kcmicons - en to hr translation catalogue (56 entries)

en: Use of Icon
hr: Upotreba ikona

[ctx: @label The icon rendered by default]
en: Default
hr: Uobičajeno

[ctx: @label The icon rendered as active]
en: Active
hr: Aktivno

[ctx: @label The icon rendered as disabled]
en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Size:
hr: Veličina:

en: Animate icons
hr: Animirane ikone

en: Set Effect...
hr: Postavi efekt…

en: Desktop
hr: Radna površina

en: Toolbar
hr: Alatna traka

en: Main Toolbar
hr: Glavna alatna traka

en: Small Icons
hr: Male ikone

en: Dialogs
hr: Dialozi

en: All Icons
hr: Sve ikone

en: Setup Default Icon Effect
hr: Zadani efekt ikone

en: Setup Active Icon Effect
hr: Efekt aktivne ikone

en: Setup Disabled Icon Effect
hr: Efekt  onemogućene ikone

en: &Effect:
hr: &Efekt:

en: No Effect
hr: Bez efekta

en: To Gray
hr: Zasivljeno

en: Colorize
hr: Obojano

en: Gamma
hr: Gama

en: Desaturate
hr: Nezasićeno

en: To Monochrome
hr: Sivi tonovi

en: &Semi-transparent
hr: &Poluprozirno

en: Preview
hr: Pregled

en: Effect Parameters
hr: Vrijednosti efekta

en: &Amount:
hr: &Količina:

en: Co&lor:
hr: &Boja:

en: &Second color:
hr: &Druga boja:

en: Name
hr: Naziv

en: Description
hr: Opis

en: Install Theme File...
hr: Instaliraj novu datoteku teme…

en: Install a theme archive file you already have locally
hr: Instalirajte datoteku teme koju imate na Vašem računalu

en: If you already have a theme archive locally, this button will unpack it and make it available for KDE applications
hr: Ako već imate datoteku teme na Vašem računalu, ovaj gumb će raspakirati temu iz datoteke i učiniti je dostupnom KDE aplikacijama

en: Get New Themes...
hr: Dohvati nove teme…

en: Get new themes from the Internet
hr: Preuzmi nove teme s Interneta

en: You need to be connected to the Internet to use this action. A dialog will display a list of themes from the http://www.kde.org website. Clicking the Install button associated with a theme will install this theme locally.
hr: Morate biti spojeni na Internet da biste koristili ovu mogućnost. Dialog će biti prikazan s popisom tema sa web stranice http://www.kde.org. Ako kliknete na gumb Instaliraj pokraj teme, to će ju instalirati na Vaše računalo.

en: Remove Theme
hr: Ukloni temu

en: Remove the selected theme from your disk
hr: Izbriši odabranu temu

en: This will remove the selected theme from your disk.
hr: Ovo će izbrisati odabranu temu s Vašeg računala.

en: Select the icon theme you want to use:
hr: Odaberite temu ikona koju želite upotrebljavati:

en: Drag or Type Theme URL
hr: Prevucite ili upišite URL adresu teme

en: Unable to find the icon theme archive %1.
hr: Nije moguće pronaći arhivu s temama ikona %1.

en: Unable to download the icon theme archive;
    please check that address %1 is correct.
hr: Nije moguće preuzeti arhivu s temama ikona.
    Provjerite je li adresa %1 ispravna.

en: The file is not a valid icon theme archive.
hr: Ova datoteka nije valjana arhiva s temama ikona

en: A problem occurred during the installation process; however, most of the themes in the archive have been installed
hr: Tijekom postupka instalacije došlo je do problema. Veći dio tema iz arhive ipak je uspješno instaliran.

en: Installing icon themes
hr: Teme ikona se instaliraju

en: <qt>Installing <strong>%1</strong> theme</qt>
hr: <qt>Instaliranje teme: <strong>%1</strong></qt>

en: <qt>Are you sure you want to remove the <strong>%1</strong> icon theme?<br /><br />This will delete the files installed by this theme.</qt>
hr: <qt>Jeste li sigurni da želite ukloniti temu ikona <strong>%1</strong>?<br /><br />Na ovaj ćete način izbrisati datoteke instalirane s ovom temom.</qt>

en: Confirmation
hr: Potvrda

en: &Theme
hr: &Tema

en: Ad&vanced
hr: &Napredno

en: Icons
hr: Ikone

en: Icons Control Panel Module
hr: Modul kontrolnog panela za ikone

en: (c) 2000-2003 Geert Jansen
hr: © 2000–2003 Geert Jansen

en: <h1>Icons</h1>This module allows you to choose the icons for your desktop.<p>To choose an icon theme, click on its name and apply your choice by pressing the "Apply" button below. If you do not want to apply your choice you can press the "Reset" button to discard your changes.</p><p>By pressing the "Install New Theme" button you can install your new icon theme by writing its location in the box or browsing to the location. Press the "OK" button to finish the installation.</p><p>The "Remove Theme" button will only be activated if you select a theme that you installed using this module. You are not able to remove globally installed themes here.</p><p>You can also specify effects that should be applied to the icons.</p>
hr: <h1>Ikone</h1>Ovaj modul omogućuje odabir ikona za radnu površinu.<p>Da biste odabrali temu ikona kliknite njezin naziv i gumb "Primjeni". Ako ne želite primjeniti odabranu temu, kliknite gumb "Poništi".</p><p>Klikanjem gumba "Instaliraj novu temu" možete instalirati temu putem upisivanje njezine lokacije u okviru ili pretraživanjem za lokacijom.</p><p>Gumb "Ukloni temu" bit će raspoloživ samo ako s popisa odaberete temu instaliranu pomoću ovog modula. Pomoću ovog modula ne možete ukloniti opće teme.</p><p>Ovdje možete odrediti i efekte koji će biti primjenjivani na ikone.</p>
