libplasma - en to hr translation catalogue (159 entries)

en: animation() takes one argument
hr: animation() prima jedan argument

en: %1 is not a known animation type
hr: %1 nije poznata vrsta animacije

en: Script initialization failed
hr: Inicijalizacija skripte nije uspjela

en: Unable to load the widget
hr: Nije moguće učitati widget

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Unknown Widget
hr: Nepoznat widget

[ctx: misc category]
en: Miscellaneous
hr: Razno

en: Configure...
hr: Podešavanje…

en: &OK
hr: &U redu

en: &Yes
hr: &Da

en: &No
hr: &Ne

en: &Cancel
hr: &Odustani

en: OK
hr: U redu

en: Activate %1 Widget
hr: Aktiviraj widget %1

en: Widget Settings
hr: Postavke widgeta

en: Remove this Widget
hr: Ukloni ovaj widget

en: Run the Associated Application
hr: Pokreni pridruženu aplikaciju

en: Settings
hr: Postavke

en: %1 Settings
hr: Postavke za %1|/|Postavke $[gen %1]

[ctx: @title:window]
en: %1 Settings
hr: Postavke za %1|/|Postavke $[gen %1]

en: Accessibility
hr: Pristupačnost

en: Application Launchers
hr: Pokretač aplikacija

en: Astronomy
hr: Astronomija

en: Date and Time
hr: Datum i vrijeme

en: Development Tools
hr: Razvojni alati

en: Education
hr: Obrazovanje

en: Environment and Weather
hr: Okoliš i vrijeme

en: Examples
hr: Primjeri

en: File System
hr: Datotečni sustav

en: Fun and Games
hr: Zabava i igre

en: Graphics
hr: Grafika

en: Language
hr: Jezik

en: Mapping
hr: Pridruživanje

en: Miscellaneous
hr: Razno

en: Multimedia
hr: Multimedija

en: Online Services
hr: Usluge na vezi

en: Productivity
hr: Produktivnost

en: System Information
hr: Informacije o sustavu

en: Utilities
hr: Uslužni programi

en: Windows and Tasks
hr: Prozori i zadaci

en: Keyboard Shortcut
hr: Tipkovnički prečaci

[ctx: %1 is the name of a plasmoid, %2 the name of the machine that plasmoid is published on]
en: %1 on %2
hr: %1 na %2

en: Share
hr: Dijeli

[ctx: %1 is the name of the applet]
en: Remove this %1
hr: Ukloni %1|/|Ukloni $[aku %1]

[ctx: %1 is the name of the applet]
en: %1 Settings
hr: Postavke za %1|/|Postavke $[gen %1]

[ctx: Package file, name of the widget]
en: Could not locate the %1 package required for the %2 widget.
hr: Neuspješno lociranje paketa %1 koji je potreban widgetu %2

[ctx: API or programming language the widget was written in, name of the widget]
en: Could not create a %1 ScriptEngine for the %2 widget.
hr: Nije bilo moguće %1 ScriptEngine za %2 widget.

[ctx: Package file, name of the widget]
en: Could not open the %1 package required for the %2 widget.
hr: Nije bilo moguće otvoriti paket %1 potreban za %2 widget.

en: This object could not be created.
hr: Ovaj objekt nije bilo moguće stvoriti.

en: This object could not be created for the following reason:<p><b>%1</b></p>
hr: Ovaj objekt nije bilo moguće stvoriti zbog sljedećih razloga: <p><b>%1</b></p>

en: Unknown ContainmentActions
hr: Nepoznata ContainmentActions

en: Remove this Panel
hr: Ukloni ovaj panel

en: Remove this Activity
hr: Ukloni ovu Aktivnost

en: Activity Settings
hr: Postavke aktivnosti

en: Add Widgets...
hr: Dodaj widgete…

en: Next Widget
hr: Sljedeći widget

en: Previous Widget
hr: Prijašnji widget

[ctx: %1 is the name of the containment]
en: %1 Options
hr: Opcije %1 |/| Opcije $[gen %1]

en: Fetching file type...
hr: Dohvaćam tip datoteke…

en: Widgets
hr: Widgeti

en: Icon
hr: Ikona

en: Wallpaper
hr: Podloga

[ctx: @title:window %1 is the name of the containment]
en: Remove %1
hr: Ukloni %1|/|Ukloni $[aku %1]

[ctx: %1 is the name of the containment]
en: Do you really want to remove this %1?
hr: Želite li zaista ukloniti %1?

en: Could not find requested component: %1
hr: Nije pronađena tražena komponenta: %1

en: This plugin needs to be configured
hr: Ovaj priključak treba konfigurirati

en: Lock Widgets
hr: Zaključaj widgete

en: Unlock Widgets
hr: Otključaj widgete

en: Shortcut Settings
hr: Postavke prečaca

en: Unnamed
hr: Neimenovano

en: Show this group.
hr: Prikaži ovu grupu.

en: Hide this group.
hr: Sakrij ovu grupu.

en: Expand this widget
hr: Proširi ovaj widget

en: Collapse this widget
hr: Sklopi ovaj widget

en: Reattach
hr: Ponovno zakači

en: Close
hr: Zatvori

en: This system does not support OpenGL widgets.
hr: Ovaj sustav ne podržava OpenGL widgete.

en: Your machine does not support OpenGL widgets.
hr: Vaš stroj ne podržava OpenGL widgete.

[ctx: A non-functional package]
en: Invalid
hr: Neispravan

en: There was an error attempting to exec the associated application with this widget.
hr: Došlo je do greške prilikom pokušaja izvršavanja aplikacije pridružene ovom widgetu.

[ctx: Error message, access to a remote service failed.]
en: Invalid token.
hr: Neispravni ključ.

[ctx: Error message, access to a remote service failed.]
en: Matching password required.
hr: Potrebno je podudaranje lozinki.

[ctx: Error message, access to a remote service failed.]
en: Access denied.
hr: Pristup odbijen

en: Unknown error.
hr: Nepoznata greška.

en: Images
hr: Slike

en: Configuration Definitions
hr: Definicije konfiguracije

en: User Interface
hr: Korisničko sučelje

en: Data Files
hr: Podatkovne datoteke

en: Executable Scripts
hr: Izvršive skripte

en: Translations
hr: Prijevodi

en: Main Config UI File
hr: Glavna datoteka UI postavki

en: Configuration XML file
hr: Konfiguracijska XML datoteka

en: Main Script File
hr: Glavna datoteka skripte

en: Default configuration
hr: Uobičajena postava

en: Animation scripts
hr: Animacijske skripte

en: Service Descriptions
hr: Opisi servisa

en: Images for dialogs
hr: Slike za dijaloge

en: Generic dialog background
hr: Generička pozadina dijaloga

en: Theme for the logout dialog
hr: Tema za odjavni dijalog

en: Wallpaper packages
hr: Paketi tapeta

en: Images for widgets
hr: Slike za widgete

en: Background image for widgets
hr: Pozadinska slika za widgete

en: Analog clock face
hr: Izgled analognog sata

en: Background image for panels
hr: Pozadinska slika za panele

en: Background for graphing widgets
hr: Pozadina za grafički widget

en: Background image for tooltips
hr: Pozadinska slika za info-oblačiće

en: Opaque images for dialogs
hr: Neprozirne slike za dijaloge

en: Opaque generic dialog background
hr: Pozadina neprozirnog općeg dijaloga

en: Opaque theme for the logout dialog
hr: Neprozirna tema za odjavni dijalog

en: Opaque images for widgets
hr: Neprozirna slika za widgete

en: Opaque background image for panels
hr: Neprozirna pozadinska slika za panele

en: Opaque background image for tooltips
hr: Neprozirna pozadinska slika za info-oblačiće

en: Low color images for dialogs
hr: Slike s malo boja za dijaloge

en: Low color generic dialog background
hr: Pozadina s malo boja za općeniti dijalog

en: Low color theme for the logout dialog
hr: Tema s malo boja za odjavni dijalog

en: Low color background image for widgets
hr: Pozadinska slika s malo boja za widgete

en: Low color analog clock face
hr: Prednja strana s malo boja analognog sata

en: Low color background image for panels
hr: Pozadinska slika s malo boja za panele

en: Low color background for graphing widgets
hr: Pozadina s malo boja za grafičke widgete

en: Low color background image for tooltips
hr: Slabo obojana pozadinska slika za skočnu pomoć.

en: KColorScheme configuration file
hr: Konfiguracijska datoteka za KColorScheme

en: Screenshot
hr: Uslikan ekran

en: Recommended wallpaper file
hr: Preporučena datoteka tapete

en: Incoming connection request
hr: Dolazi zahtijev za vezu

en: Connect with remote widget
hr: Spoji se s udaljenom spravicom

en: Job no longer valid, operation is not enabled.
hr: Posao više nije valjan, postupak nije omogućen.

en: Job no longer valid, invalid parameters.
hr: Posao više nije valjan, neispravni parametri.

en: Timeout.
hr: Završetak.

[ctx: Error message, tried to start an invalid service]
en: Invalid (null) service, can not perform any operations.
hr: Neispravna (nula) usluga, nije moguće izvoditi ikakve operacije.

note: i18n: file: private/pinpairing.ui:41 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Enter a password below. Enter the same password on the device to which you are trying to connect.
hr: Unesite ispod zaporku. Unesite istu zaporku na uređaju s kojim se pokušavate spojiti.

note: i18n: file: private/pinpairing.ui:64 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, allServicesCheckbox)
en: Allow this user access to any service
hr: Dozvoli ovom korisniku pristup bilo kojoj usluzi

note: i18n: file: private/pinpairing.ui:71 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, persistentCheckbox)
en: Remember this user
hr: Zapamti ovog korisnika

note: i18n: file: private/publish.ui:17 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Sharing a widget on the network allows you to access this widget from another computer as a remote control.
hr: Dijeljenje widgeta na mreži dozvoljava vam pristup ovom widgetu s drugog računala kao mogućnost udaljenog upravljanja.

note: i18n: file: private/publish.ui:27 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, publishCheckbox)
en: Share this widget on the network
hr: Dijeli ovaj widget na mreži

note: i18n: file: private/publish.ui:37 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, allUsersCheckbox)
en: Allow everybody to freely access this widget
hr: Dozvoli svima slobodan pristup ovom widgetu

en: The "%1" widget is not installed.
hr: Widget "%1" nije instaliran.

en: Server sent an invalid plasmoid package.
hr: Poslužitelj je poslao nevaljan plasmoid paket.

en: You are about to open a remote widget on your system.<br>
hr: Sada ćete otvoriti udaljeni widget u svojem sustavu.<br>

en: <tr><td align="right"><b>Name:</b></td><td>&nbsp; %1</td></tr>
hr: <tr><td align="right"><b>Naziv:</b></td><td>&nbsp; %1</td></tr>

en: <tr><td align="right"><b>Description:</b></td><td>&nbsp; %1</td></tr>
hr: <tr><td align="right"><b>Opis:</b></td><td>&nbsp; %1</td></tr>

en: <tr><td align="right"><b>Author:</b></td><td>&nbsp; %1 &lt;%2&gt;</td></tr>
hr: <tr><td align="right"><b>Autor:</b></td><td>&nbsp; %1 &lt;%2&gt;</td></tr>

en: <tr><td align="right"><b>Server:</b></td><td>&nbsp; %1</td></tr>
hr: <tr><td align="right"><b>Poslužitelj:</b></td><td>&nbsp; %1</td></tr>

en: <br><br>Are you sure you want to open this widget on your system?
hr: <br><br>Jeste li sigurni da želite otvoriti ovaj widget u svojem sustavu?

en: Remote Widget
hr: Udaljeni widget

en: Open Widget
hr: Otvori widget

en: Reject Widget
hr: Otkaži widget

en: User rejected
hr: Korisnik otkazao

en: Timeout
hr: Završetak:

en: Your system does not provide support for the 'remote widgets' feature. Access Failed.
hr: Vaš sustav ne pruža podršku za mogućnost 'udaljeni widgeti'. Pristup nije uspio.

en: Allow everybody access to %1.
hr: Dozvoli svima pristup do %1.

en: Deny everybody access to %1
hr: Zabrani svima pristup do %1.

en: Allow %1 access to all services.
hr: Dozvoli %1 da pristupi svim uslugama.

en: Deny %1 access to all services.
hr: Zabrani %1 da pristupi svim uslugama.

en: Allow access to %1, by %2.
hr: Dozvoli pristup do %1, od %2.

en: Deny access to %1, by %2.
hr: Zabrani pristup do %1, od %2.

en: Allow access to %1, by %2?
hr: Dozvoliti pristup do %1, od %2?

en: You have requested access to the %1 hosted at %2.
hr: Zahtijevate pristup do %1 koji se nalazi na %2.

en: search term
hr: traženi pojam

en: Unknown Wallpaper
hr: Nepoznata tapeta
