nepomuk - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Nepomuk Service Stub
hr: Nepomuk zamjenska usluga

en: (c) 2008, Sebastian Trüg
hr: © 2008 Sebastian Trüg

en: Maintainer
hr: Održavatelj

[ctx: @info:shell]
en: Service to start
hr: Usluga za pokrenuti

en: No service name specified
hr: Nije specifirano ime usluge

en: Unknown service name:
hr: Nepoznato ime usluge:
