khelpcenter 0 - en to hr translation catalogue (125 entries)

en: KDE Help Center
hr: KDE-ov centar za pomoć

en: The KDE Help Center
hr: KDE sustav pomoći

en: (c) 1999-2003, The KHelpCenter developers
hr: © 1999–2003 KHelpCenter programeri

en: Original Author
hr: Izvorni autor

en: Info page support
hr: Podrška za info stranice

en: URL to display
hr: URL za prikazati

en: Top-Level Documentation
hr: Općenita dokumentacija

[ctx: Describes documentation entries that are in English]
en: English
hr: Engleski

en: Font Configuration
hr: Podešavanje Fonta

en: Sizes
hr: Veličine

[ctx: The smallest size a will have]
en: M&inimum font size:
hr: Pismo minimalne veličine:

[ctx: The normal size a font will have]
en: M&edium font size:
hr: Pismo srednje veličine:

en: Fonts
hr: Pisma

en: S&tandard font:
hr: Standard pismo:

en: F&ixed font:
hr: Fixed pismo:

en: S&erif font:
hr: Serif pismo:

en: S&ans serif font:
hr: Sans serif pismo:

en: &Italic font:
hr: &Italic pismo:

en: &Fantasy font:
hr: &Fantasy pismo:

en: Encoding
hr: Kodiranje

en: &Default encoding:
hr: &Uobičajeni kod jezika:

en: Use Language Encoding
hr: Koristi kod jezika

en: &Font size adjustment:
hr: &Podešavanje veličine pisma:

en: By Topic
hr: Po Temi

en: Alphabetically
hr: Po abecedi

en: Rebuilding glossary cache...
hr: Ponovno izgrađivanje priručne memorije glosara …

en: Rebuilding cache... done.
hr: Ponovno izgrađivanje priručne memorije… završeno.

en: Error
hr: Greška

en: Unable to show selected glossary entry: unable to open file 'glossary.html.in'!
hr: Ne mogu prikazati unos iz odabranog glosara: ne mogu otvoriti datoteku 'glossary.html.in'!

en: See also:
hr: Pogldaj i:

en: KDE Glossary
hr: KDE glosar

en: The fulltext search feature makes use of the ht://dig HTML search engine.
hr: Značajka fulltext pretraživanja koristi ht://dig HTML mehanizam traženja.

en: Information about where to get the ht://dig package.
hr: Podaci o tome gdje možete naći ht://dig paket.

en: You can get ht://dig at the ht://dig home page
hr: Možete dobiti stranicu ht://dig at the ht://dig

en: Program Locations
hr: Lokacije programa

en: htsearch:
hr: htpretraga:

en: Enter the URL of the htsearch CGI program.
hr: Unesite URL za htsearch CGI program.

en: Indexer:
hr: Program za indeksiranje:

en: Enter the path to your htdig indexer program here.
hr: Unesite putanju do vašeg htdig programa za indeksiranje.

en: htdig database:
hr: htdig-ova baza podataka:

en: Enter the path to the htdig database folder.
hr: Unesite putanju do htdigove mape s bazom podataka.

en: By Category
hr: Po kategoriji

en: Change Index Folder
hr: Promijeni mapu indeksa

en: Index folder:
hr: Mapa indeksa:

en: Build Search Indices
hr: Izgradi indekse za pretraživanje

en: Index creation log:
hr: Zapisi o stvaranju indeksa:

[ctx: Label for button to close search index progress dialog after successful completion]
en: Close
hr: Zatvori

en: Index creation finished.
hr: Završeno stvaranje indeksa.

[ctx: Label for stopping search index generation before completion]
en: Stop
hr: Zaustavi

en: Details &lt;&lt;
hr: Detalji &lt;&lt;

en: Details &gt;&gt;
hr: Detalji &gt;&gt;

en: Build Search Index
hr: Izgradi indeks za pretraživanje

en: Build Index
hr: Izgradi indeks

en: To be able to search a document, a search
    index needs to exist. The status column of the list below shows whether an index
    for a document exists.
hr: Kako bi se moglo pretražiti dokument, treba
    postojati indeks. Statusni stupac liste ispod pokazuje kada postoji indeks
    dokumenta.

en: To create an index, check the box in the list and press the
    "Build Index" button.
hr: Za stvaranje indeksa, označite odabirni okvir u listi i pristisnite
    "Izgradi indeks" gumb.

en: Search Scope
hr: Traži unutar područja

en: Change...
hr: Promijeni …

en: <qt>The folder <b>%1</b> does not exist; unable to create index.</qt>
hr: <qt>Mapa <b>%1</b> ne postoji. Ne mogu napraviti indeks.</qt>

[ctx: Describes the status of a documentation index that is missing]
en: Missing
hr: Nedostaje

[ctx: Generic prefix label for error messages when creating documentation index, first arg is the document's identifier, second is the document's name]
en: Document '%1' (%2):
hr: Dokument '%1' (%2):

en: No document type.
hr: nema tipa dokumenta.

en: No search handler available for document type '%1'.
hr: Nije dostupan rukovoditelj pretraživanja za tip dokumenta '%1'.

en: No indexing command specified for document type '%1'.
hr: Nije određena naredba indeksiranja za tip dokumenta '%1'.

en: Failed to build index.
hr: Nije uspjelo izgrađivanje indeksa.

en: Error executing indexing build command:
    %1
hr: Greška pri izvršavanju naredbe za izgradnju indeksa:
    %1

en: Unable to start command '%1'.
hr: Ne mogu pokrenuti naredbu '%1'

en: KHelpCenter Index Builder
hr: Graditelj indeksa KHelpCentra

en: (c) 2003, The KHelpCenter developers
hr: © 2003 KHelpCenter programeri

en: Document to be indexed
hr: Dokument za indeksiranje.

en: Index directory
hr: Indeks direktorija

en: Search Error Log
hr: Zapis grešaka prilikom pretraživanja

en: Preparing Index
hr: Pripremam kazalo

en: Ready
hr: Spreman

en: Previous Page
hr: Prethodna strana

en: Moves to the previous page of the document
hr: Pomakni se na prethodnu stranu dokumenta

en: Next Page
hr: Slijedeća strana

en: Moves to the next page of the document
hr: Pomakni se na slijedeću stranu dokumenta

en: Table of &Contents
hr: &Sadržaj

en: Table of contents
hr: Sadržaj

en: Go back to the table of contents
hr: Vrati se na sadržaj

en: &Last Search Result
hr: Rezultat zadnje pretrage

en: Configure Fonts...
hr: Podešavanje pisama …

en: Increase Font Sizes
hr: Povećaj veličinu pisma

en: Decrease Font Sizes
hr: Smanji veličinu pisma

en: &Search
hr: &Traži

en: &Contents
hr: &Sadržaji

en: Search Options
hr: Opcije pretraživanja

en: G&lossary
hr: &Glosar

en: Start Page
hr: Polazna stranica

en: Unable to run search program.
hr: Ne mogu pokrenuti program za pretraživanje.

en: A search index does not yet exist. Do you want to create the index now?
hr: Indeks za pretraživanja još ne postoji. Želite li ga stvoriti?

en: Create
hr: Stvori

en: Do Not Create
hr: Nemoj stvoriti

note: i18n: file: khelpcenter.kcfg:11 i18n: ectx: label, entry, group (Search)
en: Path to index directory.
hr: Putanja do direktorija Indeksa.

note: i18n: file: khelpcenter.kcfg:12 i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Search)
en: Path to directory containing search indices.
hr: Putanja do direktorija sadrži pretraživačke indekse.

note: i18n: file: khelpcenter.kcfg:26 i18n: ectx: label, entry, group (Layout)
en: Currently visible navigator tab
hr: Trenutno vidljiva navigacijska kartica

note: i18n: file: khelpcenterui.rc:5 i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
hr: &Datoteka

note: i18n: file: khelpcenterui.rc:10 i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
hr: &Uredi

note: i18n: file: khelpcenterui.rc:18 i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
hr: &Prikaz

note: i18n: file: khelpcenterui.rc:23 i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
hr: &Idi

note: i18n: file: khelpcenterui.rc:39 i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
hr: Glavna alatna traka

en: Error: No document type specified.
hr: Greška: Nije određen tip dokumenta.

en: Error: No search handler for document type '%1'.
hr: Greška: Ne postoji rukovoditelj pretraživanja za tip dokumenta '%1'.

en: Unable to initialize SearchHandler from file '%1'.
hr: Ne mogu inicijalizirati rukovoditelj pretraživanja iz datoteke '%1'.

en: No valid search handler found.
hr: nije pronađen valjani rukovoditelj pretraživanja.

en: Search Results for '%1':
hr: Rezultati pretraživanja za '%1':

en: Search Results
hr: Rezultati pretraživanja

en: Error executing search command '%1'.
hr: Greška pri izvršavanju naredbe pretraživanja '%1'.

en: Error: %1
hr: Greška: %1

en: '%1' not found, check your installation
hr: '%1' nije nađen, provjerite vašu instalaciju

en: '%1' not found, install the package containing it
hr: '%1' nije nađen, instalirajte paket koji ga sadrži

en: No search command or URL specified.
hr: Nije određena naredba ili URL pretraživanja.

en: and
hr: i

en: or
hr: ili

en: &Method:
hr: Metoda:

en: Max. &results:
hr: Max. &rezultata:

en: &Scope selection:
hr: Izbor raspona:

en: Scope
hr: Opseg

en: Build Search &Index...
hr: Izgradi &indeks za pretraživanje …

[ctx: Label for searching documentation using custom (user defined) scope]
en: Custom
hr: Prilagođeno

[ctx: Label for searching documentation using default search scope]
en: Default
hr: Zadano

[ctx: Label for searching documentation in all subsections]
en: All
hr: Sve

[ctx: Label for scope that deselects all search subsections]
en: None
hr: Nijedan

[ctx: Label for Unknown search scope, that should never appear]
en: unknown
hr: nepoznato

en: Copy Link Address
hr: Kopiraj adresu veze
