solid_qt - en to hr translation catalogue (78 entries)

[ctx: Unknown device type]
en: Unknown
hr: Nepoznato

[ctx: Generic Interface device type]
en: Generic Interface
hr: Opće sučelje

[ctx: Processor device type]
en: Processor
hr: Procesor

[ctx: Block device type]
en: Block
hr: Blok

[ctx: Storage Access device type]
en: Storage Access
hr: Pristup pohrani

[ctx: Storage Drive device type]
en: Storage Drive
hr: Disk za pohranu

[ctx: Optical Drive device type]
en: Optical Drive
hr: Optički disk

[ctx: Storage Volume device type]
en: Storage Volume
hr: Volumen za pohranu

[ctx: Optical Disc device type]
en: Optical Disc
hr: Optički disk

[ctx: Camera device type]
en: Camera
hr: Kamera

[ctx: Portable Media Player device type]
en: Portable Media Player
hr: Prenosivi Media Player

[ctx: Network Interface device type]
en: Network Interface
hr: Mrežno sučelje

[ctx: Ac Adapter device type]
en: Ac Adapter
hr: Ac Punjač

[ctx: Battery device type]
en: Battery
hr: Baterija

[ctx: Button device type]
en: Button
hr: Gumb

[ctx: Audio Interface device type]
en: Audio Interface
hr: Audio sučelje

[ctx: Dvb Interface device type]
en: Dvb Interface
hr: Dvb sučelje

[ctx: Serial Interface device type]
en: Serial Interface
hr: Serijsko sučelje

[ctx: Smart Card Reader device type]
en: Smart Card Reader
hr: Smart Card čitač

[ctx: Internet Gateway device type]
en: Internet Gateway Device
hr: Uređaj za pristup Internetu

[ctx: Network Share device type]
en: Network Share
hr: Mrežno dijeljenje

en: Network Shares
hr: Mrežno dijeljenje

en: NFS and SMB shares declared in your system
hr: NFS i SMB sustavi navedeni u Vašem sustavu

en: WLAN Interface
hr: WLAN sučelje

en: Networking Interface
hr: Mrežno sučelje

[ctx: %1 is CD-ROM/CD-R/etc; %2 is '/DVD-ROM'/'/DVD-R'/etc (with leading slash)]
en: External %1%2 Drive
hr: Eksterni %1%2 uređaj

[ctx: %1 is CD-ROM/CD-R/etc; %2 is '/DVD-ROM'/'/DVD-R'/etc (with leading slash)]
en: %1%2 Drive
hr: %1%2 uređaj

en: External Floppy Drive
hr: Eksterni disketni pogon

en: Floppy Drive
hr: Disketni pogon

[ctx: %1 is the size]
en: %1 External Hard Drive
hr: %1 Eksterni tvrdi disk

[ctx: %1 is the size]
en: %1 Hard Drive
hr: %1 Tvrdi disk

en: External Hard Drive
hr: Vanjski tvrdi disk

en: Hard Drive
hr: Tvrdi disk

en: Drive
hr: Disk

en: Blank CD-R
hr: Prazan CD-R

en: Blank CD-RW
hr: Prazan CD-RW

en: Blank DVD-RAM
hr: Prazan DVD-RAM

en: Blank DVD-R
hr: Prazan DVD-R

en: Blank DVD+R Dual-Layer
hr: Prazan DVD+R Dual-Layer

en: Blank DVD-RW
hr: Prazan DVD-RW

en: Blank DVD+R
hr: Prazan DVD+R

en: Blank DVD+RW
hr: Prazan DVD+RW

en: Blank DVD+RW Dual-Layer
hr: Prazan DVD+RW Dual-Layer

en: Blank BD-R
hr: Prazan BD-R

en: Blank BD-RE
hr: Prazan BD-RE

[ctx: %1 is the size]
en: %1 Encrypted Container
hr: %1 kriptirani spremnik

en: Encrypted Container
hr: Kriptirani spremnik

[ctx: %1 is the size]
en: %1 Removable Media
hr: %1 Izmjenljivi medij

[ctx: %1 is the size]
en: %1 Media
hr: %1 Medij

en: UPnP devices
hr: UPnP uređaji

en: Computer
hr: Računalo

en: Processor
hr: Procesor

en: Portable Media Player
hr: Prenosivi multimedijalni uređaj

en: Camera
hr: Kamera

en: Devices
hr: Uređaji

en: Devices declared in your system
hr: Uređaji navedeni u Vašem sustavu

en: Storage
hr: Pohrana

en: Storage devices
hr: Uređaji za pohranu

en: You are not authorized to perform this operation.
hr: Nemate dopuštenje za izvršenje ove radnje.

en: The device is currently busy.
hr: Ovaj je uređaj trenutno zauzet.

en: The requested operation has failed.
hr: Tražena radnja nije uspjela.

en: The requested operation has been canceled.
hr: Tražena radnja je prekinuta.

en: An invalid or malformed option has been given.
hr: Dana je nevaljana ili neispravna opcija.

en: The kernel driver for this filesystem type is not available.
hr: Nije dostupan upravljački program u jezgri za ovaj datotečni sustav.

en: An unspecified error has occurred.
hr: Dogodila se nenavedena pogreška.

en: UPnP Devices
hr: UPnP uređaji

en: UPnP devices detected on your network
hr: UPnP uređaji otkriveni na Vašoj mreži

en: Power Management
hr: Upravljanje potrošnjom energije

en: Batteries and other sources of power
hr: Baterije i drugi izvori energije

en: A/C Adapter
hr: AC adapter

[ctx: %1 is battery technology]
en: %1 Battery
hr: %1 baterija

[ctx: battery technology]
en: Lithium Ion
hr: Litij-ion

[ctx: battery technology]
en: Lithium Polymer
hr: Litij-polimer

[ctx: battery technology]
en: Lithium Iron Phosphate
hr: Litij-željezo fosfat

[ctx: battery technology]
en: Lead Acid
hr: Olovo

[ctx: battery technology]
en: Nickel Cadmium
hr: Nikal-kadmij

[ctx: battery technology]
en: Nickel Metal Hydride
hr: Nikal-metal hidrid

[ctx: battery technology]
en: Unknown
hr: Nepoznata
