kcmnotify - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Event source:
hi: घटना स्रोतः

en: &Applications
hi: अनुप्रयोग (&A)

en: &Player Settings
hi: प्लेयर विन्यास (&P)

en: KNotify
hi: के-नोटिफाई

en: System Notification Control Panel Module
hi: तंत्र जानकारी नियंत्रण फलक मॉड्यूल

en: (c) 2002-2006 KDE Team
hi: (c) 2002-2006 केडीई टीम

en: Olivier Goffart
hi: ओलिविएर गोफार्त

en: Carsten Pfeiffer
hi: कार्स्टेन फेइफर

en: Charles Samuels
hi: चार्ल्स सेमुएल्स

en: Original implementation
hi: मूल कार्यान्वयन

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cbSoundSystem)
en: Use the &KDE sound system
hi: केडीई ध्वनि तंत्र इस्तेमाल करें (&K)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cbExternal)
en: &Use an external player
hi: बाहरी प्लेयर इस्तेमाल करें: (&U)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: &Player:
hi: प्लेयर: (&P)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cbNone)
en: &No audio output
hi: कोई ऑडियो आउटपुट नहीं (&N)
