kwalletd - en to hr translation catalogue (54 entries)

en: Already open.
hr: Već otvoreno.

en: Error opening file.
hr: Greška pri otvaranju datoteke.

en: Not a wallet file.
hr: Nije datoteka novčanika.

en: Unsupported file format revision.
hr: Nepodržana verzija formata datoteka.

en: Unknown encryption scheme.
hr: Nepoznata enkripcijska shema.

en: Corrupt file?
hr: Pokvarena datoteka?

en: Error validating wallet integrity. Possibly corrupted.
hr: Greška pri provjeri integriteta novčanika. Moguće je da je pokvaren.

en: Read error - possibly incorrect password.
hr: Greška pri čitanju – moguće kriva zaporka.

en: Decryption error.
hr: Greška dekripcije.

en: KDE Wallet Service
hr: KDE-ova usluga novčanika

en: <qt>KDE has requested to open the wallet '<b>%1</b>'. Please enter the password for this wallet below.</qt>
hr: <qt>KDE zahtijeva otvaranje novčanika '<b>%1</b>'. Molim unesite zaporku za taj novčanik.</qt>

en: <qt>The application '<b>%1</b>' has requested to open the wallet '<b>%2</b>'. Please enter the password for this wallet below.</qt>
hr: <qt>Aplikacija '<b>%1</b>' zahtijeva otvaranje novčanika '<b>%2</b>'. Molim unesite zaporku za taj novčanik.</qt>

en: &Open
hr: &Otvori

[ctx: Text of a button to ignore the open-wallet notification]
en: Ignore
hr: Zanemari

en: <b>KDE</b> has requested to open a wallet (%1).
hr: <b>KDE</b> zahtijeva otvaranje novčanika (%1).

[ctx: Text of a button for switching to the (unnamed) application requesting a password]
en: Switch there
hr: Prebaci tamo

en: <b>%1</b> has requested to open a wallet (%2).
hr: <b>%1</b> zahtijeva otvaranje novčanika (%2).

[ctx: Text of a button for switching to the application requesting a password]
en: Switch to %1
hr: Prebaci na %1

en: <qt>Error opening the wallet '<b>%1</b>'. Please try again.<br />(Error code %2: %3)</qt>
hr: <qt>Greška pri otvaranju novčanika '<b>%1</b>'. Molim pokušajte ponovo.<br /> (Kod greške %2: %3)</qt>

en: KDE has requested to open the wallet. This is used to store sensitive data in a secure fashion. Please enter a password to use with this wallet or click cancel to deny the application's request.
hr: KDE zahtijeva otvaranje novčanika. To je potrebno za spremanje osjetljivih podataka na siguran način. Molim unesite zaporku za korištenje tog novčanika ili kliknite na 'Odustani' da biste odbili zahtjev aplikacije.

en: <qt>The application '<b>%1</b>' has requested to open the KDE wallet. This is used to store sensitive data in a secure fashion. Please enter a password to use with this wallet or click cancel to deny the application's request.</qt>
hr: <qt>Aplikacija '<b>%1</b>' zahtijeva otvaranje KDE-ovog novčanika. To je potrebno za spremanje osjetljivih podataka na siguran način. Molim unesite zaporku za korištenje tog novčanika ili kliknite na 'Odustani' da biste odbili zahtjev aplikacije.</qt>

en: <qt>KDE has requested to create a new wallet named '<b>%1</b>'. Please choose a password for this wallet, or cancel to deny the application's request.</qt>
hr: <qt>KDE zahtijeva stvaranje novog novčanika imena '<b>%1</b>'. Molim unesite zaporku za taj novčanik ili odbijte zahtjev aplikacije.</qt>

en: <qt>The application '<b>%1</b>' has requested to create a new wallet named '<b>%2</b>'. Please choose a password for this wallet, or cancel to deny the application's request.</qt>
hr: <qt>Aplikacija '<b>%1</b>' zahtijeva stvaranje novog novčanika imena '<b>%2</b>'. Molim unesite zaporku za taj novčanik ili odbijte zahtjev aplikacije.</qt>

en: C&reate
hr: Stvo&ri

en: <qt>KDE has requested access to the open wallet '<b>%1</b>'.</qt>
hr: <qt>KDE zahtijeva pristup otvorenom novčaniku '<b>%1</b>'.</qt>

en: <qt>The application '<b>%1</b>' has requested access to the open wallet '<b>%2</b>'.</qt>
hr: <qt>Aplikacija '<b>%1</b>' zahtijeva pristup otvorenom novčaniku '<b>%2</b>'.</qt>

en: Unable to open wallet. The wallet must be opened in order to change the password.
hr: Ne mogu otvoriti novčanik. Novčanik mora biti otvoren da bi se promijenila zaporka.

en: <qt>Please choose a new password for the wallet '<b>%1</b>'.</qt>
hr: <qt>Molim odaberite novu zaporku za novčanik '<b>%1</b>'.</qt>

en: Error re-encrypting the wallet. Password was not changed.
hr: Greška pri ponovnoj enkripciji novčanika. Zaporka nije izmijenjena.

en: Error reopening the wallet. Data may be lost.
hr: Greška pri ponovnom otvaranju novčanika. Možda su podaci izgubljeni.

en: There have been repeated failed attempts to gain access to a wallet. An application may be misbehaving.
hr: Bilo je ponovljenih neuspjelih pokušaja dobivanja pristupa novčaniku. Možda se aplikacija ne ponaša normalno.

en: <qt>Password is empty.  <b>(WARNING: Insecure)</b></qt>
hr: <qt>Zaporka je prazna. <b>(UPOZORENJE: Nesigurno)</b></qt>

en: Passwords match.
hr: Zaporke se podudaraju.

en: Passwords do not match.
hr: Zaporke se ne podudaraju.

en: (C) 2002-2008 George Staikos, Michael Leupold, Thiago Maceira
hr: © 2002–2008 George Staikos, Michael Leupold, Thiago Maceira

en: Maintainer
hr: Održavatelj

en: Former maintainer
hr: Prijašnji održavatelj

en: D-Bus Interface
hr: D-Bus sučelje

note: i18n: file: kbetterthankdialogbase.ui:50 i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, _allowOnce)
en: Allow &Once
hr: Dozvoli &Jednom

note: i18n: file: kbetterthankdialogbase.ui:60 i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, _allowAlways)
en: Allow &Always
hr: Dozvoli &Uvijek

note: i18n: file: kbetterthankdialogbase.ui:67 i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, _deny)
en: &Deny
hr: &Zabrani

note: i18n: file: kbetterthankdialogbase.ui:74 i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, _denyForever)
en: Deny &Forever
hr: Za&brani zauvijek

note: i18n: file: kwalletwizardpageexplanation.ui:16 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_3)
en: The KDE Wallet system stores your data in a <i>wallet</i> file on your local hard disk.  The data is only written in encrypted form, presently using the blowfish algorithm with your password as the key.  When a wallet is opened, the wallet manager application will launch and display an icon in the system tray.  You can use this application to manage your wallets.  It even permits you to drag wallets and wallet contents, allowing you to easily copy a wallet to a remote system.
hr: KDE-ov sustav novčanika sprema vaše podatke u <i>datoteku novčanika</i> na Vaše računalo. Podaci se zapisuju isključivo kriptirani, trenutno pomoću algoritma blowfish s Vašom zaporkom kao ključem. Kada se novčanik otvori, aplikacija upravitelja novčanika će se pokrenuti i prikazat će se njena ikona u sistemskom bloku. Tu aplikaciju možete koristiti za upravljanje Vašim novčanicima. Čak Vam omogućuje povlačenje novčanika i njihovog sadržaja, što Vam omogućuje jednostavno i lako kopiranje novčanika na udaljeni sustav.

note: i18n: file: kwalletwizardpageintro.ui:17 i18n: ectx: property (comment), widget (KTitleWidget, ktitlewidget)
en: The KDE Wallet System
hr: Sustav lisnice KDE-a

note: i18n: file: kwalletwizardpageintro.ui:30 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Welcome to KWallet, the KDE Wallet System.  KWallet allows you to store your passwords and other personal information on disk in an encrypted file, preventing others from viewing the information.  This wizard will tell you about KWallet and help you configure it for the first time.
hr: Dobrodošli u KWallet, KDE-ov sustav novčanika. KWallet Vam omogućuje spremanje Vaših zaporki i ostalih osobnih informacija na disk u enkriptiranu datoteku, ne omogućujući ostalima pregled tih informacija. Ovaj čarobnjak će Vam reći nešto o KWalletu i pomoći će Vam pri prvoj konfiguraciji istoga.

note: i18n: file: kwalletwizardpageintro.ui:69 i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _basic)
en: &Basic setup (recommended)
hr: &Osnovno postavljanje (preporučeno)

note: i18n: file: kwalletwizardpageintro.ui:79 i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _advanced)
en: &Advanced setup
hr: &Napredno postavljanje

note: i18n: file: kwalletwizardpageoptions.ui:16 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: The KDE Wallet system allows you to control the level of security of your personal data.  Some of these settings do impact usability.  While the default settings are generally acceptable for most users, you may wish to change some of them.  You may further tune these settings from the KWallet control module.
hr: KDE-ov sustav novčanika Vam omogućuje kontrolu razine sigurnosti Vaših osobnih podataka. Neke od tih postavki smanjuju jednostavnost korištenja podataka. Iako su možda uobičajene postavke prihvatljive za većinu korisnika, Vi ćete možda htjeti promijeniti neke. Detaljnije možete podesiti te postavke iz kontrolnog modula KWalleta.

note: i18n: file: kwalletwizardpageoptions.ui:48 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _closeIdle)
en: Automatically close idle wallets
hr: Automatski zatvori besposlene novčanike

note: i18n: file: kwalletwizardpageoptions.ui:55 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _networkWallet)
en: Store network passwords and local passwords in separate wallet files
hr: Spremi mrežne i lokalne zaporke u odvojene datoteke novčanika

note: i18n: file: kwalletwizardpagepassword.ui:16 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Various applications may attempt to use the KDE wallet to store passwords or other information such as web form data and cookies.  If you would like these applications to use the wallet, you must enable it now and choose a password.  The password you choose <i>cannot</i> be recovered if it is lost, and will allow anyone who knows it to obtain all the information contained in the wallet.
hr: Razne aplikacije će možda pokušati koristiti KDE-ov novčanik za spremanje zaporki i ostalih informacija poput podataka web formulara i kolačića. Ako želite da takve aplikacije koriste novčanik, to morate omogućiti sada i odabrati zaporku. Zaporka koju odaberete <i>NE MOŽE</i> biti otkrivena ako je izgubite, a svakome tko je poznaje će omogućiti pristup svim informacijama sadržanima u novčaniku.

note: i18n: file: kwalletwizardpagepassword.ui:29 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _useWallet)
en: Yes, I wish to use the KDE wallet to store my personal information.
hr: Da, želim koristiti KDE-ov novčanik za spremanje svojih osobnih podataka

note: i18n: file: kwalletwizardpagepassword.ui:88 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: Enter a new password:
hr: Unesite novu zaporku:

note: i18n: file: kwalletwizardpagepassword.ui:104 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_3)
en: Verify password:
hr: Provjera zaporke:
