nepomuk - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Nepomuk Server
hi: नेपोमक सर्वर

en: Nepomuk Server - Manages Nepomuk storage and services
hi: नेपोमक सर्वर - नेपोमक भंडार तथा सेवा प्रबंधित करता है

en: (c) 2008-2011, Sebastian Trüg
hi: (C) 2008-2011, सेबेस्तियन त्रुग

en: Sebastian Trüg
hi: सेबेस्तियन त्रुग

en: Maintainer
hi: मेंटेनर
