kio_sftp 0 - en to hr translation catalogue (26 entries)

en: SFTP Login
hr: SFTP prijavljivanje

en: Use the username input field to answer this question.
hr: Koristite polje za unos korisničkog imena za odgovor na ovo pitanje.

en: Could not allocate callbacks
hr: Nije moguće rezervirati povratne pozive

en: Opening SFTP connection to host %1:%2
hr: Otvaram SFTP vezu prema računalu %1.%2

en: No hostname specified.
hr: Ime poslužitelja nije navedeno.

en: Could not create a new SSH session.
hr: Nije moguće stvoriti novu SSH sesiju.

en: Could not set a timeout.
hr: Nije moguće postaviti vremensko ograničenje.

en: Could not set compression.
hr: Nije moguće postaviti sabijanje.

en: Could not set host.
hr: Nije moguće postaviti poslužitelj.

en: Could not set port.
hr: Nije moguće postaviti port.

en: Could not set username.
hr: uNije moguće postaviti korisničko ime.

en: Could not set log verbosity.
hr: Nije moguće postaviti opširnost dnevnika.

en: Could not parse the config file.
hr: Nije moguće obraditi konfiguracijsku datoteku.

en: The host key for this server was not found, but another type of key exists.
    An attacker might change the default server key to confuse your client into thinking the key does not exist.
    Please contact your system administrator.
    %1
hr: Ključ hosta za ovaj poslužitelj nije pronađen, ali postoji druga vrsta ključa.
    Moguće je da je napadač promijenio uobičajeni ključ poslužitelja da bi zbunio vašeg klijenta tako da on misli da ključ ne postoji.
    Molim da kontaktirate vešeg sistemskog administratora.
    %1

en: The host key for the server %1 has changed.
    This could either mean that DNS SPOOFING is happening or the IP address for the host and its host key have changed at the same time.
    The fingerprint for the key sent by the remote host is:
     %2
    Please contact your system administrator.
    %3
hr: Ključ računala za poslužitelj %1 je promijenjen.
    To može značiti da se događa DNS SPOOFING ili su se u isto vrijeme promijenile IP adresa računala i njegov ključ.
    Otisak ključa kojeg je poslalo udaljeno računalo je:
     %2
    Molim kontaktirajte administratora sustava.
    %3

en: Warning: Cannot verify host's identity.
hr: Upozorenje: Ne mogu provjeriti indentitet računala!

en: The authenticity of host %1 cannot be established.
    The key fingerprint is: %2
    Are you sure you want to continue connecting?
hr: Ovjeravanje hosta %1 ne može biti uspostavljeno.
    Otisak ključa je: %2
    Jeste li sigurni da želite nastaviti spajanje?

en: Authentication failed.
hr: Neuspjelo spajanje.

en: Please enter your username and password.
hr: Molim unesite vaše korisničko ime i šifru.

en: site:
hr: računalo:

en: Incorrect username or password
hr: Neispravno korisničko ime ili lozinka

en: Unable to request the SFTP subsystem. Make sure SFTP is enabled on the server.
hr: Nije moguće zahtjevati SFTP podsustav. Provjerite da li je SFTP omogućen na poslužitelju.

en: Could not initialize the SFTP session.
hr: Ne mogu pokrenuti SFTP sjednicu.

en: Successfully connected to %1
hr: Uspješno uspostavljena veza sa %1

en: Could not change permissions for
    %1
hr: Nije moguće promijeniti dopuštenja za
    %1

en: Could not read link: %1
hr: Nije moguće pročitati link: %1
