kcmhtmlsearch 0 - en to hr translation catalogue (23 entries)

en: The fulltext search feature makes use of the ht://dig HTML search engine. You can get ht://dig at the
hr: Značajka pretraživanja cijelog teksta izvodi se pomoću HTML tražilice ht://dig. Tražilicu ht://dig možet pronaći na adresi:

en: Information about where to get the ht://dig package.
hr: Podaci o lokaciji preuzimanja paketa ht://dig.

en: ht://dig home page
hr: ht://dig početna stranica

en: Program Locations
hr: Lokacije programa

en: Enter the path to your htdig program here, e.g. /usr/local/bin/htdig
hr: Unesite putanju do vašeg htdig programa, npr: /usr/local/bin/htdig.

en: Enter the path to your htsearch program here, e.g. /usr/local/bin/htsearch
hr: Unesite putanju do vašeg programa htsearch, npr. /usr/local/bin/htsearch.

en: Enter the path to your htmerge program here, e.g. /usr/local/bin/htmerge
hr: Unesite putanju do vašeg programa htmerge, npr. /usr/local/bin/htmerge.

en: Scope
hr: Opseg

en: Here you can select which parts of the documentation should be included in the fulltext search index. Available options are the KDE Help pages, the installed man pages, and the installed info pages. You can select any number of these.
hr: Ovdje možete odabrati koji će djelovi dokumentacije biti obuhvaćeni pretraživanjem kazala cjelokupnog teksta. Dostupne opcije su: KDE pomoć, instalirane man stranice i instalirane info stranice. Možete odabrati bilo koje od njih.

en: &KDE help
hr: &KDE pomoć

en: &Man pages
hr: &Man stranice

en: &Info pages
hr: &Info stranice

en: Additional Search Paths
hr: Dodatne putanje za pretraživanje

en: Here you can add additional paths to search for documentation. To add a path, click on the <em>Add...</em> button and select the folder from where additional documentation should be searched. You can remove folders by clicking on the <em>Delete</em> button.
hr: Ovdje možete unijeti dodatne putanje za pretraživanje dokumentacije. Da biste dodali putanju kliknite gumb <b>Dodaj…</b> i odaberite mapu unutar koje će biti pretraživana dodatna dokumentacija. Dodane mape možete ukloniti klikanjem gumba "Izbriši".

en: Add...
hr: Dodaj…

en: Delete
hr: Briši

en: Language Settings
hr: Postavke jezika

en: Here you can select the language you want to create the index for.
hr: Ovdje možete odabrati jezik za koji želite izraditi kazalo.

en: &Language
hr: &Jezik

en: Generate Index...
hr: Generiraj kazalo…

en: Click this button to generate the index for the fulltext search.
hr: Kliknite ovaj gumb da biste pokrenuli izradu kazala za pretraživanje cjelokupnog teksta.

en: without name
hr: bez imena

en: <h1>Help Index</h1> This configuration module lets you configure the ht://dig engine which can be used for fulltext search in the KDE documentation as well as other system documentation like man and info pages.
hr: <h1>Kazalo pomoći</h1> Ovaj modul omogućuje konfiguriranje tražilice ht://dig, koju se može upotrebljavati za pretraživanje cjelokupnog teksta  KDE dokumentacije kao i ostale dokumentacije poput man i info stranica.
