nepomuk - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Nepomuk Service Stub
hi: नेपोमक सेवा स्टब

en: (c) 2008-2011, Sebastian Trüg
hi: (C) 2008-2011, सेबेस्तियन त्रुग

en: Sebastian Trüg
hi: सेबेस्तियन त्रुग

en: Maintainer
hi: मेंटेनर

[ctx: @info:shell]
en: Service to start
hi: सेवा जिसे प्रारंभ करना है

en: No service name specified
hi: कोई सेवा नाम उल्लेखित नहीं है

en: Unknown service name:
hi: अज्ञात सेवा नाम:
