם אתה בטוח שברצונך להסיר את איש הקשר <b>%1</b> מרשימת אנשי הקשר שלך?</qt>

en: <qt>Are you sure you want to remove the group <b>%1</b> and all contacts that are contained within it?</qt>
he: <qt>האם אתה בטוח שברצונך להסיר את הקבוצה <b>%1</b> וכל אנשי-הקשר המוכלים בה?</qt>

en: Are you sure you want to remove these contacts from your contact list?
he: האם אתה בטוח שברצונך את אנשי קשר אלו מרשימת אנשי הקשר שלך?

en: Are you sure you want to remove these groups and contacts from your contact list?
he: האם אתה בטוח שברצונך להסיר קבוצות אלו ואנשי הקשר מרשימת אנשי הקשר שלך?

en: There is no email address set for this contact in the KDE address book.
he: לא קיימת כתובת דוא"ל עבור איש קשר זה בפנקס הכתובות של KDE

en: No Email Address in Address Book
he: אין כתובת דוא"ל בפנקס הכתובות

en: Not Found in Address Book
he: לא נמצא בפנקס הכתובות

en: Rename Contact
he: שנה שם איש קשר

en: Remove Contact
he: הסר איש קשר

en: Send Single Message...
he: שליחת הודעה בודדת...

en: &Add Subcontact
he: &הוסף תת איש קשר

en: Rename Group
he: שנה שם קבוצה

en: Remove Group
he: מחק קבוצה

en: Send Message to Group
he: שלח מסר לקבוצה

en: &Add Contact to Group
he: &הוסף איש קשר לקבוצה

en: Add Contact
he: הוסף איש קשר

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblDisplayName) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &Name:
he: &שם:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpIcons)
en: Icons
he: סמלים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkUseCustomIcons)
en: Use custom &icons
he: שימוש בסמלים מו&תאמים אישית

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblOpen)
en: O&pen:
he: &פתח:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblClosed)
en: C&losed:
he: &סגור:

en: Properties of Group %1
he: מאפייני הקבוצה %1

en: Custom &Notifications
he: &הודעות מותאמות אישית

en: Properties of Meta Contact %1
he: מאפיינים עבור איש רב-קשרים %1

en: Sync KABC...
he: סינכרון KABC

en: No contacts were imported from the address book.
he: לא יובאו אנשי קשר מספר הכתובות.

en: No Change
he: ללא שינוי

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpAddressbook)
en: Address Book Link
he: קישור לספר הכתובות

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnExportKABC)
en: Export contact's details to the KDE Address Book
he: ייצא פרטי אנשי קשר לספר הכתובות של KDE

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnExportKABC)
en: E&xport Details...
he: ייצוא &פרטים...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnImportKABC)
en: Import contacts from the KDE Address Book
he: ייבוא רשימת אנשי קשר מספר הכתובות של KDE

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnImportKABC)
en: &Import Contacts
he: &ייבוא רשימת אנשי קשר

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup1)
en: Display Name Source
he: מקור שם התצוגה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioNameContact) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioPhotoContact)
en: From contact:
he: מתוך אנשי הקשר:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioNameCustom)
en: Cus&tom:
he: מ&ותאם אישית:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup2)
en: Photo Source
he: מקור תמונה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, photoLabel) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1) i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView, addresseeListView)
en: Photo
he: תמונה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioPhotoCustom)
en: Custom:
he: מותאם אישית:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Ad&vanced
he: מתק&דם

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, chkUseCustomIcons)
en: Check to set custom icons for this contact
he: סמן כדי לקבוע סמלים מותאמים אישית עבור איש קשר זה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkUseCustomIcons)
en: Use custom status &icons
he: שימוש בסמלי מצב מו&תאמים אישית

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblOnline)
en: &Online:
he: מ&חובר:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblOffline)
en: O&ffline:
he: מ&נותק:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblAway)
en: Awa&y:
he: &לא נמצא:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblUnknown)
en: Un&known:
he: בלתי י&דוע:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nickNameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblNickName) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblNick)
en: Nickname:
he: כינוי:

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
he: &קובץ

note: i18n: ectx: Menu (edit) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_btnEdit) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_edit)
en: &Edit
he: &עריכה

note: i18n: ectx: ToolBar (quickSearchBar)
en: Quick Search Bar
he: סרגל חיפוש מהיר

note: i18n: ectx: Menu (contact_popup_actions)
en: &Other Actions
he: &פעולות אחרות

note: i18n: ectx: Menu (contact_popup_groups)
en: &Groups
he: &קבוצות

en: &Export Contacts...
he: &יצוא רשימת אנשי קשר...

en: &Away
he: &לא-נמצא

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, awayButton_)
en: &Busy
he: &עסוק

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, invisibleButton_)
en: &Invisible
he: &בלתי-נראה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioOnline)
en: &Online
he: מ&חובר

en: &Set Status
he: &קבע מצב זמינות

en: Configure &Global Shortcuts...
he: קביעת &תצורת קיצורי מקשים כללית...

en: Show Offline &Users
he: הצג &משתמשים מנותקים ברשימה

en: Show Empty &Groups
he: הצג &קבוצות ריקות

en: Read Message
he: קרא מסר

en: Read the next pending message
he: קרא את המסר הרצוף הבא

en: Show/Hide Contact List
he: הצג/הסתר רשימת אנשי קשר

en: Show or hide the contact list
he: הצג או הסתר רשימת אנשי קשר

en: Set Away/Back
he: קבע נמצא/לא נמצא

en: <qt>Closing the main window will keep Kopete running in the system tray. Use 'Quit' from the 'File' menu to quit the application.</qt>
he: <qt> בסגירת החלון המרכזי היישום ימשיך להיות פעיל במגש המערכת. שימוש ביציאה מתפריט קובץ יגרום ליציאה מהיישום.</qt>

en: Docking in System Tray
he: עגן במגש המערכת (System Tray)

en: Kopete, the KDE Instant Messenger
he: Kopete, לקוח המסרים המידיים של KDE

en: Developer, Yahoo plugin maintainer
he: מפתח, מתחזק תוסף Yahoo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, kcfg_lastName)
en: Developer
he: מפתח

en: Developer, Connection status plugin author
he: מפתח, מחבר תוסף מצב התחברות

en: Developer, Video device support
he: מפתח, תמיכה בהתקני וידאו

en: Developer, MSN
he: מפתח, MSN

en: Developer, Gadu plugin maintainer
he: מפתח, מתחזק תוסף Gadu

en: IRC plugin maintainer
he: מתחזק תוסף IRC

en: Lead Developer, MSN plugin maintainer
he: מפתח מוביל, מתחזק תוסף MSN

en: Developer, UI maintainer
he: מפתח, מתחזק ממשק משתמש

en: Developer, Jabber plugin maintainer
he: מפתח, מתחזק תוסף Jabber

en: Kopete's icon author
he: יוצר הסמל של Kopete

en: Sounds
he: צלילים

en: OscarSocket author
he: מחבר OscarSocket

en: Kmerlin MSN code
he: קוד Kmerlin MSN

en: Former developer
he: מפתח לשעבר

en: Former developer, project co-founder
he: מפתח לשעבר, אחד ממייסדי הפרויקט

en: Misc bugfixes and enhancements
he: תיקוני באגים והרחבות שונות

en: Former developer, original Gadu plugin author
he: מפתח לשעבר, כותב תוסף Gadu המקורי

en: Former developer, Jabber plugin author
he: מפתח לשעבר, מחבר תוסף Jabber

en: Former developer, Oscar plugin
he: מפתח לשעבר, תוסף Oscar

en: Former developer and WinPopup maintainer
he: מפתח לשעבר ומתחזק WinPopup

en: Do not load plugins. This option overrides all other options.
he: אל תטען תוספים. אפשרות זו עוקפת את כל שאר האפשריות.

en: Disable auto-connection
he: בטל התחברות אוטומטית

en: Auto-connect the specified accounts. Use a comma-separated list
    to auto-connect multiple accounts.
he: התחברות אוטומטית לחשבונות מסוימים. השתמש ברשימה מופרדת על-ידי פסיקים 
    להתחברות אוטומטית למספר חשבונות.

en: Do not load the specified plugin. Use a comma-separated list
    to disable multiple plugins.
he: אל תטען תוספים מסוימים. השתמש ברשימה מופרדת על-ידי פסיקים 
    לביטול טעינת מספר תוספים

en: Load only the specified plugins. Use a comma-separated list
    to load multiple plugins. This option has no effect when
    --noplugins is set and overrides all other plugin related
    command line options.
he: טען תוספים מסוימים בלבד. השתמש ברשימה מופרדת על-ידי פסיקים 
    לטעינת תוספים מרובים. לאפשרות זו אין השפעה כאשר 
    הדגל --noplugins בשימוש והיא עוקפת את כל אפשרויות הקשורות
    לתוספים משורת הפקודה.

en: URLs to pass to kopete / emoticon themes to install
he: כתובות אינטרנט להעברה ל-Kopete / ערכות רגשות להתקנה

en: A network connection was disconnected.  The application is now in offline mode.  Do you want the application to resume network operations when the network is available again?
he: חיבור הרשת התנתק. היישום כרגע במצב מנותק. האם אתה מעוניין שהיישום ינסה להתחבר מחדש כאשר הרשת תהיה זמינה מחדש?

en: This application is currently in offline mode.  Do you want to connect?
he: היישום כרגע במצב מנותק. האם אתה מעוניין להתחבר מחדש?

en: This application is currently in offline mode.  Do you want to connect in order to carry out this operation?
he: היישום כרגע במצב מנותק. האם אתה מעוניין להתחבר מחדש בכדי לבצע פעולה זו?

en: Leave Offline Mode?
he: האם להישאר במצב מנותק?

en: Connect
he: התחבר

en: Stay Offline
he: הישאר מנותק

en: <qt>"%1" is not supported by Kopete.</qt>
he: <qt>"%1" לא נתמך על ידיי Kopete.</qt>

en: Could Not Sync with KDE Address Book
he: לא יכול להסתנכרן עם פנקס הכתובות של KDE

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, useTls_)
en: Do Not Use
he: אל תשתמש

en: Import Address From Address Book
he: ייבא כתובת מפנקס הכתובות

en: Use
he: השתמש

en: <qt>One or more of your accounts using %1 are offline.  Most systems have to be connected to add contacts.  Please connect these accounts and try again.</qt>
he: <qt> אחד או יותר מחשבונותיך שמשתמשים ב-%1 מנותקים. רוב המערכות דורשות שתהיה מחובר בכדי להוסיף אנשי קשר. התחבר בבקשה בחשבונות אלו ונסה שנית.</qt>

en: Not Connected
he: לא מחובר

en: Choose Account
he: בחר חשבון

en: <qt>You do not have an account configured for <b>%1</b> yet.  Please create an account, connect it, and try again.</qt>
he: <qt> אין לך עדיין חשבון מוגדר עבור <b>%1</b>. צור בבקשה חשבון, התחבר, ונסה שנית.</qt>

en: No Account Found
he: לא נמצא חשבון משתמש

en: Could Not Add Contact
he: לא יכול להוסיף איש קשר

en: You have been disconnected
he: נותקת

en: You have connected from another client or computer to the account '%1'
he: התחברת מלקוח או מחשב נוסף לחשבון '%1'

en: You are not allowed to add yourself to the contact list. The addition of "%1" to account "%2" will not take place.
he: אינך רשאי להוסיף את עצמך לרשימת אנשי הקשר. הוספת "%1" לחשבון "%2" לא תתרחש.

en: Error Creating Contact
he: שגיאה במהלך יצירת קשר

en: %2 <%1>
he: %2 >%1<

en: Edit Account
he: ערוך חשבון

en: I am gone right now, but I will be back later
he: איני נמצא כרגע, אשוב מאוחר יותר

en: Outgoing Message Sent
he: מסר יוצא נשלח

en: A contact sent you a buzz/nudge.
he: איש קשר שלח אליך נדנוד.

en: <qt>An error has occurred while creating a new chat window. The chat window has not been created.</qt>
he: <qt> אירעה שגיאה במהלך יצירת חלון שיחה חדש. החלון לא נוצר.</qt>

en: Error While Creating Chat Window
he: אירעה שגיאה במהלך יצירת חלון שיחה

en: Enter Arguments
he: הכנס ארגומנטים

en: Enter the arguments to %1:
he: הכנס ארגומנטים עבור %1:

en: You are not authorized to perform the command "%1".
he: אינך מורשה בשביל לבצע את הפקודה "%1".

en: Command Error
he: שגיאת פקודה

en: USAGE: /help [<command>] - Used to list available commands, or show help for a specified command.
he: שימוש: /help [<command>] - משמש להצגת רשימת הפקודות הזמינות או לקבלת עזרה לגבי פקודה מסוימת.

en: USAGE: /close - Closes the current view.
he: שימוש: /close - סוגר תצוגה נוכחית

en: USAGE: /part - Closes the current view.
he: שימוש: /part - סוגר תצוגה נוכחית

en: USAGE: /clear - Clears the active view's chat buffer.
he: שימוש: /clear - מנקה את חלון התצוגה הפעילה

en: USAGE: /away [<reason>] - Marks you as away/back for the current account only.
he: שימוש: /away [<reason>] - מסמן אותך במצב לא-נמצא בחשבון נוכחי בלבד

en: USAGE: /awayall [<reason>] - Marks you as away/back for all accounts.
he: שימוש: /awayall [<reason>] - מסמן אותך במצב לא-נמצא עבור כל החשבונות.

en: USAGE: /say <text> - Say text in this chat. This is the same as just typing a message, but is very useful for scripts.
he: שימוש: /say <text> - שלח מלל בשיחה נוכחית. בדיוק כמו כתיבה פשוטה של מלל אבל שימושי מאד לכתיבת תסריטים.

en: USAGE: /exec [-o] <command> - Executes the specified command and displays the output in the chat buffer. If -o is specified, the output is sent to all members of the chat.
he: שימוש: /exec [-o] <command> - הפעל פקודה והצג את הפלט שלה החלון השיחה. אם משתמשים בדגל -o הפלט נשלח לכל המשתתפים בשיחה.

en: Available Commands:
he: הפקודות הזמינות:

en: 
    Type /help <command> for more information.
he: 
    הכנס/help <command> לקבלת מידע נוסף.

en: There is no help available for '%1'.
he: עזרה לא זמינה עבור '%1'.

en: ERROR: Shell access has been restricted on your system. The /exec command will not function.
he: שגיאה: השימוש בפקודות מעטפת הוא מוגבל במערכת שלך. לפקודה /exec לא תהיה כל השפעה.

note: i18n: ectx: Menu (commandmenu)
en: Commands
he: פקודות

en: &Add to Your Contact List
he: &הוסף לרשימת אנשי הקשר שלך

en: Move Contact
he: העבר איש קשר

en: Select the meta contact to which you want to move this contact:
he: בחר את איש הרב-קשרים שאליו יצורף איש קשר זה:

en: Create a new metacontact for this contact
he: צור איש רב-קשרים עבור איש קשר זה

en: If you select this option, a new metacontact will be created in the top-level group with the name of this contact and the contact will be moved to it.
he: בחירה באפשרות זו תגרום ליצירת איש רב-קשרים בעל שם זהה חדש בקבוצת העל, ואיש הקשר יועבר לתוכו.

en: This user is not reachable at the moment. Please try a protocol that supports offline sending, or wait until this user comes online.
he: משתמש זה אינו מחובר. נסה פרוטוקול שתומך בשליחת מסרים לא מכוונת או המתן עד שהמשתמש יתחבר.

en: User is Not Reachable
he: המשתמש לא ניתן להשגה

en: Are you sure you want to remove the contact  '%1' from your contact list?
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את איש הקשר  '%1' מרשימת אנשי הקשר שלך?

[ctx: <days>d <hours>h <minutes>m <seconds>s]
en: %4d %3h %2m %1s
he: %4ימים %3שעות %2דקות %1שניות

[ctx: <hours>h <minutes>m <seconds>s]
en: %3h %2m %1s
he: %3שעות %2דקות %1שניות

[ctx: <minutes>m <seconds>s]
en: %2m %1s
he: %2דקות %1שניות

en: Full Name
he: שם מלא

en: Idle Time
he: זמן ללא פעילות

en: Online Since
he: מחובר מאז

en: Last Seen
he: נראה לאחרונה

en: First Name
he: שם פרטי

en: Last Name
he: שם משפחה

en: Private Phone
he: טלפון פרטי

en: Private Mobile Phone
he: טלפון סלולרי פרטי

en: Work Phone
he: טלפון בעבודה

en: Work Mobile Phone
he: טלפון סלולרי בעבודה

en: Email Address
he: כתובת דוא"ל

en: Nick Name
he: כינוי

en: Top Level
he: רמה עליונה

en: Not in your contact list
he: לא ברשימת אנשי הקשר שלך

en: This user is not reachable at the moment. Please make sure you are connected and using a protocol that supports offline sending, or wait until this user comes online.
he: משתמש זה אינו מחובר כרגע. וודא בבקשה שהינך מחובר, והשתמש בפרוטוקול שתומך בשליחת מסרים לא מכוונת או המתן עד שהמשתמש יתחבר.

en: Status not available
he: מצב אי-זמינות

en: <qt><i>%1</i> is now %2.</qt>
he: <qt><i> %1</i> %2.עכשיו</qt>

en: Unable to find the file %1.
he: אין אפשרות למצוא את הקובץ %1.

en: Connecting
he: מתחבר

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Password Required
he: דרושה סיסמה

en: Unable to Store Secure Password
he: לא מצליח לשמור סיסמה מאובטחת

en: Store &Unsafe
he: אחסן באופן &לא מאובטח

en: Account Offline
he: חשבון מנותק

en: Sorry, I am busy right now
he: מצטער, אני עסוק כרגע

en: Kopete File Transfer
he: העברת קבצים Kopete

en: Sorry, sending files which are not stored locally is not yet supported by this protocol.
    Please copy this file to your computer and try again.
he: שליחת קבצים שאינם מאוחסנים באופן מקומי לא נתמכת עדיין בפרוטוקול זה. 
    נא העתק קובץ זה למחשבך ונסה שנית.

en: File Transfer
he: העברת קובץ

en: You must provide a valid local filename
he: עליך להזין שם קובץ מקומי חוקי

en: The file '%1' already exists.
    Do you want to overwrite it ?
he: הקובץ '%1' כבר קיים 
    האם אתה מעוניין לכתוב על הקובץ?

en: Overwrite File
he: כותב על קובץ

en: You have been disconnected.
he: נותקת.

en: More Information...
he: מידע נוסף...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, edtAddressee)
en: The KDE Address Book entry associated with this Kopete Contact
he: רשומה בספר הכתובת של KDE מקושרת עם איש הקשר הזה ב-Kopete

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnSelectAddressee)
en: Select an address book entry
he: בחר רשומה מספר הכתובות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnSelectAddressee)
en: C&hange...
he: ש&ינוי...

note: i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView, addresseeListView)
en: Email
he: דוא"ל

en: New Address Book Entry
he: רשומה חדשה בספר בכתובות

en: Name the new entry:
he: בחר שם עבור רשומה חדשה:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, addAddresseeButton)
en: Create a new entry in your address book
he: יצירת רשומה חדשה בפנקס הכתובות שלך

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addAddresseeButton)
en: Create New Entr&y...
he: י&צירת רשומה חדשה...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (K3ListView, addresseeListView)
en: Select the contact you want to communicate with via Instant Messaging
he: בחר באיש הקשר עמו תתבצע התקשרות בעזרת מסרים מידיים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblSearch)
en: S&earch:
he: ח&יפוש:

en: Someone Has Added You
he: מישהו הוסיף אותך

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, m_infoButton)
en: Read More Info About This Contact
he: קרא עוד מידע על איש קשר זה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_authorizeCb)
en: Authorize this contact to see my status
he: אשר לאיש קשר זה לראות את מצבך

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_addCb)
en: Add this contact in my contactlist
he: הוסף איש קשר זה לרשמת אנשי הקשר שלך

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2_2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: Display name:
he: השם המוצג:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel5)
en: Enter the group where the contact should be added. Leave it empty to add it in the top level group.
he: הקלד את הקבוצה שברצונך להוסיף את איש הקשר אליה. השאר את התיבה ריקה בשביל להוסיף את איש הקשר לקבוצה הראשית.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: In the group:
he: בקבוצה:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mRemembered)
en: Check this and enter your password below if you would like your password to be stored in your wallet, so Kopete does not have to ask you for it each time it is needed.
he: סמן תיבה זו והקלד את סיסמתך מתחת אם אתה מעוניין שסיסמתך תשמר ב"ארנק" שלך, כך ש-Kopete לא יצטרך לבקש ממך סיסמה בכל פעם שהוא יצטרך אותה.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mRemembered)
en: Remember password
he: זכור סיסמה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelProxyPassword) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Password:
he: סיסמה:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, mPassword)
en: Enter your password here.
he: הקלד את סיסמתך כאן.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, mPassword)
en: Enter your password here. If you would rather not save your password, uncheck the Remember password checkbox above; you will then be prompted for your password whenever it is needed.
he: הקלד את סיסמתך כאן. אם אינך מעוניין שסיסמתך תשמר, בטל את סימון תיבת זכירת הסיסמה למעלה, תדרש להקליד את הסיסמה בכל פעם שהיא תדרש.

en: Start &Chat...
he: התחלת &שיחה...

en: &Send Single Message...
he: &שלח הודעה בודדת...

en: User &Info
he: &פרטי משתמש

en: Send &File...
he: שלח &קובץ...

en: View &History...
he: צפה ב&היסטוריה...

en: &Create Group...
he: &צור קבוצה...

en: Cha&nge Meta Contact...
he: ש&נה איש רב-קשרים...

en: &Delete Contact
he: &מחק איש קשר

en: Change A&lias...
he: שנוי &כינוי...

en: &Block Contact
he: ח&סום איש קשר

en: Un&block Contact
he: &בטל חסימת איש קשר

en: Contacts
he: אנשי קשר

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup1)
en: Use Subfolder for Each Contact
he: השתמש בתת ספריה עבור כל איש קשר

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, yesButton)
en: Always
he: תמיד

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, noButton)
en: Never
he: לעולם

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, onlyNotSelectedButton)
en: Not the selected contacts
he: לא עבור אנשי קשר שנבחרו

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, AliasDialog)
en: Add New Alias
he: הוסף כינוי חדש

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Command:
he: פקודה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, aliasLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Alias:
he: כינוי:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, alias)
en: This is the alias you are adding (what you will type after the command identifier, '/'). Do not include the '/' (it will be stripped off if you do anyway).
he: זהו הכינוי להוספה (מה שמדפיסים אחרי מזהה הפקודה - '/'. אין לכלול '/' (סימן זה מוסר מהפקודה בכל מקרה)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (K3ListView, protocolList) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (K3ListView, protocolList)
en: If you want this alias to only be active for certain protocols, select those protocols here.
he: אם ברצונך להפעיל כינוי זה עבור פרוטוקולים מסוימים בלבד, בחר אותם כאן.

note: i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView, aliasList) i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView, protocolList)
en: Protocols
he: פרוטוקולים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: For protocols:
he: עבור פרוטוקולים:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (K3ListView, aliasList)
en: This is the list of custom aliases and the commands that you have already added
he: זוהי רשימה של הכינויים שהותאמו והפקודות שכבר נוספו

note: i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView, aliasList)
en: Alias
he: כינוי

note: i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView, aliasList)
en: Command
he: פקודה

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, addButton)
en: &Add New Alias...
he: הוספת &כינוי חדש...

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, deleteButton)
en: &Delete Selected
he: מחק מ&סומנים

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, editButton)
en: Edit Alias...
he: עריכת כינוי...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_btnAdd) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add)
en: &Add
he: הו&סף

[ctx: list_of_words_to_replace]
en: ur,your,r,are,u,you,theres,there is,arent,are not,dont,do not
he: ur,your,r,are,u,you,theres,there is,arent,are not,dont,do not,l8r,later,m8,mate

en: Text
he: טקסט

en: Replacement
he: החלפה

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Sentence Options
he: אפשרויות תחביר

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, DotEndSentence)
en: Add a dot at the end of each sent line
he: הוסף נקודה בסוף כל שורה יוצאת

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, CapitalizeBeginningSentence)
en: Start each sent line with a capital letter
he: התחל כל שורה באות גדולה

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Replacements List
he: רשימת החלפות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Re&placement:
he: תח&ליף:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gb_options)
en: Replacement Options
he: אפשרויות החלפה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, AutoReplaceIncoming)
en: Auto replace on incoming messages
he: החלפה אוטומטית עבור מסרים נכנסים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, AutoReplaceOutgoing)
en: Auto replace on outgoing messages
he: החלפה אוטומטית עבור מסרים יוצאים

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Contact Notes
he: הערות איש קשר

en: Notes about %1:
he: הערות על %1:

en: &Notes
he: &הערות

en: -New filter-
he: -מסנן חדש-

en: Rename Filter
he: שנה שם מסנן

en: Please enter the new name for the filter:
he: הזן שם חדש עבור המסנן:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Available Filters
he: מסננים זמינים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, renameButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_rename)
en: Rename...
he: שינוי שם...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Criteria
he: קריטריון

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: If the message contains:
he: אם המסר מכיל:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_regexp)
en: Regular expression
he: ביטוי רגולרי

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, pb_edit) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_editregexp)
en: Edit...
he: עריכה...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_case)
en: Case sensitive
he: הבחנה בין אותיות גדולות וקטנות

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Action
he: פעולה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_setImportance)
en: Set the message importance to:
he: קבע את רמת דחיפות המסר ל:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_importance)
en: Low
he: נמוך

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_importance)
en: Normal
he: רגיל

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_importance)
en: Highlight
he: מודגש

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_setBG)
en: Change the background color to:
he: שנה את צבע הרקע ל:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_setFG)
en: Change the foreground color to:
he: שנה את צבע הטקסט ל:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_raise)
en: Raise window
he: העלה חלון

en: History Converter
he: ממיר היסטוריה

en: History converter
he: ממיר היסטוריה

en: History for %1
he: היסטוריה עבור %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, searchButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_search) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, searchButton)
en: &Search
he: &חפש

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, statusLabel)
en: Ready
he: מוכן

en: View &History
he: צפייה ב&היסטוריה...

en: History
he: היסטוריה

en: History Plugin
he: תוסף היסטוריה

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Chat History
he: היסטורית שיחה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblNoLinesPerPage)
en: Number of messages per page:
he: מספר מסרים בעמוד:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, colorLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, History_color)
en: Color of history messages in the chat window
he: צבע הודעות היסטוריות בחלון השיחה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, colorLabel)
en: Color of messages:
he: צבע המסרים:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, numberLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIntSpinBox, Number_Auto_chatwindow)
en: This is the number of messages that will be added automatically in the chat window when opening a new chat.
he: זה מספר ההדועות שיתווספו באופן אוטומטי לחלון שיחה כאשר פותחים שיחה חדשה.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, numberLabel)
en: Number of messages to show:
he: מספר מסרים להצגה:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, chkShowPrevious)
en: When a new chat is opened, automatically add the last few messages between you and that contact.
he: כאשר נפתחת שיחה חדשה, יתווספו באופן אוטומטי מספר הודעות אחרונות בינך ובין איש הקשר.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkShowPrevious)
en: Show chat history in new chats
he: הצג מסרים משיחה קודמת בשיחה חדשה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Contact:
he: איש קשר:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, dateTreeWidget)
en: Date
he: תאריך

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, dateTreeWidget)
en: Contact
he: אנשי קשר

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Search:
he: חיפוש:

en: Unknown artist
he: אמן לא ידוע

en: Unknown album
he: אלבום לא ידוע

en: Unknown track
he: מסלול לא ידוע

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, kcfg_Conjunction)
en: , and
he: , ו

en: Send Media Info
he: שלח פרטי מדיה

en: Unknown player
he: נגן לא ידוע

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, NowListeningPrefsUI)
en: Now Listening
he: מאזין כעת

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, advertiseNewMediaToBuddiesLabel)
en: <b>Share Your Musical Taste</b>
he: <b>שתף את טעמך המוזיקלי</b>

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage)
en: Messa&ge
he: &מסר

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, useThisMessageLabel)
en: Use this message when advertising:
he: שימוש בהודעה זו בעת פרסום:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, helperLabel)
en: %track, %artist, %album, %player will be substituted if known.
    Expressions in brackets depend on a substitution being made.
he: %track, %artist, %album, %player יוחלפו אם המידע הדרוש קיים
    ביטויים בסוגריים תלויים בקיום ביצוע החלפה.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_headerLabel)
en: Start with:
he: התחל עם:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, kcfg_Header)
en: Now Listening To:
he: כעת מאזין ל:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_perTrackLabel)
en: For each track:
he: עבור כל רצועה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, kcfg_PerTrack)
en: %track (by %artist)(on %album)
he: %track (על-ידי %artist)(באלבום %album)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: A&dvertising Mode
he: מ&צב פרסום

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Media Pla&yer
he: נגן מד&יה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseSpecifiedMediaPlayer)
en: Use &specified media player
he: השתמש בנגן מדיה &מסויים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tbFingerprints)
en: Protocol
he: פרוטוקול

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: &Colors
he: &צבעים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mColorsAdd)
en: &Add...
he: הוס&פה...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mColorsUp)
en: Move &Up
he: הזז מ&עלה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mColorsDown)
en: Move &Down
he: הזז למ&טה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_colorRandom)
en: Random order
he: סדר אקראי

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_fg)
en: Change global text foreground color
he: שנה צבע טקסט כללי

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_char)
en: Change color every letter
he: שנה צבע לאחר כל אות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_words)
en: Change color every word
he: שנה צבע לאחר כל מילה

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Effects
he: אפקטים

en: Translator Plugin
he: תוסף תרגום

en: Translate
he: תרגם

en: English
he: אנגלית

en: French
he: צרפתית

en: German
he: גרמנית

en: Italian
he: איטלקית

en: Japanese
he: יפנית

en: Korean
he: קוריאנית

en: Portuguese
he: פורטוגזית

en: Russian
he: רוסית

en: Spanish
he: ספרדית

en: Set &Language
he: קבע &שפה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2_2)
en: Translation service:
he: שרות תרגום:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2)
en: Default native language:
he: ברירת המחדל עבור שפה מקומית:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, IncomingMessages)
en: Incoming Messages
he: מסרים נכנסים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_IncomingDontTranslate) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_OutgoingDontTranslate)
en: Do not translate
he: אל תתרגם

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_IncomingShowOriginal) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_OutgoingShowOriginal)
en: Show the original message
he: הצג מסר מקורי

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_IncomingTranslate) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_OutgoingTranslate)
en: Translate directly
he: תרגם באופן ישיר

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, OutgoingTranslate)
en: Outgoing Messages
he: מסרים יוצאים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_OutgoingAsk)
en: Show dialog before sending
he: שאל לפני שליחה

en: Not yet known
he: עדין לא ידוע

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Uploading
he: ההעלאה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Uplo&ad to:
he: העל&ה אל:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, formatHTML)
en: Formatting
he: מבנה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_formatHTML)
en: HTML (simple loo&k)
he: HTML (מראה פשו&ט)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_formatXHTML)
en: XHTML (simple look)
he: XHTML (מראה פשוט)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, kcfg_formatXML)
en: Save the output in XML format using UTF-8 character set.
he: שמור את הפלט בפורמט XML והשתמש בערכת תווים UTF-8.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, kcfg_formatXML)
en: Save the output in XML format using the UTF-8 encoding.
he: שמור את הפלט בפורמט XML והשתמש בקידוד UTF-8.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_showName)
en: Use one of &your IM names
he: שימוש באחד מהשמות שלך בשרותי המסרים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_includeIMAddress)
en: Include &IM addresses
he: צרף כתובת מס&רים מידיים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_showAnotherName)
en: Use another &name:
he: שימוש ב&שם נוסף:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: B&asic Setup
he: תצורה &בסיסית

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox53) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mAccountInfo) i18n: ec
en: Account Information
he: פרטי חשבון

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Name:
he: שם:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2_2)
en: Email address:
he: כתובת דוא"ל:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, onlineButton_)
en: O&nline
he: &מחובר

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, offlineButton_)
en: O&ffline
he: &מנותק

en: &Search for Friends
he: חיפוש חברים

en: Only for Friends
he: רק עבור חברים

en: Go O&nline
he: ה&תחבר

en: Set &Busy
he: קבע מצב "&עסוק"

en: Set &Invisible
he: &קבע מצב בלתי-נראה

en: Go &Offline
he: &נתק

en: connection using SSL was not possible, retrying without.
he: התחברות תוך שימוש ב-SSL לא התאפשרה. מנסה שנית ללא SSL.

en: unable to connect to the Gadu-Gadu server("%1").
he: לא מצליח להתחבר לשרת Gadu-Gadu ("%1").

en: Connection Error
he: שגיאת התחברות

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, GaduAwayUI)
en: Away Dialog
he: תיבת דו-שיח "לא נמצא"

en: Registration FAILED
he: הרישום נכשל

en: Token retrieving status: %1
he: מצב קבלת מקטע: %1

en: Gadu-Gadu token retrieve problem
he: תקלה בקבלת מקטע מ- Gadu-Gadu

en: Registration status: %1
he: מצב רישום: %1

en: Gadu-Gadu Registration Error
he: שגיאת רישום Gadu-Gadu

en: Registration Finished
he: הרישום הסתיים

en: Registration Error
he: שגיאת רישום

en: Password reminding finished prematurely due to a connection error.
he: שינוי הסיסמה נקטע בטרם עת עקב שגיאת התחברות.

en: Unsuccessful. Please retry.
he: נכשל. אנא נסה בשנית.

en: Remind Password
he: הזכר סיסמה

en: Remind password finished:
he: הזכרת סיסמה הסתיימה:

en: Password changing finished prematurely due to a connection error.
he: שינוי הסיסמה נקטע בטרם עת עקב שגיאת התחברות.

en: State Error
he: שגיאת מצב

en: Password changing finished prematurely due to a session related problem (try again later).
he: שינוי הסיסמה נקטע בטרם עת עקב שגיאת התחברות (נסה שוב מאוחר יותר).

en: Changed Password
he: סיסמה שונתה

en: Your password has been changed.
he: הסיסמה שלך שונתה.

en: Show Profile
he: הצג פרופיל

en: <b>Registration FAILED.</b>
he: <b>רישום נכשל.</b>

en: <b>Enter UIN please.</b>
he: <b>הזן בבקשה מספר משתמש.</b>

en: <b>UIN should be a positive number.</b>
he: <b>מספר זיהוי משתמש אמור להיות מספר חיובי.</b>

en: <b>Enter password please.</b>
he: <b>הזן סיסמה.</b>

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authorCombo)
en: Blocked
he: חסום

en: Search &More...
he: חפש עוד...

en: Gadu-Gadu Public Directory
he: Gadu-Gadu תיקייה ציבורית

en: &New Search
he: חיפוש ח&דש

en: S&earch
he: &חפש

en: Register New Account
he: רישום חשבון חדש

en: &Register
he: &בצע רישום

en: Retrieving token
he: מושך מקטע

en: Registration failed: %1
he: תקלה ברישום:%1

en: idle
he: במצב סרק

en: resolving host
he: מאתר מארח

en: connecting
he: מתחבר

en: reading data
he: קורא מידע

en: error
he: שגיאה

en: connecting to hub
he: מתחבר לנתב

en: connecting to server
he: מתחבר לשרת

en: waiting for reply
he: ממתין למענה

en: connected
he: מחובר

en: sending query
he: שולח שאילתה

en: reading header
he: קורא כותר עליון

en: done
he: סיום

en: unknown
he: בלתי-ידוע

en: Connecting error.
he: שגיאת התחברות.

en: Reading error.
he: שגיאה בקריאה.

en: Writing error.
he: שגיאה בכתיבה.

en: Unknown error number %1.
he: שגיאה בלתי-ידועה %1.

en: Unable to resolve server address. DNS failure.
he: לא מצליח לאתר כתובת שרת. שגיאת DNS.

en: Unable to connect to server.
he: לא מצליח להתחבר לשרת.

en: Problem reading data from server.
he: בעיה בקריאת מידע מהשרת.

en: Problem sending data to server.
he: בעיה בשליחת מידע לשרת.

en: Incorrect password.
he: סיסמה לא נכונה.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, TextLabel1) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KRestrictedLine, addEdit_)
en: The user ID of the Gadu-Gadu account you would like to add.
he: זיהוי משתמש עבור חשבון Gadu-Gadu שברצונך להוסיף

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KRestrictedLine, addEdit_)
en: The user ID of the Gadu-Gadu account you would like to add.  This should be in the form of a number (no decimals, no spaces).  This field is mandatory.
he: זיהוי משתמש עבור חשבון Gadu-Gadu שברצונך להוסיף. אמור להיות מספר (ללא נקודות, ללא רווחים). זהו שדה מחייב.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Gadu-Gadu &UIN:
he: &זיהוי משתמש Gadu-Gadu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: <i>(for example: 1234567)</i>
he: <i>(למשל: 1234567)</i>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, fornameEdit_)
en: The forename of the contact you wish to add.
he: השם הפרטי של המשתמש שאותו אתה מוסיף.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, fornameEdit_)
en: The forename (first name) of the contact you wish to add.  Optionally this may include a middle name.
he: השם הפרטי של המשתמש שאותו אתה מוסיף. ניתן גם לכלול שם אמצעי בשדה זה.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &Forename:
he: שם &פרטי:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, TextLabel1_2) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, snameEdit_)
en: The surname of the contact you wish to add.
he: שם המשפחה של המשתמש שאותו אתה מוסיף.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel1_2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, snameEdit_)
en: The surname (last name) of the contact you wish to add.
he: שם המשפחה של המשתמש שאותו אתה מוסיף.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_2)
en: &Surname:
he: שם &משפחה:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, TextLabel1_2_2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel1_2_2) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, nickEdit_) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, nickEdit_)
en: A nickname for the contact you wish to add.
he: כינוי עבור איש הקשר אותו אתה מוסיף.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_2_2)
en: N&ickname:
he: &כינוי:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, TextLabel1_4) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel1_4) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, TextLabel1_4_2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel1_4_2) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLin
en: E-Mail address for this contact.
he: כתובת הדואר האלקטרוני עבור איש קשר זה.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_4)
en: &Email address:
he: כתובת &דוא"ל:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_4_2)
en: &Telephone number:
he: מספר &טלפון:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, notAFriend_) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, notAFriend_)
en: Check if you want to exclude this contact from the "Just for friends" status mode.
he: סמן אם אתה רוצה לא לכלול את איש הקשר במצב "לחברים בלבד".

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, notAFriend_)
en: Offline to contact when you set "&Just for friends"
he: יוצג כמנותק עבור אנשי קשר כאשר נבחרה האפשרות "לחברים בלבד"

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, onlineButton_)
en: Set your status to Online.
he: קבע את מצבך ל"מחובר".

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, onlineButton_)
en: Set your status to Online, indicating that you are available to chat with anyone who wishes.
he: קבע את מצבך ל"מחובר". במצב זה תהיה זמין לשיחה עבור כל מי שיחפוץ בכך.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, awayButton_)
en: Set your status to busy.
he: קבע את מצבך ל"עסוק".

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, invisibleButton_)
en: Set status to invisible, which will hide your presence from other users.
he: קבע את מצבך ל"בלתי-נראה" כדי להחביא את נוכחותך ממשתמשים אחרים.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, textEdit_)
en: Description of your status.
he: תיאור המצב שלך.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, textEdit_)
en: Description of your status (up to 70 characters).
he: תיאור המצב שלך (עד 70 תווים).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: &Message:
he: &מסר:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, loginEdit_)
en: The user ID of your Gadu-Gadu account.
he: זיהוי המשתמש של חשבון ה Gadu-Gadu שלך.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, loginEdit_)
en: The user ID of your Gadu-Gadu account.  This should be in the form of a number (no decimals, no spaces).
he: זיהוי המשתמש של חשבון ה Gadu-Gadu שלך. שדה זה אמור להכיל ספרות (ללא נקודות, ללא רווחים(.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, registerNew) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, registerNew) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonRegister) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, buttonRegister) i18n: ectx: property (tool
en: Register a new account on this network.
he: רישום חשבון חדש ברשת זו.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, registerNew) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonRegister) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRegister)
en: Re&gister New Account
he: &רישום חשבון חדש

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox54) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBo
en: Connection Preferences
he: העדפות חיבור

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cacheServersCheck__)
en: Cache connection information for each server connected to in case the main load-balancing server fails.
he: שמור פרטי חיבור של כל שרת שבוצע אליו חיבור למקרה ששרת איזון העומס אינו פעיל.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cacheServersCheck__)
en: This option is used whenever the primary Gadu-Gadu load-balancing server fails.  If this is checked, Kopete will try to connect to the actual servers directly using cached information about them.  This prevents connection errors when the main load-balancing server does not answer. In practice it only helps very rarely.
he: אפשרות זו שימושית כאשר שרת איזון העומס הראשי של Gadu-Gadu לא זמין.אם אפשרות זו מסומנת Kopete ינסה להתחבר ישירות לשרתים תוך שימוש במידע מטמון של פרטי השרתים. אפשרות זו מונעת בעיות התחברות כאשר יש תקלה בהתחברות לשרת איזון העומס. במציאות, זה קורה לעתים רחוקות מאד.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cacheServersCheck__)
en: C&ache server information
he: פרטי שרת &מטמון

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, useTls_)
en: Whether or not you want to enable SSL encrypted communication with the server.
he: האם לאפשר או לא לאפשר התקשרות מוצפנת מבוססת SSL עם השרת.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, useTls_)
en: Whether or not you want to enable SSL encrypted communication with the server.  Note that this is not end-to-end encryption, but rather encrypted communication with the server.
he: האם לאפשר או לא לאפשר התקשרות מוצפנת מבוססת SSL עם השרת. שים לב שזוהי לא הצפנת קצה-לקצה אלא התקשרות מוצפנת עם השרת.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Use protocol encr&yption (SSL):
he: שימוש בפרוטוקול הצפנה (SSL):

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, useTls_)
en: If Available
he: אם זמין

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, useTls_)
en: Required
he: נדרש

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, uiSurnamea)
en: Surname:
he: שם משפחה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4a) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5_3_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblGender)
en: Gender:
he: מין:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3_2a) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5_3_2_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCity) i18
en: City:
he: יישוב:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, gender) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, uiGender) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbGender)
en: Female
he: נקבה

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, gender) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, uiGender) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbGender)
en: Male
he: זכר

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, dcc)
en: Global DCC Options
he: אפשרויות DCC כלליות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPort)
en: po&rt:
he: &יציאה:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, GaduRegisterAccountUI)
en: Register Account - Gadu-Gadu
he: רישום חשבון - Gadu-Gadu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelPasswordVerify) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, valuePasswordVerify)
en: A confirmation of the password you would like to use.
he: וידוא עבור הסיסמה שבחרת.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, labelPasswordVerify) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, valuePasswordVerify)
en: A confirmation of the password you would like to use for this account.
he: וידוא הסיסמה שבחרת לשימוש בחשבון זה..

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPasswordVerify)
en: Repeat pass&word:
he: וידוא סיסמה:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, valuePassword) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelPassword)
en: The password you would like to use.
he: הסיסמה שבה תשתמש.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, valuePassword) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, labelPassword)
en: The password you would like to use for this account.
he: הסיסמה שבה תרצה להשתמש עבור חשבון זה.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, valueEmailAddress) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelEmailAddress)
en: Your E-mail address.
he: כתובת הדואר האלקטרוני שלך.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, valueEmailAddress) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, labelEmailAddress)
en: The E-mail address you would like to use to register this account.
he: כתובת הדוא"ל לשימוש עבור רישום חשבון זה.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelEmailAddress)
en: &E-Mail address:
he: כתובת &דוא"ל:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPassword)
en: &Password:
he: &סיסמה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioByData)
en: Search by specified data:
he: חיפוש לפי מידע מסוים:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3a) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Nick:
he: כינוי:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2_2a)
en: Age from:
he: גיל מ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2_4)
en: to:
he: עבור:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioByUin)
en: Request information about user:
he: יבא פרטים על המשתמש:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, uin_static)
en: User number:
he: מספר משתמש:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, onlyOnline)
en: Lookup only those that are currently online
he: חפש רק משתמשים שמחוברים כרגע

[ctx: Prefix used for automatically generated auto-reply messages when the contact is Away, contains contact's name]
en: Auto reply from %1:
he: הודעת משוב אוטומטי נשלחה על ידי %1:

[ctx: Prefix used for broadcast messages]
en: Broadcast message from %1:
he: הודעת להפצה נשלחה על ידי %1:

[ctx: Prefix used for system broadcast messages]
en: System Broadcast message from %1:
he: הודעת מערכת להפצה נשלחה על ידי %1:

en: The contact %1 could not be added to the contact list, with error message: %2
he: אין אפשרות להוסיף את איש הקשר %1 לרשימת אנשי הקשר, הודעת השגיאה: %2

en: Error Adding Contact
he: שגיאה במהלך הוספת איש קשר

en: %1 has been invited to join this conversation.
he: %1 הזמין אותך להצטרף לשיחה זו.

en: Enter Auto-Reply Message
he: הקלד הודעת משוב אוטומטי

en: Please enter an Auto-Reply message that will be shown to users who message you while Away or Busy
he: הקלד בבקשה הודעת משוב אוטומטי שתוצג למשתמשים שישלחו הודעה אליך כאשר מצבך הוא לא נמצא או עסוק

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: &Account name:
he: שם &חשבון:

en: Unblock User
he: בטל חסימת משתמש

en: Block User
he: חסום משתמש

en: %1|Blocked
he: %1|חסום

en: &Invite
he: &הזמן

en: Security Status
he: מצב אבטחה

en: Conversation is secure
he: שיחה מאובטחת

en: An error occurred when trying to start a chat: %1
he: ארעה שגיאה כאשר ניסית להתחיל שיחה: %1

en: Your message could not be sent. You cannot send messages while your status is Appear Offline.
he: ההודעה שלך אינה יכולה להישלח. אין באפשרותך לשלוח הודעה כאשר המצב שלך מסומן כמנותק.

en: &Other...
he: &אחר...

en: Enter Invitation Message
he: הקלד הודעת הזמנה

en: Enter the reason for the invitation, or leave blank for no reason:
he: הקלד את הסיבה להזמנה או השאר ריק אם אין סיבה:

en: Search for Contact to Invite
he: חיפוש אנשי קשר בכדי להזמין אותם

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, autoConnect)
en: Check to disable automatic connection.  If checked, you may connect to this account manually using the icon in the bottom of the main Kopete window
he: סמן כדי להתחבר אוטומטית בעת הפעלת Kopete. אם לא יסומן תוכל להתחבר לחשבון זה באופן ידני על ידי שימוש בסמל שבתחתית החלון הראשי של Kopete.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelServer) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, mServer) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, server)
en: The IP address or hostname of the server you would like to connect to.
he: כתובת ה-IP או hostname של השרת אליו אתה רוצה להתחבר.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblServer) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelServer)
en: Ser&ver:
he: &שרת:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelPort) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, mPort) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, port)
en: The port on the server that you would like to connect to.
he: השער (PORT) על השרת שאליו אתה רוצה להתחבר.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, labelPort) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, mPort) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, port)
en: The port on the server that you would like to connect to (default is 5222).
he: השער (PORT) על השרת שאליו אתה רוצה להתחבר (ברירת המחדל היא 5222).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPort) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblServerPort) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblProxyServerPort) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPort)
en: Po&rt:
he: &יציאה

en: You need to be connected to be able to add contacts.
he: עליך להיות מחובר על-מנת להוסיף אנשי קשר.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: &Basic
he: &בסיסי

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel11)
en: Description:
he: תיאור:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRefresh)
en: &Refresh
he: &רענן

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel14)
en: Status:
he: מצב:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: &Title
he: &כותרת

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: &Department
he: מח&לקה:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_userIdOperation) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_firstNameOperation) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_lastNameOperation) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_deptOperation) i18n:
en: begins with
he: התחל עם

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_userIdOperation) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_firstNameOperation) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_lastNameOperation) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_deptOperation) i18n:
en: equals
he: שווה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Bloc&ked
he: ח&סום

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: <p align="right">From:</p>
he: <p align="right">מ:</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: <p align="right">Sent:</p>
he: <p align="right">נשלח:</p>

en: Join Channel...
he: הצטרפות לערוץ...

en: Search Channels...
he: חיפוש ערוצים...

en: Network is Empty
he: הרשת ריקה

en: Channel
he: ערוץ

en: Users
he: משתמשים

en: Topic
he: נושא

en: Search for:
he: חפש אחר:

en: You may search for channels on the IRC server for a text string entered here.
he: באפשרותך לחפש ערוץ IRC באמצעות המחרוזת המוזנת כאן.

en: Perform a channel search.
he: בצע חיפוש ערוץ.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, TextLabel1) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, addID)
en: The name of the IRC contact or channel you would like to add.
he: כינוי איש קשר ב IRC או שם ערוץ שברצונך להוסיף.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: N&ickname/channel to add:
he: &כינוי\ערוץ להוספה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: <i>(for example: joe_bob or #somechannel)</i>
he: <i>( למשל: joe_bob או #gnuil)</i>

en: You Must Specify a Channel
he: עלייך לציין שם ערוץ

en: The nickname %1 is already in use
he: הכינוי %1 כבר נמצא בשימוש

en: IRC Plugin
he: תוסף IRC

en: Server is Busy
he: שרת עסוק

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_realNameLabel)
en: &Real name:
he: ש&ם אמיתי:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel5) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, userName) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, userName) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, realName)
en: The username you would prefer to use on IRC, if your system does not have identd support.  Leave blank to use your system account name.
he: שם המשתמש בו תרצה להשתמש ב IRC למקרה שהמערכת שלך לא תומכת ב identd. השאר ריק לשימוש בשם חשבון המערכת שלך.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: &Username:
he: שם &משתמש:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, realName)
en: The username you would prefer to use on IRC, if your system does not have identd support.
he: שם המשתמש בו תרצה להשתמש ב IRC למקרה שהמערכת שלך לא תומכת ב identd.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, editButton)
en: &Edit...
he: &עריכה...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2_2)
en: Default &charset:
he: קידוד &ברירת מחדל:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, preferSSL)
en: &Prefer SSL-based connections
he: העד&ף התקשרויות מבוססות קשר מאובטח SSL

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListView, commandList) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListView, commandList)
en: Any commands added here will be run as soon as you are connected to the IRC server.
he: כל פקודה שרשומה כאן תורץ מיד לאחר ביצוע התחברות מוצלחת לשרת IRC.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: Add Co&mmand
he: &הוסף פקודה:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: A&dvanced Configuration
he: הגדרות מת&קדמות

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox6)
en: Custom CTCP Replies
he: תשובות CTCP מותאמות אישית

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2)
en: &CTCP:
he: CTCP

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2)
en: &Reply:
he: &מענה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addReply)
en: Add Repl&y
he: &הוסף תשובה

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, quitMessage) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, quitMessage)
en: The message you want people to see when you disconnect from IRC without giving a reason. Leave this field blank to use the Kopete default message.
he: ההודעה שברצונך להציג לאנשים בעת ניתוק מ-IRC ללא מתן סיבה. השאר ריק כדי להשתמש בברירת המחדל של Kopete.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, partMessage) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, partMessage)
en: The message you want people to see when you part a channel without giving a reason. Leave this field blank to use the Kopete default message.
he: ההודעה שברצונך להציג לאנשים בעת יציאה מהערוץ ללא מתן סיבה. השאר ריק כדי להשתמש בברירת המחדל של Kopete.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_3)
en: &Quit message:
he: &הודעת עזיבה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: &Part message:
he: הודעת &פרידה:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox7)
en: Message Destinations
he: יעדי מסר

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_3_2)
en: Server notices:
he: התראות שרת:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, serverNotices_2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, serverMessages_2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, informationReplies_2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, errorMessages_2)
en: Active Window
he: חלון פעיל

en: <qt>You must enter a nickname.</qt>
he: <qt>עליך להזין כינוי.</qt>

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, NetworkConfig)
en: Network Configuration
he: הגדרות רשת

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_newHost)
en: &New...
he: &חדש...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (Q3ListBox, m_hostList)
en: The IRC servers associated with this network
he: שרתי IRC מקושרים עם רשת זו

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, downButton)
en: Move this server down
he: כבה את פעולת שרת זה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonDown) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, downEmailButton) i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, pb_down) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, downButton)
en: Down
he: למטה

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, upButton)
en: Move this server up
he: הפעל שרת זה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonUp) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, upEmailButton) i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, pb_up) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, upButton)
en: Up
he: למעלה

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, useSSL)
en: Check this to enable SSL for this connection
he: סמן תיבה זו כדי לאפשר קשר מאובטח SSL עבור חיבור זה.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useSSL)
en: Use SS&L
he: השתמש בקשר &מאובטח SSL

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_hostLabel)
en: &Host:
he: &מארח:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_portLabel)
en: Por&t:
he: &שלוחה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_descriptionLabel)
en: &Description:
he: &תיאור:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_newNetworkButton)
en: Ne&w
he: &חדש

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_renameNetworkButton)
en: Rena&me...
he: שי&נוי שם...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_removeNetworkButton)
en: Remo&ve
he: &הסר

en: Join Groupchat...
he: הצטרפות לקבוצת-שיחה...

en: Services...
he: שרותים...

en: Edit User Info...
he: ערוך פרטי משתמש...

en: Jabber Error
he: שגיאת Jabber

en: Please connect first.
he: ראשית עליך להתחבר.

en: Notification
he: הודעה

en: (Re)send Authorization To
he: שלח אימות מחדש אל

en: (Re)request Authorization From
he: דרוש אימות (אימות מחדש) מאת

en: Remove Authorization From
he: הסר אימות מאת

en: Set Availability
he: קבע מצב זמינות

en: Free to Chat
he: פנוי לשיחות

en: Do Not Disturb
he: נא לא להפריע

en: Select Resource
he: בחר משאב

en: Do not Disturb
he: נא לא להפריע

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, cb_type)
en: Subscription
he: רישום

en: Do Not Add
he: אל תוסיף

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, AcceptButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, acceptButton)
en: Accept
he: אשר

en: None
he: ללא

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, dlgAddContact)
en: Add Contacts
he: הוסף אנשי קשר

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblID) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, addID)
en: The Jabber ID for the account you would like to add.
he: זיהוי Jabber עבור החשבון שאתה מוסיף.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblID) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, addID)
en: The Jabber ID for the account you would like to add.  Note that this must include the username and the domain (like an E-mail address), as there are many Jabber servers.
he: זיהוי Jabber עבור החשבון שאתה מוסיף. שים לב שיש לכלול שם משפחה ושם שרת (כמו כתובת דוא"ל), כי קיימים שרתי Jabber רבים.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblID)
en: &Jabber ID:
he: &זיהוי Jabber:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: <i>(for example: joe@jabber.org)</i>
he: <i>(למשל : shlomo@jabber.org)</i>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblServer) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Server:
he: שרת:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Room:
he: חדר:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, dlgRegister)
en: Register with Jabber Service
he: רישום בשרות Jabber

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpForm)
en: Registration Form
he: טופס רישום

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblWait)
en: Please wait while querying the server...
he: המתן בעת תשאול השרת...

en: Join Jabber Groupchat
he: הצטרף לקבוצת שיחה Jabber

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, TextLabel1_3) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, mID)
en: The Jabber ID for the account you would like to use.
he: זיהוי Jabber עבור החשבון שברצונך להשתמש בו.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel1_3)
en: The Jabber ID for the account you would like to use.  Note that this must include the username and the domain (like an E-mail address), as there are many Jabber servers.
he: זיהוי Jabber עבור החשבון שברצונך להשתמש בו. שים לב שמזהה זה חייב להכיל שם משתמש ושם domain (כמו כתובת דוא"ל) כי קיימים הרבה שרתי Jabber.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, mID)
en: The Jabber ID for the account you would like to use.  Note that this must include the username and the domain (for example, joe@jabber.org), as there are many Jabber servers.
he: זיהוי Jabber עבור החשבון שבו ברצונך להשתמש. שים לב שזיהוי זה חייב לכלול שם משתמש ושם-תחום (למשל moshe@jabber.org), כי קיימים הרבה שרתי Jabber.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, optionOverrideServer) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbCustomServer) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbOverrideHost)
en: &Override default server information
he: &עקוף מידע ברירת מחדל של השרת

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, labelServer) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, mServer)
en: The IP address or hostname of the server you would like to connect to (for example jabber.org).
he: כתובת ה-IP או hostname של השרת אליו אתה רוצה להתחבר (למשל jabber.org(.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_5)
en: Location Settings
he: הגדרות מיקום

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, TextLabel3_3) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, mResource) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, TextLabel3_3_2)
en: The resource name you would like to use on the Jabber network.
he: שם המשאב שבו תרצה להשתמש ברשת Jabber.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel3_3) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, mResource) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel3_3_2)
en: The resource name you would like to use on the Jabber network.  Jabber allows you to sign on with the same account from multiple locations with different resource names, so you may wish to enter 'Home' or 'Work' here, for example.
he: שם המשאב שבו תרצה להשתמש ברשת Jabber. ניתן להתחבר ברשת Jabber ממספר מקומות ברשת תוך שימוש בשם משאב שונה. כלומר באפשרותך למשל להקיש "בית" או "עבודה" בשדה זה.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3_3)
en: R&esource:
he: &משאב:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Media
he: מדיה

en: Registration sent successfully.
he: פרטי רישום נשלחו בהצלחה.

en: Jabber Registration
he: Jabber רישום

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPassword)
en: Pass&word:
he: &סיסמה:

en: Register
he: הרשם

en: Please wait while retrieving search form...
he: המתן בעת יבוא טופס החיפוש...

en: Unable to retrieve search form.
he: לא יכול להוריד את טופס החיפוש.

en: Jabber Search
he: חיפוש jabber

en: Nickname
he: כינוי

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, dynamicForm)
en: Search For
he: חפש את

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnQuery)
en: &Query Server
he: &תשאל שרת

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblName)
en: Full name:
he: שם מלא:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblJID)
en: Jabber ID:
he: זיהוי Jabber:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblHomepage)
en: Homepage:
he: עמוד בית:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, birthdayLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblBirthday)
en: Birthday:
he: יום הולדת:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblTimezone)
en: Timezone:
he: אזור זמן:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblStreet) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblStreet_2)
en: Street:
he: רחוב:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPOBox) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPOBox_2)
en: PO box:
he: תיבת דואר:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblState) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblState_2)
en: Postal code:
he: כתובת דואר:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCountry) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCountry_2)
en: Country:
he: מדינה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCompany)
en: Company:
he: חברה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblDepartment)
en: Department:
he: מחלקה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPosition)
en: Position:
he: מיקום:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblRole)
en: Role:
he: תפקיד:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPhoneHome) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel5)
en: Home:
he: בית:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPhoneWork) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel6)
en: Work:
he: עבודה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel11) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPhoneFax)
en: Fax:
he: פקס:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPhoneCell)
en: Cell:
he: טלפון נייד:

en: The changes you just made will take effect next time you log in with Jabber.
he: השינויים שביצעת יופעלו רק לאחר ניתוק וחיבור מחדש עם Jabber.

en: Invalid Jabber ID
he: זיהוי משתמש Jabber לא תקין

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, cb_action)
en: Allow
he: מאופשר

en: <qt>You must enter a valid screen name.</qt>
he: <qt>עליך להזין כינוי חוקי</qt>

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Connection
he: התחברות

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnServerDefaults) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, btnServerDefaults)
en: Restore the server and port values to their defaults.
he: שחזר את ערכי השרת והשער לערכי ברירת המחדל.

en: Always &Visible To
he: תמיד &נראה

en: Always &Invisible To
he: תמיד &בלתי-נראה

en: Warn User %1?
he: להזהיר את המשתמש %1?

en: Warn Anonymously
he: הזהר בעילום שם

en: Warn
he: הזהר

en: Connecting...
he: התחברות...

en: &Do Not Disturb
he: נא &לא להפריע

en: O&ccupied
he: &עסוק

en: Occupied
he: עסוק

en: Not Available
he: לא זמין

en: Not A&vailable
he: לא &זמין

en: &Free for Chat
he: &פנוי לשיחה

en: User Information on %1
he: מידע משתמש של %1

en: &Save Profile
he: &שמור פרופיל

en: Requesting User Profile, please wait...
he: מבצע בקשה לקבלת פרטי משתמש. אנא המתן...

en: <html><body><I>No user information provided</I></body></html>
he: <html dir="rtl"><body><i>לא סופק מידע אודות המשתמש</i></body></html>

en: No Screen Name
he: בלי כינוי

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblAccountId) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, edtAccountId)
en: The screen name of your AIM account.
he: הכינוי של חשבון AIM שלך.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblAccountId) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, edtAccountId)
en: The screen name of your AIM account.  This should be in the form of an alphanumeric string (spaces allowed, not case sensitive).
he: הכינוי של חשבון AIM שלך. אמור להיות צרוף של אותיות ומספרים (מותר שימוש ברווחים, אין רגישות לאותיות תחיליות).

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblServer) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, edtServerAddress)
en: The IP address or hostmask of the AIM server you wish to connect to.
he: כתובת IP או hostmask של שרת ה-AIM שברצונך להתחבר אליו.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblServer) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, edtServerAddress)
en: The IP address or hostmask of the AIM server you wish to connect to.  Normally you will want the default (login.oscar.aol.com).
he: כתובת IP או hostmask של שרת ה-AIM שברצונך להתחבר אליו. בדרך כלל יש לבחור בברירת המחדל (login.oscar.aol.com(.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblPort) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, sbxServerPort)
en: The port on the AIM server that you would like to connect to.
he: השער (port) בשרת AIM לאליו אתה רוצה להתחבר.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblPort) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, sbxServerPort)
en: The port on the AIM server that you would like to connect to.  Normally this is 5190.
he: השער (port) בשרת AIM לאליו אתה רוצה להתחבר. בדרך כלל שער 5190.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblScreenName)
en: Screen name:
he: שם משתמש:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblWarnLevel)
en: Warning level:
he: רמת האזהרות:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblIdleTime)
en: Idle minutes:
he: מספר דקות במצב סרק:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblOnlineSince)
en: Online since:
he: מחובר מאז:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblAwayMessage)
en: Away message:
he: הודעת לא-נמצא:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Profile:
he: פרופיל:

en: &Ignore
he: &התעלם

en: Request Authorization
he: דרוש אימות

en: Reason for requesting authorization:
he: הסיבה לדרישת האימות:

en: Not Signed On
he: לא מחובר

en: &Request Authorization
he: דרוש &אימות עבור אנשי קשר שרוצים להוסיף אותך לרשימתם

note: i18n("Bulgarian") i18n("Burmese")
en: Cantonese
he: קנטונית

note: i18n("Catalan") i18n("Chinese") i18n("Croatian") i18n("Czech") i18n("Danish") i18n("Dutch") i18n("English") i18n("Esperanto") i18n("Estonian")
en: Farsi
he: פרסית

en: Taiwanese
he: טאיוואנית

en: euc-JP Japanese
he: euc-JP יפנית

en: euc-KR Korean
he: euc-KR קוריאנית

en: GB-2312 Chinese
he: GB-2312 סינית

en: GBK Chinese
he: GBK סינית

en: GB18030 Chinese
he: GB18030 סינית

en: JIS Japanese
he: JIS יפנית

en: Shift-JIS Japanese
he: Shift-JIS יפנית

en: KOI8-R Russian
he: KOI8-R רוסית

en: KOI8-U Ukrainian
he: KOI8-U אוקראינית

en: ISO-8859-1 Western
he: ISO-8859-1 מערבי

en: ISO-8859-2 Central European
he: ISO-8859-2 מרכז אירופה

en: ISO-8859-3 Central European
he: ISO-8859-3 מרכז אירופה

en: ISO-8859-4 Baltic
he: ISO-8859-4 באלטי

en: ISO-8859-5 Cyrillic
he: ISO 8859-5 קרילי

en: ISO-8859-6 Arabic
he: ISO-8859-6 ערבית

en: ISO-8859-7 Greek
he: ISO-8859-7 יוונית

en: ISO-8859-8 Hebrew, visually ordered
he: ISO-8859-8 עברית, ויזואלית

en: ISO-8859-8-I Hebrew, logically ordered
he: ISO 8859-8-I עברית, לוגית

en: ISO-8859-9 Turkish
he: ISO-8859-9 טורקית

en: ISO-8859-15 Western
he: ISO-8859-15 מערבי

en: Windows-1250 Central European
he: Windows-1250 מרכז אירופה

en: Windows-1251 Cyrillic
he: Windows-1251 קירילי

en: Windows-1252 Western
he: Windows-1252 מערבי

en: Windows-1253 Greek
he: Windows-1253 יוונית

en: Windows-1254 Turkish
he: Windows-1254 טורקית

en: Windows-1255 Hebrew
he: Windows-1255 עברית

en: Windows-1256 Arabic
he: Windows-1256 ערבית

en: Windows-1257 Baltic
he: Windows-1257 בלטי

en: Windows-1258 Viet Nam
he: Windows-1258 ויאטנאם

en: TIS-620 Thai
he: תאילנדית TIS-620

en: Art
he: אומנות

en: Cars
he: מכונית

en: Collections
he: אוספים

en: Computers
he: מחשבים

en: Culture
he: תרבות

en: Fitness
he: כושר גופני

en: Games
he: משחקים

en: Hobbies
he: תחביבים

en: ICQ - Help
he: ICQ - עזרה

en: Internet
he: אינטרנט

en: Music
he: מוסיקה

en: Outdoors
he: פעילות בטבע

en: Parenting
he: הורות

en: Religion
he: דת

en: Science
he: מדעים

en: Skills
he: כישורים

en: Sports
he: ספורט

en: Ecology
he: אקולוגיה

en: Government
he: ממשלה

en: Business
he: עסקים

en: Mystics
he: מיסטיקה

en: Astronomy
he: אסטרונומיה

en: Space
he: חלל

en: Clothing
he: ביגוד

en: Parties
he: מסיבות

en: Women
he: נשים

en: Social science
he: מדעי החברה

en: 60's
he: שנות השישים

en: 70's
he: שנות השבעים

en: 50's
he: שנות החמישים

en: Entertainment
he: בידור

en: Publishing
he: הוצאה לאור

en: &Fetch Again
he: &יבא שוב

en: '%2' Message for %1
he: '%2' מסר עבור %1

en: Fetching '%2' Message for %1...
he: ייבוא "%2" מסר עבור %1...

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ICQEditAccountUI)
en: Account Preferences - ICQ
he: העדפות חשבון - ICQ

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Account Preferences
he: העדפות חשבון

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblAccountId) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, edtAccountId)
en: The user ID of your ICQ account.
he: זיהוי המשתמש עבור חשבון ה-ICQ שלך.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblAccountId) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, edtAccountId)
en: The user ID of your ICQ account.  This should be in the form of a number (no decimals, no spaces).
he: זיהוי המשתמש עבור חשבון ה-ICQ שלך. אמור להיות מספר (בלי נקודות, בלי רווחים).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblAccountId)
en: IC&Q UIN:
he: &מספר משתמש ICQ:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, chkWebAware)
en: Check this box to enable Web Aware functionality.
he: סמן תיבה זו כדי להפעיל מודעות רשת.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblServer) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, edtServerAddress)
en: The IP address or hostmask of the ICQ server you wish to connect to.
he: כתובת ה-IP או hostmask של שרת ICQ שברצונך להתחבר אליו.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblServer) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblProxyServer) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelServer)
en: Ser&ver /
he: &שרת /

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblServerPort) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, edtServerPort)
en: The port on the ICQ server that you would like to connect to.
he: השער על שרת ה-ICQ שברצונך להתחבר אליו.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nickNameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: &Nickname:
he: &כינוי:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, firstNameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: &First name:
he: שם &פרטי:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lastNameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: &Last name:
he: שם &משפחה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10)
en: &City:
he: &יישוב:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblState)
en: State:
he: מחוז:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Interests
he: תחומי-התעניינות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: &Email:
he: &דוא"ל:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8)
en: &Gender:
he: &מין:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9)
en: Lan&guage:
he: &שפה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel11)
en: C&ountry:
he: מ&דינה:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, clearButton)
en: Clears both search fields and results
he: נקה את שדות החיפוש ואת התוצאות

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, stopButton)
en: Stops the search
he: עצור את החיפוש

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, userInfoButton)
en: User Info
he: פרטי משתמש

en: UIN
he: זיהוי משתמש

en: Work Information
he: פרטי עבודה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Address:
he: כתובת:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Zip:
he: מיקוד:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10)
en: Phone:
he: טלפון:

en: Age
he: גיל:

en: Unable to lookup %1
he: לא מצליח לאתר את %1

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, m_serverPort) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, m_serverPort) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, m_serverName) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, m_serverName) i18n: ectx: property (toolTip), widget
en: Only modify these values if you want to use a special IM proxy server, like SIMP
he: שנה ערכים אלו רק אם ברצונך להשתמש בשרת פרוקסי עבור מסרים מידיים, כדוגמת SIMP

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, NotifyNewChat)
en: This option will notify you when a contact starts typing their message, before the message is sent or finished.
he: אפשרות זו תידע אותך כאשר איש קשר מתחל לכתוב את ההודעה שלו, עוד לפני שההודעה נשלחת או מסויימת.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, NotifyNewChat)
en: Au&tomatically open a chat window when someone starts a conversation
he: &פתח חלון שיחה באופן אוטומטי כאשר מישהו מתחיל שיחה

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, DownloadPicture)
en: Only Manually
he: באופן ידני בלבד

en: <qt>You must enter a valid email address.</qt>
he: <qt>עליך להזין כתובת דוא"ל חוקית</qt>

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbGender)
en: N/A
he: לא זמין

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Phone Numbers
he: מספרי טלפון

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbZodiac)
en: Tiger
he: נמר

en: Could not load service %1.
he: טעינת השרות %1 כשלה.

en: Error Loading Service
he: שגיאה בטעינת שרות

en: Could Not Send Message
he: פעולת שליחת מסר נכשלה

en: No provider configured
he: לא מוגדר ספק

en: <qt>SMSClient is a program for sending SMS with the modem. The program can be found on <a href="%1">%1</a></qt>
he: <qt>SMSClient היא תוכנה לשליחת SMS בעזרת המודם. התוכנה נמצאת בכתובת<a href="%1">%1</a></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: SMSClient Settings
he: הגדרות SMSClient

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: SMSClient &program:
he: &תוכנת SMSClient:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Pro&vider:
he: &ספק:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: SMSClient &config path:
he: נתיב ה&הגדרות של SMSClient:

en: No Prefix
he: בלי קידומת

en: %1 Settings
he: %1 הגדרות

en: <qt>SMSSend is a program for sending SMS through gateways on the web. It can be found on <a href="%1">%2</a></qt>
he: <qt>SMSSend היא תוכנה לשליחת SMS דרך שרתים ברשת. ניתן למצוא תוכנה זו בכתובת <a href="%1">%2</a></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: SMSSend Options
he: אפשרויות SMSSend

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: SMSSend prefi&x:
he: קידומת SMSSend:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Provider Options
he: אפשרויות ספק

en: This message is longer than the maximum length (%1). Should it be divided to %2 messages?
he: מסר זה ארוך מאורך המסר המרבי (%1). האם לפצל ל %2 מסרים?

en: Message Too Long
he: מסר ארוך מדי

en: Message too long.
he: מסר ארוך מדי.

en: &Contact Settings
he: הגדרות &איש קשר

en: User Preferences
he: העדפות משתמש

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget)
en: Account Preferences - SMS
he: העדפות חשבון - SMS

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit)
en: A unique name for this SMS account.
he: שם ייחודי לחשבון SMS זה.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: &SMS delivery service:
he: שרות משלוח &SMS:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox)
en: The delivery service that you would like to use.
he: שרות המשלוח שבו ברצונך להשתמש לשם שליחת SMS.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox)
en: The delivery service that you would like to use.  Note that you will need to have this software installed prior to using this account.
he: שרות משלוח SMS שבו תשתמש. הערה: שעליך לדאוג להתקנת התוכנה המתאימה לפני יצירת החשבון.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton)
en: &Description
he: &תיאור

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton)
en: Description of the SMS delivery service.
he: תיאור לשרות משלוח SMS.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton)
en: Description of the SMS delivery service, including download locations.
he: תיאור לשרות משלוח SMS, כולל כתובות להורדה.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox)
en: Messaging Preferences
he: העדפות העברת הודעות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: If the message is too &long:
he: אם המסר &ארוך מדי:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel) i18n: ectx: property (toolTip), item, widget (QComboBox)
en: What should happen if you type a message that is too long to fit in a single SMS message.
he: פעולה לביצוע אם תדפיס מסר שהוא ארוך מהאורך המותר עבור מסר SMS בודד.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), item, widget (QComboBox)
en: What should happen if you type a message that is too long to fit in a single SMS message.  You can either choose to break it up into smaller messages automatically, cancel the message from being sent entirely, or have Kopete prompt you each time you enter a message that is too long.
he: פעולה לביצוע אם תדפיס מסר שהוא ארוך מהאורך המותר עבור מסר SMS בודד. באפשרותך לבחור לקצץ את המסר לחלקים קטנים באופן אוטומטי, לבטל לגמרי את שליחת המסר או ש- Kopete ישאל את העדפותיך בכל פעם שתדפיס מסר ארוך מדי.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox)
en: Prompt (recommended)
he: שאל (מומלץ)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox)
en: Break Into Multiple
he: שבור למספר חלקים

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox)
en: Cancel Sending
he: בטל שליחה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: &Enable phone number internationalization
he: אפשר מספרי טלפון בינלאומיים.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox)
en: Check if you would like to enable phone number internationalization.
he: סמן אם ברצונך לאפשר שימוש במספרי טלפון בינלאומיים.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox)
en: Check if you would like to enable phone number internationalization.  Without this option, you will only be able to use SMS for accounts within your country.
he: סמן אם ברצונך לאפשר קידומות בינלאומיות. ללא אפשרות זו תוכל לשלוח SMS בגבולות ארצך בלבד.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Substitute leading &zero with code:
he: אם מופיע אפס בתחילת המחרו&זת, החלף ב:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit)
en: The telephone number of the contact you would like to add.
he: מספר הטלפון של איש הקשר שברצונך להוסיף.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit)
en: The telephone number of the contact you would like to add.  This should be a number with SMS service available.
he: מספר הטלפון של איש הקשר שברצונך להוסיף. אמור להיות מספר אשר רשאי לקבל הודעות SMS.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Contact na&me:
he: &שם איש קשר:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Some One
he: מישהו

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit)
en: The telephone number of the contact.
he: מספר הטלפון של איש הקשר.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit)
en: The telephone number of the contact.  This should be a number with SMS service available.
he: מספר הטלפון של איש הקשר. אמור להיות מספר ברשת שתומכת בשליחת SMS.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_2)
en: &Workgroup/domain:
he: &קבוצת-עבודה\שם מתחם:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, doInstallSamba) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, doInstallSamba)
en: Install support into Samba to enable this service.
he: התקנת תמיכה לתוך Samba לצורך הפעלת שרות זה.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Ser&ver software:
he: תוכנת &שרת:

en: Updating the Samba configuration file failed.
he: עדכון קובץ ההגדרות של שרת Samba נכשל.

en: Configuration Failed
he: שינוי הגדרות נכשל

en: User Info for %1
he: פרטי המשתמש של %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_warning)
en: WARNING: You need to be connected to modify this page
he: הערה: עליך להיות מחובר על מנת לשנות עמוד זה

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Connection Preferences (for advanced users)
he: העדפות חיבור (עבור משתמשים מתקדמים)

en: MSN Plugin
he: תוסף MSN

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: <i>(for example: joe@hotmail.com)</i>
he: <i>(למשל shimon@hotmail.com)</i>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Phones
he: טלפונים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel7)
en: Mobile:
he: נייד:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_reversed)
en: Show whether you are on the contact list of this user
he: הצג אם שמך מופיע ברשימת הקשר של משתמש זה

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_reversed)
en: If this box is checked, you are on this user's contact list.
    If not, the user has not added you to their list, or has removed you.
he: אם תיבה זו מסומנת אז שמך מופיע ברשימת הקשר של המשתמש. 
    אם לא, המשתמש לא הוסיף אותך או הסיר אותך מרשימתו.

en: Open Inbo&x...
he: &פתיחת תיבת דואר נכנס...

en: &Change Display Name...
he: &שינוי כינוי...

en: Change Display Name - MSN Plugin
he: שנה כינוי - תוסף MSN

en: Enter the new display name by which you want to be visible to your friends on MSN:
he: הזן את הכינוי החדש אשר יוצג בפני חבריך המחוברים ברשת MSN:

en: <qt>The display name you entered is too long. Please use a shorter name.
    Your display name has <b>not</b> been changed.</qt>
he: <qt>הכינוי שהזנת ארוך מדי. הזן כינוי קצר יותר.
    הכינוי שלך<b> לא </b>השתנה.</qt>

en: Be Right Back
he: מיד אשוב

en: On the Phone
he: משוחח בטלפון

en: Out to Lunch
he: יצאתי לארוחת צהריים

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, YahooAddContactBase)
en: Add Yahoo Contact
he: הוסף איש קשר ברשת Yahoo

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, contactID)
en: The account name of the Yahoo account you would like to add.
he: שם חשבון ה-Yahoo שברצונך להוסיף.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, contactID)
en: The account name of the Yahoo account you would like to add.  This should be in the form of an alphanumeric string (no spaces).
he: שם חשבון ה-Yahoo שברצונך להוסיף. אמור להיות אותיות ומספרים (ללא רווחים).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2)
en: <i>(for example: joe8752)</i>
he: <i>(למשל: shlomo8752)</i>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label1) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, mScreenName)
en: The account name of your Yahoo account.
he: שם החשבון עבור חשבון Yahoo שלך.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, mScreenName)
en: The account name of your Yahoo account.  This should be in the form of an alphanumeric string (no spaces).
he: שם החשבון עבור חשבון Yahoo שלך. אמור להיות מחרוזת של מספרים ואותיות (ללא רווחים).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPort)
en: P&ort:
he: &שלוחה:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Contact Information
he: פרטי איש קשר

[ctx: Person's name suffix or prefix]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, yahooIdLabel_2)
en: Title:
he: כותרת:

en: <qt>You must enter a valid password.</qt>
he: <qt>עליך להזין סיסמה חוקית</qt>

en: Not at home
he: לא נמצא בבית

en: Not at my desk
he: לא על יד שולחן העבודה

en: Not in the office
he: לא במשרד

en: On the phone
he: משוחח בטלפון

en: On vacation
he: בחופשה

en: Out to lunch
he: יצאתי לארוחת צהריים

en: Stepped out
he: יצאתי החוצה

en: Custom
he: מותאם אישית
