audiorename_plugin - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: An older file named '%1' already exists.
hr: Već postoji starija datoteka s nazivom '%1'.

en: A similar file named '%1' already exists.
hr: Već postoji slična datoteka s nazivom '%1'.

en: A newer file named '%1' already exists.
hr: Već postoji datoteka s nazivom '%1' koja je novija.

en: Source File
hr: Izvorna datoteka

en: Existing File
hr: Postojeća datoteka

en: Would you like to replace the existing file with the one on the right?
hr: Želite li postojeću datoteku zamijeniti ovom datotekom s desne strane?

en: This audio file is not stored
    on the local host.
    Click on this label to load it.
hr: Ova zvučna datoteka nije
    lokalno pohranjena.
    Za učitavanje kliknite ovaj natpis.

en: Unable to load audio file
hr: Nije moguće učitati zvučnu datoteku

en: Artist: %1
hr: Izvođač: %1

en: Title: %1
hr: Naslov: %1

en: Comment: %1
hr: Komentar: %1

[ctx: Bitrate: 160 kbits/s]
en: Bitrate: %1 %2
hr: Gustoća zapisa: %1 %2

en: Sample rate: %1 %2
hr: Frekvencija sampliranja: %1 %2

en: Length:
hr: Trajanje:
