kde-menu - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Menu item '%1' could not be highlighted.
hr: Stavka izbornika '%1' ne može biti istaknuta.

en: KDE Menu query tool.
    This tool can be used to find in which menu a specific application is shown.
    The --highlight option can be used to visually indicate to the user where
    in the KDE menu a specific application is located.
hr: KDE Menu alat upita.
    Ovaj alat može se koristiti pri pretrazi koji je izbornik određene aplikacije prikazan.
    --highlight opcija može se koristiti za lakđe vizualno lociranje gdje je u KDE-u lociran
    izbornik određene aplikacije.

en: (c) 2003 Waldo Bastian
hr: © 2003 Waldo Bastian

en: Author
hr: Autor

en: Output data in UTF-8 instead of local encoding
hr: Izlaz podataka u UTF-8 umjesto u lokalnom enkodiranju

en: Print menu-id of the menu that contains
    the application
hr: Ispis menu-id-a od izbornika kojeg sadrži
    aplikacija

en: Print menu name (caption) of the menu that
    contains the application
hr: Ispis naziva izbornika (naslova) od izbornika kojeg
    sadrži aplikacija

en: Highlight the entry in the menu
hr: Istakni ulaz u izbornik

en: Do not check if sycoca database is up to date
hr: Bez provjere da li je sycoca baza podataka ažurna

en: The id of the menu entry to locate
hr: Id stavke izbornika za lociranje

en: You must specify an application-id such as 'kde4-konsole.desktop'
hr: Morate odrediti application-id kao kod 'kde4-konsole.desktop'

en: You must specify at least one of --print-menu-id, --print-menu-name or --highlight
hr: Morate odrediti barem jedno od --print-menu-id, --print-menu-name ili --highlight

en: No menu item '%1'.
hr: Nema stavke izbornika '%1'

en: Menu item '%1' not found in menu.
hr: Stavka imenika '%1' nije pronađena u izborniku.
