kio_bookmarks - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Root
hi: रूट

en: Places
hi: स्थान

en: My bookmarks
hi: मेरे पसंदीदा

en: Xavier Vello
hi: ज़ेवियर वेलो

en: Initial developer
hi: मूल डेवलपर

en: There are no bookmarks to display yet.
hi: दिखाने को कोई पसंदीदा नहीं हैं.

en: kio_bookmarks CSS file not found. Output will look ugly.
    Check your installation.
hi: kio_bookmarks CSS फाइल नहीं मिला. आउटपुट गंदा दिखेगा.
    संस्थापना जाँचे.

en: My Bookmarks
hi: मेरे पसंदीदा
