kdelibs_colors44.po - en to hr translation catalogue (451 entries)

[ctx: color]
en: AliceBlue
hr: Plavkasta

[ctx: color]
en: AntiqueWhite
hr: Antikna bijela

[ctx: color]
en: AntiqueWhite1
hr: Antikna bijela 1

[ctx: color]
en: AntiqueWhite2
hr: Antikna bijela 2

[ctx: color]
en: AntiqueWhite3
hr: Antikna bijela 3

[ctx: color]
en: AntiqueWhite4
hr: Antikna bijela 4

[ctx: color]
en: BlanchedAlmond
hr: Blijedi badem

[ctx: color]
en: BlueViolet
hr: Plavoljubičasta

[ctx: color]
en: CadetBlue
hr: Kadetsko plava

[ctx: color]
en: CadetBlue1
hr: Kadetsko plava 1

[ctx: color]
en: CadetBlue2
hr: Kadetsko plava 2

[ctx: color]
en: CadetBlue3
hr: Kadetsko plava 3

[ctx: color]
en: CadetBlue4
hr: Kadetsko plava 4

[ctx: color]
en: CornflowerBlue
hr: Različkasto plava

[ctx: color]
en: DarkBlue
hr: Tamno plava

[ctx: color]
en: DarkCyan
hr: Tamni cijan

[ctx: color]
en: DarkGoldenrod
hr: Tamna kudjelja

[ctx: color]
en: DarkGoldenrod1
hr: Tamna kudjelja 1

[ctx: color]
en: DarkGoldenrod2
hr: Tamna kudjelja 2

[ctx: color]
en: DarkGoldenrod3
hr: Tamna kudjelja 3

[ctx: color]
en: DarkGoldenrod4
hr: Tamna kudjelja 4

[ctx: color]
en: DarkGray
hr: Tamno siva

[ctx: color]
en: DarkGreen
hr: Tamnozelena

[ctx: color]
en: DarkGrey
hr: Tamno sijeda

[ctx: color]
en: DarkKhaki
hr: Tamna sivožuta

[ctx: color]
en: DarkMagenta
hr: Tamna magenta

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen
hr: Tamna maslinastozelena

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen1
hr: Tamna maslinastozelena 1

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen2
hr: Tamna maslinastozelena 2

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen3
hr: Tamna maslinastozelena 3

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen4
hr: Tamna maslinastozelena 4

[ctx: color]
en: DarkOrange
hr: Tamno narančasta

[ctx: color]
en: DarkOrange1
hr: Tamno narančasta 1

[ctx: color]
en: DarkOrange2
hr: Tamno narančasta 2

[ctx: color]
en: DarkOrange3
hr: Tamno narančasta 3

[ctx: color]
en: DarkOrange4
hr: Tamno narančasta 4

[ctx: color]
en: DarkOrchid
hr: Tamna orhideja

[ctx: color]
en: DarkOrchid1
hr: Tamna orhideja 1

[ctx: color]
en: DarkOrchid2
hr: Tamna orhideja 2

[ctx: color]
en: DarkOrchid3
hr: Tamna orhideja 3

[ctx: color]
en: DarkOrchid4
hr: Tamna orhideja 4

[ctx: color]
en: DarkRed
hr: Tamnocrvena

[ctx: color]
en: DarkSalmon
hr: Tamni losos

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen
hr: Morsko tamnozelena

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen1
hr: Morsko tamnozelena 1

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen2
hr: Morsko tamnozelena 2

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen3
hr: Morsko tamnozelena 3

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen4
hr: Morsko tamnozelena 4

[ctx: color]
en: DarkSlateBlue
hr: Tamno škriljevačko plava

[ctx: color]
en: DarkSlateGray
hr: Tamno škriljevačko siva

[ctx: color]
en: DarkSlateGray1
hr: Tamno škriljevačko siva 1

[ctx: color]
en: DarkSlateGray2
hr: Tamno škriljevačko siva 2

[ctx: color]
en: DarkSlateGray3
hr: Tamno škriljevačko siva 3

[ctx: color]
en: DarkSlateGray4
hr: Tamno škriljevačko siva 4

[ctx: color]
en: DarkSlateGrey
hr: Tamno škriljevačko sijeda

[ctx: color]
en: DarkTurquoise
hr: Tamno tirkizna

[ctx: color]
en: DarkViolet
hr: Tamnoljubičasta

[ctx: color]
en: DeepPink
hr: Dubinsko ružičasta

[ctx: color]
en: DeepPink1
hr: Dubinsko ružičasta 1

[ctx: color]
en: DeepPink2
hr: Dubinsko ružičasta 2

[ctx: color]
en: DeepPink3
hr: Dubinsko ružičasta 3

[ctx: color]
en: DeepPink4
hr: Dubinsko ružičasta 4

[ctx: color]
en: DeepSkyBlue
hr: Dubinski nebesko plava

[ctx: color]
en: DeepSkyBlue1
hr: Dubinski nebesko plava 1

[ctx: color]
en: DeepSkyBlue2
hr: Dubinski nebesko plava 2

[ctx: color]
en: DeepSkyBlue3
hr: Dubinski nebesko plava 3

[ctx: color]
en: DeepSkyBlue4
hr: Dubinski nebesko plava 4

[ctx: color]
en: DimGray
hr: Zagasito siva

[ctx: color]
en: DimGrey
hr: Zagasito siva

[ctx: color]
en: DodgerBlue
hr: Dodger plava

[ctx: color]
en: DodgerBlue1
hr: Dodger plava 1

[ctx: color]
en: DodgerBlue2
hr: Dodger plava 2

[ctx: color]
en: DodgerBlue3
hr: Dodger plava 3

[ctx: color]
en: DodgerBlue4
hr: Dodger plava 4

[ctx: color]
en: FloralWhite
hr: Cvjetno bijela

[ctx: color]
en: ForestGreen
hr: Šumsko zelena

[ctx: color]
en: GhostWhite
hr: Sablasno bijela

[ctx: color]
en: GreenYellow
hr: Zelenožuta

[ctx: color]
en: HotPink
hr: Žarko ružičasta

[ctx: color]
en: HotPink1
hr: Žarko ružičasta 1

[ctx: color]
en: HotPink2
hr: Žarko ružičasta 2

[ctx: color]
en: HotPink3
hr: Žarko ružičasta 3

[ctx: color]
en: HotPink4
hr: Žarko ružičasta 4

[ctx: color]
en: IndianRed
hr: indijskocrvena

[ctx: color]
en: IndianRed1
hr: indijskocrvena 1

[ctx: color]
en: IndianRed2
hr: indijskocrvena 2

[ctx: color]
en: IndianRed3
hr: indijskocrvena 3

[ctx: color]
en: IndianRed4
hr: indijskocrvena 4

[ctx: color]
en: LavenderBlush
hr: Crvena lavanda

[ctx: color]
en: LavenderBlush1
hr: Crvena lavanda 1

[ctx: color]
en: LavenderBlush2
hr: Crvena lavanda 2

[ctx: color]
en: LavenderBlush3
hr: Crvena lavanda 3

[ctx: color]
en: LavenderBlush4
hr: Crvena lavanda 4

[ctx: color]
en: LawnGreen
hr: Livadno zelena

[ctx: color]
en: LemonChiffon
hr: Prozračno limunska

[ctx: color]
en: LemonChiffon1
hr: Prozračno limunska 1

[ctx: color]
en: LemonChiffon2
hr: Prozračno limunska 2

[ctx: color]
en: LemonChiffon3
hr: Prozračno limunska 3

[ctx: color]
en: LemonChiffon4
hr: Prozračno limunska 4

[ctx: color]
en: LightBlue
hr: Svijetloplava

[ctx: color]
en: LightBlue1
hr: Svijetloplava 1

[ctx: color]
en: LightBlue2
hr: Svijetloplava 2

[ctx: color]
en: LightBlue3
hr: Svijetloplava 3

[ctx: color]
en: LightBlue4
hr: Svijetloplava 4

[ctx: color]
en: LightCoral
hr: Svijetli koralj

[ctx: color]
en: LightCyan
hr: Svijetli cijan

[ctx: color]
en: LightCyan1
hr: Svijetli cijan 1

[ctx: color]
en: LightCyan2
hr: Svijetli cijan 2

[ctx: color]
en: LightCyan3
hr: Svijetli cijan 3

[ctx: color]
en: LightCyan4
hr: Svijetli cijan 4

[ctx: color]
en: LightGoldenrod
hr: Svijetla kudjelja

[ctx: color]
en: LightGoldenrod1
hr: Svijetla kudjelja 1

[ctx: color]
en: LightGoldenrod2
hr: Svijetla kudjelja 2

[ctx: color]
en: LightGoldenrod3
hr: Svijetla kudjelja 3

[ctx: color]
en: LightGoldenrod4
hr: Svijetla kudjelja 4

[ctx: color]
en: LightGoldenrodYellow
hr: Kudjeljasto svijetložuta

[ctx: color]
en: LightGray
hr: Svijetlosiva

[ctx: color]
en: LightGreen
hr: Svijetlozelena

[ctx: color]
en: LightGrey
hr: Svijetlo sijeda

[ctx: color]
en: LightPink
hr: Svijetloružičasta

[ctx: color]
en: LightPink1
hr: Svijetloružičasta 1

[ctx: color]
en: LightPink2
hr: Svijetloružičasta 2

[ctx: color]
en: LightPink3
hr: Svijetloružičasta 3

[ctx: color]
en: LightPink4
hr: Svijetloružičasta 4

[ctx: color]
en: LightSalmon
hr: Svijetli losos

[ctx: color]
en: LightSalmon1
hr: Svijetli losos 1

[ctx: color]
en: LightSalmon2
hr: Svijetli losos 2

[ctx: color]
en: LightSalmon3
hr: Svijetli losos 3

[ctx: color]
en: LightSalmon4
hr: Svijetli losos 4

[ctx: color]
en: LightSeaGreen
hr: Morsko svijetlozelena

[ctx: color]
en: LightSkyBlue
hr: Nebesko svijetloplava

[ctx: color]
en: LightSkyBlue1
hr: Nebesko svijetloplava 1

[ctx: color]
en: LightSkyBlue2
hr: Nebesko svijetloplava 2

[ctx: color]
en: LightSkyBlue3
hr: Nebesko svijetloplava 3

[ctx: color]
en: LightSkyBlue4
hr: Nebesko svijetloplava 4

[ctx: color]
en: LightSlateBlue
hr: Škriljevačko svijeloplava

[ctx: color]
en: LightSlateGray
hr: Škriljevačko svijelosiva

[ctx: color]
en: LightSlateGrey
hr: Škriljevačko svijelosiva

[ctx: color]
en: LightSteelBlue
hr: čelično svjetloplava

[ctx: color]
en: LightSteelBlue1
hr: čelično svjetloplava 1

[ctx: color]
en: LightSteelBlue2
hr: čelično svjetloplava 2

[ctx: color]
en: LightSteelBlue3
hr: čelično svjetloplava 3

[ctx: color]
en: LightSteelBlue4
hr: čelično svjetloplava 4

[ctx: color]
en: LightYellow
hr: Svijetložuta

[ctx: color]
en: LightYellow1
hr: Svijetložuta 1

[ctx: color]
en: LightYellow2
hr: Svijetložuta 2

[ctx: color]
en: LightYellow3
hr: Svijetložuta 3

[ctx: color]
en: LightYellow4
hr: Svijetložuta 4

[ctx: color]
en: LimeGreen
hr: Limun zelena

[ctx: color]
en: MediumAquamarine
hr: Umjerena akvamarin

[ctx: color]
en: MediumBlue
hr: Umjerena plava

[ctx: color]
en: MediumOrchid
hr: Umjerena orhideja

[ctx: color]
en: MediumOrchid1
hr: Umjerena orhideja 1

[ctx: color]
en: MediumOrchid2
hr: Umjerena orhideja 2

[ctx: color]
en: MediumOrchid3
hr: Umjerena orhideja 3

[ctx: color]
en: MediumOrchid4
hr: Umjerena orhideja 4

[ctx: color]
en: MediumPurple
hr: Umjerena ljubičasta

[ctx: color]
en: MediumPurple1
hr: Umjerena ljubičasta 1

[ctx: color]
en: MediumPurple2
hr: Umjerena ljubičasta 2

[ctx: color]
en: MediumPurple3
hr: Umjerena ljubičasta 3

[ctx: color]
en: MediumPurple4
hr: Umjerena ljubičasta 4

[ctx: color]
en: MediumSeaGreen
hr: Umjerena morsko zelena

[ctx: color]
en: MediumSlateBlue
hr: Umjereno škriljevačko plava

[ctx: color]
en: MediumSpringGreen
hr: Umjereno proljetno zelena

[ctx: color]
en: MediumTurquoise
hr: Umjereno tirkizna

[ctx: color]
en: MediumVioletRed
hr: Umjereno ljubičasto crvena

[ctx: color]
en: MidnightBlue
hr: Ponoćno plava

[ctx: color]
en: MintCream
hr: Menta

[ctx: color]
en: MistyRose
hr: Nejasna ruža

[ctx: color]
en: MistyRose1
hr: Nejasna ruža 1

[ctx: color]
en: MistyRose2
hr: Nejasna ruža 2

[ctx: color]
en: MistyRose3
hr: Nejasna ruža 3

[ctx: color]
en: MistyRose4
hr: Nejasna ruža 4

[ctx: color]
en: NavajoWhite
hr: Smeđkasto bijela

[ctx: color]
en: NavajoWhite1
hr: Smeđkasto bijela 1

[ctx: color]
en: NavajoWhite2
hr: Smeđkasto bijela 2

[ctx: color]
en: NavajoWhite3
hr: Smeđkasto bijela 3

[ctx: color]
en: NavajoWhite4
hr: Smeđkasto bijela 4

[ctx: color]
en: NavyBlue
hr: mornarsko plava

[ctx: color]
en: OldLace
hr: Stara čipka

[ctx: color]
en: OliveDrab
hr: prljavomaslinasta

[ctx: color]
en: OliveDrab1
hr: prljavomaslinasta 1

[ctx: color]
en: OliveDrab2
hr: prljavomaslinasta 2

[ctx: color]
en: OliveDrab3
hr: prljavomaslinasta 3

[ctx: color]
en: OliveDrab4
hr: prljavomaslinasta 4

[ctx: color]
en: OrangeRed
hr: Narančastocrvena

[ctx: color]
en: OrangeRed1
hr: Narančastocrvena 1

[ctx: color]
en: OrangeRed2
hr: Narančastocrvena 2

[ctx: color]
en: OrangeRed3
hr: Narančastocrvena 3

[ctx: color]
en: OrangeRed4
hr: Narančastocrvena 4

[ctx: color]
en: PaleGoldenrod
hr: Blijedo kudjeljasta

[ctx: color]
en: PaleGreen
hr: Blijedo zelena

[ctx: color]
en: PaleGreen1
hr: Blijedo zelena 1

[ctx: color]
en: PaleGreen2
hr: Blijedo zelena 2

[ctx: color]
en: PaleGreen3
hr: Blijedo zelena 3

[ctx: color]
en: PaleGreen4
hr: Blijedo zelena 4

[ctx: color]
en: PaleTurquoise
hr: Blijedo tirkizna

[ctx: color]
en: PaleTurquoise1
hr: Blijedo tirkizna 1

[ctx: color]
en: PaleTurquoise2
hr: Blijedo tirkizna 2

[ctx: color]
en: PaleTurquoise3
hr: Blijedo tirkizna 3

[ctx: color]
en: PaleTurquoise4
hr: Blijedo tirkizna 4

[ctx: color]
en: PaleVioletRed
hr: Blijeda ljubičastocrvena

[ctx: color]
en: PaleVioletRed1
hr: Blijeda ljubičastocrvena 1

[ctx: color]
en: PaleVioletRed2
hr: Blijeda ljubičastocrvena 2

[ctx: color]
en: PaleVioletRed3
hr: Blijeda ljubičastocrvena 3

[ctx: color]
en: PaleVioletRed4
hr: Blijeda ljubičastocrvena 4

[ctx: color]
en: PapayaWhip
hr: Papaja

[ctx: color]
en: PeachPuff
hr: Breskvasta

[ctx: color]
en: PeachPuff1
hr: Breskvasta 1

[ctx: color]
en: PeachPuff2
hr: Breskvasta 2

[ctx: color]
en: PeachPuff3
hr: Breskvasta 3

[ctx: color]
en: PeachPuff4
hr: Breskvasta 4

[ctx: color]
en: PowderBlue
hr: Plavi prah

[ctx: color]
en: RosyBrown
hr: Ružičastosmeđa

[ctx: color]
en: RosyBrown1
hr: Ružičastosmeđa 1

[ctx: color]
en: RosyBrown2
hr: Ružičastosmeđa 2

[ctx: color]
en: RosyBrown3
hr: Ružičastosmeđa 3

[ctx: color]
en: RosyBrown4
hr: Ružičastosmeđa 4

[ctx: color]
en: RoyalBlue
hr: Kraljevski plava

[ctx: color]
en: RoyalBlue1
hr: Kraljevski plava 1

[ctx: color]
en: RoyalBlue2
hr: Kraljevski plava 2

[ctx: color]
en: RoyalBlue3
hr: Kraljevski plava 3

[ctx: color]
en: RoyalBlue4
hr: Kraljevski plava 4

[ctx: color]
en: SaddleBrown
hr: Smeđe sedlo

[ctx: color]
en: SandyBrown
hr: Smeđi pijesak

[ctx: color]
en: SeaGreen
hr: Morsko zelena

[ctx: color]
en: SeaGreen1
hr: Morsko zelena 1

[ctx: color]
en: SeaGreen2
hr: Morsko zelena 2

[ctx: color]
en: SeaGreen3
hr: Morsko zelena 3

[ctx: color]
en: SeaGreen4
hr: Morsko zelena 4

[ctx: color]
en: SkyBlue
hr: Nebeski plava

[ctx: color]
en: SkyBlue1
hr: Nebeski plava 1

[ctx: color]
en: SkyBlue2
hr: Nebeski plava 2

[ctx: color]
en: SkyBlue3
hr: Nebeski plava 3

[ctx: color]
en: SkyBlue4
hr: Nebeski plava 4

[ctx: color]
en: SlateBlue
hr: Škriljevačko plava

[ctx: color]
en: SlateBlue1
hr: Škriljevačko plava 1

[ctx: color]
en: SlateBlue2
hr: Škriljevačko plava 2

[ctx: color]
en: SlateBlue3
hr: Škriljevačko plava 3

[ctx: color]
en: SlateBlue4
hr: Škriljevačko plava 4

[ctx: color]
en: SlateGray
hr: Škriljevačko siva

[ctx: color]
en: SlateGray1
hr: Škriljevačko siva 1

[ctx: color]
en: SlateGray2
hr: Škriljevačko siva 2

[ctx: color]
en: SlateGray3
hr: Škriljevačko siva 3

[ctx: color]
en: SlateGray4
hr: Škriljevačko siva 4

[ctx: color]
en: SlateGrey
hr: Škriljevačko sijeda

[ctx: color]
en: SpringGreen
hr: Proljetno zelena

[ctx: color]
en: SpringGreen1
hr: Proljetno zelena 1

[ctx: color]
en: SpringGreen2
hr: Proljetno zelena 2

[ctx: color]
en: SpringGreen3
hr: Proljetno zelena 3

[ctx: color]
en: SpringGreen4
hr: Proljetno zelena 4

[ctx: color]
en: SteelBlue
hr: čelično plava

[ctx: color]
en: SteelBlue1
hr: čelično plava 1

[ctx: color]
en: SteelBlue2
hr: čelično plava 2

[ctx: color]
en: SteelBlue3
hr: čelično plava 3

[ctx: color]
en: SteelBlue4
hr: čelično plava 4

[ctx: color]
en: VioletRed
hr: Ljubičastocrvena

[ctx: color]
en: VioletRed1
hr: Ljubičastocrvena 1

[ctx: color]
en: VioletRed2
hr: Ljubičastocrvena 2

[ctx: color]
en: VioletRed3
hr: Ljubičastocrvena 3

[ctx: color]
en: VioletRed4
hr: Ljubičastocrvena 4

[ctx: color]
en: WhiteSmoke
hr: dim

[ctx: color]
en: YellowGreen
hr: Žutozelena

[ctx: color]
en: aquamarine
hr: akvamarin

[ctx: color]
en: aquamarine1
hr: akvamarin 1

[ctx: color]
en: aquamarine2
hr: akvamarin 2

[ctx: color]
en: aquamarine3
hr: akvamarin 3

[ctx: color]
en: aquamarine4
hr: akvamarin 4

[ctx: color]
en: azure
hr: azurna

[ctx: color]
en: azure1
hr: azurna 1

[ctx: color]
en: azure2
hr: azurna 2

[ctx: color]
en: azure3
hr: azurna 3

[ctx: color]
en: azure4
hr: azurna 4

[ctx: color]
en: beige
hr: bež

[ctx: color]
en: bisque
hr: porculanska

[ctx: color]
en: bisque1
hr: porculanska 1

[ctx: color]
en: bisque2
hr: porculanska 2

[ctx: color]
en: bisque3
hr: porculanska 3

[ctx: color]
en: bisque4
hr: porculanska 4

[ctx: color]
en: black
hr: crna

[ctx: color]
en: blue
hr: plava

[ctx: color]
en: blue1
hr: plava 1

[ctx: color]
en: blue2
hr: plava 2

[ctx: color]
en: blue3
hr: plava 3

[ctx: color]
en: blue4
hr: plava 4

[ctx: color]
en: brown
hr: smeđa

[ctx: color]
en: brown1
hr: smeđa 1

[ctx: color]
en: brown2
hr: smeđa 2

[ctx: color]
en: brown3
hr: smeđa 3

[ctx: color]
en: brown4
hr: smeđa 4

[ctx: color]
en: burlywood
hr: Svijetlo drvo

[ctx: color]
en: burlywood1
hr: Svijetlo drvo 1

[ctx: color]
en: burlywood2
hr: Svijetlo drvo 2

[ctx: color]
en: burlywood3
hr: Svijetlo drvo 3

[ctx: color]
en: burlywood4
hr: Svijetlo drvo 4

[ctx: color]
en: chartreuse
hr: Zeleni liker

[ctx: color]
en: chartreuse1
hr: Zeleni liker 1

[ctx: color]
en: chartreuse2
hr: Zeleni liker 2

[ctx: color]
en: chartreuse3
hr: Zeleni liker 3

[ctx: color]
en: chartreuse4
hr: Zeleni liker 4

[ctx: color]
en: chocolate
hr: čokoladna

[ctx: color]
en: chocolate1
hr: čokoladna 1

[ctx: color]
en: chocolate2
hr: čokoladna 2

[ctx: color]
en: chocolate3
hr: čokoladna 3

[ctx: color]
en: chocolate4
hr: čokoladna 4

[ctx: color]
en: coral
hr: koraljna

[ctx: color]
en: coral1
hr: koraljna 1

[ctx: color]
en: coral2
hr: koraljna 2

[ctx: color]
en: coral3
hr: koraljna 3

[ctx: color]
en: coral4
hr: koraljna 4

[ctx: color]
en: cornsilk
hr: žutosvilena

[ctx: color]
en: cornsilk1
hr: žutosvilena 1

[ctx: color]
en: cornsilk2
hr: žutosvilena 2

[ctx: color]
en: cornsilk3
hr: žutosvilena 3

[ctx: color]
en: cornsilk4
hr: žutosvilena 4

[ctx: color]
en: cyan
hr: cijan

[ctx: color]
en: cyan1
hr: cijan 1

[ctx: color]
en: cyan2
hr: cijan 2

[ctx: color]
en: cyan3
hr: cijan 3

[ctx: color]
en: cyan4
hr: cijan 4

[ctx: color]
en: firebrick
hr: šamotna opeka

[ctx: color]
en: firebrick1
hr: šamotna opeka 1

[ctx: color]
en: firebrick2
hr: šamotna opeka 2

[ctx: color]
en: firebrick3
hr: šamotna opeka 3

[ctx: color]
en: firebrick4
hr: šamotna opeka 4

[ctx: color]
en: gainsboro
hr: Gainsboro

[ctx: color]
en: gold
hr: zlatna

[ctx: color]
en: gold1
hr: zlatna 1

[ctx: color]
en: gold2
hr: zlatna 2

[ctx: color]
en: gold3
hr: zlatna 3

[ctx: color]
en: gold4
hr: zlatna 4

[ctx: color]
en: goldenrod
hr: kudjelja

[ctx: color]
en: goldenrod1
hr: kudjelja 1

[ctx: color]
en: goldenrod2
hr: kudjelja 2

[ctx: color]
en: goldenrod3
hr: kudjelja 3

[ctx: color]
en: goldenrod4
hr: kudjelja 4

[ctx: color]
en: green
hr: zelena

[ctx: color]
en: green1
hr: zelena 1

[ctx: color]
en: green2
hr: zelena 2

[ctx: color]
en: green3
hr: zelena 3

[ctx: color]
en: green4
hr: zelena 4

[ctx: color]
en: honeydew
hr: medljika

[ctx: color]
en: honeydew1
hr: medljika 1

[ctx: color]
en: honeydew2
hr: medljika 2

[ctx: color]
en: honeydew3
hr: medljika 3

[ctx: color]
en: honeydew4
hr: medljika 4

[ctx: color]
en: ivory
hr: bjelokost

[ctx: color]
en: ivory1
hr: bjelokost 1

[ctx: color]
en: ivory2
hr: bjelokost 2

[ctx: color]
en: ivory3
hr: bjelokost 3

[ctx: color]
en: ivory4
hr: bjelokost 4

[ctx: color]
en: khaki
hr: sivožuta

[ctx: color]
en: khaki1
hr: sivožuta 1

[ctx: color]
en: khaki2
hr: sivožuta 2

[ctx: color]
en: khaki3
hr: sivožuta 3

[ctx: color]
en: khaki4
hr: sivožuta 4

[ctx: color]
en: lavender
hr: lavanda

[ctx: color]
en: linen
hr: lanena

[ctx: color]
en: magenta1
hr: magenta 1

[ctx: color]
en: magenta2
hr: magenta 2

[ctx: color]
en: magenta3
hr: magenta 2

[ctx: color]
en: magenta4
hr: magenta 3

[ctx: color]
en: maroon
hr: Kestenjasta

[ctx: color]
en: maroon1
hr: Kestenjasta 1

[ctx: color]
en: maroon2
hr: Kestenjasta 2

[ctx: color]
en: maroon3
hr: Kestenjasta 3

[ctx: color]
en: maroon4
hr: Kestenjasta 4

[ctx: color]
en: moccasin
hr: jelenska koža

[ctx: color]
en: navy
hr: mornarska

[ctx: color]
en: orange
hr: narančasta

[ctx: color]
en: orange1
hr: narančasta 1

[ctx: color]
en: orange2
hr: narančasta 2

[ctx: color]
en: orange3
hr: narančasta 3

[ctx: color]
en: orange4
hr: narančasta 4

[ctx: color]
en: orchid
hr: orhideja

[ctx: color]
en: orchid1
hr: orhideja 1

[ctx: color]
en: orchid2
hr: orhideja 2

[ctx: color]
en: orchid3
hr: orhideja 3

[ctx: color]
en: orchid4
hr: orhideja 4

[ctx: color]
en: pink
hr: ružičasta

[ctx: color]
en: pink1
hr: ružičasta

[ctx: color]
en: pink2
hr: ružičasta 2

[ctx: color]
en: pink3
hr: ružičasta 3

[ctx: color]
en: pink4
hr: ružičasta 4

[ctx: color]
en: plum
hr: šljiva

[ctx: color]
en: plum1
hr: šljiva 1

[ctx: color]
en: plum2
hr: šljiva 2

[ctx: color]
en: plum3
hr: šljiva 3

[ctx: color]
en: plum4
hr: šljiva 4

[ctx: color]
en: purple
hr: ljubičasta

[ctx: color]
en: purple1
hr: ljubičasta 1

[ctx: color]
en: purple2
hr: ljubičasta 2

[ctx: color]
en: purple3
hr: ljubičasta 3

[ctx: color]
en: purple4
hr: ljubičasta 4

[ctx: color]
en: red
hr: crvena

[ctx: color]
en: red1
hr: crvena 1

[ctx: color]
en: red2
hr: crvena 2

[ctx: color]
en: red3
hr: crvena 3

[ctx: color]
en: red4
hr: crvena 4

[ctx: color]
en: salmon
hr: losos

[ctx: color]
en: salmon1
hr: losos 1

[ctx: color]
en: salmon2
hr: losos 2

[ctx: color]
en: salmon3
hr: losos 3

[ctx: color]
en: salmon4
hr: losos 4

[ctx: color]
en: seashell
hr: školjka

[ctx: color]
en: seashell1
hr: školjka 1

[ctx: color]
en: seashell2
hr: školjka 2

[ctx: color]
en: seashell3
hr: školjka 3

[ctx: color]
en: seashell4
hr: školjka 4

[ctx: color]
en: sienna
hr: crvenosmeđa glina

[ctx: color]
en: sienna1
hr: crvenosmeđa glina 1

[ctx: color]
en: sienna2
hr: crvenosmeđa glina 2

[ctx: color]
en: sienna3
hr: crvenosmeđa glina 3

[ctx: color]
en: sienna4
hr: crvenosmeđa glina 4

[ctx: color]
en: snow
hr: snježna

[ctx: color]
en: snow1
hr: snježna 1

[ctx: color]
en: snow2
hr: snježna 2

[ctx: color]
en: snow3
hr: snježna 3

[ctx: color]
en: snow4
hr: snježna 4

[ctx: color]
en: tan
hr: brončana

[ctx: color]
en: tan1
hr: brončana 1

[ctx: color]
en: tan2
hr: brončana 2

[ctx: color]
en: tan3
hr: brončana 3

[ctx: color]
en: tan4
hr: brončana 4

[ctx: color]
en: thistle
hr: čičak

[ctx: color]
en: thistle1
hr: čičak 1

[ctx: color]
en: thistle2
hr: čičak 2

[ctx: color]
en: thistle3
hr: čičak 3

[ctx: color]
en: thistle4
hr: čičak 4

[ctx: color]
en: tomato
hr: rajčica

[ctx: color]
en: tomato1
hr: rajčica 1

[ctx: color]
en: tomato2
hr: rajčica 2

[ctx: color]
en: tomato3
hr: rajčica 3

[ctx: color]
en: tomato4
hr: rajčica 4

[ctx: color]
en: turquoise
hr: tirkizna

[ctx: color]
en: turquoise1
hr: tirkizna 1

[ctx: color]
en: turquoise2
hr: tirkizna 2

[ctx: color]
en: turquoise3
hr: tirkizna 3

[ctx: color]
en: turquoise4
hr: tirkizna 4

[ctx: color]
en: violet
hr: ljubičasta

[ctx: color]
en: wheat
hr: pšenična

[ctx: color]
en: wheat1
hr: pšenična 1

[ctx: color]
en: wheat2
hr: pšenična 2

[ctx: color]
en: wheat3
hr: pšenična 3

[ctx: color]
en: wheat4
hr: pšenična 4

[ctx: color]
en: white
hr: bijela

[ctx: color]
en: yellow
hr: žuta

[ctx: color]
en: yellow1
hr: žuta 1

[ctx: color]
en: yellow2
hr: žuta 2

[ctx: color]
en: yellow3
hr: žuta 3

[ctx: color]
en: yellow4
hr: žuta 4
