kppplogview - en to he translation catalogue (48 entries)

en: Export to a text file, using semicolons as separators.<p></p>Can be used for spreadsheet programs like <i>KSpread</i>.
he: ייצוא לקובץ טקסט. התו נקודה־פסיק משמש כמפריד.<p></p>ניתן להשתמש בקובץ המיוצא בתוכניות גיליונות אלקטרוניים כמו <i>KSpread</i>.

en: Export to a HTML Page.<p></p>Can be used for easy exchange over the <i>Internet</i>.
he: ייצוא לדף HTML.<p></p>יכול לשמש לשליחה בקלות דרך <i>האינטרנט</i>.

en: Export Wizard for kPPP Logs
he: אשף ייצוא רישומים של KPPP

en: List with possible output formats
he: רשימת תבניות הפלט האפשריות

en: <qt><b>Please choose the output format on the left side.</b></qt>
he: <qt><b>בחר את תבנית הפלט בצד ימין.</b></qt>

en: Selection of Filetype
he: בחירת סוג הקובץ

en: Filename:
he: שם קובץ:

en: [No file selected]
he: [לא נבחר קובץ]

en: &Select File...
he: בחירת &קובץ...

en: Select the filename of the exported output file
he: בחר את שם הקובץ של קובץ הפלט שייוצא

en: Selection of Filename
he: בחירת שם הקובץ

en: File Format
he: תבנית קובץ

en: Please Choose File
he: בחירת קובץ

en: Connection log for %1
he: רישום לגבי התחברויות ב%1

en: Loading log files
he: טוען קבצי רישום

en: KPPP log viewer
he: מציג הרישומים של KPPP

en: KPPP Log Viewer
he: מציג הרישומים של KPPP

en: Monthly Log
he: רישום חודשי

en: (c) 1999-2002, The KPPP Developers
he: (c) 1999-2002, KPPP המפתחים של

en: Run in KPPP mode
he: הפעל במצב KPPP

en: %1s
he: %1 שניות

en: %1m %2s
he: %1 דקות %2 שניות

en: %1h %2m %3s
he: %1 שעות %2 דקות %3 שניות

en: Connection
he: התחברות

en: Day
he: יום

en: From
he: משעה

en: Until
he: עד שעה

en: Duration
he: משך

en: Costs
he: עלות

en: Bytes In
he: בתים התקבלו

en: Bytes Out
he: בתים נשלחו

en: All Connections
he: כל ההתחברויות

en: &Prev Month
he: החודש ה&קודם

en: &Next Month
he: החודש ה&בא

en: C&urrent Month
he: החודש ה&נוכחי

en: &Export...
he: &ייצוא...

en: Statistics:
he: סטטיסטיקה:

en: n/a
he: לא זמין

en: Selection (%1 connection) | Selection (%1 connections)
he[0]: בחירה (%1 התחברות)
he[1]: בחירה (%1 התחברויות)

en: %1 connection | %1 connections
he[0]: %1 התחברות
he[1]: %1 התחברויות

en: Monthly estimates
he: הערכות חודשיות

en: Connection log for %1 %2
he: רישום לגבי התחברויות ב%1 %2

en: No connection log for %1 %2 available
he: אין רישום זמין לגבי התחברויות ב%1 %2

en: A document with this name already exists.
he: כבר קיים מסמך בשם זה.

en: Overwrite file?
he: האם לכתוב על הקובץ?

en: An error occurred while trying to open this file
he: אירעה שגיאה במהלך הניסיון לפתוח קובץ זה

en: Monthly estimates (%1)
he: הערכות חודשיות (%1)

en: An error occurred while trying to write to this file.
he: אירעה שגיאה במהלך הניסיון לכתוב אל קובץ זה.
