kcmnotify 0 - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: <h1>System Notifications</h1>KDE allows for a great deal of control over how you will be notified when certain events occur. There are several choices as to how you are notified:<ul><li>As the application was originally designed.</li><li>With a beep or other noise.</li><li>Via a popup dialog box with additional information.</li><li>By recording the event in a logfile without any additional visual or audible alert.</li></ul>
hr: <h1>Obavijesti sustava</h1>KDE dopušta velike mogućnosti upravljanja načinima na koje ćete biti obaviješteni kada se dogodi određeni događaj. Možete odabrati između nekoliko načina obavještavanja:<ul><li>Načinom kako je izvorno dizajnirano unutar aplikacije.</li><li>Putem nekog oblika zvučnog signala.</li><li>Putem skočnog dijaloškog okvira s dodatnim podacima.</li><li>Putem bilježenje događaja u zapisnik, bez bilo kakvih dodatnih vidljivih ili čujnih upozorenja.</li></ul>

en: Event source:
hr: Izvor događaja:

en: &Applications
hr: &Aplikacije

en: &Player Settings
hr: &Postavke svirača

en: System Notification Control Panel Module
hr: Modul kontrolnog panela za obavijesti sustava

en: (c) 2002-2006 KDE Team
hr: © 2002–2006 KDE Team

en: Original implementation
hr: Izvorna implementacija

note: i18n: file: playersettings.ui:17 i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cbArts)
en: Use the &KDE sound system
hr: Upotrijebi &KDE-ov zvučni sustav

note: i18n: file: playersettings.ui:62 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: &Volume:
hr: &Glasnoća:

note: i18n: file: playersettings.ui:106 i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cbExternal)
en: &Use an external player
hr: Upotrijebi &vanjski program

note: i18n: file: playersettings.ui:137 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: &Player:
hr: &Svirač:

note: i18n: file: playersettings.ui:162 i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cbNone)
en: &No audio output
hr: &Bez audio izlaza
