kio_nfs - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: An RPC error occurred.
hr: Došlo je do RPC pogreške.

en: No space left on device
hr: Na uređaju nema više slobodnog prostora

en: Read only file system
hr: Datotečni sustav koji je samo za čitanje

en: Filename too long
hr: Naziv datoteke je predug

en: Disk quota exceeded
hr: Kvota diska je nadmašena
