kcmcgi 0 - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Paths to Local CGI Programs
hr: Putanje do lokalnih CGI programa

en: Add...
hr: Dodaj…

en: Remove
hr: Ukloni

en: CGI KIO Slave Control Module
hr: Upravljački modul CGI KIO Slave

en: (c) 2002 Cornelius Schumacher
hr: © 2002 Cornelius Schumacher

en: <h1>CGI Scripts</h1> The CGI KIO slave lets you execute local CGI programs without the need to run a web server. In this control module you can configure the paths that are searched for CGI scripts.
hr: <h1>CGI skripte</h1> CGI KIO Slave omogućuje lokalno izvršavanje CGI programa bez potrebe za pokretanjem web poslužitelja. U ovom upravljačkom modulu možete konfigurirati putanje koje će biti pretraživane za CGI skriptama.
