kio_help4 0 - en to hr translation catalogue (26 entries)

en: Output file
hr: Izlazna datoteka

en: Generates DocBook entities for key shortcuts of standard actions
hr: Generira DocBook stavke za tipkovničke prečice standardnih akcija

en: There is no documentation available for %1.
hr: Za %1 ne postoji raspoloživa dokumentacija.

en: Looking up correct file
hr: Traženje ispravne datoteke

en: Preparing document
hr: Pripremanje dokumenta

en: The requested help file could not be parsed:<br />%1
hr: Zahtjevanu datoteku pomoći nije moguće raščlaniti:<br />%1

en: Saving to cache
hr: Snimanje u međuspremnik

en: Using cached version
hr: Upotrebljavanje verzije iz međuspremnika

en: Looking up section
hr: Traženje poglavlja

en: Could not find filename %1 in %2.
hr: Datoteku naziva %1 pri %2  nije moguće pronaći.

en: Stylesheet to use
hr: Odabrano stilsko oblikovanje

en: Output whole document to stdout
hr: Cjelokupni dokument izvezi u 'stdout'

en: Output whole document to file
hr: Cjelokupni dokument izvezi u datoteku

en: Create a ht://dig compatible index
hr: Izradi indeks kompatibilan s ht://dig

en: Check the document for validity
hr: Provjeri valjanost dokumenta

en: Create a cache file for the document
hr: Izradi datoteku međuspremnika za dokument

en: Set the srcdir, for kdelibs
hr: Postavi 'srcdir', za 'kdelibs'

en: Parameters to pass to the stylesheet
hr: Parametri koje treba proslijediti u stilsko oblikovanje

en: The file to transform
hr: Datoteka za pretvaranje

en: XML-Translator
hr: XML prevoditelj

en: KDE Translator for XML
hr: KDE prevoditelj za XML

en: Could not write to cache file %1.
hr: Zapisivanje u datoteku međuspremnika %1 nije moguće.

en: Parsing stylesheet
hr: Raščlanjenje stilskog oblikovanja

en: Parsing document
hr: Raščlanjenje dokumenta

en: Applying stylesheet
hr: Primjenjivanje stilskog oblikovanja

en: Writing document
hr: Zapisivanje dokumenta
