kded_phononserver - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Invalid Driver
hr: Nevažeći pogonski program

en: <html>This device is currently not available (either it is unplugged or the driver is not loaded).</html>
hr: <html>Ovaj uređaj trenutno nije dostupan (ili je odspojen ili pogonski program nije učitan).</html>

en: <html>This will try the following devices and use the first that works: <ol>%1</ol></html>
hr: <html>Ovo će iskušati slijedeće uređaje i isprobati da li rade: <ol>%1</ol></html>

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Output: %1
hr: Izlaz: %1

en: Capture: %1
hr: Snimanje: %1

en: Removed Sound Devices
hr: Uklonjeni uređaji zvuka

en: Removed Video Devices
hr: Uklonjeni video uređaji

en: Forget about the sound devices.
hr: Zaboravi na uređaje zvuka

en: Forget about the video devices
hr: Zaboravi na video uređaje

[ctx: short string for a button, it opens the Phonon page of System Settings]
en: Manage Devices
hr: Upravljaj uređajima

en: Open the System Settings page for device configuration where you can manually remove disconnected devices from the cache.
hr: Otvorite u Postavkama sustava stranicu za podešavanje uređaja gdje ručno možete ukloniti odspojene uređaje iz priručne memorije.

en: <html><p>KDE detected that one or more internal devices were removed.</p><p><b>Do you want KDE to permanently forget about these devices?</b></p><p>This is the list of devices KDE thinks can be removed:<ul><li>%1</li></ul></p></html>
hr: <html><p>KDE je otkrio da je uklonjen jedan ili više internih uređaja.</p><p><b>Želite li da KDE zauvijek zaboravi na ove uređaje?</b></p><p>Ovo je lista uređaja za koje KDE misli da se mogu ukloniti:<ul><li>%1</li></ul></p></html>

en: Do not ask again for these devices
hr: Ne pitaj ponovo za ove uređaje
