kquitapp - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Quit a D-Bus enabled application easily
hr: Izađite lagano iz D-Bus omogućene aplikacije

en: (c) 2006, Aaron Seigo
hr: © 2006 Aaron Seigo

en: Current maintainer
hr: Trenutni održavatelj

en: Full service name, overrides application name provided
hr: Puno ime servisa, nadjačava pruženi naziv aplikacije

en: Path in the D-Bus interface to use
hr: Putanja u D-Bus sučelju koja se koristi

en: The name of the application to quit
hr: Ime aplikacije iz koje se izlazi

en: Application %1 could not be found using service %2 and path %3.
hr: Ne mogu pronaći aplikaciju %1 koja koristi servis %2 i putanju %3

en: Quitting application %1 failed. Error reported was:
    
         %2 : %3
hr: Izlazak iz aplikacije %1 neuspješan. Greška:
    
         %2 : %3
