plasma_scriptengine_qscript - en to hr translation catalogue (37 entries)

en: Images
hr: Slike

en: Configuration Definitions
hr: Definicije konfiguracije

en: User Interface
hr: Korisničko sučelje

en: Data Files
hr: Podatkovne datoteke

en: Executable Scripts
hr: Izvršne skripte

en: Translations
hr: Prijevodi

en: Animation scripts
hr: Animacijske skripte

en: Main Script File
hr: Glavna datoteka skripte

en: Unable to load script file: %1
hr: Nije moguće učitati datoteku skripte: %1

en: debug takes one argument
hr: debug uzima jedan argument

en: print() takes one argument
hr: print() uzima jedan argument

en: listAddons takes one argument: addon type
hr: listAddons ima jedan argument: vrsta dodatka

en: loadAddon takes two arguments: addon type and addon name to load
hr: loadAddon ima dva argumenta: vrsta dodatka i ime dodatka kojeg treba učitati

en: Failed to find Addon %1 of type %2
hr: Nije moguće naći dodatak %1 vrste %2

en: Failed to open script file for Addon %1: %2
hr: Nije moguće otvoriti skriptnu datoteku za dodatak %1: %2

en: setData() takes at least one argument
hr: setData() ima barem jedan argument

en: Could not extract the DataEngineObject
hr: Ne mogu izvući DataEngineObject

en: Could not extract the DataEngine
hr: Ne mogu izvući DataEngine

en: removeAllData() takes at least one argument (the source name)
hr: removeAllData() uzima barem jedan argument (ime izvora)

en: removeData() takes at least two arguments (the source and key names)
hr: removeData() uzima barem 2 argumenta (imena izvora i ključa)

en: Service requires at least one parameter: the name of the service
hr: Usluga zahtijeva barem jedan parametar: ime usluge

en: Requested service %1 was not found in the Package.
hr: Tražena usluga %1 nije pronađena u paketu.

en: Authorization for required extension '%1' was denied.
hr: Autorizacija za zahtjevano proširenje '%1' je odbijena.

en: loadui() takes one argument
hr: loadui() uzima jedan argument

en: Unable to open '%1'
hr: Ne mogu otvoriti '%1'

en: Constructor takes at least 1 argument
hr: Kontstruktor uzima barem jedan argument

en: dataEngine() takes one argument
hr: dataEngine() uzima 1 argument

en: Could not extract the Applet
hr: Ne mogu izvući Applet

en: service() takes two arguments
hr: service() uzima 2 argumenta

en: service() takes one argument
hr: service() ima jedan argument

en: Error in %1 on line %2.<br><br>%3
hr: Pogreška u %1 u retku %2.<br><br>%3

en: animation() takes one argument
hr: animation() uzima jedan argument

en: %1 is not a known animation type
hr: %1 nije poznata vrsta animacije

en: i18n() takes at least one argument
hr: i18n() uzima barem jedan argument

en: i18nc() takes at least two arguments
hr: i18nc() uzima barem 2 argumenta

en: i18np() takes at least two arguments
hr: i18np() uzima barem 2 argumenta

en: i18ncp() takes at least three arguments
hr: i18ncp() uzima barem 3 argumenta
