kcmkded 0 - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: KDE Service Manager
hr: KDE Rukovoditelj uslugama

en: (c) 2002 Daniel Molkentin
hr: © 2002 Daniel Molkentin

en: <h1>Service Manager</h1><p>This module allows you to have an overview of all plugins of the KDE Daemon, also referred to as KDE Services. Generally, there are two types of service:</p><ul><li>Services invoked at startup</li><li>Services called on demand</li></ul><p>The latter are only listed for convenience. The startup services can be started and stopped. In Administrator mode, you can also define whether services should be loaded at startup.</p><p><b> Use this with care: some services are vital for KDE; do not deactivate services if you do not know what you are doing.</b></p>
hr: <h1>Rukovoditelj usluga</h1><p>Ovaj modul omogućuje pregled svih dodataka za KDE usluge. Općenito, postoje dvije vrste usluga:</p><ul><li>Usluge pokrenute tijekom pokretanja računala</li><li>Usluge pokrenute na zahtjev</li></ul><p>Ove druge prikazane su isključivo kao obavijest. Usluge koje se pokreću tijekom pokretanja računala moguće je pokrenuti i zaustaviti. U administratorskom načinu moguće je odrediti dali će usluge biti pokrenute tijekom pokretanja računala.</p><p><b> Ovo mogućnost upotrebljavajte uz posebnu pažnju. Neke su usluge ključne za rad KDE-a. Ne isključujte usluge ako niste upoznati s njihovom namjenom.</b></p>

en: Running
hr: Izvršavanje

en: Not running
hr: Zaustavljen

en: Load-on-Demand Services
hr: Usluge učitane na zahtjev

en: This is a list of available KDE services which will be started on demand. They are only listed for convenience, as you cannot manipulate these services.
hr: Ovo je popis raspoloživih KDE usluga koje će biti pokrenute na zahtjev. Prikazane su isključivo kao obavijest, jer tim uslugama ne možete upravljati.

en: Service
hr: Usluga

en: Status
hr: Stanje

en: Description
hr: Opis

en: Startup Services
hr: Usluge pri pokretanju

en: This shows all KDE services that can be loaded on KDE startup. Checked services will be invoked on next startup. Be careful with deactivation of unknown services.
hr: Ovdje su prikazane sve KDE usluge koji mogu biti učitane tijeom pokretanje KDE-a.Označene usluge bit će pokrenute pri sljedećem pokretanju. Obratite pažnju pri isključivanju nepoznatih usluga.

en: Use
hr: Upotrijebi

en: Start
hr: Pokreni

en: Stop
hr: Zaustavi

en: Unable to contact KDED.
hr: Nije moguće kontaktirati KDED.

en: Unable to start server <em>%1</em>.
hr: Nije moguće pokrenuti poslužitelja <em>%1</em>.

en: Unable to start service <em>%1</em>.<br /><br /><i>Error: %2</i>
hr: Nije moguće pokrenuti uslugu <em>%1</em>.<br /> <br /> <i>Greška: %2</i>

en: Unable to stop server <em>%1</em>.
hr: Nije moguće zaustaviti poslužitelja <em>%1</em>.

en: Unable to stop service <em>%1</em>.<br /><br /><i>Error: %2</i>
hr: Nije moguće zaustaviti uslugu <em>%1</em>.<br /> <br /> <i>Greška: %2</i>
