imagerename_plugin - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: You want to overwrite the left picture with the one on the right.
hi: आप बाएँ दिए गए छवि को दाएँ दिए गए छवि से मिटाकर लिखना चाहेंगे

en: This picture is not stored
    on the local host.
    Click on this label to load it.
hi: यह चित्र
    लोकल होस्ट में भंडारित नहीं है.
    इसे लोड करने के लिए इस लेबल पर क्लिक करें.

en: Unable to load image
hi: छवि लोड करने में अक्षम

[ctx: The color depth of an image]
en: Depth: %1
hi: रंग गहराई: %1

[ctx: The dimensions of an image]
en: Dimensions: %1x%2
hi: आकार: %1x%2
